Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

malina2
20. led 2012

Ahoj holky, tak jsem byla jeste u jineho dr., co mi tenkrat potvrdil to zamlkle, a ten teh. na utz videl. Nicmene se jedna teprve o 5tt, po te revizi se natahnul cyklus na 33 dni. Pristi dva tydny budou rozhodujici, tak mi drzte palce.

rychetkami
20. led 2012

@malina2 a tys už viděla černě, troufám si napsat i hnědě🙂 budu na tebe myslet, však už si to zasloužíš

raducha
20. led 2012

@malina2 kočko držím všechny kulíky i na nohou. drž se 😉

majcam
20. led 2012

Ahoj holky 🙂
@malina2 no vidíš,bude to v poho,neboj... 😲
...tak jsem dnes byla v Gennetu na kontrolu po těch klkách a vše v pořádku,malá zas vyváděla a pak se furt chechtala,dívala se mi na roštěpy,a prý je to v pořádku,tak teď už jen čekat až si přestanu kupovat intimky a snad už se začnu i radovat 😕

inza
20. led 2012

@majcam: teda co čtu tak máš teda pěknou divosku 🙂

majcam
21. led 2012

@inza no haloooo madam,to jste zase někam prchla.. ☹ ?!

inza
21. led 2012

@majcam: jj jsem na horách...s věrnou kamarádkou lopatou 🙂...pořád tu sněží..

malina2
21. led 2012

Ahoj holky, tak to byla jen jednorázovka, ustalo to v podstatě hned, jak to začalo. Ten utrogestan jsem začala zavádět, protože motání hlavy bylo z něj (z polykání). Poradili mi v Motolo po telefonu, jsou tam strašně fajn sestřičky. Nicméně nevím, jestli v tom mám pokračovat, když už je to ok. Jinak pozítří mě čeká kontrola v 6+0, tak to zas budou nervy kvůli tý srdeční akci...

rychetkami
21. led 2012

@malina2 budu moc dret pěsti, už chci číst, ýe je to ok 🙂
@majcam to je bezvadný, já ještě intimky kupuju ☹ mám pocit, že to nikdy neskončí, ale pokud jsou malí v pořádku, zvládnu ráda i tohle

raducha
22. led 2012

tak nás čeká zítra další kontrola po měsíci. už se moc těšim až toho špunta uvidím 😉

majcam
23. led 2012

@inza no toto,už je zase v čoudu!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
@rychetkami jj neboj já taky stále jedu v intimkách,včera jsem se nasrala a koupila si 3 ty velký krabice myslím že carefree,takže kdyby něco můžu pak rozdávat 🙂
@raducha držim pěstičky do Gennetu 😉

inza
23. led 2012

@majcam: nene ja jeste tady...ted jsem v PRG do ctvrtka a pak zase na hory asi

monivo
23. led 2012

ahoj holky, tak nás ve středu čeká KET. Od čtvrtka si zase píchám Fragmin 😖 (na ředění krve) a beru Utrogestan. Rozmrazí nám 2 embryjka, zavádět se bude jedno. Tak snad bude aspoň jedno na KET vhodné 🙂 Tak mi, prosím, držte palce 😉
@maharall tak si od čtvrtka píchám Fragmin a kupodivu zatím žádné modřiny. Jen zatím dvě červené, mírně modřinové tečky. Tentokrát mi to zatím docela jde, probudím se, píchnu, pak chvíli poležím, protože ta tekutina pálí a pak vstanu (asi je to tentokrát jiný, co mi zbývá, když vedle v pokoji mám již 2letou cácorku 😀 ) Ale představa, že když se to povede, že to takhle budu dělat denně až do října .... 😝

majcam
23. led 2012

@inza no a nějaké novinky by nebyly? Jako třeba,že se ti roztávaj mrazáčci v bříšku..?! 😲

zvalentova
23. led 2012

@monivo držíme všechny palce co máme 😉

monivo
23. led 2012

@zvalentova a vy jich zrovna máte hodně, tak děkuju moc 😀 Jak se máš a jak se daří?

