Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
7. lis 2011

@majcam: praci jeste nemam...takze jsem doma bez neschopenky....ted me akorat psali ze nam zustali dva nanuci... 😀

majcam
7. lis 2011

@inza Super!!!!!!!Jenom že ty je už nebudeš potřebovat 😅

inza
7. lis 2011

@majcam: no doufam ze mas pravdu..... 😀 😎

majcam
7. lis 2011

@inza ježiši teď mi to došlo co je za den,kolikadenní nanuci to jsou,to už jsou snad děti k porodu 🙂

inza
7. lis 2011

@majcam: no 6 denni.. 😀 😀 jo myslis ze by nam je jako meli dat rovnou i s postylkou 😀 😀 😀

petaloudi
7. lis 2011

@inza Páni, tak to koukám - minimálka a ještě zbydou dva nanuci. V Gennetu věc téměř nevídaná. Moc držím palce.

inza
7. lis 2011

@petaloudi: diky. Ja nebyla v gennetu

pentagras
7. lis 2011

Ahoj holky, jak se máte všechny, jen nakukuju 🙂

rychetkami
8. lis 2011

@pentagras ahoj, doufám, že je u ebe vše, jak má🙂 Já jsem teď 3. den po ET, musím 11 dní vydržet, jak to všechno dopadlo...bojimbojim

maharall
8. lis 2011

@pet.s ahojky jj jdem do dalšího mimi, doufám tedy že jen jednoho 😵 . Mám děti moc ráda a dlouho jsme na ně čekali takže teď budou brzy za sebou. Občas je to tedy nářez s dvojčátkama, ale je to krásný. To super, že máš tak fain rodinu 🙂 , že Ti pomáhají. Já mám 18ti letou ségru a ta mi jezdí pomáhat o víkendu ona jezdí z intru a domů nemá spojení takže jsem taky ráda za pomoc, i babička hlídá a teta tak si také nemůžu stěžovat 😉 .

maharall
8. lis 2011

@hypo ahojík, odpočíváš ? odpočíváš? asi v rámci možností viď s malou cácorkou 🙂 . Já jdu 16.11. už pro prášky a nevím kolikátý den cyklu tedy se dělá KET, ale počítám že by mohl být ( pokud to dělají i v sobotu) tak v sobotu příští 😅 . Doufám... . A prosím Tě mám blbou otázku co udělali s tím druhým embryjkem??? To taky teda rozmrazili jo?

hypo
8. lis 2011

@maharall ahojky, ja byla 10 DC na UTZ a naplanovaly jsme KET na 16DC, dnes jsem 5 den po KET a zadne tehu priznaky 🙂 jen jsem totalne vycerpana, amalka ma rymu v noci se budi pak vstava brzo, mam toho tak akorad plny kecky..... jako ze bych se nejak setrila to bohuel ne ☹ s amalkou to moc dobre nejde.....druhe embryjko se zlikvidovala, ani nevim jak presne nechtela jsem to vedet, bylo trochu pozadu ale klidne by mi dali obe, ale manzel nechce o dvojcatech (lepe receno trech detech ani slyset) takze embyryolog vybral to jedno nej a ted je u me..... na dalsi mrazeni se to pry nehodilo protoze bylo uz dost zrale, tak mozna ze se daji i mrazit podruhe netusim.....

maharall
8. lis 2011

@hypo je tak to mě mrzí, že má malá rýmu,tak ať je brzy fit... . To je hrůza když jsou děti nemocné to vím, člověk pak je jak mátoha když se nevyspí. No, ale snad se miminko zavrtává a těhu příznaky se určo dostaví 😀 . Já už si ani nevzpomínám kdy začly u mě, ale takhle brzy asi ne...nevím 😅 . A testit budeš až za těch 14 dní? Vydržíš to ? Já jsem minule testovala dřív, myslím i osmej den ☹ , to ještě nebylo nic vidět a pak desátej už jo 🙂 . Teď si asi koupím 14 testů a budu testovat každej den 😵 ( jsem blázen)... Aááá Hanička se vzbudila tak pa

