Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
6. dub 2009

boubel, vicemene si s tebou popovidaji, pokud mas nejake vysledky z podoli, tak je vem ssebou. jinak podle toho, kolikaty budes DC, tak ti udelaji bud ultrazvuk, nebo ti vezmou krev na hormonalni profil. no a nekdy udelaji tvemu m. rovnou spermio, ale to by ti rekli do telefonu. az budou mit vysledky spermia a hormonalniho profilu tak to pak pujde jak na bezicim pasu 😉

boubelinka1
6. dub 2009

Ahoj Terezito, díky za povzbuzující odpověď, bála jsem se, že bude všechno od začátku, z Podolí jsem si vyžádala kartu, tak uvidíme.

terezita
6. dub 2009

tak asi si budou chtit udelat nektere testy znovu, ale pokud tam vezmes ty svoje z podoli, tak se to snad i urychli. 😉
doufam, ze ti najdou termin driv nez v cervnu!

boubelinka1
6. dub 2009

právě, že mám počítat až s červnem, prý mají toho moc a prý jim chybí doktoři

miluse
7. dub 2009

Krásné ranko,

jj chybí doktoři, KOšťák by měl být někde na stáži a Brandejská se chystá na atestaci, takže jsou dva v mínusu. Ale neboj, červen je tu za chvíli a pak už to pofrčí 😉 My taky čekaly na první konzultaci cca měsíc a půl a docela rychle to uteklo. Teďky zas čekám jestli to příští týden dostanu a hurá na HP a to mi přimářka říkala, že mi ho mohly udělat už předtím 🙄 jsem byla docela naštvaná.

Jo holky na HP se nemusí chodit ráno a na lačno, že jo? 😕

hypo
7. dub 2009

na HP urcite nemusis byt rano a nalacno, ja byla dvakrat a vzdy behem dne a urcite ne nalacno, hormony ti neovlivni co jsi jedla 🙂

hypo
7. dub 2009

jinak ja se stale nemuzu dovolat embryologum jestli mame mrazacky, porad me to haze na automan a sestricka rekla ze ted jsou uz asi na sale tak to skusim odpoledne

miluse
7. dub 2009

Hypo jsem si to myslela, ale Bydžovská právě minule, když jsem byla 4DC říkala, že prý jedině po ránu a pak Brandejská, že mi to klidně mohly nabrat 🙄 no uvidím příští týden, kdy se pojedu nechat vysát 😅

helenky
7. dub 2009

hypo a to ti neřekne sestra? Já od ní tu informaci dostala...
jinak píchám injekce do břicha, to mi řekl Daněk.. ale jinak je podle mě můžeš píchat kamkoliv podkožně..stehno, ruka....do manžela, když tě naštve 🙂)

dracekmracek
7. dub 2009

Hypo tak jaké to bylo?Myslela jsem na tebe 😉

prosteja
7. dub 2009

ahojky holky, tak já se chystám na první konzultaci do Gennetu dnes po poledni 😉 a musím potvrdit, že jsme taky čekali asi 6 týdnů na termín..... ale neuvěřitelně rychle to uteklo a doufám, že dnes udělají aspoň spermio a mě by mohli dát něco na vyvolání, protože mrcha je v nedohlednu a ovulka nebyla ☹

boubelinka1
7. dub 2009

Ahoj prostejo, prosím, pak mi napiš, jak to probíhalo, jdu na 1.konzultaci v červnu, abych byla připravena, co a jak, díky

dracekmracek
7. dub 2009

prostejo manželovi dělali spermio až dýl ale je možný že vám ho udělají 🙂 vyvolávačku ti taky dají když řekneš že máš zpoždění

prosteja
7. dub 2009

ahoooj boubelinko, to víš, že dám vědět.... hypo mě zásobuje informace, a já budu zásobat informacema zase dál, až budu vědět, jak to probíhá 😀 určo se sem za váma budu chodit dívat a radit se... 😉

ahooj dracku, tak já doufám, že manžovi spermio udělají, drželi jsme kvůli tomu půst 😀 😀 😀 chci aby to měl manža za sebou a už tam pak nemusel, nevím, jak by to zvládal s prací, tak ať je to při jednom 😉

hypo
7. dub 2009

sestra mi dala cislo na embryology a rekla ze kdyz se to prepina na automat tak tam uz asi nejsou a jsou na sale
tak ze si k nim mam zavolat opoledne, nic mi nerekla a to jsem s ni dnes mluvila 3x vzdy jsem totiz skonzila u ni misto na embryologii ☹

