Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

wokounek
15. říj 2008

Nelynko, super zprávička!!! 😉 ...tak nás dál nenapínej a písni, kde a jaký domeček 😀 ... taky sníme o domečku, ale ten krok plánujeme až za delší dobu (zatím bydlíme v bytečku a splácíme za něj úvěr) ...

Juj, Blucko... já si tak nějak myslela, že když jsem stimulovala, tak to s tou mrškou bude nějak jinak ☹ ...hloupost, co? 😒 ..., ale teď jsem si to teda spočítala... dnes jsem 28 DC, horší je, že bez Duphastonu, který jsem brala na úpravu fakt netuším, kdy by měla dolézt...teda doufám, že už nedoleze 😅 a embryjka se zahnízdily a daří se jim krásně...

Lanno, mám z tebe radost...a pidimimískové v bříšku si určitě taky lebedí 😵 ... jen tak dál, dej si občas pauzu... 😉

terezita
15. říj 2008

wokounek, mam a dekuju! 😉
u tech testu po ET se rika, ze je telo jeste nadopovany hormonama a muze ukazat falesne pozitivni test.. ale spousta holek si testiky tady na koni delala uz 10.-11.den. nemyslim si, ze by ten 14. bylo brzo. kazdopadne doufam, ze to klapne!!!!!
nely, gratuluju!!
a tehotenske chute teda moc nemam, mam spis nechute. nemuzu skoro nic jist.. blbe mi neni, ale proste jidlo do sebe nedostanu.. snad se to ale za chvili zlepsi.

nelynka
15. říj 2008

baby dakujem vam...

domcek je 30km od prahy smerom na Kolin...
mame 30km do prace...

http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-cerhe...

kuk 🙂

ivomal
15. říj 2008

Krásný domeček Nely, fakt gratuluji 🙂

Mám dobrou zprávu: máme za sebou spermio a je v normě a to je manža už třetí týden nachlazený!!!!! Uf to jsem si oddychla, teď zvládnout ještě můj problém a snad se dočkáme🙂))))

blucka
15. říj 2008

Wokounek, ja beriem uz 2roky duphaston na to aby som vobec dostala mrchu, pred par mesiacmi som duphaston nemala a mrcha dosla 29 DC, to som cumela. 😉 Uvidis ako ty, ale snad najblizsich 9 mesiacov nedorazila.
Nely, ten je super, a ta cena, no bomba, moc blahozelam.
Ivomal, vyborne, maly krocik k uspechu 😉 ....
Terezit, vsetko najlepsie. 🙂

wokounek
15. říj 2008

Nelynko, je krásneeeej...fakt...závidím a zároveň vám to moc přeju! 😉 ...cena super, koupelna krásná... tam se bude bydlet!!!

Ivomal...skvělé zprávy a přeju brzký úspěch 😵. Určitě se ozvi, jak pokračuješ ...

Terezit, díky 🙂 , já to dneska trochu nezvládla a pobrečela si do telefonu manžílkovi 😅 ...uff, uklidnil mě až tím, že jeden testík uděláme v neděli a když nebudou // tak další zkusíme za týden a uvidíme, co dál... hlavně mě drží tím, že když to nevyjde teď, tak někdy příště určitě ano...je fakt zlatíčko 😵

No vidíš, Blucko... mně po duphastonu razila po 28, akorát dvakrát se cca o týden zpozdila, takže jsem samo testovala...a vtipný bylo, že ten den, co jsem zjistila jen /, tak mrcha vždycky dorazila... holt psychika je taky pěkná mrška 😒

wokounek
15. říj 2008

jooo vlastně...papa holky, dobrou nočenku 😉

nelynka
16. říj 2008

dakujem zlaticka...my uz sme dorazili do prahy, som prespala celu dialnicu z brna sem 😀 aspon ze tak..ideme trosku pospat a bezime za maklerom odpoledne 😀

hypo
16. říj 2008

ahojky, tak mame za sebou prvni navstevu Gennetu 😉
dr, Vykysala je moc sympaticka budova je super a vsechny sestricky jsou takovy usmevavy 🙂
hlavne v laborce kde mi brali krev, tak jsem se fakt pobavila zrovna rozebirali serial Ulice 😀
no a k vystreni, jen mi zalozili kartu rekli co a jak, manza se objednal na spermiogram jelikoz jsme abstinovali vic jak 5 dnu tak by tam pry bylo zbytecnemoc pomalych spermii tak jde pristi tyden
ja jsem hned vyfasla Clostik, protoze to byl vcera 5 DC a bastim a bastim 🙂 za tyden jdu na UTZ jestli budu mit folikuly...... tak doufam ze budou 😉
ovulace prozatim asi zadna tak snad clostik neco vykouzli, jen si nemuzu vzpomenout co mi rikala dr. ze mam asi polycysticke vajecniky? nebo je to nejak jinak? netusite? 😅

lanna
16. říj 2008

Ahoj holky přyji krasne rano a cely den,i kdyš je to zamračene 😅 ..

