Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
26. říj 2010

@mandre 😀 😀 😀 ,tak teď si mě rožesmála 😀 😀 ,se úplně stydim za to,že teď jsme v 1 Kk 😀 ,,joo 4-5 pokojů by se taky šiklo,nebo baráček,ale to budeme mít až někdy v budoucnu v dědictví,je to blbé takhle psát,ale pak se budeme mít dost dobře 😔

hypo
26. říj 2010

ahoj holky, nerada vam vpadam do diskuze ale predloni a loni jsem tu byla pecena varena 🙂 ted mam amalku a neni tolik casu, jen bych se rada zeptala zda je v Gennetu jeste dr. Vykysala, delala mi uspesne IVF a uz mam choutky na dalsi 🙂

majcam
26. říj 2010

@betox no je líp,ale zároveň se i člověk bojí,jestli udělal dobře a tak,naštěstí vše za nás vyřizuje dobrá realitka,přes ní prodáváme a i zároveň kupujeme,takže v tomhle směru jsme klidný,je takových pochybných realitek,že radši nedomýšlet...

majcam
26. říj 2010

@hypo jejej,pamatuju si tě a četla jsem tě..jj viděla jsem jí tam,pracovala v ordinaci dr.Langerové, takže jestli tam teď neni na výpichy..,už se tady pomalu rozbíhá druhá vlna,jak tak koukám.. 😉

darkwitch
26. říj 2010

@hypo je tam, ale chodi jen na par dni v tydnu...

mandre
26. říj 2010

@majcam neboj, my máme teď 2KK 😀 😀 😀 ...baráček bude naše třetí štace 😀 😀 , si plánuju 😀 😀

hypo
26. říj 2010

dik za odpoved... po novym roce tam zavolam a uvidime jak na tom budem 🙂

dennisa
26. říj 2010

Ahoj holky.
Nestíhám dočítat. Jen jsem Vám chtěla napsat, že jsem dneska byla na krvi a co myslíte...?! Výsledek bude až zítra ráno 😖
Mluvila jsem s Lovásovou a to moje krvácení se jí moc nezdá, napsala mi Ascorutin a chytřejší budeme zítra z krve.

anlek
26. říj 2010

@hypo Myslim, ze je tam minimalne, ze je ted vic doma s prirustkem k nim do rodiny. A jsem rada, ze uz take pomyslis na druhe kolo. My uz jsme se zacali snazit take. 😵

majcam
26. říj 2010

@anlek no holky počkejte na nás,no toto...druhé kolo...,nějak vás tady nestíháme..my si tady jedem pěkně komorně piánko a teď najednou takový kvalty.. 😉

majcam
26. říj 2010

@dennisa držim pěsti,to ti napsala dobře,staví to krvácení.. 😉

joha79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hypo
26. říj 2010

@anlek nazdaaaar 🙂 pomyslim pomyslim ale samo nam to asi zas nepujde tak pocitam z gennetem 🙂 mam 2 mrazaky 🙂

anlek
26. říj 2010

@hypo Uz si nepamatuju, v cem byl u vas problem? My ted doufam, ze se nam povede doma ... Ale stasle mame 4 snehulacky v Gennetu, tak pro ne kdyztak skocime.

janaros
26. říj 2010

ahoj máte někdo prosím zkušenost s umělím oplodněním a k tomu ještě darované sperma? díky jana

darkwitch
26. říj 2010

@janaros my meli sperma svoje...

hypo
26. říj 2010

nedozravaji mi vajicka.... mam PCO
bez hormonu nemam ovulaci a i kdyz jsem diky lekum ovulovala tak se nam nepodarilo tehu tak jsme sli do IVF

hypo
26. říj 2010

jako stat zazrak se muze ze, ale zatim se nestal 🙂

anlek
26. říj 2010

@hypo Kojis? A do Gennetu ma smysl se asi vracet, az prcky odstavime, ze? ☹

betox
26. říj 2010

@majcam no to je jasný, strach má člověk vždycky. já taky vždycky strašně zvažuju a špekuluju a i když se rozhodnu, tak pořád přemýšlím, jestli to bylo správně, no blbec no... 😠

hypo
26. říj 2010

kojim, tak amale bude v lednu rok tak pak si tam zavolam a uvidim.... zatim je to jen faze uvah 🙂 jen bych chtela zas vykysalou tak uvidime jak na tom bude

betox
26. říj 2010

Tak mi právě volala primářka a byla super jako vždycky, že to samozřejmě nemám brát, že lék má léčit a ne mi dělat takovýhle problémy a že není nezbytně nutné ho brát 😉 Mi zvedla náladu 😉

mandre
26. říj 2010

@betox to mi říká taky, já toho nesnáším víc 😀 😀 😀 ...a ty si jí volala na mobil?

betox
26. říj 2010

@mandre nene, psala jsem maila do Gennetu a odepsala mi sestra, že jí to předá..Jsem si na Tebe s tím Prednisonem vzpomněla 😉

inza
26. říj 2010

@betox: teda to ta Babi nic moc. Je pravda ze me taky nic nerikala o snazeni nesnazeni. Rikala me to do telefonu az kdyz jsem ji volala kvuli te LSK, tak se o tom zminila.Takze co budes delat?Ja ji ani nebudu rikat o tom ze pujdeme do IUI. Na UTZ jdu 5 a k ni 11 takze bud uz muzu byt po a nebo pred....No asi mela dneska jeden ze svych horsich dnu nez obvykle do telefonu.Se ani nedivim ze jsi vytocena, bych asi byla taky...

inza
26. říj 2010

@majcam: to te z pracaku fakt nekam posilaj? Me nikam zatim nikdo za ten pul rok neposlal....Jinak Pha 4 zase neni tak desna a vcelku i dostupna..trosku vice ji znam. Pokud mas adresu pisni do IP a ja ti zkusim popsat dopravu kdyz budu vedet. S bytem to mate taky dobry ze uz je najitej. Sice Bechovice....pupek sveta, ale jednou rocne jsou strasne zname... 😀

majcam
26. říj 2010

@inza naštěstí je to na Novodvorskou.. 😀 ,ale představa tam jezdit z Běchovic 😠 ,no já furt dělala smutnou, jakože nic neni,no a ona mě chtěla potěšit 😀 ,no moc se mi tam nechce,ani nevim co jim tam budu blekotat.. 😒 napadlo mě si narychlo napsat nějakej strašnej CV..,radši bych teď hledala někde Pha 9,8,já vim,že když chce člověk práci,tak mu je jedno to dojíždění,ale...no asi jsem divná.. 😔

majcam
26. říj 2010

@inza IP 😉

petaloudi
26. říj 2010

@majcam My bydlíme u Úval, to je do Běchovic kousíček, jen na druhym konci lesa 🙂 Z dojíždění vůbec neměj strach, vlakem jsi z Běchovic na Masaryčce asi za 15 minut. Já dělám na Praze 7 a mnohem víc času než cesta vlakem do Prahy mi zabere přesun tramvají z Libně do Holešovic 🙂

monnn
26. říj 2010

@dennisa držím moc pěstě at jsou zítra výsledky super a můžeš se radovat z těhu 😉