Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
22. říj 2011

@zvalentova ahoj, dobrá zprava gratulace

zvalentova
22. říj 2011

@cibka jj, jen mě děsí ta registeace, včera jsem u Apolináře viděla asi milion slepic sedět od půl dvanácté a to berou až v jednu. Strašné, nedůstojné. 😠

malina2
22. říj 2011

@zvalentova O Apolinari jsem cetla v dnesni MF spatne reference! Navic ty sileny fronty... Jinak gratuluju, budes mit doma krasne dva bycky! 😉

malina2
22. říj 2011

@cibka Dala bych si pauzu a vycistila hlavu, na tvym miste. Ja ted zahajuju novy zivot! Vracim se do 'mladych' let , budu se chodit vic bavit a rozsirim si aprobaci o anglictinu. V unoru podam prihlasku 🙂 a zacinam sprtat na prijimacky!! A taky zkusim ty lazne!

darkwitch
22. říj 2011

ahoj holky ani vás nedočítám 😀 já vím flákám to, ale znáte to v mezičase mezi IVF se člověk snaží zklidnit a chodit kolem koníka pokud možno obloukem 😀 ale občas stejně nakouknu 😉
@malina2 mám to stejně, snažím se bavit se, užívat si a tak a taky jsem začla znovu chodit do školy 😀 tak jsem zvědavá jak nám to dopadne 😉

hypo
23. říj 2011

@monivo ahojky, jedu autem...... cestu mam uz dooost natrenovanou 🙂 snad se vyznam v budove kdyz to tam predelali 🙂 uz aby byl patek.......

zvalentova
23. říj 2011

@malina2 špatné i dobré reference jsem četla na všechny. Je to o lidech. Pokud se sejde hysterická matka a sestra co má krámy, nikdy si nesednou.
Pro mě tu jeden důležitý fakt - známá vrchní sestra. Tady bohužel víc než kde jinde je třeba kontaktu využít. 😉

rychetkami
23. říj 2011

@malina2 no já mám taky tabletkovej arzenál jak zasloužilá důchodkyně🙂 ještě přidám tu ppalku a vojtěšku...taky jsem za poslední dobu trochu přibrala, aniž bych víc jedla...zjistila jsem, že beru listovku s B komplexem a po tom se může přibírat...no tak snad ze mě nebude netěhotná koule...stimulovat bych měla začít každým dnem....až přijde MS

malina2
23. říj 2011

@darkwitch Správně děláš, měly bysme tady všechny naplánovat nějakou pořádnou párty!

malina2
23. říj 2011

@zvalentova Tak to je, to bych taky využila ;)

malina2
23. říj 2011

@rychetkami To půjde na začátku těh. dolů, já za tu chvilku zhubla asi 3 kila. Nic moc mi nechutnalo, ani moje oblíbený jídla. Musela jsem se vyloženě nutit do každýho sousta, i když jsem nezvracela. To se stimuluje hned od začátku cyklu, jo? Držím palce, ať to klapne! Kolik si necháš zavést?

rychetkami
24. říj 2011

@malina2 nevím nevím, budu mít ještě prednison, a po tom se krásně otéká...no budu ale kráska nesmírná🙂 naštěstí to beru jen dva týdny. Stimulace mi začíná stejně jako cyklus, dneska jdu pro injekce a prášky...jsem z toho trochu rozklepaná a rozpaačitá....Po poradě s dr. si nechám zavést dvě - dělohu mám prý vzorovou, nejsem žádný tintítko, tak bych to teoreticky mohla zvládnout...ale nějak tuším, že když už uspějeme, bude jen jedno...nevím proč

malina2
24. říj 2011

@rychetkami Prednison mi byl taky doporučen v případě ivf. Měla jsem ho brát do 8tt. Když se to ale povedlo přiroz., tak mi řekli, že ho nasazovat nemám. Byla jsem pak v 8tt na imuno a tam bylo vše ok. Když jsem pak volala po tom potratu pro výsledky, bylo mi řečeno, že tělo žádný protilátky nevytváří. Zajímavý je, že z tý krve ani nepoznali, že v tu dobu se už plod nevyvíjel. Jinak já jsem právě tintítko, pokud skončím na ivf, bude se zavádět jen jedno.
Držím palce, ať toho nastimuluješ nejvíc a otoky ať nejsou žádný! 😉

rychetkami
24. říj 2011

@malina2 Pednison mám kvůli mírně zvýšeným nk buňkám - tak pro jistotu...jen jsem zapomněla, že v případě úspěchu ho mám brát i potom...no nazdar🙂 Nám fakt asi přirozený otěhotnění není souzeno, manžel má nicmoc sg a já endometriózu, takže mě tyhle radosti neminou. Ty na IVF neskončíš, vyšlo to jednou, musí to vyjít i podruhý přeci...jen budeš zobat ten femibion a monžá i kus anopyrinu🙂
JAk ses ptala na toho 31.10., tak se v Gennetu akorát mineme, já bych tam měla dojít 28.-.29 a pak 2.-.3.11.

