Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
30. led 2014

OD VČERA KDYŽ JDU NA TOALETU TAK MÁM NÁZNAK KRVE. MS MÁM DOSTAT 3.2. DOCELA SE DĚSÍM 😒

inza_ivd
30. led 2014

@raducha: drzim palce at to je jenom poradne zabydleni

raducha
1. únor 2014

JE TO SICE DNES 11 DEN PO TRANSFÉRU NA TESTU JEDNA ČÁRKA A K TOMU SE PŘIDALO KRVÁCENÍ. ☹ BOHUŽEL POSLEDNÍ POKUS O MIMINKO JE PASÉ. TAK AT MÁTE ŠTĚSTÍ ASPON VY

darkwitch
1. únor 2014

@raducha to je mi líto ☹ ach jo moc jsem vám to přála...

monnn
1. únor 2014

@raducha je mi to moc líto ☹

monnn
1. únor 2014

@darkwitch holka,ty jo ty to máš vážně za pár 😉 tak ať máš na porod hezké vzpomínky,ať je rychlej a v pohodičce 😵

inza_ivd
1. únor 2014

@raducha: to je mě líto

darkwitch
1. únor 2014

@monnn děkuji 🙂 no doufám, že už to přijde brzy 🙂 už se na to miminečko těším a každodenní smršt sms jestli už mě začíná přivádět k šílenství 😀

inza_ivd
1. únor 2014

@darkwitch : je to ne něco připomíná.ty lidi byli na zabití v tomhle 🙂 🙂

darkwitch
1. únor 2014

@inza_ivd a když jim hned neodpovím, že nerodím tak za chvíli takže rodíš když neodpovídáš 😀 hlavně u nás nikdo tak dlouho nenosil, tak jsou všichni ještě nervoznější, protože v tuhle dobu měly už všechny ženy po porodech aspon týden...

inza_ivd
1. únor 2014

@darkwitch: no já pak už na to ani nereagovala.prostě jsem je nechala být.ale lezlo mě to na nervy strašně.Tak držím palce ať to s nima vydrzis

raducha
7. únor 2014

V ÚTERÝ JSEM VOLALA NA GENNET A KREV PODLE OČEKÁVÁNÍ NEGATIVNÍ. JEŠTĚ JSEM NA 26.2. OBJEDNANÁ K DR.LANGEROVÉ. ☹

mandre
8. únor 2014

@darkwitch gratulace, tak pak napiš , jak to probíhalo....a malé hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵

inza_ivd
9. únor 2014

@darkwitch: velká gratulace......Tak už se nikdo nebude ptát uz? 🙂

darkwitch
9. únor 2014

@inza_ivd ted uz se vsichni jen ptaj jestli muzou prijet 🙂
@mandre byla to rychlovka od rana jsem mela kontrakce tak po pstnacti minutach, v jednu jsem zalezla do vany ze se to bud rozjede nebo nic, ve tri jsme jeli do porodnice, kontrakce po peti minutach. Natocili mi monitor a pa se tvarila ze me spis poslou domu než na sal ale po nalezu mi oznamila ze jdem na pripravu a rodit, prijali me ve ctyri a v pul devate byla Zuzanka na svete. Vsechno se rozjelo jak mi praskli vodu a zaver byl trochu hukot protoze mala mela spatne ozvy a me to tlaceni moc neslo, takze me rovnou nastrihli jedna PA tlacila na bricho ze musime pohnout popravde z toho zaveru si pamatuju ze mi rikali co mam delat a ja si myslela ze to delam a pak jsem prisla ns to ze delam neco jineho 😀 ale vysledek stoji za to 🙂

monnn
9. únor 2014

@darkwitch Klárko 😵 moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka !!!

monnn
9. únor 2014

@raducha ☹ to je mi líto,pak napiš na čem jste se domluvily 😔

darkwitch
9. únor 2014

@monnn dekuji a co vy mate jeste nejake moznosti?
@raducha to je mi lito ☹

sipkova1
9. únor 2014

@darkwitch velká gratulace 🙂

monnn
9. únor 2014

@darkwitch hm....,teď momentálně musím řešit zcela jiné problémy ☹ ,jak se říká otevři dveře ordinace a už je nezavřeš - teď mám kolečko po dr. 😠 ☹

darkwitch
10. únor 2014

@monnn jeee tak at je brzy dobre...

betox
11. únor 2014

@darkwitch Posíláme obrovskou gratulaci a přejeme Zuzance vše nejlepší do života 😉

majcam
13. únor 2014

@darkwitch moooc gratuluju k další geneťácké slečně 😉
@raducha ach jo,člověk by si řekl,že to půjde jak po másle,když už si byla pohnojená a ono... ☹
@monnn a jejda Mončo,snad ne nic vážného 😕

inza_ivd
13. únor 2014

@majcam: je nazdar.Tak jak se Vám daří a co další genetackej sourozenec 🙂

majcam
13. únor 2014

@inza_ivd no nazdar!!!! 🙂 Nene N.bude jedináček 😉 ,na IVF nemám nervy 😉 ,co Víteček jak prospívá 🙂 😝

mandre
15. únor 2014

@majcam no já kdybych Kristiánka rodila normálně, a ne císařem, tak by byl jedináček taky na 100% 😝 , na to zase nemám já nervy 😠 😀

mandre
15. únor 2014

@inza_ivd a vy už se psychicky připravujete na 2.????? 😵 😵

vveru
17. únor 2014

Ahojky holky, tak my se dnes jedeme domluvit co s námi, nějak se mi tam ani nechce, už jsem psychicky uplně vyřízená . .. . .
@darkwitch Veeeeeelká gratulace, ani nevíš jak moc Vám to přeju! Ať Vám dělá malá jen a jen radost =o*

darkwitch
19. únor 2014

@vveru děkuji, jak jste dopadli?

evak99
20. únor 2014

@darkwitch moc gratuluju! 🙂