Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
9. kvě 2010

jinak me ms dosla, uz se tesim co mi reknou v gennetu 🙂

pet.s
9. kvě 2010

Tak zítra si to vyběhám. Holky já jdu ráno hlídat dvě treperendy. Nemůžu opět spát. To budu zítra vypadat. 😒

pet.s
9. kvě 2010

Pořád se mi hlavou mele, to že v Motole v rizikové poradně nemají UZ, vyšetřují jen poslechem.u diabetiček se musí sledovat změny na placentě, tak nevím, čím je chtějí sledovat. Poslechem asi těžko. Návštěva jednou za 6 týdnů mi taky přijde dlouhá. Přemýšlím, že půjdu jinam. nany ty jsi chodila taky do rizikovky,ne? kam jsi chodila?
Já mám dneska nějaký divný pocit, že něco není tak jak má být.Asi mi zase blbnou těhu hormony,ale přeci jenom. ☹ lítá mi cukr, tak mám vůči Terince špatné svědomí. ☹

inza
10. kvě 2010

darkwitch : tak cviceni vcera fakt nevyslo. 😉 Nejak jsem se zasekla na compu s psanim posudku a pka to fakt neslo 🙂

inza
10. kvě 2010

Jinak dobre ranko

pet.s: bud v klidu. Vse ja taj jak ma 😉

evak99
10. kvě 2010

nanny: tak to máme stejné s mužíčkama. 😉 a s tou rodinkou a telefonováním tě chápu, já se toho bojím už teď, že mi budou pořád volat a ptát se. dokonce moje tchýně včera začala totálně vyšilovat, tak jsme ji museli krotit, ale včera mi normálně vzala vítr z plachet! 😠 a když jsme teda u toho, jak ti je? 😀
no a ten dojezd teda nemáte vůbec snadný...ale musíš věřit, že to bude v pořádku! 😉

dark: to je super, že došla. tak hned podej info, co ti řekli 😉

inza: jestli jsi měla hodně sportu, tak ti 1x mojžu odpouštíme 😉 ale dneska už zase cvičíš! 😉

kive76
10. kvě 2010

ahojky, dobré ránko,

i když trošku propršené..inzo: na jaké cvičení chodíš?

inza
10. kvě 2010

evak99: je kdyby sportu. Pekne makani cely vikend na baraku 😖 . JJ chystam se jit zachvili cvicit a mozna vecre jeste jednou za vcerejsek 😀

kive: cvicim mojzisku. Hele ty jsi psala ze delas v nemocnici a ze jezdis z veleslavina. to jezdis do UVNky? 😀

kive76
10. kvě 2010

inzo: jo jo přesně tak pracuju ve vojenské nemocnici na rentgenu jako administrativa už od 1996 ..děs běs...chtělo by to 3-letou pauzu 🙂 jo jo z Kladna vlakem na Veleslavín a tak 15 min. do práce pěšky..aspon trošku pohybu, jinak jsem děsně líná...no vlastně tak 1 či 2x zajdu do posilky u nás v práci....ale jak kdy, záleží na lenosti.. ☹

kive76
10. kvě 2010

inza: a jak dlouho cvičíš mojžíšku: ono se že jo říká, že jsou to dobré cviky na otěhotnění, že jo?

inza
10. kvě 2010

kive:jj UVNka je dobra. Mela jsem taky cest si tam polezet a RTG taky navstivit nekolikrat 😀 . Cvicim cca 1,5 mesice a je to teda pekny vopruz. Radsi bych misto toho sla behat a nebo tak neco... 😉

darkwitch
10. kvě 2010

inza dobre tak pro jednou ti to odpustime, stejne nam nic jineho nezbyva 😉 ale zadne dalsi ulejvani 😀 😀 😀
evak jo jsem rada, ze dosla a uz me netrapi "co kdyby"

petap1
10. kvě 2010

Dobré ráno děučátka,

vy jste toho tedy napovídaly 🙂

Darkwitch: MS už dorazila ?

