Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
23. srp 2010

@petrita83 nevím ještě, budou volat zítra, ale chodí se kolem poledne, nebo spíš po.
Já normálně, poslední dobou v tý čekárně mám hrůzu, co zase bude....předtím mi nebylo nic (sladká nevědomost) a teď je mi víc 🙄 ...hlavně, že ty myomy rostou po stimulaci 😝 ...se teď bojím, aby mi něco neudělali s dělohou, bez ní jaksi nemůžu porodit 😖 .-...a to mi o něm říkala Dr. cca před rokem (měl asi tak 1cm)...no a teď?

petrita83
23. srp 2010

@mandre 😖 to je fakt hrozný 😖 a to fakt dělá ta stimulka..tak to se bojim, bojim..já jsem zatím v té sladké nevědomosti..ikdyž v čekárně už mám taky hrůzu z toho co bude..pořád si řikám jestli na něco nezapoměli, když to tak dlouho nejde..a vlastně jsme docela fit..ale ´tuky, ťuk určitě je to dobrý..
No tak to tě obdivuju že z toho nejsi úplně down..já bych byla na chocholouška..ikdyž je fakt že tim ničemu nepomůžeme..musíme být v pohodě a ono to dobře dopadne..
😅 budeme si řikat že tohle IUI vyjde, jo? 😀

mandre
23. srp 2010

@petrita83 jsem na chocholouška, ale už od loňska, co se to všechno se....tohle IUI vyjde 😝 😖 😕 ...toto jsou moje pocity
Jinak si taky říkám, to bude dobrý, to bude dobrý....než dostanu další ťafku 🙄 😠 .......na každým UZ mám už paranoju, dnes se mi na tom lehátku klepaly nohy strachy, a to doslova, musela jsem si přidržovat koleno 😅

petrita83
23. srp 2010

@mandre 😀 😀
tak to znám 😀 já už jsem na nervy jen když tam jdu, nebo když tam volám na výsledky..a to mě jěště vždycky napínaj min.do dalšího dne..tak snad zítra řeknou že to vypadá parádně..a že do toho jdeme 😀
jo chochološek by měl narváno..tam by byl taky hoodně dlouhej pořadník..tak to musíme vydržet!

betox
23. srp 2010

@mandre no to snad není možný ☹ PosílámTi IP

mandre
23. srp 2010

@petrita83 mě když kdykoli volali s něčím, tak to byl prů... 😝

@betox IP

evak99
23. srp 2010

@mandre tak to jste si krásně užili hory, co? 😉 myslím na tě, když podnikáme s B. výlety. Ale je pravda, že zatím jsou to jen takové 7km senioren promede, jak říká můj muž. Na každým rohu kojíme a přebalujem 😀 A přála bych ti, abyste už do té Afriky nejeli. 😉
@pet.s no moje Barunka je zatím úžasná 🙂 ale uvidíme, jak se nám vybarví. 😀 hele, ty už jsi krásně daleko, už to uteče jak voda! A budeš se ohánět ještě víc než teď...což teda nevím, zda v tvým případě ještě jde
@nannynka ty jo, tak to je Vojtík už chlapák. Potěšila jsi mě tím, že taky kojíš co 2-3h. Já taky. Dr. mi říkala, že už bych to měla protáhnout na 3h, ale mně se jí nechce nechávat brečet hlady. No režim nemáme a asi ještě dlouho mít nebudem, i když já bych ráda. A prdíky jsou fakt za trest. Dneska v noci jsme přes 3h nespali, jak plakala. A to už jí ty probiotické kapky dávám. Jak dlouho jsi je Vojtíkovi dávala? A už se mu to spravilo? Jsi odvážná, že jdeš do práce. Já bych se na to asi nemohla soustředit. Sice mě teď taky lanařili, abych od nového roku šla, ale já bych to asi nedala...no uvidíme 😉
@anlek jee anlek, hoď mi prosím na Tebe do IP kontakt, kdybych taky potřebovala pohlídat berušku 😉
ostatním držím moc pěsti!
@inza je mi líto, že jsi pořád nesehnala práci. snad se brzy zadaří 😉

evak99
23. srp 2010

@mandre to je hrozný, teď jsem vás dočetla. je mi to líto. ale neboj, vše dobře dopadne a až ti dělohu vyčistí, tak se tam miminko uhnízdí jedna radost!

evak99
23. srp 2010

@petap1 potichounku gratuluju k //

anlek
23. srp 2010

@plasice, curaci testy jsem u sebe nedelala (nebo pak delala, ale stejne moc nevychazely ...). Ale 6. ten po ET s 4dennimi embryjky, s tim ze se chytylo jedno bylo v krvi hcg 15.

