Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina ted uz to urcite dobre dopadne...
evita a jak dlouho se teda snazite?

kacmelina
13. dub 2010

U nás je právě problém ve mě. Po těch dvou předchozích mi sebrali 3 myomy a ještě jsem do toho měla srůsty. No a nakonec pravý vaječník je uškrcený cystama, takže jako by nebyl. Teď se zjistilo, že sice vajíčka produkuje levý vaječník, ale ty zase nedorůstají. ☹ A kdy jdeš do Gennetu, třeba se uvidíme 🙂

kacmelina
13. dub 2010

Evita:
A ještě k Tvému příteli, ten problém mohl nastat během let. Kamarád měl to samé, ale po dvou letech se to upravilo a byl v pořádku 🙂

Darkwich:
Doufám, že to vyjde! Musí!!!!

nannynka
13. dub 2010

pet.s - nejak jsem po cviceni minuly tyden cekala ze se otocil. A on "jen" pribral 700g 😉 Jsem asi jen hodne unavena a zitra bude novy den. Jsem stastna ze je malej v poradku o tom zadna, jen to dneska bylo nejaky divny....

Jinak jak se tu nekdo ptal na pocty foliku, ja jich mela 6+5, odebrano 9 vajicek, oplodneno(prirozene), 5 prezilo do transferu, 2 transferovana, 3 kvuli predchozimu zamlknuti nedoporuceny pro pomalost k transferu.

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina urcite, musi 🙂

kacmelina
13. dub 2010

Darkwich:
Budu mu domlouvat, ať se drží, že se na něj maminka s tatínkem moc těší, tak jim nesmí odejít!!! 🙂 😒

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina to je spravne, ale nezapomen mu domlouvat mile 😉

kacmelina
13. dub 2010

Darkwitch:
Neboj, budu ho hladit a domlouvat mu 🙂 Dám mu tam denně 4 bonbónky Utrogestanu a snad si dá říct.... 🙂

evita
13. dub 2010

My se teď snažíme rok a čtvrt a od ledna chodíme do gennetu. 😀 ale řekli, že šance na přirozeně je minimální 😒

Kacmelina: já jdu ve čtvrtek na opu a potom nás čeká prodloužená kultivace, písni jaké ET. A jestli si tam vezmeš chlapáka s sebou. Modlím se,aby nám taky nějaké vajíčka zbyly a bylo co zavést. 😉

darkwitch
13. dub 2010

evita tak to jde rychle 🙂 my se snazime rok a pul a ted v kvetnu jdeme do gennetu na prvni schuzku, ale manza ma spermio vporadku, tak bude chyba asi u me ☹

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina tak to si urcite necha libit takovou peci a zustane u tebe...

kacmelina
13. dub 2010

Já mám jít ve čtvrtek na ET, ale dnes říkali, že už půjdu asi zítra, prý nechtějí dál mimíska stresovat 🙂 Ono stačí, že jsem vystresovaná já 😒 Manžu beru s sebou, prý si to nemůže nechat ujít 🙂
Budu Ti moc držet palečky, aby jsi měla pořádnou úrodu! 🙂

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina takze se ted musis uklidnit, aby si ho nestresovala

kacmelina
13. dub 2010

darkwitch:
Já se snažím, ale když ono to pořádně nejde!! ☹

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina ja vim, je to tezke, takze vecer pul hodinka meditace a ono to pujde 😉 vsak si holka sikovna a statecna

kacmelina
13. dub 2010

darkwitch:
Budu se snažit, slibuju 🙂

petap1
13. dub 2010

holky jste tu ještě ?

darkwitch
13. dub 2010

kacmelina hodna holka, doufam, ze se budu chovat podle svych rad az dojde na me 😀

petap1
13. dub 2010

Pomoooc já jsem to dostala. Jenže já mám dobrat Duphaston až v pátek...jak to že to mám ???? Jindy bych jásala jak zjednaná, ale teď je ještě brzy....ještě určitě nebude schválená žádost...já se z toho picnu ☹

petap1
13. dub 2010

kacmelina: koukám že bobísek se drží...super..zítra už ho budeš mít v bříšku 🙂

darkwitch
13. dub 2010

petap treba uz bude pojistovna treba pracuje rychle...

petap1
13. dub 2010

darkwitch: sestra říkala, že to umějí pohonit i když to není v den MS schválené, ale já mám strach...tak jsem se na tu stimulaci těšila. Jindy si MS dávala na čas a teď....přijde o týden dřív...já ji snad přetrhnu 😀

darkwitch
13. dub 2010

petap vidis to pohoni a bude stimulka 🙂
no jo ms nikdy nedela co se od ni ocekava...

petap1
13. dub 2010

darwitch: snad máš pravdu...nesmím vyšilovat....to bude noc...a než bude osm ráno tak asi puknu nervozitou 😅
Moc díky, že jsi mi tu napsala....už jsem trošiiinku klidnější 🙂 už mi dupe na záda manža,,tak já zase letím 🙂
Ještě jednou díky za podporu
Dobrou noc

darkwitch
13. dub 2010

petap dobrou noc a drzim palce at jsou hodni a stihnou ti to schvalit...

kacmelina
13. dub 2010

Petap1:
Drží se šikula 🙂 dělá mi radost 🙂 ještě aby se mu líbilo u mě v bříšku 😒 Jinak jak jsem tam ještě odpo volala, tak mi řekli, že tam je u mě poznámka, že ET bude pravděpodobně zítra, ale přes tím říkali, že ve čtvrtek, já pevně doufám, že ž půjde s námi domů zítra 🙂
Mě si zase ta mrcha červená dávala na čas, měla týden zpoždění!!!

pet.s
13. dub 2010

Kacmeli..nebni, když budeš jančit, tak budeš vyplavovat do krve stres a to se mimouškovi nebude líbit.V klidu mamino 😀 😀 😀

petap1
14. dub 2010

Dobré ráno,

kacmeli: držím palce, ať si dne jedete pro bobíka a máš ho už u sebe 🙂

Tak u mě to vypadá, že zatím jen špiním...asi to bude tím Duphastonem, jelikož jsem zjistila, že přišla mrcha až po tom co jsem si vzala večerní dávku Duphastonu. No, dnes už ho brát nebudu a uvidím kdy se MS rozjede. V osm tam zavolám a zkusím se s nimi nějak domluvit.
Vím že se to tu psalo, ale mám děravou paměť...do kdy se mrcha musí rozjet, aby se ten den počítal jako první...do 12h ?

petap1
14. dub 2010

tak jsem tam volala a samozřejmě to schválené není ☹ Sestřička říkala, že to zkusí zařídit a pak mi zavolají..ježiš já mám strach, že to nebude.

pet.s
14. dub 2010

ahojky všem ,už jsme myslela, že poslední odcházím a první přicházím)))