Wokounek no vidiš jak jsem hodna odpočivam jak to jen de 😅 ,jinak mě bolej pyrsa tak že nemužu udelat richlejši krok,a spim jen na zadech,mam je jako balony 😝 ..

Terezit je my to lito že nemužeš jist,že nemaš chut,určitě se to napravi 😉 .

Nelynko je to moc krasnyj domeček,tak vam přyji hodně štastnyl a let prožit v něm..

Ivomal tak to je super,a určitě se dočkate,jen to chce chvylku času,držim palce..

lanna
16. říj 2008

Hypo no vidiš už maš prvni navštevu za sebou,a je moc dobře že jseš spokojena,že se ti tam libylo,pak to pude jako po masle ras,dva..Tak at tam dlouho nezustaneš,a spokojena odejdeš 😅 ..

hypo
16. říj 2008

prvni navsteva dopadla dobre, jsem se i pobavila v laborce kde mi brali krev na horm. profil byli takovy vysmaty sestricky 😀 zrovna rozebirali serial Ulice jak mela Nyklova zeleny vlasy...... sice jsem to nevidela ale itak jsem se pobavila
a nejuzasnejsi byla v cekarne nastenka s fotkama mimi a dekovnymi radky 🙂 malem jsem bulela

wokounek
16. říj 2008

Ahojky 😵

Lanno, prsa bolavý 😅 ... to znám... když jsem si začala píchat ty hormoníky, tak mě bolely docela dost a po OPU/ET, jak mi dali další prášky, tak to bylo fakt hrozný, jsem se občas i v noci vzbudila, když jsem se totiž v pelíšku zavrtěla a chtěla otočit, tak jsem je cítila...mno a teď to přestalo, tak nějak třetí den už jsou v poho a nebolí 🙂 ..., ale teď nevím jestli je to dobře nebo špatně...mno, uvidím po testíku...

Hypo, tak to jsi taky měla v poho... já když byla na hormonálním profilu, tak tam byla zrovínka jen jedna sestřička, s úsměvem mě přivítala a docela i vtipkovala... tak jsem se tam nasmála..jsem jí řekla, že se trošku bojím a ona, tak to si vás teda vychutnám 😀 😀 a já nééééé 😀 😀 ... jinak úplně přesně nevím, v jaký souvislosti ti dr. řekla, že máš polycystické vaječníky..., ale takový termín existuje... mně to řekl můj dr. po mé reakci na stimulaci hormonama...zvláštní bylo, že to hormonální profil neukázal... tak snad jsem měla spíš jen nadměrnou reakci na hormony či co... uvidím, jak to bude dál...každopádně tobě přeju hodně štěstíčka a holky tady ti určo ještě na tvou otázku odpoví a třeba mnohem líp než já 😉

hypo
16. říj 2008

no me to rekla po tom co jsem rekla ze nemam MS ze posledni horm. profil ukazal zvysenou hladinu testosteronu a tak nejak sama vydedukovala ze urcite neovuluju a rovnou soupla Clostik..... tak uvidime na UTZ pristi tyden
jinak jsem asi nikdy moc nepocitovala ze bych nekdy ovulovala az minuly mesic kdyz jsem zacala brat Proveru tak jsem mela vsechny mozny prisznaky ale to dr. rekla ze to byla spis reakce na ty prasky...
tak to necham na nich snad mi neco reknou peknejsiho reknou pristi tyden..... tu budu mit po dalsim horm. profilu a po manzelove spermiogramu

zuzka11
16. říj 2008

Ahoj holky!

nedá mi to nepřidat se a říct, že vám čekatelkám moc držím palce a těhulkám gratuluju!! já jsem taky u Dr.Vykysalé, v listopadu se snad chystám na 2.IVF....doteď jsem se těšila - čekání je strašná věc...teď se ale začínám bát.........

Vezmete mě k sobě? 😀

hypo
16. říj 2008

ahoj zuzi- jsem taky nova tak te tu vitam
drzim pesti aby too vyslo...... ja v gennetu zatim byla jen na prvni konzultaci takze uvidim az pristi tyden co u me objevi a neobjevi 😉

zuzka11
16. říj 2008

Díky za přivítání! 😀 Držím palce, ať objeví nějakou prkotinu, která se hned dá vyřešit!! 😵 Schválně ti nepřeju, a%t ti nenajdou nic, protože to se stalo mě, všechny výsledky mame skvělé, nikdo nechápe proč to nejde...a vidíš, chytám se na 2.IVF.......

