Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dostalova42
4. lis 2008

Ahojky holky tak jakpak to jde . Mi už jsme v pátém měsíci a zatím je vše v pořádku .

nelynka
4. lis 2008

ahojte, tak som spet z gennetu, mne to pride ze ja som tama si najrychlejsie vybavena hehe..stalk vojdem a o 10minut som uz von 😀 😀

v piatok ideme zase, ci olik dorastol a planujeme KET, ktore pocitam bude niekedy buduci tyzden 😀

hypo
4. lis 2008

tak holky tuleni a vasnive noci se nekonaji i pres uzasny folik a ukazkovou sliznici a moji prvni uzasnou ovu ☹
manzel lehl s horeckama a anginou a to posledni o cem chce slyset je sex, coz se mu nedivim ale vcera jsem malem rvala vzteky, nebo spis sklamanim.... tudism mam uzasnou ovu kterou si muzu tak akorat povesit na hrebik ☹

pavcik
4. lis 2008

hypo: vůbec se ti nedivím,to bych byla taky vzteky celá rudá,ale hold se nedá nic dělat. Tak snad zase za měsíc

helenky
4. lis 2008

hypo: to je jako na potvoru!! ale určitě to má svůj význam, měsíc uteče jako voda a bdue další šance. Nebo se třeba ještě manželovi uleví a chuť se dostaví..antibiotika někdy účinkují velmi rychle 😉

já byla poprvé včera v Gennetu - u Dr.Daňka...musela jsme mu pár věcí několikrát zopakovat, aby se mu uložily během našeho hovoru v hlavě, ale jinak ok. V druhé půlce listopadu půjdu na hormonální profil a pár dní nato na hysteroskopii a utz..tak jsem napnutá jako kšandy, co z toho vyleze...

ivomal
6. lis 2008

Ty jo holky, kde jste? Od zítra zobu Proveru a počítám, že ve středu dorazí mrcha a ve čtvrtek můžu začít s klostíkem na IUI. Krátí se to krátí.... 😉

blucka
6. lis 2008

Ahoj kocky,
veru kde jste?
My sme boli dnes v Gennete, srdiecko bije, ale este za 14dni ideme na kontrolu, aby bola istota, ze je vsetko ok.Tak trochu sa mi ulavilo 🙂 .
Dalej si picham Clexane, zachvilu budem ako sito, hlavne nech je to k niecomu.
Ivomal, Proveru beries k comu, ta je na stimulaciu? Ja ju brala na menzes, ale bolo mi po nej strasne, tak som ju vysadila.
Helenky, ja chodim tiez k dr.Dankovi, je pravda, ze mu musis nieco opakovat x-krat, ale je fajn a mne moc pomohol.
Dostalova, to leti, tak sa len pekne opatrujte. 🙂 🙂

terezita
6. lis 2008

kukuruk!
blucko, gratuluju k srdicku!! 😵
ivomal, drzim palecky!! 😉

katuska23
6. lis 2008

Ahoj holky,

blucko gratuluju!

A jak se opatruješ ty terez?

terezita
6. lis 2008

katus, zatim dobry.. ale nejak rychle to utika.. 🙂
a jak se vede tobe? uz to moc neboli a jizvy se krasne hoji?

katuska23
6. lis 2008

jo prd,ve středu jsem byla na gyndě,tak mi do toho stehu zabodnul nůžky a roztahoval ho,takový krve 😔 jsem normálně brečela 😢 a křičela,pak jsi měla vidět ty v čekárně 😀
Mám tam krevní pouzdro proto to krvácí,ještě pořád,jako doufám že mi to sroste,ať mi to příští týden nedělá zas.
Řekl ať na mrchu ještě měsíc počkám,no jako super | 😒 -| jsem 54DC 😖 a v lednu nastupuju do nové práce...doufám že s tím doktorka 19.něco udělá

blucka
6. lis 2008

Kocicky diky moc 🙂
Katuska, pekna fotecka, to sa obcas robi hematom, ale neboj ked ti to vypustil urcite to bude ok, si este na PN? A kam nastupujes, ked nastupis budes mat aspon ine myslienky 🙂 , nebude sa ti zdat tak dlhe...
Terezit, to je fakt, ze to leti, ty si doma na PN?

ivomal
6. lis 2008

Blučko, gratuluji k srdíčku🙂.
Proveru v podstatě už dobírám, bylo mi řečeno, at ji tenhle cyklus dozobu, už k vůli ms, přijde alespon načas a pak hned vlítnem na stimulaci na IUI. Provera je pozůstatek léčby mého klasického gyndaře....Jinak jsem se po ní pěkně zakulatila.....
😠

blucka
6. lis 2008

To mi hovor, ja ju brala chvilku a tiez som bola pekna a chlpata, hruza!

