Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
4. čer 2010

evi uz budu hodna 🙂 sviti slunicko, tak i nalada je lepsi a optimistictejsi nez v tom vcerejsim desti 😉 ale hlavne tyden prede mnou byli na IUI tri kamaradky a vsechny negativni a ted majcam taky tak, ale dobre me to urcite vyjde 😉
pets ahojky jak je?

evak99
4. čer 2010

dark: proč by ne? 😉 min. podle teorie pravděpodobnosti by vám to vyjít mělo 🙂 a máš pravdu, když svítí sluníčko, tak je vše hned veselejší 🙂

pet.s: jak se cítíš? pořád makáš jak divá? šetři se, jo? 😉 ne že zas pojedeš o víkendu na chalupu a budeš tam dřít jak divá!!! 😉

ahojkyy
4. čer 2010

pekné ráno 🙂
ano, to slniečko je príjemné 🙂

dennisa
4. čer 2010

Dobré ráno!
Teda tady je konečně taky sluníčko, no krása 😵

Dark, neházej flintu do žita, ještě není nic rozhodnutýho, tak věř 😉

topino
4. čer 2010

Ahoj, dekuju vsem za odpovedi.
Manzel bere zinek, selen vitamin E, ted jsem u jeste poridila omega3 mastne kyseliny a B12. Obcas si dava studene sprchy, ale ma stresy v praci a pry i ze me... O miminko se pokousime dva a pul roku. Asi jsi to neuvedomuju ze na nej nejak tlacim, ale obcas mu vycitam ze si dava denne pivo, kouri, ze proto jako nic nedela no a takhle to dopadlo☹( Byla mu diagnistikovana oligoterazoospermie, pry to na ICSI melo stacit, bohuzel☹(

darkwitch
4. čer 2010

denni uz jsem hodna, kdyz sviti to slunicko 😀

vveru
4. čer 2010

Ahojky holky moje, tak jsem jenom na skok, za chvilku budeme vyrážet 😉

dennisa
4. čer 2010

Vveru, tak super, pak napiš, co jsi všechno nafásla 😉

vveru
4. čer 2010

Budu se snažit dát vědět, každopádně mi přibyde k Pentomeru, Prednison a ty injekce na stimulku Gonal, Cetrotide . . .

dennisa
4. čer 2010

Tak to budeš mít slušnou výbavičku. Já mám jen ten Fostimon a Cetrotide a když jsem to vybalila, byl toho plnej stůl, jsem si to musela vyfotit 😅

vveru
4. čer 2010

No to je taky pěkný, dala sis to do alba??? Jsem na to taky zvědavá 😕

dennisa
4. čer 2010

Zkusím to tam dát, snad se mi to povede 🙂

dennisa
4. čer 2010

Tak je to tam 😀

vveru
4. čer 2010

Noooooo, pěkný . . . zatím jsem z toho strach neměla, ale začíná se mi dělat špatně!

dennisa
4. čer 2010

Vveru, neeee, to jen hrozně vypadá, ale fakt to jde. Když jsem zvládla první injekci já, tak pak to zvládne už každej, fakt 🙂

vveru
4. čer 2010

Já jsem myslela, že si to budu píchat sama 😖 no, uvidíme co mi tam dneska řeknou a jestli z toho budu moudrá. Až to přivezu, také si to asi vyfotím, když by se to povedlo, tak to pak dětem budu ukazovat až z toho jednou budou mít rozum 😀

dennisa
4. čer 2010

To zvládneš píchat i sama, i já bych to čistě teoreticky zvládla do tý zadní části a ty budeš mít asi ty injekce do břicha ne?
Určitě si to vyfoť, taky si tu fotku schovám, v životě jsem neměla doma tolik léků 😅

vveru
4. čer 2010

Jo jo, ty moje budou do břicha. Tak to je jasný, že do tý zadní části Ti to musí píchnout někdo jinej 😀 ale, zase máš šikovnýho manžela. 😉

dennisa
4. čer 2010

Ono to není úplně do zadku, je to spíš jako do boku, takže by to člověk zvládl i sám, ale já ne, tak aspoň, že manžel to zvládá 😉
Do břicha to dáš i sama, jehla sice vypadá dlouhá, ale fakt to vůbec nebolelo a že já jsem velkej hypochondr 😀