hypo
7. dub 2009

ahoj katus, probihalo to zdlouhave 🙂
mela jsem nastup v 11.30 napita takze uz se mi chtelo curat, meli frmol nestihali tak jsme (asi 4 zensky) cekaly na pokoj vic jak hodinu tak to jsem myslela ze exploduju
pak nas dali konecne na pokoj a to slo uz rychle, ET delala vykysala a jelikoz vi ze mi hrozi OHSS tak se hned na chodbe ptala jak mi je tak jsem popsala bolesti a rekle ze nejdriv udelame UTZ
nastesti zadna volna tekutina a vajecniky 7 s 8mm takze to nabylo vic jak 10mm tak dobry
tak jsme zavedly dve embrya po tom zjistili ze jsou udajne krasna (nevim kolikabunecna) a dalsi ze jeste nevi zda budou schopna zmrazeni
to si mam zavolat dnes ale od 8.00 hodin se mi to nepovedlo, ted si davam pauzu a pockam na odpoledne a pak asi vlitnu na nejakou sestru 😅

boubelinka1
7. dub 2009

hypo, hodně štěstí

hypo
7. dub 2009

jinak OHSS stale hrozi a hlavne diky tomu ze jsme dali ty embrya dve takze mam injekce na redeni krve a picham zas do bricha, vcera jsem zacala.......
rozhdonout se jestli dve nebo jedno jsem se musela asi behem 5 vterin 🙂 ale ja uz to vedela dopredu ze chcem dve, rikala ze je sice riziko toho OHSSale kdyz zvladnu zas pichat injekce popripade chodit na infuze (coz se mi doufam vyhne) tak je taky pro dve, protoze by se jinak to krasne jedno muselo zmrazit a to bylo zbytecne

dracekmracek
7. dub 2009

hypo určitě to vyjde cítím to a lenka je fakt hodnocená jako nejlepší na transfery,ale tím nechci říct že ostatní nejsou ale u ní je podle statistik největší úspěšnost.já už se nemůžu dočkat na příští týden k ní 😀 ale nevyhodí mě ještě že ne?

boubelinka1
7. dub 2009

Já si myslím, že 2 embrya je dobrá volba, pak bys byla zklamaná, kdyby to nevyšlo, že Ti dali jen jedno a vyčítala bys sis to, držím pěstičky

hypo
7. dub 2009

katus urcite te hnedne nevyhodi 🙂 do porodu to asi nebude ale aspon nejakou dobu si te urcite necha 🙂

myskaaaa
7. dub 2009

Ahoj holky....
zdravím a vše čtu...Hypo držím pěsti!
Nám 4. inseminace nevyšla, mela jsem se ted objednat na vyšetření před IVF,ale jsem nějaká vyšťavená po těch hormonech a kdo ví jestli mi praskla ta krvavá cysta -necham se vysetrit u mýho gyn, ale každopadně IVF jsme o měsíc posunuli, mam z něho - z tech hormonů dost vítr, a tak tady hltám všechno jak popisujes Hypo...
Můžu se tě jen zeptat, jestli na tebe ty horm.injece působily nějak zle- depky, bolesti bricha atd?
Takže držím pěti všem!!!!

dracekmracek
7. dub 2009

hypo tak snad ne 🙂

a jak ti je?

mysko mně po injekcích nic nebylo,vůbec nic,jen trošku nafouklé bříško

hypo
7. dub 2009

stimulace byla uplne v klidu zadna unava deprese bolesti nic, zadne silene krece a pod
jen proste citim zvetsene vajecniky tak to jako tlaci, ale neni to bolest ktera se neda vydret, kdybych se na to nesoustredila tak o tom nevim
ale ja se na to samozrejme soustredim a tak o nich vim 🙂 ale proto jsem taky pod stalym dohledem doktoru, sami utz a kontrolni brani krve, no a jak rikam dnes mi je uz lepe o vajecnicha skoro nevim asi to bude tou vcerejsi injekci 🙂

boubelinka1
7. dub 2009

mysko, mě nic taky nebylo, vše bylo v pořádku, to zvládneš, neboj

hypo
7. dub 2009

asi jsem se dost uklidnila tim utz kdyz jsem zjistila ze tam neni zadna volna tekutina a vajecniky nepresahly 10mm
s injekci nadsena nejsem ale slibyla jsem vykysale ze budu vzorna pacientkaktera to zvladne 🙂 tak zvladam 🙂

miluse
7. dub 2009

Hypo, neboj, odpoledne už budeš vědět víc.

Se chci ještě zeptat, když to tu myska nakousla, po té stimulaci, neměli jste např. návaly? jako u clostilu? Páč já u clostilu na tohle fakt trpím, hlavně v noci se vždycky probouzím úplně spocená 😅

hypo
7. dub 2009

tak me nic nedelala ani clotik ale mela jsem jsem davkovani tusim jen 1-0-0

miluse
7. dub 2009

Hypo, mě stačili i tahle malá dávka a ráno jsem se mohla sprchovat a ždímat pyžamo 😀 😒

dracekmracek
7. dub 2009

mně bylo spíš hůř po clostilu než u injekcí 🙂 ale teď mi je teda nejhůř 😀 ale zároveň krásně 🙂