Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

adriadri
23. lis 2011

Hoky diky moc. Jsem cely den jako na jehlach. Snad fakt vydrzi a jen jsou trosku pomalejsi.
@raducha Moc diky za zpravu, ze i horsi embrya maji sanci na uhnizedeni.

laura35
23. lis 2011

@adriadri Ahoj, mne vkladali aj "nekvalitne" ci skor pomalsie embrya, 4-6 bunecne v treti den po OPU. .sice sa nechytili, ale poznam holky, ktore boli s takymito embryami na treti den uspesne..a naopak, s kvalitnymi embryami im to nevyslo,,je to vzdy loteria..dolezite je , aj ako sa pravidelne delia, niekedy je lepsie symetricke pomalsie 4 bunkove, ako neparne 5 ci 7 bunkove, ktore sa nedeli pravidelne..

adriadri
23. lis 2011

@laura35 Jak se deli a kolik maji bunek mi nikdo nerikal. Asi jsem se mela zeptat, ze? Kdyz ja o tom moc ale nevim. No nic, nyni zbyva opravdu jen cekat. Uz at je zitrek 8rano...

laura35
23. lis 2011

@adriadri je pravda,ze ani mne nehovorili pocet buniek,ked telefonovali, az na transfere..pak som sa uz sama pytala, ale stejne mi to k nicomu nebolo, lebo som zacala hladat na internete podrobnosti a zbytocne som sa vystresovala. 🙂 tak drzim peste, teraz je to uz v inej moci 🙂 ale stale je sanca, lebo ako som pisala, aj ja som mala "spomalene" embrya, cakalo sa,ze ci sa budu zavadzat..a nakoniec sa zavadzali, sice to nevyslo,ale problem mohol byt niekde inde a nie v embryach..ak by neboli dobre, urcite by mi ich nedavali..

leeena_4
23. lis 2011

@monivo já na tom v Gestu byla a vůbec mě to nebolelo, jestli je to teda to HyCoSy - já znám jen zkratku.

monivo
23. lis 2011

@leeena_4 to netuším, jestli je to stejné. Jenže já tam nejdu kvůli vejcovodům, ale kvůli jizvě po císaři. Tak fakt nevim. Asi se nic víc nedozvím dříve, než to prostě absolvovat 😒

leeena_4
23. lis 2011

@monivo tak to taky nevím, jestli je to to samé, přeju, at to nebolí 😉

monivo
23. lis 2011

@leeena_4 díky moc 🙂

raducha
23. lis 2011

@adriadri 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

cibka
23. lis 2011

ahoj,
nevím zda tu někdo z vás chodí k dr. Feldmárovi dnes mi říkal že se vrací domů na Slovensko že už tu nebude ☹

sipkova1
23. lis 2011

@cibka a od kdy?

raducha
23. lis 2011

@cibka tak to je veliká škoda.ten je dobrej a bude tam chybět. 😢 🙄

cibka
23. lis 2011

@sipkova1 to nevím podle me hen po novém roce, prý má na slovensku rodiče a přítelkyni

cibka
23. lis 2011

@raducha je to velká škoda nejdřím mi odesla vykysala a ted feldmár prý me dají k jarosový

sipkova1
23. lis 2011

@cibka Aha, to moc nechápu, Slováci tu většinou zůstávají. Kamarádka, jeho pacientka, teď jde v prosinci na IVF, tak snad se jí zadaří ještě s ním.
Vykysalá odešla?, já myslela, že je jen na mateřské. No přijde mi, že maj čím dál tím víc pacietek a čím dál tím míň doktorů 😒

majcam
24. lis 2011

@cibka kecáš? Má u nás něco slíbeného 😠 😠 ,já taky pendlovala od Bukvové k Jarošové,akorát ona je tam jen 2dny v týdnu,střídá to s Apolinářem 😉

inza
24. lis 2011

hele a Meda ma moc peknou slecnu...🙂. Jsem ho potkala v Jablonci kdyz s ni byl na obede 😀 😀
Jo jinak cerstva info pro ty kdo znali lenu. Tak odedneska jsou uz 4..... 😀 😀 😀 Urcite to sem pisne..... 😀 😀
@majcam: jo jinak my nic....jdeme 15 na konzultaci co dale.....jeste nam zustali dva nanuci tak uvidime jak se s dr domluvime.....co navrhne atd.....

anlek
24. lis 2011

@inza Kecaaaas. Ja za ni byla vcera. Nufala toho meho maleho lumpika. Snad jsme to neprivolali. 😨

anlek
24. lis 2011

@inza Nekecas .... To je tak, kdyz clvoek necte SMS. 😀 Juuuuu.

majcam
24. lis 2011

@inza bomba s tou Léňou,zrovna mě napadlo,že už to musí mít na kahánku 😉 😉 ,v Jablonci? To je fakt náhoda... 😅 ,si asi dávali rande na půli cesty 🙂

inza
24. lis 2011

@anlek: ja to cetla na FB dneska rano.
@majcam: to nevim...byli na obede v intersparu.... 😀...my tam byli taky se me nechtelo varit tak jsme jeli tam mame to cca 4 km

zvalentova
24. lis 2011

ahoj vespolek 😎

majcam
24. lis 2011

@inza a poznal tě? On má možná zmáklý spíš spodky 😅

inza
24. lis 2011

@majcam: nevim....jo ale rekla bych ze mas s tim zmaknutim pravdu 😀 😀

raducha
24. lis 2011

tak mám po ultrazvuku u svého gynekologa a na ultrazvuku mám jen jedno miminko.druhé se bohužel přestalo vyvíjet. vše se potvrdí v pondělí na gennetu. ☹ 😢

raducha
24. lis 2011

první miminko je silné a dobře se vyvíjí. dnes se mu moc nelíbilo vyšetření a mrskalo sebou. 😅

majcam
24. lis 2011

@raducha 😕 😕 ,jako,že zmizelo?!

monivo
24. lis 2011

@raducha to se může stát. Kamarádka otěhotněla přirozeně, na prvním UTZ jí doktor řekl, že tam jsou 2 srdíčka, ale řekl jí, že to ještě není finální, protože se může stát to, co tobě. A taky se tak stalo. Na dalším UTZ bylo jen jedno. Ale jsi v pohodě, ne? Nebo ti to je líto? Já myslím, že i tak je to super, že se zadařilo 🙂

raducha
24. lis 2011

@majcam ne kočko.nevyvíjí se od osmého týdne. mělo by se samo z dělohy dostat.

monivo
24. lis 2011

Koukám, že o Lence jste to sem již někdo psal. Má to ve svém blogu, tak jukněte (míry, jména apod.), na FB už má dokonce fotky. To nechápu, rodila dnes v 4.46, císařem a už dává na FB fotky. Mě bylo po císaři pěkně blbě 😅