Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

milena26
14. únor 2009

katusko pokud máš takové bolesti,tak si zajdi raději na kontrolu at něco nezanedbáš pokud je to cista....
mě taky jedna doktorka zkazila revizy a nikdo se mi neomluvil,tebe aspoň drží nad vodou Vykysalá,ale mě nepodržela ani vlastní máma.... každá máme nějaký osud a ten prostě nezměníme... promiň nechci se tě dotknout a ani nějak ublížit,ale myslím,že jsi docela holky věděsila,když některé tam nechtěj jít a některé váhají nad primářkou... myslíš ,že se to v gennetu neřešilo? určitě jo,byla jsi totiž první případ co se jim to tam stalo. A nebo si prostě dohodni schůzku s primářkou a určitě se i omluvy dočkáš a ani se doprošovat nebudeš moct.Prostě ti primářka nesedla a proto taky ta averze od začátku. Vykysalá je hodná doktorka to musím uznat,ale tak jako tady probírali holky dr.Daňka,že jim nesedí,že je takovej a makovej,tak já jsem u něj byla na kontroli při stimulaci a nemůžu si vůbec stěžovat,byla jsem spokojená a dokonce jsem se ptala na některé výsledky co jsem nějak nestihla pobrat při konzultaci,tak mi to důkladně vysvětlil a byl i milej...pak po ET jsem zase chodila k Vykysalý a první návštěva byla odměřená,chladná... pak druhá už byla dobrá... tak asi fáákt to prostě takhle mělo být... jsou to jen moje pocity a úvahy a hlavně zkušenosti,nemyslím to prosím tě nějak špatně...

lanna
16. únor 2009

Ahoj holky jen tak v richlosti jdu vas pozdravit,a žic vam že jsme se dočkaly---mame doma 4mesičniho chlapečka,jmenuje se Dimitrij....
Mam jeho fotky v albu...
Pardon nemam hodně času sy svama psat ale chcy vam popřat at každa z vas se dočka sviho štěsti...
Katusko jak jseš na tom?
No proste holky všychni koho znam jak se mate?
Zatim se zase loučim a hodně štěstička vam všem.... 😵

mibi
16. únor 2009

Ahojky elp a ostaním.Já chodím také k Mudr Vykysalé a zatim jsem velmi spokojená.Zrovinka dnes mame ultrazvuk a mají nam říct datum odběru vajíček bo už tyden stimulujem a zrovinka mi volali že Mudr.Vykysalá omarodila tak jsme k primářce Brandejské,ale i o ní se říká že je moc fajn tak se těšim až ji poznam.A hlavně jsem zvědavá kdy to už bude.Jinak držim pěsti at ti vše vyjde.

elp
16. únor 2009

Ahoj holky, tak před chvíli mi volala sestra, že Dr. Vykisalá je nemocná, takže nás objednala k Dr. Daňkovi a to jsem v pátek tam volala zjistit, zda je Dr. nemocná, snad jsem jí to nepřivolala 😒 Tak uvidíme co on, zas je to lepší kvůli manželovi ne? 😉 No, uvidíme..........

mibi
16. únor 2009

čauky jo mě volala sestra taky,jedem tam dnes na 15.30 a k primářce Brandejské

mibi
16. únor 2009

Já s pí doktorkou mluvila ještě v sobotu a nic neříkala,tak doufam že jsem jí chudinku nerušila při pocení 😒

blucka
16. únor 2009

Ahoj lanno, uz sme si hovorili, kde sa nam tulas... 🙂
Ty brdo, to bol fofr...........malinky je krasny, prajem vam vela zdravicka a len same krasne chvile s prckom 😵 .

helenky
16. únor 2009

jéééé lanno to je kouzelný chlapeček!! kde jste k němu takhle rychle přišli?

všechny vás holky zdravím, jsem 30DC, 15.den po IUI, test negativní, jsem smutná, vypadalo to dle příznaků slibně, ale asi to měl na svědomí utroš, dneska mi prsa "povadla" 🙂, teplota je o 0,1 stupně nnižší než včera, tak očekávám příchod té rudé mrchy a pokud se příští měsíc nestane zázrak přirozeně, IVF to jistí....ale moc příjemné pocity z něj nemám....

elp
16. únor 2009

Helenky - neboj! Ber to tak, že už to konečné dopadne a budeš mít takovou malou jistotu, než pořád čekat. Já byh IVF brala hned a ne pořád na něco čekat........ Ju, zítra na místo Vykysale jdeme k Daňkovi. Nevíte jaký je?

helenky
16. únor 2009

elp, díky za povzbudezní..já to tak beru taky, ale představa píchání si čehokoliv do břicha mě trošku odpuzuje..taky mám pocit, že po těch hormonech kynu...což mě také dvakrát netěší...já vim, kdybych byla těhu, kynu také, ale to je jiné 🙂 já k Daňkovi chodím a je vpohodě, občas mu sice něco musím zopakovat dvakrát, nebo lehce připomenout, ale jinak je milý a přímý, párkrát už jsme se i něčemu zasmáli...

