Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
21. říj 2008

pavcik, muj dr. neni priznivcem vitaminu, bo pry po nich jsou pak velke decka, takze ja jedla jen listovku. a ty vitaminy co jsem davala chlapovi jsou v jednom, maji vic druhu. je to antioxidant, procistuje organismus a ma to mit pozitivni vliv na spermoniky. ja myslim kupovala Selezan, ale nevim presne. muj vitaminky zrat taky nechtel, tak jsem mu rekla, ze jsou na hlavu, aby nebyl furt unavenej a myslelo mu to a pak neprotestoval.. 😀 😀 😀
inseminace je to IUI, ale pravdepodobnost otehu pri prvnim pokusu je nizka, takze se na to zase tolik neupinej.

hypo
21. říj 2008

jeeee holky, ja vas musim trochu pobavit teda ja byla pobavena dooooost 😀
volal mi manzilek, dnes mel odvest svuj vzorek na spermiogram do CARu, puvodne se mu nechtelo k nim do kabinky tak vyuzil nabidku ze dostane kelimek domu a musi spermijky dovest do hodiny do laboratore, kde se musi ale den dopredu objednat aby na nej byli pripraveny.......
tak rano vyjel a samorzjeme po ceste bouracka(ne jeho) ....... kdyz to hodne zkratim priritil se do CARu tak to chtel rychle nekomu narvat a nikdo to nechtel nakonec se dopracoval k sestricce se slovy: tady to mate a nevim co s tim budete delat je to hodinu stary 😀 😀 😀
sestricka asi ani nemrkla,jen se stacila zeptat kde je manzelka a zda se bude oplodňovat tak na to uz zase dosly slova manzelovi 😅
konec toho byl kdyz odtamtud vystrelil a oni mu jeste volali na mobil ze nezaplatil poplatek 30,- Kc tak ho musim zaplatit ja az tam zitra pojedu 😉
ufffff ja se tlemim jak debil na ten PC jen si na to vzpomenu 😀

vysledek jeho zazraku se dozvim zitra ale typla bych si ze pujde znovu a pekne do kabinky nastesti je s tim smiren a najednou mu to nepripada zas tak hrozny

terezita
21. říj 2008

😀 😀 😀 😀 😀
hypo, tak to me taky pobavilo 😅

hypo
21. říj 2008

no jo todle ja mam s nim porad 🙂 psledne se zase zabouch v dodavce 🙂 naupoval v OBI a kdyz ty veci nakladal tak mu vitr zabouch dvere a klic v zamku z venci...... a mezi nim a mistem pro ridice byla kovova prepazka........ no co vam budu povidat volal sos kolegovi a ten ho mel prijel vysvobodit 🙂 mezi tim prostrcil skvirou kladivo a troubil a ty kolem a nejvic me pobavilo ze chlap ktery mu mezitim pomohl na nej prej koukal celou dobu s tim ze si myslel ze tam soulozi a nakonec mu manzelka rekla at se jde podivat ze to vypada ze spis potrebuje pomoci 😀 😀

pavcik
21. říj 2008

hypo taky dobrý 😀

katuska23
21. říj 2008

hypo 😀

ivomal
21. říj 2008

Wokounku, to mě moc mrzí...hlavu vzůru, příště bude líp. Já jsem BT měřila do minulého cyklu, ale přestala jsem a jsem ve větším klidu.

Hypo 😀 .....my máme spermio taky za sebou ...tedy manža volil jejich kabinku.....tedy já být chlap, tak s tím mám asi fakt problém, má můj obdiv...
na první utz mám jít až příští týden.... 😎

pavcik
21. říj 2008

dnes můj přítel taky zvolil kabinku a měl z toho trauma 😒 bylo mi ho líto.ale ted už vim že to lze i doma takže příště to tam do hodky hodíme z domova sami.
já jdu taky na první utz příští týden ve středu.a zítra si zavolám o výsledky z krve

nelynka
21. říj 2008

ahojte babule...tak ten moj s kabinkami nema problem, dokonca mu to tam ide raz dva, hehe 😀 😀
sa len smejem na nom stale chudak..ale tak robi to raz za rok, takze vpohode 🙂

ivomal
21. říj 2008

Jé, já bych měla jít na utz taky příští středu, zítra se musím objednat. Mám tam být 9 CD a to bude ve středu, dneska jsem čekala, jestli ms příjde nebo ne...přišla...odpoledne dorazila 😖

nelynka
21. říj 2008

ja mam ist na 12ty den od mrchy, upenlivo ju cakam a mrcha nikde, uz treti den, ale to sa dalo cakat

