Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
2. črc 2009

Dik, ja to mam predepsany ode dneska ... Ale to mam i utrogestan a ten jist nemam .... Tak nevim, kdy zacit. Asi tam brnknu .... Teda dneska jsem pekne zmatena 😀

Hypo a tobe uz je lip? A ty mas ten flexiparin z hematologie?

hypo
2. črc 2009

fraxiparin jsem si zacala pichat kdyz se mi po ET rozjel OHSS.... a predepsala mi ho dr. vykysala v gennetu hned po ET

jinak me je uz lepe, uz tyden nebleju jen to pocasi mi dava zbrat, rekla bych se se uz blizka na lepsi casy 🙂

lenkakubickova
2. črc 2009

Anlek, nejsi zmatena,ja pak budu stejne popletena 😀 😀 Takovejch prasku,aby v tom nebyl zmatek 😕 😀

anlek
2. črc 2009

To je fajn, ze je ti lip.

Me dr. Danek rikal, ze mi jeste daji casem take neco na redeni krve. Ale mluvil jen o anopyrinu. Flexiparin se picha, vid?

Kdyz jsem odtamtud odchazela, v ruce triu recepty ... Vzpomnela jsem si, ze tenhle tyden, krom zitrka jsem kazdy den u dr. 😀 Tak si pripadam fakt zdrava. 😀

anlek
2. črc 2009

A to jsem jeste dostala od Danka prednasku, ze zivot v Praze je hrozny, ze tu porad houkaj sanitky a policadjti a on pak neslysi, co mu pacientky rikaji. 😀 Casto se me ptal na neco dvakrat.

hypo
2. črc 2009

fraxiparin se picha, jsou to predplnene injekce, prakticky to vypada jako orgalutran pokud ho taky nahodou nemas 🙂
takze ja plynule presla od injekci - stimulace po injekce na redeni krve tudis jsem pichala do pupku minimalne mesic....

lenkakubickova
2. črc 2009

hypo: to pocasi musi byt v tehu fakt za trest 😝 ...je fajn,ze uz je ti lip, snad uz se to umoudri a bude lip 🙂 A jeste obcas zvracis?

lenkakubickova
2. črc 2009

Anlek: tak to je zajimavy poslouchat takovy kraviny 😀 😀 😀 Tak ať si dijde na ušní,ať líp slyší 🙂 😀

hypo
2. črc 2009

naposledy jsem zvracela presne pred tydnem..... od te doby mi je treba jen zle ale uz nezvracim.....
coz je pohodicka oproti tomu jak mi bylo 🙂

barrca
2. črc 2009

ahoj hypo, tak to jsou dobré zprávy 🙂

lenkakubickova
2. črc 2009

hypo: no tak to je super, teď už si budeš těhu jen užívat 😵 😵

evak99
2. črc 2009

ahoj holky,
no anlek, já byla dneska v gennetu na hysteroskopii a dělal mi ji dr. daněk a opravdu byl děsně rozlítaný...i na sál už mě dovezly a on tam nebyl, tak ho sestřičky scháněly...a pořád se mi omlouvaly...takže měl dneska těžký den 🙂
ale jinak klasika, všichni byli milí a vše proběhlo ok..

anlek
2. črc 2009

A nemela jsi problem, ze vam neslo odjet kvuli nejake oktavce?

evak99
2. črc 2009

nene neměla🙂 proč, vy jo? my odjížděli kolem 11:45h z gennetu...

anlek
2. črc 2009

Jedna holcina tam mela. Tak jestli jsi to nebyla ty. 😅

dracekmracek
2. črc 2009

ahoj holky,tak já od rána bliju a nevylejzám z postele od včerejška jsem v sobě nic neudržela,to je děs 😝

lenkakubickova
2. črc 2009

Ahoooooj Kačenkoooo 😵 Jakto,že zvracíš? To může být taky z toho počasí, z toho dusna, je to fakt děs 😝

dracekmracek
2. črc 2009

Leni nevím,je mi hůř než v druhym měsíci 😝 byla tu mamka dělala jsem oběd a nějak jsem to nerozdejchala 😝 bolín mě hlava 😝 tak jen ležím nahatá na gauči 😝 😅

lenkakubickova
2. črc 2009

Kačenko,jen lež,nic ti neuteče 😉 🙂 A nahá jo???? Sakra...to je zajímavý 😉 😅

dracekmracek
2. črc 2009

no je tu hic jak na poušti ještě jsme v osmým patře,však víš 😝 jirka už přišel ale prý vypadám jak vyblitá 😝

mandre
2. črc 2009

Ahoj holky, můžu k Vám? Já jsem dneska byla v Gennetu na 1. IUI, nedostala jsem žádný Utrogestan, že prý když nemám problémy s nepravidelností MS, tak to není potřeba...říkal Dr. Daněk....ani Clostilbegyt jsem neměla, jen Pregnyl.
Holky víte o někom , kdo otěhotněl po IUI? 😨

anlek
2. črc 2009

Mandre, nam se IUI nepovedlo, proto ted podstupuju IVF. Ale u me byl problem v tom, ze mi nerostou folici. Chybi mi FSH hormon. Proto, kdyz jsem na IUI stimulovala podobne jako na IVF puregonem, tak pak jsem potrebovala utrogestan, protoze pak je riziko, ze si progesteronu vyrobim sama malo. Aspon to mi rikala dr. Kdyz mas IUI bez stimulace, tak se asi predpoklada, ze si progesteronu vyrobis dost. Jinak u me se IUI nepovedlo kvuli tomu, ze se nepodarila stimulace, folik rostl spatne. Tak nehazej flintu do zita, ty muzes byt ta stastna. 😉 Nekdo musi ty procenta uspesnosti u IUI delat.

