Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
10. kvě 2011

@anlek doufám, že to jsou dvojky! Příští Čt se to rozlouskne 😀

mandre
10. kvě 2011

@lenkakubickova já ti to taky moc přeju. 😵 Jak jsme byly tenkrát skoro před 2 lety na tom srazu, tak to jsi byla zrovna čerstvě taky těhotná 🙂 , jestli si pamatuju dobře.
Na krvi jsem nebyla, dnes ráno jsem dělala poprvé test, jak mi dali instrukce v CARu. Do Brna na krev nepojedu 🙂 , to bych leda musela u nás v Teplicích. Dnes jsem po ET 14.den, dávali mi 1 osmibuněčné embryo po 3 dnech kultivace, byla to minimálka.

gabulle
10. kvě 2011

@cibka Tak jo,kdyz uz jsem sem vam takhle vpadla,do Gennetu chodime od roku 2007 a nic nekolik IUI s darcem,pak 3 IVF s darcem i s partnerem a pri poslednim pokusu nedoslo anik transferu,byla nam doporucena adopce,tak jsme o ni zacali uvazovat,jinak jeste takova dulezita poznamka ja mam oba vejcovody nepruchodne a zpruchodnit podle nemocnice na Homolce nejdou a manzel ma robertsovu mutaci chromozomu,tak ze mu geneticka rekla ze prirozene deti mit nemuze,tak jsme se rozhodli pro adopci,nejak dosli finance na IVF,ale podmikou adopce je ze musime byt manzele,tak jseme se v srpnu rozhodli,v rijnu vzali v listopadu podali zadost,v prosinci prvni psychotesty,v lednu druhy a druhy den na testu //.tak doufam ze jsem to ted nezakrikla.proto holky verte zazraky se deji,a opravdu ve chvili kdy to nejmin cekate
vsem vam tady drzim palecky a i kdyz jsem sem hodne dlouho nepsala ctu vas vsechny pravidelne

cibka
10. kvě 2011

@lenkakubickova to je v pohodě já si počkám nikam nespěchám 😉 novidíš my meli icsi a tak 5 denní kultivaci zavedený 2 blastocysty a nic

cibka
10. kvě 2011

@gabulle ty jo tak to je fakt nářez ja mam jen zvýšené nk bunky mám anovulaci jinak jsem oba ok ta taky se nám nedaří letos jsem začali 4 rok máme za sebou 2 ivf a 3 iui a ni ani náznak z jednoho ivf bylo biochemicky ale jinak sem tehule jeste nikdy nebyla a manža ten o adopci nechce ani slyšet

lenkakubickova
10. kvě 2011

@mandre jojo, byla jsem čerstvě těhotná, ale mimi se nevyvíjelo ☹ ...a pak jsem měla teď v zimě opět mimoděložní (přirozeně), tak si to aspoň teď užívám, protože tohle těhu je 100% vpořádku 🙂 Mám z tebe radost!!! Takovou dobu jste se snažili a přejdeš jinam a je to tu 😵 😵 😵 Tak držím palečky, ať je vše u vás vpořádku a nahlaš pak, kdy jdeš na utz 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

@cibka ono je to taky asi i o štěstí a k vám prostě jednou dorazí taky 🙂

mandre
10. kvě 2011

@lenkakubickova Já jsemtam poprvý byla v únoru, hned další měsíc už byla minimálka, ale opět bez ET, přestalo se vyvíjet, a další měsíc další minimálka. Takže v podstatě jsem tam 2,5 měsíce teprve. Tak snad to bude dobré, doufám. Jo a na UTZ jdu 23.5. do Brna 🙂 .

inza
10. kvě 2011

@mandre:tak velka gratulace 😀 😎

lenkakubickova
10. kvě 2011

@mandre supeeer, budu držet palce!!! Já jdu na utz 19.5. 🙂

mandre
10. kvě 2011

@inza díky moc 🙂, však jsem ti psala do IP, co a jak...