terezita
6. lis 2008

brrr, tak doufam, ze se to hezky zhoji, aby te za tyden netrapili!!
jeee, ty menis praci? hihi, no tak to se vam urco zadari jeste ve zkusebce 😉 😅

nejsem na PN.. chodim do procesu.. 😝 😝

katuska23
6. lis 2008

jdu na jinou pobočku naší pojišťovny,fakt mám radost 😔 nemůžu otěhu první tři měsíce ve zkušebce....a z toho že jsem 54DC mám taky radost a nikdo s tím nechce nic dělat 😠
snad aspoň Vykysalá,ta bude chudák koukat jak to dopadlo 😔 už minule říkala že jsem si to snad vybrala 😔

pavcik
7. lis 2008

ahoj holky,pořád sem koukám a nějakou dobu nikdo nic nepsal,tak jsem včera moc nekoukala a dneska si mám aspon co přečíst🙂
Normálně včera jsem měla BT 36,9 a dnes dokonce 37,1 ...jenže co vim tak takhle vysoká teplota by musela být aspon 14 dní v kuse aby to znamenalo to co chci 😖 a hlavně mě zase začínají bolet a natýkat prsa,takže za týden uvítám tu svinskou mrchu 😠
jen jsem se ještě chtěla zeptat na váš názor...někde jsem četla že při měření BT je důležitý spousta faktorů,třeba hodina měření,místo (doma,chalupa) atd. ale zajímalo by mě,jestli to ovlivní tu výši teploty,třeba když v noci vstanu na wc. Většinou nechodím ale občas když se večer napiju tak jo. Dnes jsem třeba vstávala ve 4 a pak zase zalehla ja hned je to na 37,1....má to na to myslíte vliv?????

blucka
7. lis 2008

Ahoj Pavcik, ja mam v BT hokej, viem, akurat, ze by sa mala merat v priblizne rovnaku hodinu a aspon po 4 hodinach kludu na lozku, ale Katuska je v tom dobra. 😉

katuska23
7. lis 2008

pavcik to že jsi byla v noci na záchodě teplotu neovlivní,pouze pokud by jsi flámovala nebo pila alkohol,nebo jste v noci řádili 😉
ta zvýšená teplota může znamenat buď ovu,nebo těhu.Kolikátý DC jsi?

pavcik
7. lis 2008

jsem 23 DC

hypo
7. lis 2008

podle me to ze jdes na WC behem vecera ti teplotu nezvysi o nekolik stupnu.... to mam dost nepravidlenej spanek (porad se budim chodim na WC ) tak skousim merit vzdy nekolikrat at mam jistotu ale kazdy reagujeme jinak ... dle me si s tim zbytecne hlavu nedelej
a mimochodem BT ma kazdy jinou takze kdyz mas pres 37 neznamena ze jsi tehu to nekdo ma pri normalnim stavu 🙂 musis si ohlidat co je u tebe normalni stav a zda neberes prasky Clostik, Provera a pod to zvyseje a zkresluje BT

pavcik
7. lis 2008

teda blbnu..20 DC...clostik ani proveru neberu. Jen vitaminy 😉 Jwn mě tenhle týden asi dvakrát pálila žáha ale to asi tim jak do sebe pořád něco cpu 😠

pavcik
7. lis 2008

je to stejně děsný ...vim že mimi rozhodně tedka nebude,protože je hodně blbý spermio ale stejně mi to pořád nedá hledat v nějakých příznacích odůvodnění ☹ ale rozhodně se testovat nebudu,to jsem se zařekla že na test ani nešáhnu protože se zase nemínim ničit ikdyž vim že by tam byla jen jedna čárka

terezita
7. lis 2008

pavcik, merit bys mela kazdy den ve stejnou hodinu.. z toho prvniho grafiku zatim nic neusuzuj, nejdriv bys mela zjistit, jak to telo funguje a dalsi mesic ti pak bude jasnejsi, co mas cekat.. i kdyz nepreju, abys jeste i pristi mesic musela merit.. 😉
navsteva wc by mela na bt vliv jen kdybys sla tesne pred merenim. to by ji zvysila. jinak vys by se mela drzet celou dobu po ovu, v dobe implantacniho poklesu (takovych asi 4-6 dni po ovu) muze vyrazne klesnout, ale nemusi!

katus, no doufam, ze uz ten cyklus brzo skonci.. chapu, ze do tebe ted nechteji nic rvat, aby mrsku privolali..

pavcik
7. lis 2008

no já si ve všední dny měřim teplotu v 6h co mi zazvoní budík a mám ho tam 20 min,dokad potřetí nezazvoní opakovaný budík 🙂 a o víkendech tak okolo půl devátý

katuska23
7. lis 2008

já neříkám že je pavcik hned těhu hypo.

pokud jsi pavci 20 DC nemůže to být ovu?37 stupňů jsou většinou po ovu teploty.

hypo
7. lis 2008

ja merik kazdy den i o vikendu v 6.30 hod, stejne se budim sama bez budiku a mnohdy i driv tak cekam az bude 6.30 a merim
a mam digital tudis jsem zmerena za 1 min az to pipne je odmereno 🙂

katuska23
7. lis 2008

pavci taky jsem si všimla že rtuťový teploměr naměří kolikrát víc než digitál,ale jestli ho používáš neměň ho.

terez to jo alejá jí nikdy sama nedostala,tak jako čekají na zázrak?Já nemám čas otálet,už jen kvůli práci.

terezita
7. lis 2008

je katus, aha, to jsem netusila nebo spis zapomnela.. 😅

pavci a kreslis si to nekam do tech grafiku na netu? ty vikendove teploty pak nebudou moc smerodatne, cim pozdeji vstavas, tim vyssi teplota je.. ja se teda o vikendu budila automaticky taky pred sedmou (bez budiku), zmerila a zase usla.. 😅 jo a ja mela rtutak, aby nahodou to pipnuti m. nevzbudilo.. 😀

katuska23
7. lis 2008

terez no právě ☹ a po laparce je největší šance na úspěch dva měsíce po.Prý mi zase můžou vaječníky zarůst.