Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
23. led 2013

@majcam jako spí po obědě ty 2-2,5 hodiny, ale nesmí ráno moc vyspávat 😀 ...dneska vstával v 7, dostal mlíko a pak ho taťka dal do postýlky, to už pak ale nespí, rajtuje, hraje si, vstáváme kolem 8. Já jsem teď vyzkoušela, že o kolik vstane pozdějš po 6 ráno, o to ho dám po 12. a funguje to, zdá se. Takže včera šel spát asi ve 12.45 a spinkal...tak uvidíme, musim ho ale taky dopoledne unavit 😀 😀 ...byli jsme v mateřském centru, hrál si tam 2,5 hodiny. Dneska hlídá od 9 ráno tchýně....hurááááá...a zítra jedu do Německa na výprodej se podívat....hlídá manžel 😀 😀 😀 ....se musím trochu zrelaxovat. 😅 😀
Tě to čeká taky. Kristiánek spal do 9 měsíců 3x denně, dopoledne, po obědě a k večeru...a najednou, jak když utne 😝 🙄 😅 Tchýně řikala, že neteř se synovcem od roka nespali vůbec 😝 😝 😝

betox
23. led 2013

Ahojky, moc děkujeme všem za gratulace, máme z nich velkou radost 🙂 🙂 🙂
Na to bříšku jsme zkoušeli Espumisan kapky, ale bez výsledku 😖 Ale na dnešek byl kupodivu klid a v noci se budila po 2 hodinách, tak jsem si užívala slastný spánek 😀 Zkoušela jsem včera nejíst mléčné výrobky, prý to taky může pomoct, tak uvidíme.
Fotku určitě hodím, snad se k tomu dostanu večer, až dorazí manža.

majcam
23. led 2013

@mandre paráda 🙂 ,taky mi ještě spí tak třikrát,ikdyž teď v poslední době se jí už potřetí blbě usíná,takže brečí,tak jí vytahuju a snažím se to s ní do koupání nějak vydržet,je pěkně protivná,ale to je i když spí třikrát,asi jak se blíží ten večer...,teď už se jí konečně prořezávaj zuby,tak je teda taky mrzutá,ale čekala jsem to horší 😉

majcam
23. led 2013

@betox jj určo tvá strava i pomůže 😉 ,ale já zase nemůžu moc radit,malá byla dokrmovaná a já odsávala, netvořilo se mi tolik mlíka,ale to je dlouhá kapitola 😉

mandre
23. led 2013

@betox zkus ten Sab Simplex 😉 😉

mandre
23. led 2013

@majcam my jsme do 9 měsíců žádný zuby neměli 😀 ...pak za měsíc narostly 4...a od tý doby zase nic 😨
jak to popisuješ, takhle to začalo, večer už nemohl usnout...a pak usnul dopoledne a po obědě už zase nechtěl, tak jsem mu to překopala, že prostě dopoledne spát nebude, až po obědě, a to někdy byl úplně vyřízenej před obědem 😝 ...a zvyknul si 😎

majcam
23. led 2013

@mandre to si dobrá,že si mu to takhle překopala 🙂 ,mě přijde,že N.je pak strašně protivná a to mi pak ani nesní kaši a brečí u toho,jak už je hotová,takže jí teď zase začnu dávat kaši trochu do mlíka do flašky,protože to jsou pomalu hysteráky a stejně tý kaše sní málo,takže dojídám 😉 ,tý jo to si dal načas se zoubkama 😉 ,já se hrozně těšila na ty první spodní zoubky,ty děti jsou s nima strašně roztomilý 😉

inza
23. led 2013

@majcam: ja jsem zde 🙂.5.2. jdeme na UZ...

majcam
23. led 2013

@inza jo a to je jako všechno,jo?! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

inza
23. led 2013

@majcam: co chceš vedet 🙂

betox
23. led 2013

@mandre Díky, zítra jdeme do poradny, tak se zeptám. Ono s těma kapkama je to asi individuální a záleží, co komu sedne. Asi se musí zkoušet. Neteřince Sab S. nezabral, ale fakt to asi chce odzkoušet...
@majcam Jsem zvědavá, jestli jí vlásky vydrží 😉

betox
23. led 2013

Jinak tady jsme 😉

pistalinda35
24. led 2013

@betox ta je krásná 🙂 gratuluji

zvalentova
24. led 2013

@betox ahoj, přidám svou zkušenost. Každému vyhovuje něco jiného, mě se osvědčily kapičky Bio Gaia. Jsou to čistá probiotika a děti je dobře snáší. Ale největší úspěch měl při kojení odvar z kmínu a přežít do 3 měs. 😉