@lenkakubickova já tobě taky, ikdyž s tim tvým HCG je to tutovka 😵 😵
A to ti přitom mimoděložnim brali vejcovod?

inza
10. kvě 2011

@mandre: ted nekdy?

mandre
10. kvě 2011

@inza neee, průběžně ohledně Reprofitu 😀

inza
10. kvě 2011

@mandre: jj to vim, zrovna jsem na tebe dneska myslela jak jsi na tom....my stale nic a ani jsme se jeste o tom nebavili... 😉

lenkakubickova
10. kvě 2011

@mandre pri prvnim mimodel. (2008) mi brali vejcovod a ted pri dalsim mimodel. (2010) se mi to chytilo v pahylu, ktery zbyl po tom odebranem vejcovodu-proste pech...ale levy vejcovod porad mam 🙂

sarik1
10. kvě 2011

Leni. měla jsem PC v opravě a hned jdu na tebe juknout a velka gratulace!!!!!!!! Já to věděla... 😀

mandre
10. kvě 2011

@lenkakubickova taky dobrý, já mám ten taky pravý vejcovod neprůchodný- nějaká vada. Levý normální a stejně se mi nepodařilo přirozeně nikdy nic. Ten levej vaječník zrovna je pomalejší, takže se mi nestřídá ovulace napravo- nalevo, ale většinou je právě na té pravé straně. ☹

@inza já dnes ráno byla úplně hotová, když jsem ten test namáčela do..., nejdřív najela ta kontrolní, pak asi 20 sekund nic a pak začal být vidět duch, a pak už to jelo...ale je tak o půlku slabší než kontrolní, i když úplně zřetelná.Manžel čekal v obýváku, co budu hlásit, infarktový stav 😝

ivarei
10. kvě 2011

@mandre
@gabulle
Jéééééé 🙂 . Parádní zprávy 😀 😀 😀, gratuluju a hodně štěstí, ať je všechno v pořádku 😉
@lenkakubickova Leni, tobě taky ještě jednou gratuluju a jsem zvědavá na ultrazvuk, ale na 99,9% to budou dvojčátka.

kive76
10. kvě 2011

jééé holky já Vám gratuluji..

lenkakubickova
10. kvě 2011

@mandre hlavně, že to jde aspoň touto cestou 🙂 A neboj, test ti bude sílit a sílit 😉 🙂
@sarik1 ty jsi to říkala hned, že když mi to dělala Brandejská, že jsem těhu, tak jsem tomu věřila 😉 😀 😀 😀
@ivarei díky 😉 🙂
@kive76 díky 🙂 A za chvilku se to tady rozjede a budeme tu těhotnět všichni, včetně tebe 😉 🙂

inza
10. kvě 2011

@mandre: ale stalo to za to ne? jsem ti psala ze to bude. Treba pomohlo cervene po ET 🙂

sarik1
10. kvě 2011

@lenkakubickova NO je to náááádherný.. užívej si to.. já bych byla těhotná znovu zas... bylo to super období a věř že to hrozně rychle uteče a za rok touhle dobo už bude tvoje dcera nebo syn pást koníky a smát se 😀 😀 😀

zvalentova
10. kvě 2011

ahoj holky, mám špatnou zprávu. Na zítra mám od čtyř valnou hromadu a nevím jak vás stihnu ☹
A do toho ještě hokej, kurnik.

raducha
10. kvě 2011

🙂
@lenkakubickova co děláš zítra? jdu ráno ve čtvrt na devět na druhý ultrazvuk.

mandre
10. kvě 2011

@ivarei
@kive76 díky.

@inza no to asi joo, dávalo jsem ho 4 dni po ET každý den 2dcl.
Dala jsem fotku do albumu.

monnn
10. kvě 2011

@mandre @lenkakubickova holky velkáááááá gratulace!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

petap1
10. kvě 2011

Ahojte holčinky 🙂

lenkakubickova, mandre : předně moc moc gratuluji a raduji se s vámi. Moc moc držím palečky ať je vše nadále jak má 🙂

Jinak nám se 30.4.2011 narodila holčička Evička. Je to naše zlatíčko a všem jak jste tu přeji také takové štěstí v postýlce. Věřím, že jednou se dočkáte všechny 🙂

mandre
10. kvě 2011

@petap1 ahooj, no to je krása...takže holčička Evička 😵 😵 😵 taky gratuluju. A co porod?

lenkakubickova
10. kvě 2011

@raducha beruško, zítra musím celé dopoledne makat do práce a navíc nemám vycházky, takže byhc bohužel stejně nemohla ☹
@monnn díky Mončo, zrovna jsem se ti psala sms 🙂
@petap1 děkuju Péťo 🙂 Jen si malé užívej, než ti vyroste 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

@zvalentova v pohodě, nikdo se do dnes moc neozval, nebo nakonec nekdo nemohl, takze srazik neni. Ono je to tezky...