Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
4. kvě 2009

dracekmracek, dakujem, chystanie pre mrnousi ma straaaasne bavi, ale uz sa musim krotit ☹ .

miluse
4. kvě 2009

ahojky holky,

hele máte někdo zkušenosti se psaním mejlá do gennetu, odpověděli vám na něj? Jsem tam psala ve čtvtek, doručenka o přečtení mi přišla a odpověď nikde ☹

dracekmracek
4. kvě 2009

miluse mně odpověd vždycky přišla,psala jsem tam do předmětu:Prosím o předání Mudr Vykysalé....

blucko to věřím 🙂 já nebudu a vlastně nejsem jiná 🙂

miluse
4. kvě 2009

Hmm, tak to já měla spíš takovej všeobecnej dotaz, jestli už máme výsledky z genetiky, jsem tam asi měla napsat, ať to předaj Hejtmánkový, no asi tam zkusím písnout znovu

dracekmracek
4. kvě 2009

miluse na tohle si radši zavolej,oni neradi na takovýhle dotazy odpovídají mailem....může to psát kdokoliv...radši tam napiš pro koho to je 😉

miluse
4. kvě 2009

No jsem jim tam napsala i telefoní číslo, tak si to mohou ověřit a Hejtmánková na mě mejla dostala, že prý mi písne... no jdu tam napsat ještě jednou

dracekmracek
4. kvě 2009

a nebylo by fakt lepší si tam zavolat? 😕

miluse
4. kvě 2009

Uvidím, když mi dneska neodpoví, tak zítra tam zavolám 😉

nelynka
4. kvě 2009

miluse, ja tam pisem maily a odpovedia mi stale az po tyzdni alebo dvoch, asi to nestihaju..
aj ked som sa dotazovala o darovani vajicok tak mi prisla odpovedt az o tyzden aj s telefonnym cislom, ze si tam mam radsej zavolat...

miluse
4. kvě 2009

Tak paní doktorka mi odpověděla něco po 11 hodině a na konzultaci jdeme příští čtvrtek před tím než půjdem k Vykysalý, tak jsem zvědavá něco písala, že tam našli u manži, že nějak nesedí chromozomy či co 😕 no moc jsem tomu neporozuměla, tak snad dostaneme příští týden vysvětlení a jen doufám, že stimulce nebude nic bránit.

Dneska jsme si byly pro výsledky imunologie a u mě naštěstí dobrý, žádná alergie na sperma ani nic takovýho, jen manža má více leokocytů či co a prý doporučuje podpůrnou léčbu antioxidanti. Tak tu přemýšlíme, který asi tak budou nejlepší. 😕

dracekmracek
5. kvě 2009

tak terezita je maminka 😵

terezita • 41tt • Včera v 16:26

Která pravidla porušuje: | Zruš nazdar tehule!tak uz to mame za sebou. ve 12.39 vykoukla na svet EMMA, 49cm,3150g.byl to mazec,ale stalo to zato.v 11 mi rupli plodovku,kontra jak prase. po 12 jsem si prestala hrat na frajerku a rekla si o neco proti bolesti.spolecne s tim mi pichli urychlovak.a vic pozdej,zkusim na chvilu spat.. kdo je ted na rade?

nelynka
5. kvě 2009

jeeee
gratulujem z celeho srdiecka 😀

anlek
5. kvě 2009

Holky, mam dotaz. 😉

V listopadu mi delali HP a vyslo mi spatne z nej jen FSH. Ted se chystame na IVF a na gastru mi predepsali leky na paleni zahy, ktere muzou jako vedlejsi ucinek zvysovat prolaktin. Mate nekdo zkusenost, jestli mi budou tesne pred IVF kontrolovat HP? Popripade pokud zacnu ty leky jist a ony mi zvysi prolaktin, jak dlouho trva, nez ho zase sundam?

dracekmracek
5. kvě 2009

a tady je fotečka 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

anlek a bereš na něj něco?asi bych jim to řekla,nebo bych léky na žáhu nebrala...spíš se poraď v caru

anlek
5. kvě 2009

Jeste jsem nezacala brat. Kdyz jsem precetla pribalovy letak, tak jsem docela zurila, protoze jsem na gastru rikala, ze se pripravujeme na IVF ... Vy pisete do CAR maily?

Emma je krasny mrnousek.

blucka
5. kvě 2009

Dracekmracek, tak ak si s nou v spojeni, pozdravuj ju od nas, srdecne blahozelame ku krasnemu miminku 😵 .

miluse
5. kvě 2009

Jééé, Terez gragulace k Emičce, je krásná.

