Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

hipanka
29. črc 2008

Lanna to je mi líto, že máš špatné zkušenosti, ale hlavu vzhůru, určitě bude zase lépe.

Terezita také jsem ráda, že to klaplo přirozeně. Říká se, že když už se to jednou "prošťouchne" jde to pak samo, ikdyž znám spoustu případů kdy už dítě doma mají a podruhé to nejde - tak nevím.

terezita
29. črc 2008

lanna, preju hezky den a at to v procesu rychle utece!!

hihi, no my to prostouchnuti potrebujeme.. 😀 taky bych si prala, aby to slo samo.. m. byl nejdriv proti zasahu, ale nastesti jsem ho ukecala.. furt rika, ze je tu spousta deti co cekaji na adopci.. jenze aspon to jedno bych chtela porodit sama.. 😅 no, snad to klapne.. uvidime.. 😎

dostalova42
30. črc 2008

Ahojky holky tak jak se daří 🙂 🙂 je tady někdo ?????

terezita
30. črc 2008

kuk! ja tu su.. 😅
co ty? jak to jde? uz dava spunt v brisku vedet, ze tam je?

dostalova42
30. črc 2008

no to já už dneska jsem 22 den po transféru a těším se na úterý na UTZ už ho konečně uvydím našeho drobečka . A jak seš na tom ty ??

katuska23
30. črc 2008

terezit to si děláš srandu? 😠 já si tam ještě nevolala tak to je super,bolí mě břicho a to budu jako měsíc čekat?

katuska23
30. črc 2008

terezit tak jsem objednaná na 13.8. a sestřička byla vyplašená se mě ptala proč k nim jezdím tak jsem jí řekla že asi proto že nemůžeme mít dítě 😅 a ještě se mně ptala co se mnou bude doktorka dělat 😅 to už jsem fakt nevěděla co říct 😠

terezita
30. črc 2008

hahaha, no tak to je dobry!!!
hele, ja tam jdu taky 13.8. odpoledne. se tam treba potkame.. 😀 😀 😀 no u me byla taky docela zmatena.. a chtela po mne, abych vedela, co se mnou chce dr. dal delat.. odkud ja to mam vedet? 😅

katuska23
30. črc 2008

no přesně 😅 fakt jo?Já jdu ve 13:45,mohly bysme zajít na kafe kdybys chtěla 😉 já si tam volala protože sama doktorka chtěla ať přijedu 😅 a teď tam bude narváno a nebude mít vlůbec čas,to je super.Doufám že mi jen nenabere krev a nazdar 😝

terezita
30. črc 2008

ja jdu o hodku pozdej.. hihi, to nebude mit ani na tu krev cas.. mne sestri rekla, ze to bude jen konzultace rychlovka petiminutova.. 😅 no jsem zvedava, co z toho vyleze..

katuska23
30. črc 2008

no tak na to jim s.... 😅 já nepojedu hodinu a půl kvůli 5 minutám 😅 já bych tam na tebe počkala stejně pak ještě courám po Praze ale nechci otravovat 😅 😕

terezita
30. črc 2008

tak to bysme se jeste domluvily. 😅 kdybych tam sla sama, tak klido pido na kafco zajit muzem. 🙂

lanna
30. črc 2008

Ahoj holky tak jak koukam tak v tom GENNETu to fyrči 5 minutova konzultace,to se do opravdy vyplati tomu kdo bydli daleko....

katuska23
30. črc 2008

lanna to jo:( to jsem byla radši když jsem tam byla na PIRU, a stvrdla tam přes dvě hodiny.

Mimochodem dělali vám ho některé?

lanna
30. črc 2008

Ahoj ja teda ani nevim co to je -PIRU-

katuska23
30. črc 2008

PIR-to je test na cukr....já si tam totiž ani nevolala na výsledky 🙂 doktorce se to nějak nezdálo tak mě tam poslala

lanna
30. črc 2008

Aha tak to ne nic takoviho neznam, a hlavne že ti nic neni 🙂

katuska23
30. črc 2008

no jak se to veme,našli mi toho dost 😅

jo na Daňka mám stejný n ázor,na mě řval, a pak jsem od něj odešla,a od té doby mě nezdraví 😝

lanna
30. črc 2008

Fakt my je škoda toho času co jsem tam stravyla,na mně nežval ale vubec se tam nehodi neumi to proste,nechce se my ho křivdit ale ani jednou jsem odtud neodyjšla abych tomu aspon trochu veřila.

terezita
30. črc 2008

hihi, lanna, to je kvuli tomu, ze tam maj plno. skrz dovolene. a srpnove terminy uz jsou obsazene.. 😝

lanna
30. črc 2008

Holky využijte toho jedno misto je prazni ja jsem odejšla 😀 ,..
Delam sy legrace vim že toho maji hodne...

terezita
30. črc 2008

hehe, ty jses prdlunk.. 😀 😀 😀 hele, nekaz nam tu moralku, my tam jeste nejaky ten patek chceme vydrzet.. 😝 😀 😀

lanna
30. črc 2008

Ja doufam že ne moc dlouho,a že budete mit po GENNETu jen a jen dobri spominky,(kteri vam budou behat po byte) 😵 😵 😵

terezita
30. črc 2008

no doufame doufame!!! 😀 😀 😀

lanna
30. črc 2008

No to vam přyji od čisteho srdce,každi kdo po tom touži 😵

lanna
30. črc 2008

Tak se zatim loučim du trochu ven na slunce...

katuska23
30. črc 2008

je tu někdo?haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

lanna
30. črc 2008

Už jsem spadky venku je krasne a u nas doma 29c. 😝

terezita
30. črc 2008

a ja sem tam nakukuju.. 😀

lanna
30. črc 2008

To delaš dobře že nakukuješ.
Aco jinak jeke bylo odpolko?