Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
13. led 2010

Nannynka, Evak: bude to znít asi divně...ale taky bych ráda chodila čůrat x krát za noc, kdyby to bylo z těhu důvodů 🙂 Tedy ta beldá závist ze mě jen září 😀

Dnes už mi Vykysalá volala taky..prý ten jiný lék nemůže najít...takže si ho mám jít vyzvednout a až budu mít příbalový leták v ruce mám zavolat a domluvíme dávkování 🙂 Dokonce mi dala služební mobil...je opravdu zlatá 🙂 Tak odpo vyzvednu lék a uvidíme...je dobré, že už je to v injeci..aspoň to nebudu muset natahovat z ampule 😝

nannynka
13. led 2010

petap1: rozumim Ti taky jsem dva roky cekala a nad diskusema nekdy plakala, kdyz se objevilo dalsi mimi na ceste. Ale zase na druhou stranu me to posilovalo a davalo nadeji, ze to jednou vyjde. I kdyz priznavam, ze jsme byli dohodnuti, ze pokud by nevyslo v lete IVF, tak by jsme sli dat zadost o adopci. Jen aby se neco delo, rozjelo se neco co by nam dalo nadeji na dite.

petap1
13. led 2010

Já vím, že se jednou dočkám a tajně doufám, že to bude co nejdřív 😀 Na adopci zatím nemyslíme, jsme přeci jenon na začátku, tak věříme, že nám pomůžou k našemu mimi 🙂

Už mám ampule u sebe. S dr. jsme domluvené, že si píchnu jednu zítra a pak místo soboty v neděli. Je to dvojitá dávka, ale asi to neva. Nu, třeba to pak dostanu dřív 😀
Takže zítra ráno bude "operace"...jsem na sebe zvědavá. Je to asi masochizmus, ale já se na to docela těším 😀 Nooo.. jsem na sebe zvědavá 😅

pet.s
13. led 2010

Inza : píchám si Puregon a stříkám do nosu Synarel. K tomu svoje léky na dia a vysoký tlak. Genetické vyšetření nám trvalo skoro 3 měsíce. Než nám přišliy výsledky byla jsem těhotná.

Děkuji za podporu.

monivo
13. led 2010

ahoj Milu, dlouho ses neukázala. Jak se máte? Vše ok?

Já dnes byla v poradně a nějak se dr. nezdálo vnitřní vyšetření, tak jsem dostala magnesium, po čtyřech hodinách. Je fakt, že občas asi tvrdnutí pociťuju, ale nijak to nebolí. Prý se nemusím znepokojovat, ale stejně...od ledna jsem se vrátila do práce, na 2měsíce, tak nevim, jestli jsem neudělala blbost.

petap1
14. led 2010

Ahojte,

movito: o rom nepřemýšlej, kdyby to bylo špatně, tak by ti to Dr. řekla a zakázala by ti pohyb a musela by jsi ležet. Hlavní, je že ti dala magnezium a to tomu určitě pomůže 🙂

Já jsem dnes provedla první pigárko. Vše proběhlo hladce, takže jsem na sebe hrdá 😀 Jen nevím, kam mám dát ty použité jehli a stříkažky, jo a taky ty prázdné ampule. Nevíte co s nima ?

evak99
14. led 2010

petap:schovej je do lahvičky a pak je odnes k dr. - v lekárně ti je nevemou, protože to už je nebezpečný odpad, ale dr. je berou

monivo: když to nepůjde, tak zůstaneš zase doma...hlavně se nestresuj...

babka
14. led 2010

Ahojky, tak patřím už taky k vám, do Gennetu. V pondělí před sebou máme první IUI, v sobotu večer si mám píchnout pregnyl. Docela z toho mám vítr, protože nevím, jak to zvládnu. Už jsem si ho měla píchnout jednou, ale to jsme zrovna byli naštěstí na návštěvě u tety, která je zdravotní sestra, tak mě toho úkolu zbavila. Píchala jste si některá tu injekci taky sama? A kam? Do stehna? Poprvé mi radili, abych si to píchla do stehna, ale teď se na to jiná sestřička moc netvářila. Tak nevím, jestli mám risknout manžu a pověřit ho tím úkolem, aby mi to píchnul do zadku - sama se tam asi netrefím 😕

