Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
29. zář 2010

@darkwitch Tak ať se mimís drží 😉

darkwitch
29. zář 2010

@inza ja mu věřím

darkwitch
29. zář 2010

A mam u sebe mimise pul hodiny a uz na sebe myslim jako na NÁS

inza
29. zář 2010

@darkwitch: jasne ze jo. proste kdyz prezil zmrazeni tak prezije vse. Zbyli Vam jeste nejake nanuky?

cibka
29. zář 2010

@darkwitch tak hlad pupika a opatruj se
ani nevím ze by mel být problém zavést katetr me včera brandejská jen rekla jeste lezte az nam embryoložka zkontroluje ze tam nahodou nezustali jinak nic

majcam
29. zář 2010

@cibka prý se to občas stane,nám to při ET taky nešlo,narvala mi to na potřetí,jsem nevěděla co mám držet dřív,jestli bolest nebo močák 😉

cibka
29. zář 2010

@majcam tak ja necítila nic krome toho močáku jak mi sestrajezdila po brise sem myslela ze to tam pustim 😀

majcam
29. zář 2010

@cibka 😀 ..přesně,pěkně tlačila na močák 🙂

cibka
29. zář 2010

@majcam sem se modlila at uteče tech 15 minut a muzu se jít vyčurat

petrita83
29. zář 2010

Ahoja holky, tak jem zpět z konzultace 😀 bylo to bááječný!!zjistilo se že na mě nějak zapoměli, a že jsme už spoustu vyšetření měli mít..vzheldem k tomu co se stalo..tak se všichni divili a teď to začnem dohánět..
Tak že dneska 3zkumavky (DNA, Taxoplazmósa a ještě něco..), 14.10 jdem na Imunologii, 15.10 jdem na genetiku a 8.10 jdu na vyšetření před laparoskopií, hysteroskopií atd.. do Gyn centra
...to to frčí na jednou co?
S dalšm IVF Už prý letos vůbec počítat nemám 😒
Přítel byl nakonec rád že tam nebyl..prý by se trochu rozčílil 😲

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch to je dobře, vždyť už jste my, jen tak dál!!!dávejte na sebe pozor a hlavně žádný černý myšlenky 😀 klapne to, je to velkej bojovníček , vždyt přežil už zmražení i rozmražení, zakousnutí bude hračka 😀

petrita83
29. zář 2010

@majcam , @inza - jo jo měly jste pravdu, přesně tak.. vezmou to všechno v jednom když už mě tam budou mít naservírovanou 😀 😀

darkwitch
29. zář 2010

@inza meli jsme jen tuhle trojku...

@cibka u me jim to prave taky minule neslo, takze mi to zavadela asi na potreti a mezitim davala embrouse zpatky k embryologovi, a mohla to byt pricina proc pak embryjko odeslo...

@petrita83 jasne je to sikulka 🙂 ja mu verim... je to u tebe teda pekny fofr tedka...

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch já taky 😀 😀

dennisa
29. zář 2010

Ahoj holky.
Tak já už jsem taky zpátky z Gennetu. Dneska mě teda naštvali. Byla jsem objednaná k Brandejský, ale ta tam dneska nebyla, sestra mě minule objednala špatně. Takže mě šoupli k Vykysalý. Takže zase mě nebude při stimulaci mít jeden doktor. A přitom jsem na tom trvala kvůli tý minulý zpackaný stimulaci. No nenadělám nic.
Aspoň jsem si nechala vypsat neschopenku, prdím na práci.
Folikuly tam nějaký jsou, asi celkem 10. V sobotu další UTZ. Zatím se to prý jeví normálně, no uvidí se v sobotu.