pavcik
22. říj 2008

já mám přijít 11 DC.
Ráno mě přítel potěšil. Sám od sebe přišel a řekl že zruší flexipasy a zaběhne do lékarny pro nějaký vitaminy.Tak jsem mu řekla ať ještě týden počká na mudr.co řekne a poradí a hlavně doporučí nějaký vitaminy se všim všudy. Na to že včera zarytě řikal že prášky žrát nebude 😅
Dnes zkusim zavolat o ty moje výsledky krve. už aby bylo za týden touhle dobou. A přítel řekl že ačkoli nemusí tak tam příští týden půjde zase se mnou. To jsem ráda 🙂

ivomal
22. říj 2008

Takže už jsem se objednala, takže ve středu naklušu a jsem zvědavá na celkové shrnutí výsledků, můj HP, spermio a utz. Nejvíc mě zajímá, co bude dál 😉 .....

hypo
23. říj 2008

bre ranko holciny......
tak muj vysledek z UTZ neni zadna slava, neb zadne folikuly se nekonaly ☹
bohuzel na me Clostik nezapusobil a nic se nevytvorilo, pry klasicky PCO (polycystycke vajecniky) tak mi zvysila davku Clostiku na pristi mesic a ted musim cekat na MS.... budu brat 2x1 tak snad se konecne moje telo probere
jinak spermiogram dopadl na jednicku, hodnoty nevim ale prej je vybornej tak aspon neco 😀 sikovnej manzilek
jeste rikala ze az se mi povede vytvorit folikuly tak nevidi duvod proc prirozene nepocit, jen do me musi narvat plno hormonu aby se folikuly a nasledne vajicka probraly 😒
takze ja se ted modlim za spravne fungovani vajecniku 😅
a jeste jsem se ji narvala na kontrolni UTZ za tyden s tim ze se podivame jestli se nahodou neco nezmenilo, coz si ale nemysli ani doktorka ani ja, ale jen pro muj pocit a ze je to tam tak prijemne se tam zastavim 😀

pavcik
23. říj 2008

tak do telefonu mi o mých výsledcích řekla,že bych to měla mít dobré podle těch čísel co tak mají vyjít že snad ovu by měla být ale že každá žena to má jinak a že příští týd se dozvíme víc. Já to do tý středy nevydržim. Jak by to asi tak vypadalo ten postup když by na mojí straně chyba nebyla. Je nějaká šance???Bojim bojim.

hypo
23. říj 2008

na to se prave zameruji, kdyz je chyba ve spermijkach tak jim pomuzou se dostat tam kam maji 😉
neboj v Gennetu jsi ve spravnych rukach..........

pavcik
23. říj 2008

a jak to cca by trvalo dlouho??? kdy tak může být to první IUI někdy až za měsíc dva nebo klído i dřív??? já to bez mimiska už dlouho nevydržim 😒 😠 😖 😨

hypo
23. říj 2008

ja si myslim ze urcite po dalsi MS, musi nejak nastartovat a pripravit telo ale treba kecama jde to i driv

pavcik
23. říj 2008

tak to by bylo skvělý 😀 a to už se něco platí??? a kolik?? je mi totiž divný že zatim nikdo neřikal že by jsme něco měli platit. Já jen jak máme otevřít účet 😀

pavcik
23. říj 2008

hypo jak dlouho vám se nedaří?? Kdo tě vlastně přivedl na gennet??? ty máš dobrý že vám spermio vyšlo dobře. Já osobně bych se se svym špatným výsledkem smiřovala líp než přítel nyní. Sice už to rozdejchal ale chci ho vidět příští středu 😖

hypo
23. říj 2008

my s e snazime cca 8 mesicu, asi kratka doba ale me se nezda 🙂
na gennet jsem prisla tady na diskuzich a tak jsem prolitla net a zavolala tam

terezita
23. říj 2008

nazdarek holky!
jee, hypo, doufam, ze ta konska davka pomuze a pristi mesic tam bude foliku hromada!! skvele, ze mate ukazkove spermio!
pavcik, ja byla prvne v gennetu v kvetnu, na prvnim kontrolnim utz v cervnu, ale vypadalo to na anovulak a v cervenci me hnedle soupla na IUI. a za to se neplati. takze je to tam jak na bezicim pasu.. 😅 😅

nelynka
23. říj 2008

ahojte, tak zajtra volam do gennetu, na 4.11. objednam na UZV a ideme na KET, tak drzte palce 😀

blucka
23. říj 2008

Ahojky kocky,
tak ja nevydrzala a vcera som testovala, objavila sa slaba druha /, bezala som si odobrat HCG-74, dnes som bola v gennete, koli bolestiam a obcasnym krcom. Dostala som Clexane a duphaston a som doma na PN. Ani neviete aku mam radost, ale zaroven sa hrozne bojim, aby to zase zle nedopadlo.
Hypo, ja brala clostyl tiez 2/denne, prve mesiace mi nezabral a az na treti raz, tam bol vacsi folikul. Tak neboj, urcite sa to nastartuje 😉 .
Nely, drzim palce na KET a dostala si uz mrchu?...