Kacko, mas pocit, ze je to tehu nevolnost? Nemuze to byt nejaka strevni chripka?

mandre
2. črc 2009

Já jsem měla 14DC velikost folikulu 20mm, večer potom jsem si píchla Pregnyl a dnes 16DC jsem měla IUI.
Já spíš nechápu, že normálně se má snažit spíš před ovulací a IUI je v den ovulace nebo vlastně těsně po ovulaci...to už ten folikul praskl a vajíčko putuje...proč teda tu IUI nedělají těsně před? Jsem z toho jelen 😝
Daněk řikal, kdyby to nevyšlo, tak nemám být zklamaná, že to chce víc pokusů 😒

dracekmracek
2. črc 2009

Anlek asi se na tom podílí hlavně to počasí v tomhle já trpim 😝 už aby byla zima 🙂

Mandre moje kamarádka otěhotněla po 2.IUI 😉 držím palce

mandre
2. črc 2009

Děkuju dráčku.
V sobotu se vdávám, to by byl dáreček 😉

monivo
2. črc 2009

Ahoj holky,

anlek, s tím utrošem je to určitě vina Daňka, to není možný. Je škoda, že sis ho v lékárně vzala, ale naprosto to chápu, já jsem taky kolikrát vykulená, že nepřemýšlím. A kdo se dnes v tom zdravotnictví má vyznat. A držím palce!!!!

To máte jako s poplatkama, pořádně nevim, kde mám a nemám platit. Většinou chtějí poplatky všude, což nechápu. Říkalo se, že když dostanete někam žádanku a u toho druhé lékaře již neplatíte, ale očividně to tak není. Také mi přijde divný, proč mám pokaždé v gennetu platit poplatek.

mandre, ještě bereš Pentomer? Já ho budu brát i při stimulce, dr. Langerová volala primářce z Imunie a konzultovala s ní, jestli mi nechat i dál Pentomer nebo to vyměnit za Prednison, tak mi nechali Pentomer. Myslím, že je to ale názor od názoru. Mám za to, že Brandejská říkala, že mi pak dá Prednison, takže možná, kdyby tam byla, tak ho mám. Uvidíme, až v průběhu stimulky, jestli to změní. Snad Langerová ví, co dělá. Jinak samozřejmě držím palce, ať vám to vyjde. 🙂

Katuš, přeju, aby se ti brzy udělalo lépe. Ale v tomhle počasí se ti nedivím, je to hrůza.

Milu se neozvala, doufám, že vše proběhlo jak mělo a je jí dobře. Snad se zítra ozve.

miluse
3. črc 2009

¨Holky vy jste se rozjely 🙂 pokusím se vás dočíst.

Včera jsem měla klidový režim na lůžku, tak mě manža nechtěl pustit k PC a abych pravdu řekla, tak jsem ani neměla náladu, páč mi bylo opět zle po narkoze ☹ jsem i 2x blinkala a to jsem jim říkala, že moc kámošky nejsme a prý mi tam dali něco proti nevolnosti, ale bohužel to nepomohlo.

Jinak hlásím, že z 15 folíků máme 12 jajuch, což si myslím je krásný a dneska mám zavolat jak to s nima vypadá.

miluse
3. črc 2009

Anlek, prednison mám taky a začala jsem ho brát dneska i s utroušem, prednison mám půlku denně polykat a utroš, 2x denně 2 zavádět. 😉

Ty jsi za utroš doplácelo tolik jo? Hele mě občas přijde, že si to jak která lékárna počítá, neb kamarádka, od kterýho mám taky, zbytek, tak doplácela na krabičku 200 Kč a já teďky zhruba 70 Kč, byla jsem právě v jiné lékárně 😕

lenkakubickova
3. črc 2009

Dobré ráno všem 🙂 Milu: tak to je supeeeer!!! Máš krásný počet vajuch 😉 🙂 Je fajn,že jsi to zvládla v pořádku,ono ti asi ani to počasí nepřidalo, že jsi třeba tu narkozu zvladala hur,ale hlavne,ze ted uz je dobre! A kdy jdete na ET? 🙂 Jsem zvědavá,jak budou vypadat vajucha 🙂

Moni: jojo,já se v těch poplatcích taky nevyznám,přijde mi,že si to každý dělá jak chce 😠 Hlavně,ať ty léky pomůžou!!! Ale je to k vzteku,no ☹

miluse
3. črc 2009

Leni, ahojky, na ET buď zítra nebo v úterý, neb v neděli prý nepracujou, tak by se to muselo o den posunout. Ale to uvidím dneska co mi řeknou, kolik se jich oplodnilo a jak to s nima vypadá