Darkwitch - tak už máš bobka u sebe, tak se opatruj 🙂

Petrita - téda Tebe čeká nějak hodně vyšetření, to budeš mít pestrý. Aspoň to uteče a po Novým roce to IVF bude ne?

darkwitch
29. zář 2010

denni taky jsem si nechala napsat neschopenku i kdyz bych mela byt v praci, ale kaslu na praci...

majcam
29. zář 2010

@petrita83 super!!!! od července si pěkně šlapem na paty,co? Akorát Dark trhá furt partu 😝

petrita83
29. zář 2010

@dennisa teda s tebou tam taky hrajou pěkný hry..no u mě na ty vyšetření určit taky zapoměli jen proto že si mě předávali a jedna si myslela, že to udělá ta druhá 😖 😲
no já pořád doufám, že třeba po tom všem se na něco přijde 😝 daj mi na to pilulku a budu fit a půjde to třeba přirozeně jako po másle 😀 😀 jo joo pořád nepřestávám snít 😀
Jinak IVF po novém roce..určitě..
Jinak 10 folíků? to je krásný? třeba ještě nějáký dorostou, tak hlavně ať rostou rovnoměrně a jsou z nich kvalitní vajucha!!!kdy máš další UTZ?
neschopenka je určitě fajne 😀 😀 užívej si to!

majcam
29. zář 2010

@dennisa gratuluju,říjen bude plodnej!!!!!

dennisa
29. zář 2010

@darkwitch však jo, budem se válet doma, to je lepší! 😅

@petrita83 Na mě dneska koukali na recepci jak na blázna, že jdu k Brandejský, když tam vůbec nebyla.

Taky bych chtěla na tu neplodnost nějakou pilulku 😀 Akorát já nemám vejcovody, obávám se, že taková pilulka pro mě neexistuje 😀

Další UTZ bude v sobotu. Uvidíme. Minule byl první UTZ podobnej a pak přestali růst zmetci 😠 😅
Teď mám od začátku vyšší dávky, tak to snad poroste.

inza
29. zář 2010

@petrita83: teda tobe se toho najednou pekne nahromadilo, ale bud rada je to peknej fofr a ted vse pujde jak po masle
@dennisa: neboj ted uz to bude dobry...a folici pekne porostou

dennisa
29. zář 2010

@inza děkuju, snad máš pravdu 🙂
Už teď mám nervy na OPU, po tom minulým rozčarování....

dennisa
29. zář 2010

Holky, ještě mám technickou.....v prvním peru mám zbytek, který nedá celou dnešní dávku. Můžu to píchnout a potřebnej zbytek dopíchnout z novýho pera???

darkwitch
29. zář 2010

@dennisa jasne bud di to pichnes a dopichnes z noveho pera nebo si to muzes schovat nakonec... ja jsem si to nechavala a pak jsem to pichala posledni den ze ctyr per...

dennisa
29. zář 2010

@darkwitch děkuju. Já se na to dneska zapomněla zeptat. Tak já to asi píchnu dneska ze starýho i z novýho, ať si tu nedělám zbytky 😅
Mám celou stimulaci 225 IU, jen první den bylo 300 IU. Právě minule jsem měla půlku stimulace jen 150 a nereagovala jsem.

darkwitch
29. zář 2010

@dennisa ja jsem mela ze zacatku 150IU a pak mi to zvysovala na 225 IU a vyslo mi to presne ze ctyr per... jasne asi je to lepsi... me teda zbyvalo vzdycky tech 37,5IU co je v peru navic a to jsem nedopichovala, teda pak jsem to dopichla ten posledni den, abych si nemusela porizovat nove pero

dennisa
29. zář 2010

@darkwitch já mám doma zatím 2 pera, tak uvidím, kolik budu ještě dokupovat. Ale je to fakt lepší, než ty šílený injekce, co jsem píchala minule. To byla jehla jak kráva a píchal mi to manžel do zadnice, auuu 😅

darkwitch
29. zář 2010

@dennisa to si myslim a i manza je urcite rad ze ma ted pera 😀

ajriska
29. zář 2010

Holky,
můžu se Vás zeptat, jaká je jistota, že tělo zareaguje na ta "pera", když folíci nedorostly ani po fostimonu a clostilbegytu a tím pádem je iui bezpředmětné? proto přecházíme na ivf

cibka
29. zář 2010

@dennisa teda ty ti davají co me se taky stalo ze me objednali a kdyz sem tam po mesici prijela tak mi rekli ze me vubec nemají v pc, minulou stimulku si me taky prehazovali ted sem chodila celou dobu k feldmárovi a byla jsme moc spokojená