Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
1. dub 2009

Ta krev byla na ty pohlavní choroby myslím, jestli je brali vám oběma. Pak by jsi měla jít mezi 1-3 dnem cyklu na hormonální profil.

Luci, koukám, že to nemáte jednoduchý ☹ tak vám přeju, aby to brzy došlo do zdárného konce a vy jste se dočkaly.

Já jsem taky zvědavá na výsledky genetiky i imunologie, už vidím jak při našem štěstí zjistím, že mám vůči manžovým spermíkům protilátky 😅

prosteja
1. dub 2009

ahojky holky, nakoukla jsem k vám, protože mě čeká taky návštěva Gennetu, příští týden první konzultace a nevím moc co nás čeká, tak si jdu pro rady....

a zdravím zrovna hypo...... holka já na tebe moc moc myslela 😉

hypo
1. dub 2009

presteja dik, uz jsem to dala i k nam 🙂

prosteja
1. dub 2009

jj holky jsou zvědavý hypo 😀 moc jsme na tebe myslely..... takže jsi to krásně zvládla, jsi šikulka..... teď držím pěsti, aby byly vajíčka kvalitní a oplodněný a aby se jim u tebe líbilo 😉

a jestli můžu někoho zasvěceného poprosit, co nás přibližně čeká v to úterý na první konzultaci...... jdeme tam i s manžou a manža tam chce zrovna nechat vzorek........ 😉

miluse
1. dub 2009

ahojky Prosteja,

no čeká vás spíše jen konzultace, jako co se asi tak bude dít. Manža může dát ten vzorek, je dobré si i o to říci a vám tuším vezmou krev na přenosný choroby. Je možné, že ti udělají i prohlídku, záleží kolikátý den cyklu budeš. U mě jí nedělali páč jsem zrovinka měla MS a pak si mě pozvali na 11 DC na ultrazvuk. No a pak se dohodne postup co s vámi dál, zda postoupíte IUI nebo rovnou IVF 😉

prosteja
1. dub 2009

ahojky miluse..... děkuju moc za info.... jsem tam poslaná od gyndaře, nemám ovulaci, pravděpodobně se mi ji pokusí nahodit, takže doufám, že IVF se mě zatím týkat nebude... 😉 asi do mě budou cpát hormony a pokusí se mě dát nějak do kupy 😅 ..... mrcha mi zatím nepřišla, zaklínám ji, aby chvilku počkala a přišla až po návštěvě, ale včera jsem špinila, tak uvidíme uvidíme....... ještě se zeptám, jak dlouhý musí mít manža půst, když tam chce zrovna nechat vzorek? teď mi jedna holčina tvrdila, že prý 5 dnů až týden 😲 což je doufám blbost 😀

miluse
1. dub 2009

Prosteja a on ti gyndař sám nenaordinoval clostylbegitovou kůru a nezjišťoval zda máš ovulaci či nikoliv a rovnou tě poslal do CARu jo? 😕 To je divný, že to s tebou neřešil. ☹

Půst chtějí 3 - 5 dní. My měli 4, jsme s tím tak nějak dopředu počítali, tak jsme se připravili 😀

prosteja
1. dub 2009

miluse my se na to budeme taky připravovat 😀 ..... takže ty 3, 4 dny budou stačit..... 😉

tak s tím gyndařem je to složitější, nejdříve byla Provera na úpravu cyklu, ta mi nedělala dobře, takže jsem ji musela vysadit a folikulometrií zjištěno, že mi nedozrávají vůbec žádná vajíčka.... pravděpodobně PCO ☹ ..... no a jelikož mám astma a on měl strach z těch hormonů, tak jsme se domluvili že mě pošle přímo do CARu, kde to budeme řešit...... já jsem to i sama uvítala, abych pravdu řekla a ještě že jsem se tak rozhodla.... protože panu doktorovi se urychlilo stěhování do zahraničí a pravděpodobně tento rok skončí..... tak aspoň tu žádanku do CARu mám 😅

miluse
1. dub 2009

Pros, aha tak to ju, já už se lekla, že s tebou vůbec nic nedělal a rovnou tě poslal do CARu, tohle je jiná 😉 Tak to budu držet pěstičky 😉

prosteja
1. dub 2009

ne to ne milu.... chodila jsem tam na utz a nic ☹ tak jsme se domluvili takhle...... no uvidíme co v úterý.... každopádně díky za rady..... a co ty? tebe už čeká IVF?