Hypo, jak dlouho se snažíte?

hypo
16. říj 2008

podle me dlouho podle toho co tady ctu jen zanedbatelne 8 mesice........ je mi 31 let tak trochu panikarim

zuzka11
16. říj 2008

A to už jsi v CARu? Myslíš, že máš nějaké problémy? Jinak máš pravdu, 8 měsíců je "málo", ale ještě si dobře pamatuju, jak jsems e snažila 8 měsíců a byla jsem na palici 😀 Prostě to, že to nemůžeme ovlivnit, nevidíme do sebe, je hrozná bezmoc.... 😒

Tak držím place příští týden!

hypo
16. říj 2008

no nemam MS a nemam OVU mam polycysticke vajecniky, pristi tyden UTZ tak uvidime co tam bude
na MS beru Proveru na OVU beru Clostik

zuzka11
16. říj 2008

Jasně, tak to je dobře, že to řešíš......

wokounek
16. říj 2008

Hypo, tak snad clostik zabere brzy a ovulka se dostaví... moc držím pěstičky! Jj, říkají, že posílají do caru až po více jak roce snažení, ale já si říkám čím dřív tím líp...alespoň se všechno může začít řešit co nejdřív, že? 😵

Zuz, taky tě vítám mezi námi snažilkami 😉 ... a ať se 2.IVF podaří 😀

nelynka
16. říj 2008

ahojte,...zuzi, kedy sa chystate do gennetu? nam vychazi zacatkem listopadu na KET 😀

nelynka
16. říj 2008

baby, normalne hori prazke vystaviste v holesoviciach...sme sli do letnan a vtedy tam sli hasicske auta a teraz len kukam na to 😨 😨 😨 😲 😲

lanna
17. říj 2008

Ahoj holky..
Zuzko vitam tě mezy nama..
Wokounek přiznejse netestovala sy nahodou 😉 ?
Hypo to je dobře že sy začala neco řešit a jak piše Wokounek čim dřiv tim lip,tak at se byrzi zadaři..
Nelynko tak sy koukala na požar,to je hrozni 😨 ..

nelynka
17. říj 2008

ahojte

lanna koukala, jsem jenom usta otevirala 😔

zuzka11
17. říj 2008

Ahoj holky!

Moc díky za přivítání 😉

Nely, mě to cca vychází na transfer v půlce listopadu, ale na zač.jdu na UZ, jestli není cysta a můžu stimulovat....

Jinak jak tu někdo rozebíral, kdy testovat, mluvila jsems dr. a testovat 14den po ET je uplne OK, znám holky, které nevydržely a testovaly 10den a byla tam už slabá, jediné riziko je testovat do 10.dne po pichnuti Pregnylu, to tam ještě může být zbytkové množství, které test ovlivní......

Tak to bylo po ránu chytro🙂)

terezita
17. říj 2008

bre odpoledne!!
teda ja uplne cubrnela, kdyz jsem rano cetla o tom vystavisti.. a to my mame vyhled z kopce dolu, bo bydlime na severu prahy a ja si niceho nevsimla..

a pozitivni zpravicka pro hypo, u nas se zadarilo po druhem cyklu s clostikem.. 😉 tak drzim palecky, at ti privola krasnou ovulku s hromadou foliku!! 😵

nelynka
17. říj 2008

zuzi a uz mas termin kedy ides na UTZ??

wokounek
17. říj 2008

Ahojky 🙂

Zuzi, díky a vítám tě. To já jsem plašila s tím testíkem 14 dní po ET...tak moc díky. Já Pregnyl nepíchala, já si píchla Ovittrele, ale to snad bude podobný. Jinak hodně štěstí na UZ, ať je všechno tak jak má být 😉 .

Lanno, netestovala... ehmm, ještě jsem ani nekoupila testít... to musím zařídit dneska nebo max. zítra, abych teda mohla prubnout tu neděli... bojim, bojim 😅 ... co ty, jak se cítíš?

Holky, včera jsem taky nemohla věřit svým očím... byla jsem u počíku a jedním očkem sledovala ordinaci a najednou se na obrazovku vloudila ta zprávička o tom požáru. Je to strašný, takový škody 😖 , teď jsem na netu viděla i obrázek po uhašení...hrůza, celý levý křídlo fuč 😕 .