Anlek, no psala jsem tam mejlíka, proč ne. Někdy mi to přijde lepší než se dohadovat se sestrou na telefonu 😅

lucavka
5. kvě 2009

Jéje, Emma je fakt dokonalá 😅 😵 . Prostě úžasná
Já mám konečně novinky. 23.06. jedu na další konzultaci k Daňkovi. Pak snad budu moudřejší.
A 18.07 budu mít svatbu.
Dneska sem stráviila pomalu hodinu na telefonu. Sem se ještě musela objednat na gyndu a k zubaři. Než sem to všechno vyřídila, to byla hrůza. A příští týden snad už konečně budu mít auto... No a v nový práci nic moc. Nějak si nemůžu zvyknout...
...

miluse
5. kvě 2009

Lucav, gratuluji k svatbičce a pevné nervy při zařizování 😉

Ty jo, to je docela dlouho ta konzultačka, ne? 😕

lucavka
5. kvě 2009

Miluško já sem měla problém i dostat se k blbýmu zubaři spravit zub. Sou holt dovolený... Ale aspoň se zase něco trochu hnulo.

nelynka
5. kvě 2009

lucav gratulujem k svadbicke, hned by som s tebou menila 😀

miluse
5. kvě 2009

No to jo... tak hlavně, že máš termínek 🙂

Nás čeká příští čtvrtek na jednu stranu se nemůžu dočkat a na druhou mám trošku strach, neb si jdeme předtím ještě na konzultaci na genetiku 😕 z toho včerejšího mejlu od MUDri moc chytrá nejsem.... jen vím, že tam manžovi něco našly, ale co to je a proč to je... nevím ☹

lucavka
5. kvě 2009

Nelynko děkuju 😉 .
Miluško přesně vím o čem mluvíš... Taky si kolikrát když jdu od doktorů připadám úplně mimo... Už abych to měla zasebou...

anlek
6. kvě 2009

Luckav, tak to gratulu ke svatbe. Budes ji mi t presne stejny den jako moje segra. 😀 A presne rok po nas. 😀 Se docela tesim, jak budeme slavit vyroci spolecne. 😀

O tom mi chvili povidejte, vetsinou na Vltavske mi dojde tolik otazek. 😠 Ktere strasi v hlave vetsinou do dalsi navstevy.

helenky
6. kvě 2009

ahoj holky🙂

koukám na novinky- terezko velká gratulace k narození holčičky!!! (vybrala si holčička hezké datum.. já jsem se taky narodila 5.5., ale už je to nějaký pátek 🙂

Lucavko, ty se máš, že se vdáváš, já bych se vdávala hned znova (za stejného muže tedy), měli jsme krásnou svatbu,ale ten den tak uteče a člověk je dost mimo.. ale ty dny před ti moc nezávidím, to byl dost stres...ale stojí to za to.. 😵

miluse
6. kvě 2009

Jj, taky bych se vdávala znovu se stejným chlapem. Manža říká, že by si to taky klidně zopakoval, kdyby se našel sponzor 😀 Ale je fakt, že se otočíš a je večer a po svatbě, ale je to super den.....

terezita
9. kvě 2009

nazdar kocky! dekujeme moc za gratulace! uz jsme treti den doma, no ale je to mazec.. 😅
holciny, drzim vam moc a moc palce, at uz se konecne dockate a mimca si tu cestu k vam najdou!! 😵

lucavka
10. kvě 2009

Ahojky holky. Děkuji za správičky a Terezitko moooc gratuluju k princezně. Je fakt nádherná 🙂.
Já sem si trochu pohrávala s myšlenkou rozjed si účetnictví na živnosťák. Abych byla svojí paní a měla klid na snažílkování. Navíc mě to v práci zrovna moc nebaví. Ale nevím, musím zjistit víc informací co to obnáší a jestli bych měla šansi se uchytit... Mějte se krásně.

nelynka
11. kvě 2009

Ahojte zienky,
tak oddneska je zomna potencialna darkyna vajicok v Gennte, az som sa divila jak skoro mi nasli volny termin na konzultaciu..Bola som tam dneska a 29.5. idem na konzultaciu k Vykysalej a hned ten den aj na genetiku, to je rychlost ked sa chce xixi 😝 😀 😀

ivomal
11. kvě 2009

Jeee Terez, veliká gratulka k mimimku, opravdu nádherné jméno jste vybrali, jedno z mých favoritů🙂))