miluse
1. dub 2009

Pros, jj, ale nedjříve musíme na genetiku a imunologii a pak podle výsledků se uvidí kdy podstoupíme IVF

prosteja
1. dub 2009

tak budu držet pěstičky, aby to vyšlo a všechno bylo ok i s miminkem v bříšku 😵 ještě jednou díky

lucavka
1. dub 2009

Já bych řekla že první konzultace asi probíhá u každého případu trošinku jinak... Aspoň myslím... A taky asi jak u kterého doktora a CAR. Každopádně všem hodně štěstíčka 😉 .

miluse
1. dub 2009

Luca, je to možný, ale jinak průběh první konzultace a vlastně celého tak nějak postupu je i uveden na stránkách genetu. Jde jistě o individiuelní případ. Jsem jen napsala tak jak jsme to měli my 😉

lucavka
1. dub 2009

No jak se říká hlavní věc skrátka je výsledek 🙂 . Jen aby se to povedlo. Ale člověk při tom čekání tak trochu blázní. Já osobně bych už aspoň chtěla mít výsledky všech testů abych věděla že není nějaká další překážka a že mě už aspoň zařadí do programu...

miluse
1. dub 2009

Luca, tak to jsme na tom stejně... taky už bych chtěla mít po testech a výsledky v ruce, ale to si ještě tak cca měsíc počkám

lucavka
1. dub 2009

Čas sice letí, ale to čekání se zdá věčný 😕

miluse
1. dub 2009

Tak tak... nevím jestli jsi to tu už psala, ale kdy jdete na ty testy? 😕

lucavka
1. dub 2009

Jdeme 16.04. ☹

miluse
1. dub 2009

Jo to jsi vlastně psala, to jdete týden po nás

hypo
2. dub 2009

ahojky, ak mame oplozenych 10 vajicek, mame prodlouzenou kultivaci a ET je v pondeli 6.4.09 takze to zase vychazi na Vykysalou 🙂 hura
jsem jeji pacientka a OPU i ET mi bude delat ona 🙂

nelynka
2. dub 2009

hypo to je supeeer, ja som sa nikdy k nej na OPU ani ET nedostala ☹

miluse
2. dub 2009

Hypo, gratulace a je určo lepší, že ti to bude dělat "tvá" doktorka, tak držím palečky, aby všechno dobře dopadlo 😉

dracekmracek
2. dub 2009

hypo Vykysalá je na transfery největší,slyšela jsem to 🙂držím palce 😉

lucavka
2. dub 2009

🙂 Gratuluju a držím palce... Holky který z doktorů se vám v Gennetu zamlouvá nejvíc? Já jsem byla na té první konzultaci u Daňka... Kdysi před lety mě vyšetřovala Brandejská. Kdyby to šlo ráda bych se dostala zase k ní.

dracekmracek
2. dub 2009

každý máme jinou povahu a každému sedí někdo jiný...já jsem plně spokojená s paní doktorkou Vykysalou...z těch co k nim nechodím mi nejvíce sedí mudr Košťák 😉

miluse
2. dub 2009

Luca, tak já zatím nemůžu tak soudit, neb první konzultaci s námi dělala Bydžovská a podruhé jsme byly u Brandejský. Původně jsme měli jít ke Koštákovi, ale ten byl na nějaké stáži, tak tam nebyl. A obě doktorky se mi docela zamlouvali, ale každou jsem viděla pouze jednou, tak zatím nemůžu moc soudit.

hypo
2. dub 2009

ja jasem v gennetu jinyho doktora nez vykysalou nezazila takze nemuzu porovnavat
ale jsem rada ze me na vse ona a nestridaji si me protoze jsem na tohle fakt desna kdyz si na nekoho zvyknu tak to nechci menit 🙂

helenky
3. dub 2009

ahoj holky, já měla na OPU Daňka a vše bylo vpoho. Chodím k němu a - až na jednu trošku vystresovanou návštěvu, byl vždycky fajn.

měla jsem 18 vajíček, ale jen čtyři se skamarádily se spermijkama....tak je to napínavé. Jsme z toho trochu smutná, ale je to nakonec pořád lepší než nic.

miluse
3. dub 2009

Helenky, nezoufej, i ty 4 budou stát za to, uvidíš 🙂