Inza: myslím, že práce na bráku Mojžíšovku pškně zastoupila 🙂 🙂

Já teď razím k mé Dr. Jsem zvědavá jestli se domluvíme na nějakém UZ na potvrzení srdíčka. No kdyby ne, tak si zavolám do Gennetu a pojedu tam 🙂

nannynka
10. kvě 2010

pet.s - do rizikovky jsem nechodila, ale asi to bude tim, ze muj gyndr je z Motola a ma soukr.ordinaci, tak jsem chodila kazde 2-3 tydny k nim na kontroly vcetne UTZ.

evak - dneska je to nejaky mazec. Vcera jsem si na prochazku nevzala podpurny pas a musim rict, ze brisni svaly natazene na megabrichu + nocni otocky a vstavacky na curani byly opravdu masakrozni....dneska budu cely den odpocivat. No a zitra naburaci mati....

inza - vstavat a cvicit 😉

inza
10. kvě 2010

petap: drzim palce at to dobre dopadne u dr. JJ prace jak na kostele a vubec neni videt ze jsme neco delali.....

nannynka: tak odcviceno by bylo, ale vstavani nic moc. Si pripadam ze stale spim 😀

vveru
10. kvě 2010

Dobré ráno holky.

Petap, držím palečky, pak dej vědět.

betox
10. kvě 2010

Dobré ránko,

holky díky za podporu. Nepřikládám tomu váhu, spíš jen "zabíjíme" čas před IVF v létě.....

dark: super, teď to půjde jak po másle...

evak99
10. kvě 2010

petap: pak nám hned dej vědět 😉

nanny: a je ten pás fakt dobrý? já ho nemám, ale manža říká, ať si ho koupím, že mu to přijde dobré a je pravda, že když dýl chodím, tak mě pak to břicho taky bolí..tak to asi fakt udělám. jsem totiž děsná. třeba pořádnou kojící/těhu podprdu jsem si koupila až včera. doteď jsem tahala svoje normální sportovní do kterých se mi ty větší prsa ještě vešly..a přitom jsem na to měla myslet už dávno ☹ kolik těch kojo podprd bude tak třeba? tři? 😅 to se asi uvidí, že? ale peru další várku věcí pro mimíska, tak mám radost. 😉 takže hezky odpočívej a buď hodná, stejně je blbý počasí, tak se ani nedá jít ven! já si jdu taky zalízt s knížkou než se várka vypere 🙂 kdy máš další kontrolu?

darkwitch
10. kvě 2010

petap tak nam pak dej vedet 😉 treba ti udela utz rovnou 🙂 a ms uz dorazila a hura odejde driv nez se mi vrati manzel (doufam) 🙂

nannynka
10. kvě 2010

petap - snad Ti ten UTZ taky udela hned, po takove napinacce jeste dalsi, to si nezaslouzis 😉

evak - no pas je fakt super, ja ho pouzivala cca od 28.tt kdy me to brisko v praci fakt otravovalo a hodne jsem toho nachodila. Ono to to brisko pekne podepre a ulevi i krizi. Kupovala jsem ho v pasazi u divadla Minor, je tam obchod s pradlem pro tehule a strasne fajn pani prodavacka. Kojici podprdy mam 4 (jednu sportovni, jednu takovou lehkou jako topik, jednu s kosticema a jednu bez). Me prsa vubec nevyrostla, skocilo to minule o cislo a po potratu se to nesrovnalo(gyndr mi rikala, ze je to protoze ten potrat byl az po 3mesicich a to se to telo pak uz moc nerovna). Jinak mi rikali, ze snad staci 2 - podle velikosti prsu jedna na den s kosticema a jedna na noc bez nich. Jedina rada na velikost je vzit si o cislo vetsi a zkusit jestli se Ti do kosicku vejde ruka, kdyz si obejmes prso. Na kontrolu jdu ve ct a meli by naplanovat toho cisare, preci jen termin mam uz 21. Predbezne pocitame s patkem.

