Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
2. čer 2010

dobré ráno pro všechny

vveru
2. čer 2010

Krásné ránko holky 😉

Denis, prosímtě dala Ti Brandejská na to předoperační nějaké papíry pro obvoďáka???

darkwitch
2. čer 2010

dobre rano

anlek
2. čer 2010

Kive, zalezi nejvic na tobe a na tom, jak se citis, co delas. Nikdo ti nebude delat problemy byt na neschopence. Ale pokud chces pracovat, tak te take nechaji.

nannynka
2. čer 2010

Tak pokracovani akce trombocentrum....pichla jsem si to dle instrukci interny na Karlaku v sest vecer a dalsi v sest rano. Sbalila maleho, nakojila ho a manzel se prozretelne dovolal na nekoho velmi ochotneho v trombocentru. Vylozil situaci a ptal se jestli tedy mame prijet. Druha strana telefonu se omluvila, podivala se mi do karty, nechala si vysvetlit proc mam Clexane a velmi slusne a opatrne pozadala, jestli bych na ten odber mohla prijet v patek. Ze zitra dopoledne uraduje pan primar a ze by se moc zlobil kdyby slysel jak se mnou zachazeli a ze by po tomhle otoceni pichani mohlo dojit ke zkresleni. Takze v patek v 10 mam jit na odber a v 11.30 k doktorce na konzultaci. Takze ode dneska pichame v 6 rano (grrrrr). Ale aspon se k nam nekdo choval jako clovek a dokonce se ptala jestli uz nejsme nekde na ceste i s miminkem, ze by to nejak zaridili pripadne dnes. Ruce bych ji polibila...i kdyz teda dalsi 2 injekce brrrrrr.

vveru
2. čer 2010

Nany, no tak to je teda síla, ale aspoň, že tak. Tak na pátek držím palečky! A malému, že posílá tetka pusu 😉 Mějte se.

darkwitch
2. čer 2010

nany aspon, ze nekdo se choval slusne, i kdyz dve injekce navic ti teda nezavidim, ale zas ty si holka sikovna a to uz zvladnes, v patek budeme drzet palecky at uz injekce nemas...

anlek
2. čer 2010

Nannynko, uplne mi beha mraz po zadech, jak je mozne se chovat k zene tak tesne po porodu takhle. 😢 Ale hlavne, ze ted uz vis, co a jak.

dennisa
2. čer 2010

Ahoj holky!
Tak uuuž 😀 Za chvilku jdu volat do Gennetu a odpoledne asi vyrazím pro léky 🙂

Vveru, Brandejská mi na předoperační dala žádanku, obvoďačka ji chtěla, protože tam je napsaný jaký přesně odběry požadujou.

evak99
2. čer 2010

nanny: tak to jsou skvělé zprávy. jo jo holky, všechno je prostě jen o lidech, když někde nechce, tak vždy najde důvod, jak prudit. jsem za tebe ráda, v pátek už to určo půjde na jedničku. 😉

denniso: super 😀

jinak já v noci zase takový malý poslíčky, tvrdlo mi břicho, dala jsem spršku a přešlo to, ale teď pobolívá, tak uvidíme. můžu jen dnes, od zítra do soboty ne 😀 🙂 😀 ale myslím, že se to zatím nechystá. 😉

darkwitch
2. čer 2010

avi takze nejpozdeji v sobotu bude mala na svete 😉

betox
2. čer 2010

Ahoj holky,

mandre: to je mi moc líto. Je to fakt hrozně krutý ☹ . Souhlasím s Evčou, ten smutek je třeba odžít a řekla bych, že na IVF je potřeba čistá hlava. Ale je to člověk od člověka....
nanny: tak aspoń, že tak...Ale jednání některých zdravotních pracovníků je fakt děs běs
denny: tak držím na stimulku palce 😉

Jinak já se byla včera domluvit na klinice, takže příští středu nástup a ve čtvrtek jdu pod kudlu. Nejdřív jsem byla na mrtvici, protože když se doktor podíval na diagnozu, tak říkal, že je to hodně blbý, protože by mi museli vzít vaječník (u mě poslední...)....Ale udělal si sám UTZ a říkal, že to dermoid není, ale spíš to vypadá na fibroid na povrchu, což by mělo jít seškrábnout. Tak se modlím, aby to bylo v pořádku.....