hypo
8. lis 2011

@maharall ja mynule testovala 8den po ET a uz to bylo videt, ted snad vydrzim aspon do toho 10 dne to je v nedeli...... 🙂 ja vim ze me bylo blbe prave ten 8den po ET a pak se to se mnou tahlo az do 14tt 🙂

zana21
8. lis 2011

Ahojky, tak jsem po první konzultaci v genentu. Pí doktorku si nemuzu vynacvalit, udelal na me ohromny dojem. Ptala se, proc jsme odesli z Gestu, tak jsem byla uprimna a rekla, ze hlavne pro nekomunikaci a po 2 mesicich snazeni bez nejakeho probirani s nami, rozhodli, ze jedina sance je umele. Jsme na zacatku, budou nam delat nejake testy 4D ultrazvuk. Predbezne jsme se bavili, ze zkusime 2x IUI a pak tedy IVF. Uz také zacinam pouzivat zkratky 🙂
Ale hlavne jsem rada, ze jsme v gennetu, mam z toho moc moc dobry pocit.
@hypo Drzim pesticky, az se embryjko hezky zahnizdi.

zvalentova
8. lis 2011

@zana21 a u koho jsi byla? U Brandejské?

ifet
8. lis 2011

ahoj holky...nevíte k čemu je ten 4D ultrazvuk dobrej...co na něm můžou vidět?Díky

pet.s
8. lis 2011

@zana21 a u koho jsi byla?.-)

dracekmracek
8. lis 2011

ahoj holky po hrozně dlouhé době...Hypo tfuj tfuj,držím palečky 🙂

zana21
9. lis 2011

@zvalentova
@pet.s u dr langerové. byla jsem z ni nadsena, nekolikrat se ptala. zda mi je vse jasne....rekla, ze nas nebudou do niceho nutit. snad ten pocit vydrzi 🙂
Holky, mam trochu tehcnicky dotaz. Kdyz jsem na patek objednana na UTZ k dr, musim se zase hlasit na vratnici nebo se jde rovnu k doktorce?

inza
9. lis 2011

@zana21: vzdy musis pres recepci

pet.s
9. lis 2011

@zana21 no jo Alenka.-))(dr.Langerová) ta může za naší Terezku... my kvůli ní přešli z Iscare do Gennetu.Ony byla původně v Iscrae a pak odcházela do Gennetu.
Je to nejlepší paní dr. Před Vánoci se za ní chystáme ukázat Terinku..-))

pet.s
9. lis 2011

@zana21 Vždycky se hlásíš první na recepci..

zana21
9. lis 2011

@inza děkuji
@pet.s děkuji. Mě příjde úžasná, milá, vše vysvětlí...Jsem moc zvědavá, co s námi bude provádět 🙂 Také jste zkoušeli IUI nebo jste šli ihned do umělého. Docela mě pobavilo, že mi řekla, že jsem mladá 🙂 A mě je 31 let...jinde mi říkali, že máme nejvyšší čas, ale ona, že jsme přišli akurát . Snad bude mít pravdu a nic jsme nepropásli 🙂

pet.s
9. lis 2011

@zana21 My hned do umělka. Ale my jsme extrém. Bodejt bys ji nepřišla mladá. Já poprvé otěhotněla v 39 a Terezu jsem porodila bez 3 týdnů ve 42.-))))A když se narodila Terezka tak mému muži bylo 65 let.-)))))))))))Ale dr.Langerová nám strašně držela palce. Když jsem pak přišla o první mimi, tak mě dost držela nad vodou.

majcam
9. lis 2011

Ahoj holky 😉

zvalentova
9. lis 2011

ahoj vespolek 🙂

majcam
9. lis 2011

@zvalentova ahooj 😉 ,pls taky se ti strašně motala hlava a měla si skleněný oči jakoby po kocovině? Nebo jen já jsem exot?

zvalentova
9. lis 2011

@majcam jako kdy?

majcam
9. lis 2011

@zvalentova 😀 ,na začátku těhu 😅