Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

Mandre: uvidíš,že to nic není 🙂 😉 ....hezký viď? Ta nožička 🙂 Strašně se mi to líbilo,manža říkal,že to vypadá jako fotomontáž,dělá grafika 🙂 ....tak si tu fotečku klidně hoď do alba,jestli se ti líbí 🙂 Máš ji ode mě pro štěstí,ať vám vše vyjde 😉 🙂

mandre
20. srp 2009

Leni děkuju 🙂
Já musím taky to album zprovoznit a najít nějakou fotku do profilu, asi o víkendu.
Už jste vybrali tu restauraci na srazík?

gabulle
20. srp 2009

ahoj mandre,
ja zatim nevim v kolik pojedu,budou me rano volat,ale vetsinou je to kolem poledne,mozna se vystridame na postylce 😀 😀 😀
a urcite se niceho neboj za ty strachy fak to nestoji,mam to cerstve za sebou, a je fakt ze jsou tam vsichni moc hodny a maj o tebe zajem i jako o cloveka,tak se fakt nebo a mozna se minem na chodbe az ty budes odchazet
neboj to zvladnem 😉

lenkakubickova
20. srp 2009

já jsem dnes jen rychle koukla co tam kde je a hned za rohem,kdyz se jde od tramvaje ke Gennetu,tak je tam cafebar,nebo je tam za rohem na druhou stranu pizzerie, tak jedno z toho...hlavne ta pizzerie mi asi prijde nejlepsi,ze ma i zahradku 🙂)

Gabčo a Mandre: zítra vám oběma budu mooooc držet palce! 😉 🙂

gabulle
20. srp 2009

lenco diky moc
a z tebe mam obrovskou radost,je to fakt skvely
vis co me jeste napadlo tam jak je ten stary kolotoc naproti technickemu museu , v tom parku je taky nejake obcersveni, ale ta pizzerie zni moc dobre

lenkakubickova
20. srp 2009

Gábi, díky moc 🙂 Já mám zas radost z tebe, že na tebe zítra čekají 4 bobánci! 😵 😵

jooo,tak to jen vím,že jsem tam něco zahlédla,ale nevím,jak to tam vypadá,zkusím to najít na netu.

lenkakubickova
20. srp 2009

jsem to našla,ale to by nás to kafe asi zrujnovalo 😀 😀 😀 http://www.letenskyzamecek.cz/

monivo
20. srp 2009

Ahoj holky,

tak jsem vás dočetla jen tak letmo.

Leni, ano, to jsem byla já. Taky jsem po tobě pokukovala, ale na fotce máš ještě kratší vlasy, tak jsem si nebyla jistá 🙂

No jinak dnes v gennetu jsem byla naposledy, byla jsem převelena již ke svojí gyn. Vše je v pořádku, jsem v 6tt, vaječníky pořád zvětšený, ale měly by se za cca 14dní vrátit zpátky a do té doby je bolení v podbřišku normální. Už jsem viděla i srdíčko. Mám i fotečku, primářka mi ji dala sama od sebe.

No a teď ta neschopenka - neomezené nemám, primářka mi řekla, že je dávat nemůžou. Tak jsem jí říkala, že mi jde o víkendy, tak mi na to řekla, ať nejsem blázen , že by někdo přišel a i kdyby, tak mi dají potvrzení, že jsem u nich byla s něčím akutním. Vycházky mám - 10-14, 16-20. A víkendy prostě řešit nebudu, když budu chtít odjet, tak pojedu.

Jsem zvědavá, jak dopadne Milu, když má stejnou dr.

Zdepros, věřím, že jsi zatím z toho mimo, já bych asi taky byla. Ale nedělej ukvapené závěry. Redukce je nebezpečná a pak bys litovala. Nech to chvíli ustát a pak uvidíš, že si na tu myšlenku zvykneš.

Leni, jinak gratuluju k hcg 🙂

Mandre, držím palce.

monivo
20. srp 2009

Leni, taky jsem na to koukala, je tam Cafe Bar Letná a tu pizzerii myslíš tu Ricardo? Pak je tam ještě pizzerie Einstain, ta má taky zahrádku. Nebo tam aspoň vždy byla.

lenkakubickova
20. srp 2009

Mončo: díky,mám z toho děsnou radost 🙂 ...tak jsem tě odhadla dobře 😀 😀 😀 ...to víš,vlasy už dorostly,nooo 😅 Je to zvláštní s vycházkama,ale je super,že ti primářka eventuelně vyjde s tím víkendem vstříct! To je fakt super! 😉 A mám radost,že ti už OHSS ustupuje, že už by tě to mělo trápit jen chviličku 🙂 To muselo být super to srdíčko, tak gratuluju k prvnímu zkouknutí srdíčka 🙂 A dáš fotku do alba? Ať mrkneme na mímo? 😉 😀

monivo
20. srp 2009

Jo jo, dám, chystám se na to. Mám fotku i těhu testu a teď tuhle, takže už tam mám co dát 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