inza
23. led 2012

@majcam: nazdarek...zadne novinky nejsou...nad nanukama jsme zatim nepremejsleli...nejdrive brezen, duben...manza ke vsemu byl jeste sikovnej pri sportu a pretrhnul si sval...takze je doma ted veselo jinak. JInak musim rici ze uz se me ani do niceho neche...zkusime ty nanuky a pak na to asi prdime.....
co ty jak se vede tobe a tve divisce?

maharall
23. led 2012

@monivo ahojík, tak moc moc držím palce ať to vyjde a povede se to napoprvé 🙂 , no já Ti nezávidím to píchání já byla na jednu stranu ráda že už nemusím i když bych to taky vydržela kvůli miminku.... asi je to náročnější s malou divoškou co? Já teď už pomalu přemýšlím o práci (teda mám nervy jestli nějakou seženu 😅 😝 ) , už jsem smířená že budeme mít "jen" ty naše dva raubíře 😀. teď jsou oba nemocný Honzík má průjem a Hanička nějakou virovou vyrážku tak jsem zvědavá kdy ty nemoci chytěj od sebe a bude ještě veseleji 😅 . No nic každopádně na Tebe ve středu budu myslet ať je vše ok. Zatím se měj krásně ......

raducha
23. led 2012

😀 dnešní kontrola proběhla dobře. budeme mít holčičku 😉 miminko zdravé a zase dávalo o sobě vědět.

majcam
24. led 2012

@raducha super!!!!!!!!!!!!!! jsem to netipla 😠 ,
@inza to ti schvaluju,já až ve chvíli kdy jsem to vzdala,tak to vyšlo,vím,že to asi zní jak klišé,ale je to tak!!!!!!!!!!!!!

zvalentova
24. led 2012

@raducha báječná zpráva a veliká gratulace 🙂

rychetkami
25. led 2012

@majcam ty se máš, že můžeš na nákup...můj pokrok spočívá v tom, že se můžu pohybovat po bytě...naštěstí můj muž se ve vložkách už vyzná, tři týdny trvá moje domácí vězení🙂 ale poprosím ho o nějaké megabalení, třeba zákonem schválnosti ti přejde🙂

majcam
25. led 2012

@rychetkami a máš to ještě hodně,nebo jak? No dr.říkal,že na procházku můžu,tak jsme byli jen s manžou autem,jo a koupila jsem si angelsounds,na srdíčko,a je to teda velká úleva,že jí slyším,pěkně si tam šplouchá 😉

majcam
25. led 2012

@rychetkami jé Adam a Ema moc hezké 😉

rychetkami
25. led 2012

@majcam no nenijak extra moc, ale jak dlouho stojí, je to horší, a když jsem v klidu,tak nic...uvidím za týden, co doktor... Myslím, že budeme potřebovat jména jewn pro kluky 🙂

majcam
25. led 2012

@rychetkami jéééééééé raubíři 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,myslíš,jo?A dali ti nějakej ten ascorutin? I když čert ví,jestli vůbec pomáhá...,já třeba jeden den nic a další zase něco 😠 😠

rychetkami
25. led 2012

@majcam uvidíme za měsíc a něco, zda mám s kluky pravdu 🙂 ascorutin beru znova, ale rozdíl nevidím 🙂

maharall
25. led 2012

@monivo ahojky tak co ? mininko už se zabydluje?? 😵 🙂

monivo
25. led 2012

@maharall jo jo 🙂 Rozmrazili tři embrya a přežilo jen to jedno 🙂
Chci se zeptat, dostala jsem dnes Estrofem, mám brát 1x denně. Je to takové kulaté balení, vypadá to podobně jako hormonální antikoncepce. Měla jste ho některá? @hypo co ty? Měla jsi ho po KET taky? Podle příbalového letáku je to pěkný hnus.

malina2
25. led 2012

Ahoj holky, tak kontrola proběhla bez utz, prý je moc brzo. Ale spíš si myslím, že mě dr. nechtěl zbytečně stresovat kvůli srdíčku. Další bude v pondělí, to už budu 7+0, tudíž to už by být mělo. Bojím se bojím...
@raducha Gratuluju k holčičce!