Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
18. čer 2010

Vveru, hodně štěstí na zítra a to samé pro 2411 😉 🙂

Mně bude OPU dělat dr.Langerová, tak bude asi dělat i všechny ET.

vveru
18. čer 2010

Denis, Jo, jo asi jo. Tobě taky hodně štěstíčka, neboj, určo Ti dali tu injekci aby dozráli, tak nějaký určitě dozrajou 😉

Pet.s, moc moc děkuju, nebude to hned, ale určitě se pak nějak ozvu 😉 Teď tu s Váma ještě chvilku pobudu a pak zase půjdu na chvilku hodit záda, ty výsledky dneska totiž dopadli hůř než včera 😖

2411
18. čer 2010

Děkuju všem za podporu hned je mi líp 🙂 😉 🙂

dennisa
18. čer 2010

A Vveru, co Ti teda vůbec je, řekli Ti?

No já zítra uvidím, snad mi neřeknou po probuzení, že nešlo nic odebrat, ale holt mi paní doktorka říkala, že jdu do rizika, takže počítám i s takovou variantou.
Včera jsme píchli Pregnyl a dneska mám po 14 dnech den bez píchání, mně to snad večer bude chybět 😀
No oni mi zítra hned zas nějakou tu ťafku dají 😝

vveru
18. čer 2010

Deni, já si také připadal v neděli divně, tak jako, že jsem na něco zapoměla 😀
Si piš, že dostaneš další, i když ne, upustí Ti žilou a pak vstříknou uspávačku 😉
No, vím jen to, že mám v těle nějaký zánět, ale už jsem ťuk ťuk ťuk bez teploty, tak jsem si vyzvedla antibiotika, nějaké pro těhotné, které by neměli ublížit a kdyby se mi zvedla tak mám na mobil volat obvoďačce a ona mi řekne, takže si je zatím brát nemám 😖 No mám z toho strach, každopádně se obě shodli, že to může mít ještě spojitost s OPU.

dennisa
18. čer 2010

Prý před OPU budou brát ještě krev na ty pohlavní choroby, no a pak ta uspávačka, ale to bude brnkačka, víc modřin, než mám už snad ani mít nemůžu 😅
Mě právě taky napadlo, jestli to nemáš po OPU.... tak snad to bude brzy v pořádku a bez teplot!
Jak jsi vůbec snášela narkózu? Myslím bezprostředně po probuzení. Vím, že jsi psala, že pak doma to bylo slabší.
Říkala mi sestra, že dávají nějakou nejslabší co existuje, tak snad mi nic nebude.
Bude to moje čtvrtá narkóza za poslední rok a půl a nikdy mi nebylo špatně a to jsem měla dvouhodinový operace.

ter23
18. čer 2010

kive, aha, tak to máte komplikovanější... ale 3 týdny ještě nejsou tak dlouho, hlavně aby výsledky dopadly ok 😉

vveru, deni, 2411 Dr.Langerová je výborná, budete v moooc dobrých rukou 🙂 držím na zítřek palce

kapr
18. čer 2010

Tak holky nesu vám vzkaz od Evíka
😵 Cituji "Baruška je tu! narodila se 18.6. v 16:43 hodin, 3070g a 49 cm. Dala mámě i tátovi zabrat, ale je přenádherná a v pořádku."

vveru
18. čer 2010

ter23, moc děkuju 😉

Denis, já to po tý narkóze zvládla úplně super, vzbudila jsem se hned, pak v klidu převlíkla, po cestě domů jsme se stavili na obídek, doma jsem pak hodila záda a usnula, no a pak když jsem šla na záchod to začalo 😕 Přitom jsem byla také už na třech narkózách a horších a uplně v pohodě, tak nevím, jestli mě tak rozházeli ty hormony, k tomu nervy . . . fakt nevím 😖

vveru
18. čer 2010

Ahoj kapříku, tak děkujeme za vzkaz, to je super. Nevím jestli si mě pamatuješ z jiné diskuze, zítra frčíme na transfer.

Tak Evi, mamino, přeju Vám oběma moc, moc štěstí, zdraví a lásky! A ať je vše, tak jak má být. Moc gratulujuuuu!!!!

dennisa
18. čer 2010

Jéé, tak to si dala Baruška na čas, já čekala, že se narodí už ráno. Ale to je jedno, hlavně, že jsou v pořádku a moooc gratuluju!!! 😵 😵

Vveru, tak to já radši pojedu zítra hned domů a budu do večera jen ležet. Mně se udělalo nějak špatně už dneska, ale to je asi spíš z nervů.
Zítra ET to už bude pohodička, to je rychlovka a vůbec to nebolí.

vveru
18. čer 2010

Já vím, mám strach, ale co Ti budu povídat 😅
Deni, nevíš, po tom tam také nechávají chvíli ležet, viď? Mám strach abych je po cestě domů nevyklepala, ta cesta přes tu rozkopanou Prahu je dost hrozná.