darkwitch
2. čer 2010

betox drzim palecky at je to vporadku

betox
2. čer 2010

dark: díky moc. Taky se drž 😉

ahojkyy
2. čer 2010

ahojky baby. Tak Vás sklamem, z dnešného prvého UTZ vidíme s Dr., že sú tam dve, ale cysty a rovnako dva vaječníky, zväčšené.. a len jedna, ale krásna prďolka aj so srdiečkom krásne bilo a Dr. Daněk mi ho aj pustil. Vraj je to na 90 %, že je len jedno. Dnes som 7+1, ďalšia kontrola až o tri týždne, 22.6., no a potom screeneng, ak sa teda bude bábätko dobre vyvíjať a preradia ma ku mojej lekárke - gynekologičke.
Fakt je to krásny pocit, ako to srdiečko vo mne bije, nádhera počuť to, normálne mi to pustil cez reprák 🙂 a videla som taký záznam ako na EKG na predoperačnom
🙂

kive76
2. čer 2010

betox: také držím palečky at je to o.k..

vveru
2. čer 2010

Betox, moc na Tebe myslím, drž se nám holka 😉

Deni, no to je super 😵 Já jsem se ptala protože jsem dneska frajerka běžela k té obvoďačce na předoperační bez papíru, Brandejská mi ho v tom spěchu asi zapoměla dát 😒

Ahojkyy, dobré zprávy, přeju ať vše pokračuje, tak jak má 🙂 Opatruj se.

dennisa
2. čer 2010

Ahojkyy, gratuluju k srdíčku 🙂

Vveru, no právě, že si myslím, že to obvodní potřebuje.
A šup šup, kde je Tvoje MS? 😅 😉
Teď jsem volala do Gennetu, tak pokud to stihnu, mám přijet dnes do 16hod. Tak snad to stihnu...a zítra už píchat, no to je mazec 😅
A dneska mi vystaví neschopenku, jak jsme se dohodla s paní doktorkou, takže v pátek už do práce nemusím, jupííí.
To budou ze mě nadšený, ale prdím na to, miminko má přednost 🙂

kive76
2. čer 2010

no to jo denniso...miminko má přednost.... 🙂

betox
2. čer 2010

kive, vveru: díky moc holky. Koukejte se pořádně snažit, ať je to tady potom samý dvoučárkový testík.... 😉

vveru
2. čer 2010

Betox, to víš, že budeme, snad to vyjde . . . Tobě pak taky, věřím v to 😉

Denis, ona ho potřebovala právě aby věděla na co všechno to mají nabrat, ale mám úžasnou paní doktorku a ta si vzpoměla komu to naposledy dělali, kvůli IVF, tak jukli do karty a dali jsme to dohromady 🙂 Tak snad to bude všechno. Jinak čekám, čekám, ale neboj, jsem Ti v patách . . . .

dennisa
2. čer 2010

Betox, držím palce, ať to dopadne dobře a brzy se k nám připojíš 🙂

Vveru, tak to máš super doktorku 😉 Že nemusíš letět do Gennetu jen kvůli tý žádance. Ono je to kus cesty, však já dneska pojedu sama, manžel je v práci, tak pojedu od nás autobusem a pak ještě kus cesty po Praze. Leje tam jak z konve, ale mně to dneska nějak ani nevadí 🙂
Vveru, tak Tě tipuju do víkendu co? Že by MS měla dorazit. Tak ať se nikde netoulá 😉

vveru
2. čer 2010

Já vím, je úžasná, tak snad to bude vše. No měla by dorazit, zítra/pátek, tak doufám, že dorazí, nejradši bych si tam pro to jela v sobotu, nějak mi děsí ta neděle, jak tam nejsou. 😖

dennisa
2. čer 2010

Vveru, to jsem přesně řešila tenhle víkend, bála jsem se tý neděle. Ale když to dostaneš v sobotu ráno, tak bys tam stihla dojet a když v sobotu odpoledne nebo večer, tak bys jela hned v pondělí ráno. Neboj, v podstatě to vyjde tak nebo tak a stihneš tam dojet ve správnou dobu.

nannynka
2. čer 2010

ahojkyy: super zprava, tise gratuluji a drzime pesticky

Holky diky za podporu, je mi hnedle o dost lepe. V patek tu bude tchyne s tchanem, kteri se posledni rok starali o Vojtiskova bratranka, tak maleho necham doma s odsatym mlickem a pojedu do Prahy sama. Nechci 3 tydenni mimco tahat vic jak 5 hodin po Praze. Na to ma jeste cas.

betox
2. čer 2010

Holky, díky moc všem. Budu na Vás myslet a v září nebo v říjnu Vám budu v patách 😉

vveru
2. čer 2010

Deni, já vím, ale stejně z ní mám strach 😀

Nanny, tak to je super, že to nakonec takhle vyšlo 😉

darkwitch
2. čer 2010

ahojkyy gratuluju k srdicku
vveru neboj ms dojde jak budes potrebovat 😉
nanny tak fajn, ze ti to tak vyslo a tachanovci maleho pohlidaji...
snad jsem na nic nezapomnela...

kive76
2. čer 2010

určitě na mě...hi,hi....

kive76
2. čer 2010

ale u mě ted nic nového ..