malina2
24. říj 2011

@rychetkami Tak to jsme na tom úúúplně stejně, holka! I já mám ty pitomý nk-buňky mírně zvýšený. Ale nebude to asi žádný drama, protože tělo plod nevypuzovalo. Dokonce jsem 8tt byla na imuno a za dva týdny mi bylo oznámeno, že je vše v pořádku. To já už byla ale po revizi. Dr. na imuno mi řekla, že mi předepíše zvýšenou dávku listovky a anopyrin, přesně jak píšeš.
Jediný, v čem se rozcházímen, je ta moje mutace a taky sg - my jsme kanci, máme 80mil/ml super hbitý, v Gennetu byli v šoku. Drahý by moh rozdávat ;)
To je škoda, že se tam nepotkáme...

zvalentova
24. říj 2011

krásné ráno 🙂

zvalentova
24. říj 2011

@rychetkami ahojky, Prednison jsem brala 3 měsíce před IVF a teď po krevních testech ho mám brát až do ukončeného 13tt. Moje NK na něj totiž skoro vůbec nereagují 😀

cibka
24. říj 2011

holky me ted při ivf dali prednison utros anopyrin a estroferm a stejne nic nezabralo prý mám taky mírně zvýšený ty nk bunky

rychetkami
24. říj 2011

@zvalentova no tak to jsou tvoje buňky holky odolný🙂 ale jak je vidět, poradila sis s tím🙂 A co ty otoky, nereagovala jsi na to? Moje kámoška taky brala 3 měsíce a nijak to na ní vidět nebylo...jsem na to zvědavá

@malina2 já tu mutaci třeba mám taky, jen mi na ní nepřišli🙂 jen ten sg je neoddiskutovatelně jinej...manžel měl přd 6 lety boreliózu, se kterou ho doktoři enchali rok běhat s tím, že je simulant, takže možná to se na něm podepsalo...jinak sportujeme, nekouříme, nepijeme, zdravá strava...a přesto máme tyhle problémy

arianka
24. říj 2011

Car v Gennetu na špičkové úrovni, doporučuji všem 🙂

majcam
24. říj 2011

Dobré dopolko 😉 ,tak jsem si jako "hrdina" udělala test,a pak jsem dostala takovej strach,že jsem zavřela oči a vyhodila ho 🙂
Jo a já prednison nemám u nás imuno na jedničku 😉

rychetkami
24. říj 2011

@majcam držím pěsti při dalším testování...myslím, že si umím představit ten pocit, když ti má vylézt výsledek a člověku na tom záleí...nic moc, ale stejně to jednou přijít musí...tak hodně sil🙂

malina2
24. říj 2011

@rychetkami Pokud jsi byla na genetice, tak by na ni přišli! To je teda nadělení s tou boreliózou... Drahý si zase ze služebky přivezl v březnu černej kašel. Doktoři taky pořád nevědeli, o co se jedná. Já diagnózu stanovila po 3 týdnech a nemýlila jsem se. Oni to potvrdili až po dvou měsících z krve, mezitím už se s tím tělo srovnalo samo, takže nic nebral ani nebere. Sg se dělal někdy v květnu, tak doufám, že se to nepodepíše na jeho hodnotách později. 😎

majcam
24. říj 2011

@rychetkami no radši testovat už nebudu,nikdy jsem netestovala,nevim co mě to popadlo 🙂 vždy přišla dřív mrcha 😒 ,hodně štěstí ke stimulce 😲

cibka
24. říj 2011

@majcam kolikátý jsi den?

majcam
24. říj 2011

@cibka devátý 😉 ....co ty jak se držíš,kdy jdeš k Méďovi?!

cibka
24. říj 2011

@majcam 23.11. jsem zvedavá co mi řekne a hlavne co doporučí dál manžovi se do dalšího pokusu nechce řiká si proč by to melo vyjít kdyz to nevyšlo 3x
9 den to by mohlo být něco vidět pojedeš až na krev ja v patek vysadila leky a dnes ms dorazila

majcam
24. říj 2011

@cibka no buď to mám dostat tento týden a když to nedostanu,tak pojedu na krev až v pondělí,v pátek je totiž svátek a manža má do toho narozeniny,takže bych případně nechtěla pokazit oslavu a víkend.. 😉 ,bolí mě stále podbříšek a prsa bolí na dotek,ale to je prostě ten ultroš 😠 ,jo a manža taky nechce do dalšího.. 😒

cibka
24. říj 2011

@majcam když tě bolí podbříšek to je dobré znamení né a co byste měli popřípadě v plánu dál? ale u tebe to nebude potřeba jen já jsem takový extrém

majcam
24. říj 2011

@cibka nevim,tohle je naše druhý IVF a manža řikal,že kdyby náhodou....,tak do třetího jít nechce,ale nikdy neříkej nikdy... 😉 a kdyžtak máme připravený papíry k adopci 😲