vveru
4. čer 2010

😀

darkwitch
4. čer 2010

teda denni to je pekna zasobicka 🙂 to si jela do gennetu nakladakem, ne? 😀

dennisa
4. čer 2010

Dark, bohužel jen s kabelkou, tudíž jsem na cestě zpátky táhla půlku těch léků v ruce v tom slejváku 😀 Až pak v metru jsem si koupila nějakou igelitku.
To jsem zapomněla napsat Vveru, ať si vezme pořádnou tašku, já nebyla vůbec vybavená 😀

darkwitch
4. čer 2010

denni tak to musel byt taky zazitek, myslim, ze lidi asi koukaly, kdyz si sla kabelka pretekala leky a jeste si polovinu nesla v rukach, zvlast jestli si nahore mela ty jehly 😀

dennisa
4. čer 2010

Dark, ty jehly a stříkačky jsem hoodně maskovala 😀 Naštěstí mi to v Gennetu dali v takový jakoby kosmetický taštičce, tak nebyli tolik vidět nebo si někdo mohl třeba myslet, že jsem terénní pracovník pro drogově závislé 😀

darkwitch
4. čer 2010

denni tak to je nuda 😉

pet.s
4. čer 2010

ahojky holky, cítím se úplně netěhotně.až mě to děsí. občas zapomenu, že jsem těhu. Pupek sice roste, ale pohyby žádné. Tak nevím. Po kontrole jsme vždy v klidu a pak za týden už zase přemýšlím, jestli je vše OK.
Jinak mě děsně bolí ta pr...el. Můžu jen chodit a i to než to rozchodím děsně bolí. Pás mi dr nenapsal, tak to zkusím jinde.
Doma nám nejde net, takže jsou dětičky občas na zabití.
Odpol odjíždíme na chatu. Zítra máme rodinnou sešlost.asi 14 lidí. To bude fajn. Dnes se vyvalím na sluníčko a budu se rochňat v záhonech.
Holky nevíte, kdy začíná 6měsíc?

evak99
4. čer 2010

pet.s: ve 22+2tt! hele, tak se šetři. a je dobře, že ti kromě té prdelky nic není. užívej si to 😀

topino: to je blbý. vím, že se to lehce radí, člověk je tím "problémem" totiž už pak posedlý, ale jak už jsem tady několikrát opakovala, psychika je moc důležitá. takže pokud se oba aspoň trochu nedáte do klidu, tak to bude těžký! držím pěsti, abyste to zvládli. co třeba nějaká dovolená a odpočinek? nám se tady s holkama osvědčily hory!!! 😉

denny, vveru: tak informujte, jak vám jde píchání 🙂

inza, betox: kde jste? 😉

nannynka
4. čer 2010

Tak jsem uplne hotova zpatky doma. Dobra zprava je, ze to chlapi spolu zvladli za pomoci mnou nadojeneho mlicka. Malej je dneska neskutecne hodnej, za tech 5 h co me nevidel papal jen jednou a pak se probral akorat kdyz jsem prisla, takze dostal hned od prsu. Takze v srpnu na koncert U2 klidne muzeme odjet 😉.
No, ale v trombocentru me nepotesili - dalsich 30 injekci mam v tasce a bricho samou modrinu. Uvidime za mesic, zatim je srazlivost ve vysinach ☹ . Pani doktorka mi rikala, ze mam pichat opatrne, ale na me kontra ze to nekdy jde dost tezko se rvoucim ditetem vedle sebe, tak pokyvala chapave hlavou. A stejne me nechali hodinu cekat ☹ .

evak99
4. čer 2010

ty jo nanny, tak to je skvělé, že to takhle s klukama dopadlo. 🙂 sice tvůj výsledek dr. nic moc ☹ , ale co se dá dělat, hlavně, že jsi pod kontrolou dr. a že vědí, jak tě léčit. 😉 hele, a kde budou u2 v surpnu? já chci taky.... 🙂

nannynka
4. čer 2010

Evi, budou ve Vidni. Moje mati se z toho sice kaci, protoze jsem na nich byla vloni v Berline, ale ja si je proste nemuzu nechat ujit. Bude to muj uz 4 jejich koncert (Praha, Katowice, Berlin, Viden). Nikdy nevim, kdy skonci....Ted se uvidi jestli vubec ten koncert bude, Bono je po operaci zad a zrusili uz vsechny koncerty do 19.cervence. A aspon vypadneme, malymu uz bude vic jak 3 mesice a pojedeme tam na 5 dni.