majcam
24. led 2013

@betox ježiš to je koťátko 😉 ,to víš že jí vydržej,přinejhorším jí vypadaj vzadu,ale taky nemusí,N. tam nevypadaly 😉 , a po kom má vlásky?! 😉
@inza ty ty jedna tajemná 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,jak se cítíš,jak si to užíváš a tak ☹

betox
24. led 2013

@pistalinda35 Moc děkujeme
@zvalentova Díky za zkušenosti, ráno jsem si uvařila kmínový odvar, taky jsem četla, že pomáhá. O těch kapičkách jsem slyšela, že prý jsou super, ale taky někdo psal, že nepomohly....Teď jsem 2 dny nejedla mléčné výrobky a řekla bych, že to je lepší, obě noci byl docela klid.
@majcam Díky, je to fakt kotě 😉 Vlásky má 100% po manžovi, máme tady jeho fotku jako miminka a je to jak přes kopírák. Po mě snad bude mít aspoň oči 😉 Jinak taťka je pochopitelně patřičně pyšný, všichni mu říkají, jak se mu povedla... 😀

majcam
24. led 2013

@betox jj ješitové 😅 😅 😅 ,manža tady taky furt říká jak se snažil v kabince 😵

betox
24. led 2013

@majcam 😀 😀 😀 ale to je dobře, není nad to vidět, jak jsou spolu spokojení 😉 Dodává to chlapům další rozměr 😉

petap1
24. led 2013

betox: je úúúžasná 🙂..užívejte si to 🙂

mandre: to víš, není čas, ale jukám jukám, jestli se nám (staré gardě 🙂 ) daří...a musím říct, že daří a z toho mám ohromnou radost 🙂 🙂 🙂

monnn
24. led 2013

@betox nádherná a sladoučká !!!!! 😵 😵 😵

petaloudi
24. led 2013

@betox moc krásná vlasatice 😵 Gratuluji!!!

betox
25. led 2013

@petap1, @monnn, @petaloudi - holky moc všem děkuji, jste zlaté 😉

mandre
25. led 2013

@betox takovýhle vlasy budeme mít asi za hodně dlouho 😀 😀 😀

monnn
25. led 2013

@betox nemáš zač,Julinka je fakt sladoučká 😵 a kytička předpokládám správně od tatky za dcerušku,že jo???? 😀

inza
26. led 2013

@betox: ta je fakt roztomila vlasatice...Tak ať to holky zvladate v pohode

monnn
26. led 2013

@inza čau Ivi,tak co ty?kulatíš se? 😀 hele někde jsem četla,že když dáš lžíci sody do moči dle reakce budeš vědět pohlaví,šumí - kluk,nešumí- holka vyzkoušíš to 😉 ?

anlek
27. led 2013

@betox Ta je úžasná. Bříško mi přijde, že se více méně musí přežít. U ségry malé, která s ním hodně bojovala, tak pomohlo asi to, že dostala homeopatika a probiotika.

Simon je astmatik. ☹ Teď jsme byli týden na horách, tak snad vydrží zdravý.

betox
27. led 2013

@monnn chichi, to je kytka od známé z Německa, poslala jí kurýrem, tak jsme jí hned vyfotili s malou 😀 Od manži jsem dostala šperk, ale ke kytce se ještě nedostal, ale to neva, má toho fakt až nad hlavu 😉
@inza díky, Ty už to máš taky za chvíli, uteče to jako voda 😉 Jak si užíváš bříško?
@anlek Díky moc, nasadili jsme probiotika a já vysadila komplet mléčné výrobky, tak mi připadá, že je to o dost lepší. Nemá na 100% pokoj, ale ten průběh je o moc hladší a rychlejší.
Tak to je taky chuť s astmatem ☹ Třeba se to zlepší s věkem.

monnn
27. led 2013

@betox chichi,hele já k malému sice též dostala kytku i šperk ,ale super kytici jsem dostala tehdy od kamarádky z UK,ale ne kurýrem,ale zrovna tu byla na dovolené 😀

ivarei
27. led 2013

Holky, asi budu znovu patřit k vám 🙂. Mám novou paní doktorku, která říká, že bych mohla další těhotenství zvládnout, všechny komplikace z předchozího těhotenství (a hlavně po porodu) zná. Každopádně antikoncepci jsem po narození A+A nebrala, nijak se nechráníme a neotěhotněla jsem. Teď jsme 4 měsíce zkoušeli clostylbegit+utroš, ovulace se nedostavila, takže paní dr. došla k názoru, že znovu Gennet. Z předchozího IVF žádná zmražená embrya nemáme. Jaké jsou teď čekací doby? A lze vybrat doktora, ke kterému chci? Nebo musím k tomu, u koho jsem byla? A s kým máte nejlepší zkušenosti? Nestíhám vás dočíst, ale koukám, že je tu za dva roky spousta nových maminek - paráda 🙂 🙂