Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
17. srp 2009

Ahoj Katuš, proč ten smutnej smajlík?

dracekmracek
17. srp 2009

vypadá to s Lukáškem špatně 😢 mám hrozný strach 😔 byla jsem v nemocnici a primář nás za dva dny posílá do Kolínské nemocnice pokud nezabere nejvyšší možná dávka magnézka...Lukáškovi se chce na svět,je malinkej,má jen 68Og a já mám strach.Navíc zjistil že mám v břiše srůsty a nelíbí se mu lukýnkovo srdíčko 😢 😢 😢 na bolest nemůžu vůbec nic,mám dole tři kila 😢

lenkakubickova
17. srp 2009

Kačenko: zlatíčko moje...nevím, co na to říct 😔 ...ale věřím,že vám v porodnici pomůžou a kapačkama do tebe dostanou,co budou muset a bude všechno v pořádku!!!! 😉 Držte se oba,probojovali jste se už dost daleko a vy jste oba siláci a zvládnete to!!!

anlek
17. srp 2009

Achjo, ty si to uzivas. Kacko, zkus se jeste zeptat kdyztak v Motole. Protoze v Koline ti na zastaveni porodu (predpokladam) mohou dat jen magnezko, kdezto v nemocnici, kde maji peri... (neco) jednotku, ze se umi starat o hodne mala miminka, tak maji ucinejsi leky. A kdyby to vypadalo, ze opravdu chce uz na svet, tak si bez lehnout do Motola (nebo Apolinar to umi). At mas, co nejlepsi peci.

dracekmracek
17. srp 2009

Leničko já jsem úplně v prdeli nevím proč se nám to tak sere 😢 tři dny jsem nespala,bojím se každé noci,usnula jsem u mamky v křesle na půl hodiny a zase mě to budilo.potřebovala bych mluvit s lenkou.

miluse
17. srp 2009

Kačí, neboj, bude to dobrý, doktoři teďky už umí zázraky a Lukášek už několikrát ukázal, že je silný bojovníček a ty ostatně taky, bude to dobrý uvidíš 😉

lenkakubickova
17. srp 2009

Kačenko: možná by to za to stálo s tím Motolem,jak píše Anlek,stejně jsi tam registrovaná. co myslíš?

lenkakubickova
17. srp 2009

Kačenko: já v tvý kůži bych jí okamžitě volala. Máš tu nás,všechny vám oběma držíme palce!!! Drž se už jen kvůli Lukáškovi.

anlek
17. srp 2009

Kacko, ja bych si tipla, ze to tvrdnuti briska je ted spatne kvuli tomu, ze poradne nespis a jsi na nerva z te bolesti. 😠 Nejde tu bolest nejak vyresit?

A ikdyby jsi skoncila v nemocnici (ne ze bych ti to prala), tak tam vam stopro pomuzou a Lukaska zakonzervuji v brichu nez bude dost velky na to, aby se prisel na nas kouknout.

lenkakubickova
17. srp 2009

já jsem se narodila před 34 lety ve 26tt a koukej co ze mě vyrostlo!!! A dneska jsou Dr.mnohem zkušenější a mají tisíckrát lepší vybavení! To zvládnete beruško 😉

monivo
17. srp 2009

Holky mají pravdu, taky bych radši volila větší nemocnici a pokud máš registraci v Motole, tak tam někomu zavolej. Zprávu od svého doktora určitě máš a oni ti řeknou co a jak.

dracekmracek
17. srp 2009

Psala jsem Vykysalé tak uvidím,asi by ten Motol byl lepší 😔

lenkakubickova
17. srp 2009

A my by jsme se s holkama za váma chodily dívat a nosily by jsme vám dobroty 😉 🙂

anlek
17. srp 2009

Jj, nektere tu jsou na neschopence nudici se. 😀 A budou chodit na navstevy nadsene. 😀

Ne, vazne. Uvidis, co ti napise dr. Myslim, ze ona ma pro tebe slabost a stara se o tebe prefektne. Tak na ni dej.

lenkakubickova
17. srp 2009

A hlavně Vykysalá dělala v motole,tak tam může znát ty správné lidi! 😉

dracekmracek
17. srp 2009

Tak mi odepsala že pokud do nemocnice tak do Motola,že by mi dali léky do žíly....tak počkám ty dva dny...