petap1
14. led 2010

eavk: díky za radu..uschovám je a předám Dr. 🙂

babka: Pregnyl jsem si ještě nepíchala...ale doufám, že k tomu taky dojdu...chystáme se taky na IUI, ale až dostanu MS 🙂 Dnes jsem si poprvé píchla pigáro a to do stehna a byla to vcelku pohoda. Dokonce mi ukazovala sestřička, kam to mám píchnout. Pokud je Pregnyl do svalu, tak by to nemělo vadit, že to bude do stehna. jestli to maža zvládne, tak si to nech píchnou to zadničky a budeš mít klid v mysli 🙂

babka
14. led 2010

petap1: tak to jsem asi fakt srabík, že to tak řeším 😝 Musím to zvládnout taky.

janicka.slunicko
14. led 2010

ahoj holky to ja si chodila pichat k mamce, ta to vzladla na jedničku,manžel ten neměl silu mi to pichat.Ten se bojí když mu berou krev natož aby me pichnul, to sou sraby ty chlapy,dělaj ramena ale když pak mají něco udělat tak jsou stoho na měko.

Tak jdsem včera byla na gyndě na kontrole ,prckové jsou v pořadku, doktor říka ti se tam pekne midlej, 😀
v pondelí jedu do gennetu na ultrazvuk 20 tt,tak jsem zvedava jestli mi reknou co to bude..

petap1
14. led 2010

babka: Mě prostě ani nenapadlo, že by jsem se měla bát. Hrozně jsem se těšila, že se zase kousíček posunu k pokusu o mimi...takže jsem se vlastně ráno nemohla dočkat, až si pigáro píchnu...jsem divná že 😀 No je pravda, že jsem se bála, abych vše udělala, tak jak mě nainstruovali, ale nakonec to proběhlo hladce 🙂

janicka.slunicko: Manža se mi včera nakonec nabídl, že by mi to jako píchl, ale když jsem viděla ten jeho výraz, tak bych se bála, jestli se mi vůbec do té zadnice trefí 😀 takže jsem s díky odmítla 🙂
Oni jsou to opravdu padavky...ještě, že je to hlavně na nás. Jinak by jsme se asi mimi nedočkali 😎
Budu držet všechny palce, ať je vše v pořádku a udělají vám pěknou fotečku 🙂

babka
14. led 2010

nj, já už jsem taková praštěná, že všechno moc řeším 🙂 Manža se po první injekci, kterou mi píchala tetička, kasal, že by to taky zvládnul, tak uvidíme v sobotu 🙂 Ale vzhledem k tomu, že se hroutí při pohledu na jehlu, tak nevím nevím 😎

petap1
14. led 2010

Hm, tak to bude hrdina, jestli to zvládne..to ho budeš muset dostatečně pochválit 😀 A kdyby se nepochlapil, tak to zvládneš sama..uvidíš, že to bude brnkačka 🙂 Už aby jsem byla ve stejné fázy jako ty...pár dní před IUI..snad mi to taky rychle uteče. Budu držet palce ať máte //.
A ke komu vlastně chodíš ?

nannynka
14. led 2010

babka: Neboj, to das. Jde to do stehna nebo do horni casti zadecku. me to pichala ma draha sestra a jednou manzel. A kdyby bylo nejhur tak se normalne seber a skoc si na pohotovost. Pro me nebylo blbe to pichani, ale ta priprava, neumim dobre otevirat ampule 😉 . Preju hodne stesti, uspesne zkamaradeni a za 2 tydny //.

janicka.slunicko - holka, hod si do profilu PM, at u Tebe hned vidime jak jsi daleko, ja se nekdy ztracim 😉 Jinak preju at to dobre dopadne. Nas se v Gennetu doktor Hynek ptal jestli chceme vedet pohlavi a v tu chvili uz ho vedel 🙂 Takze uvidis jestli cekas holcick nebo holcicky s varlatkama 😀 je nacase prolomit muzskou nadvladu!!!

petap1: me na to v Gennetu dali takovej kontejnerik a ten jsem jim pak plnej vratila. Jak psaly holky - dej to do neceho pevneho a vem to zpatky do Gennetu.

nannynka
14. led 2010

Jinak mam za sebou 2h pobyt u zubare a opravu osmicky...huba mi malem upadla a to nejen kuli vrtani, ale taky panty nedrzi poradne pokupe 😉 Tak vam vsem preju at vas to nepotka.