dennisa
18. čer 2010

Vveru, vím jen, co píšou na stránkách Gennetu, že po ET se leží 15-30 min., tak uvidíš zítra, jestli to tak bude.
Ale myslím, že bobísky určitě nevyklepeš, to by byla škoda je nechat v Praze 😅

vveru
18. čer 2010

No jo, to já bych nerada 😔
Co Ty, jak se cítíš? Máš bojovnou náladu. A co manžel?

dennisa
18. čer 2010

Neboj, nic nevyklepeš 🙂
Já nevím s jakou náladou tam mám zítra jet, přece jen to nebude úplně standartní OPU, je tam prostě riziko.
Ale za to riziko to stojí to zkusit.
Manžel nic, zrovna se dožaduje večeře 😀

kapr
18. čer 2010

vveru jasně že pamatuju 😵
a držím co můžu 😵 😉 už to klapne

vveru
18. čer 2010

Kapr, děkuju moc. Já Tobě taky, držím palce teď už to bude jen dobré 😉

vveru
18. čer 2010

Denis, no tak to je dobrý, oni jsou ty chlapi fakt všichni stejní 🙂 A na kolikátou tam máš být?

dennisa
18. čer 2010

Mám tam být jako Ty předtím, mezi 7:30-8:00. Na zítra prý nemají na OPU tolik lidí, tak snad nebudu dlouho čekat.

pet.s
18. čer 2010

Evak a Barulenko..gratulujeme moc, hlavně zdravíčko. to ostatní přijde samo.Pusinečku pro malou.

vveru
19. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem nervní jako prase! Omlouvám se za výraz. Volala sestřička, že tam máme být až na druhou hodinu a že musím mít plný močový měchýř, prý je lépe vidět děloha, to bych pobrala, ale já jí mám zakloněnou dozadu a mám strach, že až se pak půjdu vyčůrat, že jak povolí ty svaly a půjde to i s bobískem ☹

dennisa
19. čer 2010

Podávám jen zprávu, už jsem doma z OPU. Folikuly nějaký odebrali, všechny prázdný, ani jedno vajíčko.
Je mi hrozně a jen bulím 😢 😢 😢

ter23
19. čer 2010

Ahoj holky..

deni.. 😔 moc mě to mrzí.. vybreč se, bude za pár dní lépe.. je ale dobře, že jste to zkusili, kdyby ne, tak by sis to vyčítala ☹ co říkala dr.Langerová? kdy budete moct zkusit znovu?

ter23
19. čer 2010

veru, neboj, určitě ne, takhle na to nesmíš myslet 🙂 kolik embryjek necháte zavést?

ter23
19. čer 2010

Ještě jsem zapomněla evi moooc pogratulovat k barušce, přeju vám hlavně zdravíčko a spokojenost 😵

dennisa
19. čer 2010

Ter, tak zkusila jsem to, ale nečekalajsem, že jako nebude ani jedno vajíčko 😒 Myslela jsem, že bude třeba problém s folikulama, že nebudou dost velký, ale že budou všechny bez vajíček mě teda nenapadlo ☹
Dr.Langerová tam nebyla, nakonec tam byl dr.Feldmár. Mám jít za měsíc na konzultaci k dr.Brandejský, co a jak dál...

dennisa
19. čer 2010

Holkám dneska na ET držím moooc palce!!! A abych se přiznala, tak jim to i trochu závidím. Mě teď čeká určitě pauza, ach jooo, přes 2 roky se snažím o dítě a zatím mě potkaly jen samý podpásovky ☹

pet.s
19. čer 2010

denisko...nebul..neboj bude líp..každý neúspěch tě posune blíž k miminku, uvidíš.

ter23
19. čer 2010

Deni, rozumím ti... u nás to bude v říjnu 2 roky a taky zatím nic jiného než podpásovky, v podstatě skoro stejné jako u vás.. ale neboj! Druhá stimulace bývá skoro vždycky úspěšnější, budou už vědět jaký typ protokolu, jaké léky a dávky se pro tebe nejvíc hodí a bude to už o něčem jiném! Ty tři měsíce utečou, určitě doplníte i vyšetření, imuno a genetiku ( tea pokud je už nemáte ) a vrhnete se do toho znovu.

dennisa
19. čer 2010

Pet.s, já vím, ale když tohle je už čtvrtý velký zklamání. Nejdřív bylo mimoděložní, za půl roku na to spontánní potrat, za další 3 měsíce druhý mimoděložní a odebrání i zbývajícího vejcovodu a teď zpackanej pokus o IVF.

Ter, asi mi budou muset úplně změnit protokol a léky, teď to byl naprostej propadák ta moje stimulka.
Imuno ani genetiku nemáme. Myslíš, že to je nějak extra potřeba? Myslela jsem, že to doporučujou, když IVF nevyjde. Jsem přesvědčená, že u mě tohle fiasko opravdu zapříčinila ta stimulace.