Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
11. čer 2010

denniso: tak to je mi líto, že zítra do gennetu nejdu, že tam tu stařenku s chlapečkem neuvidím 🙂

vveru
11. čer 2010

Denis, Ty jsi prdlá 😀 Tak kdybych to měla brát takhle, tak můj manžel je o dost starší než já, zítra také frčíme spolu, tak až tam uvidíš chlápka s holkou ze školky tak to jsme my!!!! 😀

zubajda
11. čer 2010

inza... a probehlo to dobre?.. kde jsi lezela,.???.. ja na 4... ale byla jsem tam asi jen dve hodky... od 13 - 15...

dennisa
11. čer 2010

Vveru 😀
No dobře, manžel je mladší "jen" o 5 let a kousek, ale někdy mi přijde jak dítě a já jak když už stárnu. Měla bych se vedle něj omladit, ale nějak to nefunguje 😀
Tý jo, tak to jsem zvědavá, jestli se tam potkáme 😅

kive76
11. čer 2010

dennis to já jsem s přítelem o půl roku, já jsem teda starší...ale taky mi někdy připadá rozumově jak dítě...no ale myslím si, že on se z toho nikdy nedostane 🙂

vveru
11. čer 2010

Tak to já taky 😉 O dětech mi něco povídej, mám dva bráchy-dvojčata IVF, jsem dost od sebe a když je má chvíli pohládat, tak hádej kdo vymyslí vždycky největší krávovinu?!

Zubajda, Inza tak Vám budu moc držet palečky ať to vyjde 😉

inza
11. čer 2010

zubajda: ja taky na 4, ale odchazeli jsme cca po 12. Jinak v poho a prekvapil me Danek v jak vyborny byl nalade (me a ani mnz moc nesedi)

nannynka
11. čer 2010

Holky, Vykysala je v pohode a co vim, mela byt pryc 6 mesicu. Ja chodila jen k ni (krome kontrol pri stimulce, to mela dovolenou). Uz jsem jim taky do Gennetu poslala podekovamo za to, ze nam pomohli s Vojtiskem. Az bude vetsi, chci se tam stavit a podekovat osobne.

kive76
11. čer 2010

tak ted jsem volala ohledně výsledků cytologie u své gynekoložky..výsledek totiž musím odnýst do gennetu...tak prý v pořádku..tak to jsem moc ráda...a jelikož si na gyndu musím pro ten výsledek ,a zároveň mi tam vydají žádost do gennetu...a jelikož na gyndu nejsem objednaná tak ve čtvrtek než půjdu do toho gennetu na 15h...si ráno na Kladně skočím pro to...prý můžu mezi 10-11 hodinou, že na mě prý budou mít čas...udělat kopii toho výsledku, a napsat žádost...dopředu mi to napsat nemůžou..to paní doktorka nemá čas, že bych se tam kdykoliv stavila už pro napsané.musí se mnou prý hovořit...takže ve čtvrtek mě v práci vůbec neuviděj...budu mít celej den doktorku...protože než z toho Kladna přijedu do práce do Prahy...tak to bude tak 13h, pak mám tak půl hodky no a hurááá do gennetu...no za chvíli se to chystám ohlásti šéfový,že bohužel ve čtvrtek v práci nebudu ☹

kive76
11. čer 2010

holky kolik stojí stimulace? a pak i to IUI?

vveru
11. čer 2010

Kive, to je různý, my jsme třeba platili nejdřív 2500,- a teď jsem si musela dokoupit Gonal za 1100,-

dennisa
11. čer 2010

My jsme na stimulaci platili 2 000,- a včera jsem si doplácela dávku jen 400,-.
Jinak to IUI hradí snad pojišťovna ne? To by Vás nemělo stát nic.

kive76
11. čer 2010

jo no jo vlastně to máš pravdu s tím IUI s tou pojištovnou...já zatím nevím, až v ten čtvrtek se dozvím co a jak...já jen zatím sonduju 🙂

dennisa
11. čer 2010

Pokud to nějak jde, tak myslím, že třeba doporučí nejdřív zkusit to IUI.
Jak dlouho se vlastně snažíte o mimi?

zubajda
11. čer 2010

inza... aha,.. tak to jsme se minuly.... jj Daňka jsem měla při ET,.. něco si pořád mumlal pod vousy,.. jak se do mě nemůže dostat a tak ... ale jinak byl v pohodě...