lenkakubickova
17. srp 2009

Kačenko: to je jdině dobře, to jsem si přesně myslela,že by ti měli dát kapačkou co budete oba potřebovat. Neboj,bude to dobrý,zvládnete to!!! 😉

anlek
17. srp 2009

Kacko to zni jako dobry plan. 😉 Treba Lukasek dostane rozum, kdyz uz se tu vazne mluvi o tom, ze by vas kvuli nemu zavreli do nemocnice. 😵

pet.s
17. srp 2009

teda holky, co to tady je za epidemii problémů? ☹ Fuj, fuj, fuj,problémy od nás pryč! Tak a je odčarováno 😅
Draček drž se holka. A od čeho je ta příšerná bolest? Nepomohly by nějaké bylinky? A šupej do nemocnice. Sice budeš ležet, ale Lukášek má vše potřebné po ruce.
Leni knížky mívají v každé knihkupectví a nebo se dají přímo od autorky objednat na netu. Myslím, že je to www.monyova.cz. stojí pár korun a byudeš je mít i s podpisem do 3 dnů doma.
😀

lenkakubickova
18. srp 2009

Pet.s: díky za tip! Vyšlu manžela do Luxoru, chce tam stejně jít a koukala jsem,že tam ty knížky mají 🙂 To vím,že knížky jsou v knihkupectví 😉 😀 😀 Ale mně se teď nechce nikde moc courat,víš? 😝 Takže díky za odkaz,pokud to manža nepořídí 🙂 Já docela čtu knížky od Barbnary Woodové,baví mě a nejsou to žádné slaďárny,taková všehochuť s napínavou zápletkou a i láskou 😀 😀 😀

mažu do toho Gennetu,pak rozdělit práci do práce a letím domů, tak papa a držte palce,ať je vše O.K. 🙂

anlek
18. srp 2009

Leni, myslim se se bud zitra nebo pozitri potkame. Kouknu, co mame doma za oddechovou literaturu (ale moc toho neni, nemame jeste knihovnu, tak mame knizky napr. u nasich). A neco ti prinesu. 😀 😀 😀

Drzim palecky, porad si pohravam s myslenkou, ze pujdu na cely den ke kamaradce, ktera bude mit doma svoje dve deti + jedno na hlidani. A od ni pojedu rovnou do Gennetu. Takze tu asi cely den nebudu.

myskaaaa
18. srp 2009

Dráčku držím pěstí, je dobře že ses domluvila s Vykysalou na Motol. Bydlím taky v Okrese Kolín a kolínskou nemocnici znám...brrrrr 😠
Leni hodně štěstí, dobře to dopadne, uvidíš!!!!

miluse
18. srp 2009

Krásné ranko,

Leni a Katu, držím pěstičky, aby vše dopadlo jak má 😉

Anlek, to ti schvaluji, jen jdi si pokecat s kámoškou a pak hurá na kontrolu 😉 Já bych taky někam vypadla, ale můžu až odpoledne, ty dopolední vycházky jsou max. tak na skočení do samky a zase zpátky 😅

myskaaaa
18. srp 2009

Holky taky jsem řešila ty ranní a odpolední vycházky a nakonec jsem se sverila doktorce, jako že je mi na vzduchu dobře a že mám strach když budu vzadu na zahradě že neuslyšim zvonek-kdyby přišla kontrola. A doktorka mě řekla,že kontroly nechodí, že na to nejsou prachy a kdyby opravdu přišla, tak že mi dá razítko že jsem u nich byla treba na pohotovosti....tak jsem to přestala řešit a jdu ven kdy chci....Tak se třeba zkuste taky zeptat..jinak to je na hlavu když se musí řešit čas 🙂

hypo
18. srp 2009

ahojky holky, katusko drzte se s lukaskem, drzime palce..... to je trapeni 😒
me ted posledni tyden zacina pobolivat bricho jako pred MS nevim cim to je, do ted jsem o brichu ani nevedela....
kontrolu u vykysaly (poradna) mam az 4.9. tak snad se do te doby nic nestane.... a taky me zas boli prsa, ty si nedaji pokoj ci co 🙂
leni - barbaru wood miluju, mam od ni snad vsecny knizky co kdy vysly cca 18 knizek a jeste tri co napsala pod pseudonymem jak Kathryn Harvey

zdepros
18. srp 2009

Dobré ráno holky, to se nám to tu nějak zkomplikovalo po prvotním nadšení, ale určitě to všechno dobře dopadne a dočkáme se našich vytoužených broučků 🙂 , já teda zatím ok, jen abych to nazakřikla, no až na tu zácpu ☹ , ale zítra jdu na UZ tak se zkusím zeptat 🙂

myskaaaa
18. srp 2009

Ahoj Hypo, máš moc moc nádhernou dřevěnou postýlku.....úplně mě očarovala....takovou už dneska holt neseženu.....

lenkakubickova
18. srp 2009

Holky,píšu jen v rychlosti,musím něco dořešit v práci a mažu domů,tak se pak ozvu. Byla jsem u Danka: utz nedelal,aby pry ndrazdil sliznici a nebylo by stejne jeste nic videt,videl muj rust HCG 99-136-377 a rikal,ze to krasne stoupa to je dulezity! 🙂 mam neschopenku s neomezenyma vychazkama 😉 🙂

Hypo: tak to jsem rada,ze nejsem sama,kdo ji sbira 😀 😀 😀

Leni: budu se těšit,až se sejdeme 😉 🙂

zdepros
18. srp 2009

Leni tak to je na dobré cestě 🙂, a super s těma vychzkama viď, tak šup domů a odpočívat 🙂

hypo
18. srp 2009

myskaaa, dekuji 🙂 tu vyrabel muj deda kdyz jsem se narodila 🙂