Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. čer 2014

@vveru držím moc palce, já jsem žádné vitamíny nebrala... ale neboj to dopadne dobře 😉

inza_ivd
21. čer 2014

@vveru:držím palce.... Ja žádné vitamíny nedoplnovala...resp. jenom co v ovoci, zelenině...

mandre
21. čer 2014

@vveru hele já měla v 5.tt s Adriánkem chřipku a nic se nedělo a ty chřipkové viry jsou prý dost agresivní v začátku těhotenství a pak týden před porodem zánět dutin s antibiotikama a nic se taky nedělo. Ten stres tvůj je horší, než cokoli jinýho, tak to nech, jestli je silnej, vydrží a bude to v pořádku. to jsem si říkala i já. 😉

vveru
22. čer 2014

Holky, moc děkuju, musím si to nějak srovnat v hlavě 🙂

macetka
28. čer 2014

Ahoj holky, potřebujeme do gennetu potvrzení od doktora? Manžel byl v Gestu na spermiogramu a vyšel blbě.. a doporučili mu kontrolní odběr a následnou konzultaci.. Pročítala jsem si recenze a raději bych do gennetu.. děkuji

donia
28. čer 2014

@macetka Ahoj, my chodime do Gennetu na Letne a doporuceni jsme tedy meli. Mozna tam zkus zavolat a uvidis co ti reknou. Bud te rovnou objednaji a nebo ti reknou, aby sis zasla pro doporuceni. Je fakt, ze podle toho co jim tam napise tvuj gyn. tak vedi na co se soustredit. To by tam jinak mohl jit kazdy hned treba po mesici a tvrdit jak jim to nejde. Takze bych si spis myslela, ze ho musis mit.
Jinak za me urcite doporucuji, jsou tam moc prijemni a moderni prostredi.

sasanka033
28. čer 2014

@macetka ahoj, nepotrebujes, zavolej tam a objednej se na vstupni konzultaci a bude🙂 my tam taky takhle byli. priprav se na dlouhy cekaci lhuty, bezne kolem dvou mesicu, ale to je asi v kazdym caru. my teda chteli konkretne k langerovy, takze jsme cekali tri mesice.

donia
28. čer 2014

@sasanka033 tak nam bylo jedno ke komu, shodou okolnosti k ni ale chodime take. A presne jak pises, cekali jsme na prvni termin 3 mesice. Pak uz to jde ale rychle. V jake fazi jste vy?

macetka
28. čer 2014

@donia tak my máme papír z toho jiného caru, takže si myslím, že už budou vědět, na co se mají zaměřit 🙂) ale pro jistotu si tam zavolám 🙂

donia
28. čer 2014

@macetka tak to jo. No, zavolej a uvidis 😉

gulo2
30. čer 2014

Ahojte-tak moja osobná skusenost -tužili sme po dietati 10 rokov -naštevovala som ine centrum asistovanej reprodukcie -ked som sa dostala doporučení na GENNET LETNA a dostala som sa k pani doktorke A.LANGEROVEJ- dr sa snažila -stale sa niečo delo riešila to ..prva konzultácia listopad 2012 a unor 2013 som bola tehotna ...k tomu nie je čo dodat ...v inom centre ma posielali od jednému dr k druhému a tu zistili príčinu nasadili liečbu a iha po 10 rokoch bábo-takže toto centrum vrelo odporučam personal skvelý a dr užasná. 🙂

tabedla
6. črc 2014

@verunkaaa Ahoj nic hrozneho jsem tam nezazia.Jsou moc prijemni a vsechno ti podrobne vysvetli. 😀
Co vsechno by jsi chtea vedet?🙂

tabedla
6. črc 2014

Ahoj holky.Tak 1.4.14jak jsem psala jsem s muzikem priska poprve do Gennetu.Seznamila jsem se tam s Dr.Vykysalou,ktera me ma nastarosti.OPU mi delala Dr.Brandejska.Et mi delala Dr.Hrochovaa byla tam semnu i moje lekarka.🙂 🙂 Vsechn lekarky,sestricky a ostatni lekari jsou moc fain.🙂 🙂 Moc rada tam chodim.🙂
Nu....Na prvni konzultaci to bylo celkem dost rychle,jen nam povedela co za vysetreni potrebujem.A hned tyz den jelikoz jsem tam byla 4dc a HP a 4D UZ se dela 1-4dc.Tak mi je hned udelaly.Pote jeste Spermio a 10dc uz.
Pri UZ se zjistilo,ze mam v deloze polypy.Ty mi vyoperovaly v dubnu a v cervnu jsem misto IUI zacela radeji ihned stimulovat na IVF.Aby mi tam znovu nenarostlyjelikoz polypy se dovedou brzy vratit.
K IVF me pripravovala Dr.Vykysala.Dostaa jsem Gonal,Certrotide,Ovitrelle,utrogestan.Po 10dnech bylo OPU,ktere mi delala Dr.Brandejska.Mela jsem 4folikuly,3 zrala vajicka,z toho oplodnene v misticce vsechna.Prvni to vzdal prvni den,pak byly az do 4dne 2 embrijka,jedno to vzdalo 4den a druhy mi ve ctvrtek transferovaly s ET.Ted jen pockt jak se zadari,za 14tt.