zubajda
11. čer 2010

vveru... díky... 😵

kive76
11. čer 2010

denniso: od ledna 2009...takže rok a půl to ted je.. a z toho se známe 2 roky a 2 měsíce... 🙂 jsme se dohodli, že spolu budem navždy... 🙂

kive76
11. čer 2010

a to IUI se teda dělá , když chlap má spermie v pořádku...a u ženy je nějaká chybička...anebo i když prostě se neví v čem je problém,nebo se na žádnej problémek nepřišlo? tak je to jedna z variant - těch jednodušších...nebo jak bych to jinak řekla...?

dennisa
11. čer 2010

Kive, to je hezká dohoda 🙂

Tak uvidíš, co s Váma provedou, pro začátek by to mohlo být to IUI, to není tolik zátěžový jako IVF.

dennisa
11. čer 2010

Kive, tak to úplně přesně nevím, kdy se dělá IUI, to Ti tu určitě poradí povolanější 🙂

nannynka
11. čer 2010

Kive, IUI se obvykle dela, kdyz neni z vysledku videt duvod proc nemuzete otehotnet. Chlap ale musi mit slusny spermiogram a baba ovulaci (at prirozene nebo s dopomoci leku). Pak to proste nacasuji a zkusi. Ja mela nektere cykly anovulacni a proto mi pomahali Clostylbegitem. Jinak IUI je 6x za rok hrazeno pojistovnou.Nebo aspon loni byvalo.

kive76
11. čer 2010

díky díky za informace.. 🙂 já Vás nemít 🙂

mandre
11. čer 2010

Dennis, Vveru: byla jsem včera u Brandejské, povídali jsme si, a ona říkala, že Vykysalá chodí z mateřské vypomáhat, když má někdo dovolenou, nebo něco.
Inza: tak co, jak si dopadla včera na hysterce, jak ti je? já byla včera na UZ, čekali jsme 2 hodiny, takže jsme se nemohli vidět, šla jsem na řadu až 18.45hod 😝 , ale jinak dr. byla dobrá - sice nasr...že jí tam objednávaj jednoho člověka na 15 minut - pak má sekeru 2 hodiny... ale všechno bylo ok, tak příští týden začínám stimulovat Gonalem 🙂 ...jsme se rozhodli, že to zkusíme..

dennisa
11. čer 2010

Mandre, tak to jo, myslela jsem si to, že se jim teď každá pomoc hodí, trošku tam nestíhají. Brandejskou jsem včera viděla v čekárně a pěkně se tam rozčilovala, že někdo nepřišel.
A co, ty jdeš nakonec do dalšího pokusu? Tak bezva 🙂

mandre
11. čer 2010

Kive: já byla už 4x na IUI, jednou to bylo asi zamlké...taky nevíme zatím důvod, proč to nejde 😒 ...pojišťovna hradí 6x ročně...prostě, když ovuluješ, máš průchozí vejcovody, vajíčka rostou normálně, manža má normální spermio...tak IUI můžeš zkusit, vedle někde na diskuzi holčina byla těnu při 7. IUI.

mandre
11. čer 2010

Denis, jo byl tam včera ještě nějakej jinej Dr., toho neznám - sympaťák ( Feldmar to ale nebyl)...jestli to není někdo z Liberce....jinak nevíte, jak to tam je s ordinacema? Dole jak to předělali zas, tak jsem tam viděla jenom Brandejská, Langerová a Daněk....kde sedí ten zbytek?...nebo se tam střídají, nevíte?

dennisa
11. čer 2010

Mandre, u toho doktora jsem včera byla na UTZ. Mudr.Landfeld. Velkej sympaťák, je z Liberce. Pokecali jsme asi půl hodiny.
Byl tam v civilu, jsem ani netušila, že to je doktor 😅
Ještě tam je Lovásová někde na dveřích napsaná nebo není, ted nevím.

evak99
11. čer 2010

holky, jen v rychlosti zdravím, dočtu vás později. vrátila jsem se z porodky z kontroly a zatím se nic neděje 🙂

vveru
11. čer 2010

Mandre, to je dobře, že to zkusíte, držím moc palečky 😉

plasice
11. čer 2010

Ahojky holky,Kive,myslím si,že ti inseminaci dopuručí zkusit,mě to také Langerová doporučila,ale říkala,že maximálně tak dvakrát a pak že se vrhneme rovnou do IVF,která je procentuálně úspěšnější 😉 U IUI je to tak 10-15% u nestimulovaného cyklu a stimulovaného 20-25%.Já mám brát od 3DC Clostilbegyt,na podporu zrání vajíček,takže jdeme hned do stimulovaného a když to neklapne,tak v červenci IVF.Příští týden jdu měření folíků,pak pregnyl a inseminace a za 14 dní budu vědět,jestli to dopadlo. 🙂