Mončo: jasně,myslím tu Riccardo 🙂 ...Einstain ani nevím,kde je 😀 😀 😀 tak už se těším na fotečky 😉 🙂

http://www.riccardo.cz/

lenkakubickova
20. srp 2009

mončo: ten Einstein vypadá zajímavě!!!! 🙂 http://www.pizza-einstein.cz/ je to v ulici Šmeralova 3

lenkakubickova
20. srp 2009

SRAZÍK: holky,tak jsem s pomocí Monči našla stránky na pěknou pizzerii kousek od tramvajové zastávky,má i zahrádky, říká Monča 😉 🙂 Tady je odkaz a je tam i jídelák a adresa je Šmeralova 3 http://www.pizza-einstein.cz/ co na to říkáte??? A v kolik hodin? V 17:00?

lenkakubickova
20. srp 2009

nebo tahle pizerie http://www.riccardo.cz/ ???

monivo
20. srp 2009

Zrovna jsem sem ten odkaz chtěla dát taky 🙂 Na fotkách tam tedy zahrádka není vidět. Ale těžko říct jaké bude počasí. Nekoukala jsem na předpověď.

Pro mě je 17hod akorát. A i pizzerie se hodí. Já mám teď posledních pár dnů pořád hlad 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

Mončo: tak doufám,že se nezlobíš,že jsem byla první? 😅 Chtělo už by mít jasno,kam a v kolik půjdeme 🙂 😅 Já pak zavolám do obou a zjistim,jestli nam vubec na zahradce jsou schopni nejak srazit stul 😅 😀 😀 Protoze nas podle me bude aspon 10 😀 😀

mandre
20. srp 2009

Holky, dá se tam někde normálně zaparkovat - mimo modrý pruhy 😠? Nebo musim ke Gennetu k parkomatu 😀

mandre
20. srp 2009

Gabull, mě volali ve 14.00hod, že to bude ráno tak kolem 9.hod., to se možná minem,
ale mě poznáš bezpečně...... malá, tmavovlasá kudrnatá 😀 😀 😀, manžel hodně vysoký štíhlý 😀 😀

gabulle
20. srp 2009

ja pojedu asi taky az ke gennetu,a rikaly jsme si s Lencou ze by nebylo spatny se tam i sejit a pak jit spolecne

gabulle
20. srp 2009

nooo a unas je to obracene me je docela peknej kousek,aspon oproti Fandovi,ten je s plnovousem nas taky neprehlednes,jinak jsme oba tmavovlasy

mandre
20. srp 2009

Gabi, to jo, to by šlo......ty modrý pruhy po Praze mě berou 😠 Teď nevim, jak je to na Letný, jelikož do Prahy jezdim větším autem, tak mám někdy problém se zaparkovat 😀 😀 ........prostorová představivost 😀 😀

gabulle
20. srp 2009

ty modry pruhy me fakt taky dost berou a na Letny se necha zaparkovat tak mozna u mekace 😝

mandre
20. srp 2009

😀 😀 A tam nad vjezdem do Letenskyho tunelu a v těch ulicích mezi M.Horákové a Gennetem, tam jsou taky modrý? 😖 Jinak to je tak 400-500m od Gennetu. 😀 Od Mekáče taky...........to jsem si na to vožení prdelky pěkně zvykla. 😀

lenkakubickova
20. srp 2009

holky,nejlepší bude zaparkovat u Gennetu a tam se i sejdeme 🙂 ....s tím parkováním je to v Praze na pytel ☹

gabulle
20. srp 2009

ja si myslim ze tam jsou taky modry,aspon naproti ministerstvu,ty uz mam vyskouseny 😅 ,
ja to necham u gennetu tam uz to umim 😉

anlek
20. srp 2009

Tak jsem dorazila domu. Hlasim, ze poznam Lenku, neb jsem s ni byla na kafi. 😀 😀

V utery je mi to jedno, kdy a kde. Prizpusobim se. A moc rada.

lenkakubickova
20. srp 2009

Leni??? 😕 😕 😕 Ty jsi doma teda taky peknym hopem 😉 😀 😀 Jsme rada,ze jsem te poznala,aspon nebude najednou tolik cizich tvari 😀 😀

anlek
20. srp 2009

Ja tam byla prece autem, mezitim jesm zvladla poslat nejake maily. Fakt to mame k sobe kousicek.

lenkakubickova
20. srp 2009

tohle mě pobavilo 😀 😀 😀 😀 http://www.novinky.cz/krimi/176880-zena-zavolal...