evak99
10. kvě 2010

nanny: jako že by už v pátek dělali toho císaře? 😉
tak já mám zatím 2 a bez kostic, tak uvidíme 🙂 třeba s tím vystačím. mám pocit, že se mi tolik nezvětšily prsa jako ten obvod...tam mě všechno tlačí 😀

nannynka
10. kvě 2010

evak:jj, patek....jsem uplne zelena 😉 no a ten obvod bych rekla se asi vyklopenim nakladu trochu srovna ne ? no uvidime, ceka nas poradna jizda plna prekvapek.

evak99
10. kvě 2010

se ti nedivím nanny. já bych už byla taky 🙂 ale moje mamka říká, že když to šlo dovnitř, musí to i ven, takže už se před tím utýct nedá 😀 😀 no s tím obvodem uvidíme, taky tak nějak doufám, že to půjde dolu...no kdyžtak si koupím nový podprdy, co se dá dělat. přijde mi, že každá prodavačka radí něco jiného. ale u toho divadla minor jsem už taky byla a jsou tam opravdu milí 🙂

nannynka
10. kvě 2010

evi, obrazek mas v mailu. Mazu varit, muz ma dneska nade mnou dozor, tak ho nemuzu odbyt.

evak99
10. kvě 2010

nanny, díky. tak si dejte hezky do nosu. 😉

darkwitch
10. kvě 2010

evak jo s tim ven je to takove jistejsi a urcitejsi nez s tim dovnitr 😀

vveru
10. kvě 2010

Nanny, neboj, dobře to dopadne, zase už budeš mít drobečka venku 😅

betox
10. kvě 2010

nanny: týjo, tak už pátek, jo? Moc držím pěsti. Už budeš mít Vojtíška u sebe.

ivarei
10. kvě 2010

dark: Gratuluju k MS 🙂. Holky, napadlo by vás před lety, že na MS budete někdy tak dychtivě čekat?
petap: Držím palce 🙂.
vveru: Čas ke konzultaci se ti krátí, prima. Jsem zvědavá 😉 .
nannynko, strašně na tebe myslím 🙂 🙂 🙂
evak: Pás je fajn věc, ale nekupuj si ho, předepíše ti ho ortoped. U nás s tím teda ortoped neměl moc zkušeností, ale šla jsem tam vyzbrojená fotkou a kódem pro pojišťovnu, tak mi jen vystavil poukaz a pojišťovna mi uhradila celých 890 Kč. Nenosím ho celý den, ale na procházku a do krámu nebo jen tak, pokud mě bolí břicho. Je úžasný, že ti nadzvedne bříško a nepotřebuješ tak často na wc, skvěle se uleví zádům a mě přešla i ta třísla, jen na stydkou kost to nepomohlo, ale i tak stojí za to. Šoupnu fotku do alba 🙂.

V pátek mě chytla děsná migréna, jedna z nejhorších, co jsem kdy měla. Vzpamatovávám se ještě teď a jdu vás dočítat, jen jsem to rychle přeletěla, tak ať mi něco neunikne.

petap1
10. kvě 2010

tak jsem zpět. UZ nedělala, prý by to bylo ještě brzy. Což říkali i v Gennetu. Ona se mi podívá 24.5. pro klid duše 🙂 jinak žádanku na NT screening mám k Apolináři...což mě trošinku zaskočilo, ale prý má s nimi super zkušennosti. Jinak udělala takovou lest, že mi na tu žádanku napsala, že neodpovídáme velikostsně a oni, aby mě mohli obědnat přesně, tak mi prý udělají UZ..takže mimčo uvidím víckrát 🙂 Snad se tam s nimi domluvím. Nemáte s Apolinářem někdo zkušennost ?