tabedla
6. črc 2014

Par don za 14dni tt.ET mi della Dr.Hrochova s Dr.Vykysalou.Miminek,takova kulicka mi udeala hup,uplne vyskocia do me delohy jako do pokojicku.🙂 🙂
Na CAR sice mei cekaci poradnik.Napsali me v unoru na kveten.Ale uz v pulce brezna mi volaly,ze maji jiz volny terminek.🙂 Takze jsem cekaka jen dva mesice na CAR a do IVF to trvalo dva mesice a ted mam mimi v brisku a cekam jak se mu tam zadari.🙂 Takze suma sumarum 5m.🙂 🙂
KdYbych nemela polypy mely by jsme nejdrive IUI a to 2-3x.Nikdo nas do niceho nenutil,nehonil,netlacil.Jsme stastni ze tam chodime.🙂 🙂

nina89
11. črc 2014

Pekny den holky, ceka nas navsteva genetu, ale nic zatim nevim jen ze nas ceka ivf, kdyz je to soukroma klinika tak ty 3 ivf platim ja? Nebo zdravotvni pojistovna? Moc dekuji

hankamisa
15. črc 2014

holky scháním pregnyl.nemáte některá navíc či pro vás už nepotřebný? prosím IP .díky

meyryen
15. črc 2014

@nina89 hradí pojištovna, ale za některé služby nebo léky se doplácí, stejně tak jako ve státním car....ale ceny se všude trošku liší.ceník gennetu najdeš na jejich webu😉

nina89
15. črc 2014

@meyryen dekuji 🙂

moncakolarova
16. črc 2014

Holky dělali vám někomu PGD ( PGS) ? Kolik jste platili?

punky
16. črc 2014

@moncakolarova ja jsem sice z ceskych budejovic ale budou nam to posilat do genetu a budou nam delat PGD a prej za 15 000 😉

tabedla
18. črc 2014

@nina89 Nene to mas dany ze zdravotniho pojiszeni ze zakona.Mas narok na 6x IUI za rok na pojistovnu.A pri IVF je to tak.Na 3hrazene pokusy mas narok pokud si nechas vlozitvpri prvnich 2pokusech 2embria.A na 4hrazene pokusy mas narok pokud nechas vlozit pri prvnich 2pokusech po 1embriu a v dalsich dvouch bud po jednom nebo po 2embriich.:- )Jinak si doplacis za leky od 300-10000 podle toho kolik ceho potrebujes.Ja platila 2500.
A pak si platis za nadstandardni lsboratorni ukony.Ktere muzes avsak nemusis mit.Pokud ma muz sperma ok nepotrebujes nic.A v prvnim pokusu vrele doporucuji nechat to na prirodnim spojeni.Jen bych si priplatila tech 2500za prodlouzenou kultivacu.Je to supr a jistejsi ze je vse ok.My meli jen 2500za leky a PK v akci za 0.🙂

tabedla
18. črc 2014

Jo a holky Gennet je co jsem srovnavala soukrome CAR a statni.Tak Motol je temer jak soukromi co se tyce financi a to Gennet ze vsech CAR ma nejvyhodnejsi cennik.
Navic maji supr vysledky a vsichni jsou tam super.🙂

Delala jsem si tt a je pozitivni na prvni pokus.Jupiiii:-)
Jedine co mam jsou nevolnosti disti velke...

vveru
19. črc 2014

Holky, jdu si pro další radu, beru Estrofem, Prednison, Utrogestan . . . mám jakoby nateklý krk, nevím jak to popsat, jako spíš dole k hrudníku a špatně se mi dýchá, nutí mi to kašlat. Obvoďačka mi řekla, že je to od toho, nemáte s tím některá zkušenost?

tabedla
21. črc 2014

Ahoj holky tak jsem dnes byla na HCG z krve.🙂 🙂 🙂 Jsem 19dpe,vkladali jsme 1. 5denni embrijko a HCG je 5790. 🙂 🙂 🙂

tabedla
24. črc 2014

@vveru Nuu asi si radeji zavolej do CAR.A zeptej se.🙂

verunkaaa
27. črc 2014

Holky, mám na Vás otázku, v pondělí jsem měla folík 13MM, doktorka řekla, že ve čtvrtek bude IUI a že si mám tedy hned následujicí den,tedy v úterý píchnout pregnyl. Vše tak proběhlo, píchla jsem si, pár dní na to IUI a od soboty jsem začala měřit zas BT. A ta ještě není poovulační. Takže k ovu nedošlo, je to možné? ☹ A myslíte, že je možnost, že by k ní ještě došlo? Nebo to ten pregnyl zablokoval? Utrogestan raději neberu ... ☹

donia
27. črc 2014

@verunkaaa tobe po IUI nedelali utz? Me jo a prave zjistila, ze uz je folik praskly, takze po ovu. Te teploty bych se nedrzela, ona ta injekce vyprchava z tela nekolik dni, takze je to zkreslene. Po pregnylu je ovu do 36 hod. (myslim, ze to tam takhle pisi), takze proto nacasuji provedeni IUI tak, aby to vychazelo.

verunkaaa
28. črc 2014

@donia Právě že nedělali, jen mi řekli, že tam mám ovulační hlen a že to vypadá, že před chvilkou k ovu došlo. Každopádně mi teplota stoupla až dnes ..

donia
28. črc 2014

@verunkaaa Jo, to mas pravdu, me tam taky chvalila ovulacni hlen 😀
Ja teda po te injekci i ovu hodne citila, bolely me vajecniky a to fest, takze i podle toho jsem to poznala.
No, drzim palce. Kdy muzes testovat?

verunkaaa
28. črc 2014

@donia Za deset dní, ale nechci si dělat naděje, takž to nechám až po dovolený 🙂