@petap, potichoucku gratuluju, at to jde krasne dalsich 9 mesicu. 😉 Uz by to chtelo nejaky uspech.

darkwitch
23. srp 2010

Jejej tu chvili nejsem a tady takove novinky petap, plasice budu drzet pesti at dve sili a vsechno dobre dopadne
Ahojky gratuluju k vysledkum a ke klucikovi
Mandre ach jo tak snad IUi dopadne a myom to vzda sam

pet.s
23. srp 2010

@ahojkyy - na amnio? no to víš, že byla. Už někdy v 16tt. Teď jsem už 32+3 😀 Dnes jsem byla v poradně. Už jsem malinko otevřená, terinka se připravuje k porodu. Prý je všechno jak má být. 3.9. Nastupuji na mateřskou 😀 Teda papírově. Jinak makám i do porodu, při porodu, i po něm.😀

pet.s
23. srp 2010

@plasice - koukni do mého albíčka, taky jsem testila brzy a byly tam// 😀 žádnej pregnyl, ale Terinka 😀

nannynka
23. srp 2010

@evak99 - Ja mu ty kapky zkusim vysadit tak po 4.mesici a pokud to bez nich nepujde, tak budeme kapat az do pevne stravy. Ono to zacne byt lepsi, az se mala zacne pohybovat. Vojtin uz se i pretoci sam na jeden bok, nohy zveda do praveho uhlu, takze si od prdiku sam pomaha pohybem. To jsou nekdy v noci rany, ze nas to vzbudi.... 😀 Jinak intervaly kojeni jsou ted tak 2,5 - 3h pres den, chodi spat mezi 8 a 9 a vecer nez jdu spat ja (cca v 11) dostane z lahvicky odstrikane, protoze v nem rozpoustim zelezo (je anemicky) a pak chrni az do pul sedme. Delame to s flaskou, protoze normalnim kojenim se hodne probral a do pulnoci si chtel hrat 😉 Takhle krkne a zalomi to jeste nez ho das zpatky do postylky.

pet.s
23. srp 2010

@anlek - ty už začínáš hlídat? v Praze? A krucíš...že bych tě využila?Možná budeme hladat chůvu v Praze na 1-2 dopoledne v týdnu.Kde hlídáš?

pet.s
23. srp 2010

@nannynka, @evak99 - teeeeda vy rostete.-)))

evak99
23. srp 2010

@nannynka ty jo, tak tu noc vám závidím, to já jí kojím před spaním mezi 7 a 8h, pak někdy kolem 1 nebo 2 a pak někdy vydrží až do půl šestý, ale spíš kojím tak kolem 4h.... ale s tou lahvičkou je to dobrý, malá se taky vždycky kojením vzbudí a chce si hrát 🙂 no tak uvidíme, jak dlouho jí ty kapky budu muset dávat. jak jsme jí je začali dávat, tak se to zlepšilo, ale včera to zas stálo za prd. Přitom já se snažím hlídat v jídle, ale moc to asi nepomáhá....

anlek
23. srp 2010

Pet.s jo uz zacinam hlidat. Hlidam vetsinou doma (sever Prahy) nebo chodime ven ... Podle pocasi, veku deti atd ...

Jinak ke kojeni, docela nedavno jsme jeste jeli po 2h ve dne. A brala jsem to jak opohodu, kdyz pak se v noci budi jen jednou. 😉

petap1
24. srp 2010

Dobré ranko,

evak99, anlek: Děkuju a moc moc doufám, že to tentokrát dopadne dobře 🙂

betox
24. srp 2010

Dobré ránko,

@petap1 tentokrát už to bude určitě v pohodě 😉

petap1
24. srp 2010

betox: doufám..vůbec se mi nechce na UZ. Já bych tam šla až v 7tt, ale asi budu muset příští týden, jelikož jedeme do Řecka, tak aby mi aspoň řekli, že je tam kde má být. Nic jiného ještě nebude vidět ☹ No koketuju, že na UZ půjdu až po dovče a risknu to...nevim nevím 😅

evak99
24. srp 2010

@petap1 😉 🙂 určitě!

@betox ahoj, jak se máš?

inza
24. srp 2010

betox: mas IP

petrita83
24. srp 2010

@petap1 teda ty máš nervy 😀 já nevim jestli bych vydržela..ale něco na tom je..po min.zklamání bych taky chtěla rovnou vidět srdíčko 😀 😀 ale já bych asi nevydržela čekat..tak hodně štěstí!!

petap1
24. srp 2010

petrita83: Moje nervy jsou na pochodu a mozek už se mi vaří, jak pořád dumám jak to udělat 😀 Minule jsem se na UZ hrnula, ale teď se mi tam nechce...uvidíme...zítra zajdu na krev a uvidíme na kdy mě budou chtít objednat 🙂

plasice
24. srp 2010

Ahojte holky,děkuju za povzbuzující zprávy.Včera navečer jsem začala špinit,už jsem propadla zoufalství a vybrečela to a v noci a ráno nic,mrška nikde.Udělala jsem si poslední test co mám(už jsem se zařekla,že testovat nebudu až do krve) a je pořád čárka.Sice slabčí,asi jeko včera,ale silná tak,že jí z půl metru vidím. 😕

petap1
24. srp 2010

plastice: Moc moc držím palce...vím jaké to jsou nervy....drž se 😉

petrita83
24. srp 2010

@petap1 😀 tak to tě budou chtít objednat tak za 14dní -3týdny..a to je děsný čekááání.. 😖 ale ty se nezblázníš a vydržíš a pak uvidíš ten nejkrásnější obrázek 😀 a navíc pojedeš na dovču..máš to teda krásně naplánovaný..trochu závidim 😅 😕

petrita83
24. srp 2010

@plasice to se určitě jen mimís zavrtává, staví si pořádnej bejvák 😀 , hlavně žádnou paniku 😅 zajdi na krev a uvidíš..držim palce ať to dobře dopadne a je tu další těhule!

mandre
24. srp 2010

Petap: včera v čekárně seděl pán a asi 20 minut, co jeho paní byla u Dr., zíral do obrázku, co mu prostrčila skrz dveře...usmíval se jak jouda 😀 😀