petap1
14. led 2010

nannynka: a mohli ti dát v těhu umrtvovací injekci ? Já bych bez injekce umřela i při obyčejném vrtání 😒

tereza1980
14. led 2010

ahoj holky, ráda bych se přidala, snažíme se o druhé mimi už přes rok, minulý týden jsme byli na první návštvě v Gennetu u dr. Lovasové, nabrali nám krev, moč, dělala mi vyšetření i UTZ, manžel byl dnes na spermiu, vše v pořádku a v absolutní normě, takže překážka je u mě. čekám na MS, dorazí každým dnem a pak jdu na hormonální profil a mezi 6-11 DC na histeroskopii, na UTZ jsem měla nějaký nález, asi polyp. tak mám trochu strach z té narkózy.
potom podle výsledků nám doporučí řešení, ale když má manžel spermie v pořádku tak nás asi čeká ten asistovaný styk, hlídání folíků a pak injekce na ovulaci, snad se to povede 😒 naštěstí máme doma jednu beruško, skoro tříletou,ale ten rok snažení nás docela už vyčerpal

tereza1980
14. led 2010

ten hormonální profil se dělá z krve? a musím na lačno? poradíte??

inza
14. led 2010

Na ty pouzite jehly a injekce jde v domacim prostredi pouzit jako skladovaci nabdobu nejakou PET flasku.... 😉

nelynka
14. led 2010

terez hormonalny profil sa robi z krvi a myslim ze nalacno, ja radsej vzdycky na odbery chodim nalacno, nic tym nepokazis..

nannynka
14. led 2010

petap1: No dal mi, ale nejakou slabsi nez jsou ty normalni.

tereza1980: ano dela se z krve,jestli na lacno, tak to nevim. Urcite Ti na to holky odpovedi. Rozhodne preju pevne nervy a hodne stesti. Jsou sikovni a pomahaji.

tereza1980
14. led 2010

díky, v pondělí ráno jdu nalačno na krev na předoperační tak pokud to o víkendu dostanu rovnou bych si zajela i na krev do gennetu, snad neumřu do té doby hlady 😀 mám to přece jen kus cesty

nelynka
14. led 2010

terez to vydrzis, tolik nepapat...pak si hned muzes datnejakou tycinku xixi.. 🙂

inza
14. led 2010

to tereza1980: ja na HP nalacno nebyla 😉

tereza1980
14. led 2010

díky, to já vydržím, někdy nemám čas se najíst až do oběda, spíš ty nervy obaluju sladkým 😉 ještě že teď denně tahám dceru na sáních, to je přírodní posilovna.
hlavně mám radost za manžela z toho spermia, měl hrozný nervy jak to zvládne a tak z výsledku, to je fajn, že nám to řekli ještě dnes.
věřím, že tady nám k druhému mimískovi pomůžou

pet.s
14. led 2010

Ahojky děvčata, hlásím 7 DC, zítra kontrola u dr. Langerové v Gennetu. Modlím se,aby tam byli nějaké folíky. Chjo. Zítra jdu taky na předoperační.

S rodinou snažení raději moc neprobírám. Naši celou dobu stáli při nás a teď jsou proti tomu, že prý moc pokoušíme přírodu. Bojí se,aby mimi nebylo opět poškozené a nebo doknce nedej bože neměla nějakou vadu, která se nezjistí v těhotenství. Já mamku chápu, má mě ráda a nechce abych se trápila,ale mrzí mě, že nemám tu podporu. No co. To zvládnu

nelynka
14. led 2010

terez tak to je supr to sperma, doporuci vam nejspis inseminaci nebo kdyz IVF tak to mate o to lepsi ze nepotrebujete ISCI
ja uz premyslym, kdyz prijde vyrovnavka dani v kvetnu tak by sme mohli zkusit dalsi IVF..ale zatim jsou to jenom mi zbozni prani, nevim co bude kym to bude xixi 😎

inza
14. led 2010

top pet.s: bud v klidu to bude v pohode a urcite tam nejake foliky budou a budou se "tesit ven na ocasky" 🙂 . Ja budu zitra teprve dr volat co a jak dale. Mrcha totiz stale nikde 😒

pet.s
15. led 2010

inza díky za podporu..samozřejmě nervozitou už zase nespím. Jdu dělat mzdy. Měli jsme jet dnes na hory,ale ségřiny děti onemocněli, tak jedeme zítra.