ivomal
23. říj 2008

Moc držím palce Blučko, hlavně klid a pohodu 🙂 🙂 🙂

pavcik
24. říj 2008

holky tak nějak nerozumim jak píšete jak berete ty léky kvůli folikulům. To mě čeká taky???

moni.moni
24. říj 2008

Ahojky, přidávám své zkušenosti s gennetem. Chodím tam už dva roky a jsem velice spokojená . Teď máme za sebou 1 ivf ,užívám utrogestan a prednison za týden si udělám test a doufám,že bude pozitivní. Ale nervozita stoupá. Jsem 5 den po transféru a pobolívá mě podbřišek nevíte někdo co to znamená????

terezita
24. říj 2008

nely, drzim palec na KET!!
a blucko tobe oba ctyri, at to tentokrat klapne!! natahni se doma, odpocivej, nech se rozmazlovat a doufam, ze bude vsecko v nejlepsim poradku!! 😵
pavcik, s nejvetsi pravdepodobnosti jo, ale asi jine, nez braly holky u ivf. oni ti pak narostou foliky, bude jich vic nez obvykle a zvysi se pravdepodobnost otehotneni.. ja brala clostilbegyt.
moni, s tim ti neporadim.. ale doufam, ze to jsou priznaky toho, ze je vse v poradku a budouci potomek se tam krasne zavrtava, aby spokojene preckal tech nasledujicich 9 mesicu 😉

tak a katus ma uz doufam po laparce, doufam, ze to nebolelo a je krasne profoukla a pomuze jim to co nejdriv k mimcu.. 😵

blucka
24. říj 2008

Terezit, snazim sa, aby to bolo ok, za 14 by uz malo byt srdiecko a toho sa bojim najviac.Terezit si na PN?
To by uz mala mat Katuska za sebou....mozno budeme prekvapene a ked bude doma oddychovat, zadari sa 😉 .
Moni, podbrusko ta moze boliet z toho, ze je to hodne prekrvene, bud v klidu a odpocivaj. Drzim palce, aby si nasla //. 🙂

wokounek
24. říj 2008

Ahojte 🙂 ,
Bluckooo...jejda...moc držím pěstičky (asi si ještě od někoho půjčím, aby jich bylo víc 😉 ) ...když jsem to četla, úplně mi šly slzičky...moc ti přeju, ať to vyjde... hodně se opatruj, ať je mimi krásně zavrtané a už se nepustí...teda jooo, ale až za 9 měsíců 😀 ... nějak jsem nepočapla, kam jsi si běžela odebrat hácégéčko 😅 ??? A ještě, ty jsi po transferu chodila do práce a PN jsi si dala až teď? Můžu se zeptat, co děláš?

Nelynko, taky přeju hodně štěstíčka, ať to klapne... a věřím, že určo joo...

Nevíte někdo o Lanně, doufám...že je v pořádku... taky by už brzy měla testovat, že? Lanni...drž se, opatruj se... myslím na tebe!

Hypo, skvělá zpráva...to spermio... to my měli 1. spermio špatné, že nám doporučili ICSI...mno a tak jsme byli po OPU mile překvapeni, když nám embriolog řekl, že si myslí, že by ICSI bylo zbytečné, že spermíci jsou v normálu a tak je jen přidali k vajuchám...a činili se 😀 ...oplodnili všechny získaný vaj. ... ale bohužel se IVF nepodařilo 😢 ...tak snad příště...třeba KET (máme mimizmrzlíčky) ...

5.11. jdeme na konzultačku... vůbec nevím, jak to s náma budou dál řešit...jestli mi budou dělat nějaký doplňující vyšetření nebo až přijede další tetka z červený lhoty, tak zkusíme KET? Mno, uvidíme... snad bude dr. v pohodě .... teď to fakt potřebuju....

Katuskoooo, doufám že je dobře, že tě moc bříško nebolí. Odpočívej ....papa 🙂

Tak páček holky, mějte krásný víkendík a ať se všechno co má podaří 😉 ...

P.S. moc děkuju všem za krásný vzkazíky, moc mě potěšily ... ještě pořád je mi sice z toho neúspěchu občas smutno... občas se v práci i doma zaseknu a přemýšlím, ale už je to malounko lepší... ale fakt díky ...JSTE SUPER! 😵