elp
16. únor 2009

Helenky - díky za zprávu! Já jsem původně chtěla jít k Dr. chlapovi, ale po tom co jsem četla, že Vykysalá je dobrá, tak jsem se na ní i těšila 😀 No, snad to s Daňkem také bude dobrý 😀 😀

elp
17. únor 2009

Ahoj holky, tady je nějaké mrtvo! Tak dneska nas to čeká, jsem zvědává, nervózní a nedočkavá........ 😅 a manžel si ráno dál asi 10 para ořechu - nekde vyčetl, že jsou dobrý na spermiouše 😀

hypo
17. únor 2009

ahojky, tak ja stale cekam na MS, uz mi pred 8 dny pichli Agolutin a MS stale nikde .-(
jinak jsem 52 DC taky mooooc pekny
tehu nejsem, testy / a priznaky nikde proste si se mnou telo hraje

blucka
17. únor 2009

Ahojky,
Elp, drzim palce, napis jak si dopadla.... 😉
Hypo, to si to telo fakt nejak mava s tebou, ja by som pockala este par dni a sup k dr. a uz nech sa aj na teba mrkne.

hypo
17. únor 2009

presne to mam v planu, nacpu se do gennetu at me i prohlidnou a znovu agolutin
pokud se nic nestane dso patku tak tam volam 🙂 😉

blucka
17. únor 2009

To urcite, na co cakat...dr.mi parkrat povedal, ze agolutin by mal max do 14 dni zabrat, tak tam pekne chod.

hypo
17. únor 2009

me rikali snad do 10 dnu, tak snad me nevyhodi kdyz tam budu volat 11 den po pichnuti 🙂
ale snad dorazi, uz se soustredim jen na to a blbnu z toho
vse se mi kvuli tomu oddalilo ☹ jsem se tesila jak uz ted budu skoro stimulovat a nic

elp
17. únor 2009

hypo - já bych ne tvém místě také šla k Dr. A to jsi vždycky měla rozhozený cyklus?

hypo
17. únor 2009

jojo vzdy, ale pak jsem nasadila clostik a par cyklu bylo sice delsich ale MS dorazila kolem 40 DC a ted i kdyz jsem mela clostik MS nedorazila........

elp
17. únor 2009

a nadeje by nebyl? Ikdyz priznaky nejsou a test je /...treba je jeste brzo....!

hypo
17. únor 2009

myslim ze tehu urco nejsem jelikoz nebyla ovu, nepraskl folik, dle meho laickeho pozorovani
byla jsem v dobe ovu na dovce tudis ne pod kontrolou, a vzdy pred ovu jsem dostala injekci pregnylu aby praskl, ted jsem pregnyl nedostala a nepraskl
dle BT a ovu testu a ostatnich priznaku ktery mam kdyz je po ovu proste ovu nebyla .-(
spis se bojim aby nebyla cysta i kdyz zadne bolesti nemam ale asi byt ani nemusi

blucka
17. únor 2009

hypo, to poznam, ja ked som uz nieco mala naplanovane, tak vacsinou si so mnou mrcha hrala a mne sa vsetko posunulo a len som bola z toho otravena. Zavolaj si tam a uvidis co ti dr.povie, aspon pre klud duse. Moze tam byt cysta a preto je dobre aby si tam sla. Niekedy to priroda zariadi sama aby si bola tehu, ale ked hovoris, ze ja teraz mas tehu test neg.tak je to malo pravdepodobne.

carole
17. únor 2009

Chystám se na první návštěvu Gennetu . Můžete, mi , prosím, napsat, co mě tam čeká? Nějak nejsem moudrá z té jejich virtuální ordinace. Spermiogram máme, mám po laparce a cyklus je normální. Děkuji moc.

hypo
17. únor 2009

holky mi to asi privolali, rozjizdi se mrcha 😀 😀 😀
jezis ja mam radost jako bych byla tehu 🙂
tak snad se rozjede v cele parade zatim jen naznacuje 😅

carole - virtualni ordinace? ani nevim ze ji tam maji 🙂
ceka te jen pohovor, zalozeni karty, popovidani a max hormonalni profil a mozna budou chtit mit svuj spermiogram tak se objednat na nej 🙂

blucka
17. únor 2009

Hypo, paaaarrrrraaaaaddddaaaa 😵

hypo
17. únor 2009

dneska nic nestiham ale az se mrcha rozjede tak pocitam zitra volam do gennetu a pozadam o to IVF 🙂 a objednam se na kontrolu.......... fiha najednou se jakoby zacina neco dit 🙂

elp
17. únor 2009

holky, já pádíííím!!!!!!! Pak napíšu

mibi
17. únor 2009

Zdravím všechny holky,mužu na skok?Jak to čtu mate to tu skoro vše před sebou.Já jsem byla včera na ultrazvuku po stimul a zitra rano v 7.30 nastup na odběr vajíček a oplodnění.Tak se na to moc těšíme.Uzrálo nam asi 16 vajíček tak i prim.Brandejská se divila že ještě zapnu gatě 🙂 tak snad to dobře dopadne.Jinak injekce jsou v poho dá se to. 😉 co by pro mimi člověk neudělal

hypo
17. únor 2009

ahojky mibi .... gratulace k vajochum a drzeni pesti na vse dalsi co te ceka
ja vlastne ani nevim co me bude cekat 🙂
zatim jen zadam o IVF pak se mam objednat na kontrolu za mesic zda neni cysta ..... a pak asi zacnem se stimulaci......
moc o tom teda nevim no 🙂

mibi
17. únor 2009

hypo ničeho se neboj je to vše v poho.Mě nabídli IVF ihned bo je mi už 38 let a stimul.injekce jsou celkem dobré.Jeden druh je v peru a druhé jsou ok.Nejtěžší byla včera večer ta poslední před odběrem,ta je do zadku a tak měl práci tatka,ale jak říkám když si uvědomíš co z toho vznikne jde to samo jak chirurgovi 😉 Já ujsem si píchala asi týden a jen minim.davky protože mě vajíčka rostla sama jak z vody,tak ti budu přát at ti to jde jako nám. 🙂