Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
1. dub 2010

Pet.s asi jsem te nestihla. To me mrzi. Myslim na tebe. Urcite budes dneska nejstastnejsi mamina. 😉 Je proto spousta duvodu. 1. zaslouzis si to, 2. blby nahody se neopakuji, 3. .... Byl by to moc dlouhy seznam. 😉

Jestli jsi se ptala na vysledky NT screeningu smerem k minulemu tehu, tak si myslim, ze opravdu byl nemocny. Ze kdyz dr. na UTZ vidi velky rozstep, tak tam opravdu je (navic urcite to kontrolovalo vic dr.). Ale nad takovyma vecma moc nepremyslej, udelali jste to nejlepsi, co jste mohli. A navic ted zrejme bude princeznu, ktera by k vam jinak cestu nenasla. 😵

inza
1. dub 2010

evak99: normalne jsem byla venku cca za 35 min a to jsem tam nejdrive musela vyplnovat ty jejich papiry a neprepokladane jsem stihla odvezt papir i na zdravotni pojistovnu 😀 Dneska na urade velice mile prekvapeni a jeste jsem narazila na mladeho sympatickeho kluka takze pohoda. Co jsem nevyplnila tak on bez problemu vyplnil 😉 😎

petap1: jasne ted pobalit a nejit doma vse lyzarske (nejak tu mame prehrsle lyzi 5 paru k tomu 2 snb), boty, helmy atd.... nanosit nekam nahromadu a za prijde odpo mnz z prace tak narvat do auta a hura pryc. Koukala jsem a zatim to vypada ze ve Spindlu se jeste lyzuje a dokonce od 6 jezdi za 250 nacely den 😀 coz nema chybu. Hezky poranu uzehleny mansestr a kolem obeda kdyz bude pekne hodit solarko 😎

petap1
1. dub 2010

inza: No vidíš, to bylo rup šup a teď ať hezky posílají penízky 🙂 Ty jo, vy jste jak my...sbalit vše je vždy mazec 🙂 My chceme vzít lyže (sjezd i běžky), kola a ještě brusle..no nevím jak se do auta naskládáme 🙄 Někdy by jsme potřebovali dodávku 😀
To jsi mě navnadila..mansestr ju..hm...tak to sobota asi bude Pec a lyžičky 🙂 Hned bych vyrazila...chjo..ještě zítra v práci a pak hurááá 🙂 aspoň, že mi to zítra rychle uteče, když jdu ještě do Gennetu 🙂

inza
1. dub 2010

petap1: no my bezky mame na chalupe a nastesti kola taky. Tady mame 3* sjezdovky,2* snow blady a 2 snb. No my nakonec asi budeme muset vytahnout rakev, protoze jinak by se nam do kufru zase nevesel pes. Koukni na net zda se v peci jeste lyzuje. Ja vcera koukla teda jenom na Spind a na Janky. Proste to vydim rano umrzly mansestr a v poledne nekde vidlicky s piveckem a solarko. K tomu prodat permici anema to chybu. Jo a po Gennetu hned vyrazite ne 😉

petap1
1. dub 2010

inza: Jj kouknu na net, snad tam ještě jedou. Už jsem mluvila s manžou a taky je pro lyže..a říká, že se do auta vejdeme i s kolama..tak asi auto nafoukne, či co 😀 no, ju, vy ještě máte psa..ty jo, tak to by jsme taky museli vyndat zahrádku 🙂
Bohužel ne..já i manža musíme být zítra v práci dlouho ☹ V sobotu brzy vstanem a hurá do Pece..z chalupy to není až tak daleko 🙂

inza
1. dub 2010

petap1: hele jezdi zatim jak bramberk, zahradky, javor a je tam solarko na Javoru 13° a na zahradkach snad jeste je i vecerni lyzo 😀 . To pojedete nakladakem ne 😀 . Jo mame psisko a zabere pulku kufru v aute 😀. Psisko od Lity je jeho milenka 😀 . My ny lyze ci snb asi zitra a pak to vidim tak pondeli a utery 😀

petap1
1. dub 2010

inza: Super, díky za info..tak to jedeme na lyžovačku..hurááá 🙂 No taky si myslím, že by jsme ten náklaďák potřebovali 😀 a jo..vždyť jste to tu psali...proto máš to info od Lity, viď...no mě někdy chvilku trvá, než mi to sepne 😎 My v neděli budeme udit na chalupě a pokud bude přijatelně, dáme buď brusle nebo kolo..tak uvidíme, doufám, že nebude pršet...to by bylo na pytel 😠

betox
1. dub 2010

petaloudi: Tak s tou endometriozou je to hodně zvláštní, protože jediný způsob, jak ji lze spolehlivě diagnostikovat je invazivně - tzn. operativně (většinou laparoskopicky).... 😒 Podívej se na stránky http://www.endometrioza.cz , tam je spousta informací

inza
1. dub 2010

petap1: jj presne proto mam od ni info 😀 No pry nema byt pocasko nic moc. Snad do soboty ok a pak se ma horsit. No my v nedeli musime na otocku do jizerek tak pokud bude oslivo me to vadit ani nebude

darkwitch
1. dub 2010

inza a co mate za psisko?

inza
1. dub 2010

darkwitch: zlateho retrivra, ale je to desnej posuk 😀 a obcas neunavitelny zmetek. Jeste ze ma odpo rande a trochu se unavi. Jinak uz vidim jak nam zase na chalupe dneska po prijezdu vezme nekam drahu jen co ho pustime z auta. Lita nam za srnkama co chodi na pozemek na jablka 😀

darkwitch
1. dub 2010

inza 🙂 mi si poridili leonbergra, ze jsou to takovy mily dustojni psi a mame taky posuka...

inza
1. dub 2010

darkwitch: no oni se tvari jenom ze jsou mily, dustojny...ale skutek utek. Proste to nase je dtrasne trestidlo. Ted je to des jak vse hara tak je absolutne neovladatelny. Leze na vse co ma 4 nohy. Jak si jednou uzil tak by chtel porad 😀

pet.s
1. dub 2010

Anlek díky, díky. ještě vás čtu. Sedím ve firmě. Už se mi do ničeho nechce, za chvíli vyrazíme směr Gennet. Mužík je jako vždy zlatý. Pořád mě hladí a líbe. nemusí ani mluvit a vím, co mi chce říct. Já nemusím ani brečet a on ví, že mi je ouvej. Holky, já ho nemít, tak asi nepřežiju.
Tak já dám pak vědět. Anlek písnu ti sms at to víte dřív. Bůh ví, kdy se sem dostanu. 😒

darkwitch
1. dub 2010

inza 😀 tak to ten nas chudak ma smulu, neuzije si a v kvetnu jde pod kudlu... ale milenku tu ma taky a strasne nas tim rozciluje, jak sousedovic fena zacne stekat, tak ten nas trouba zacne vit...

darkwitch
1. dub 2010

pet.s drzime palce a neboj vsechno bude dobre

petap1
1. dub 2010

inza: To já bych si ráda užila trošinku sluníčka..doufám, že vyjde aspoň ta sobota 🙂

pet.s : drž se, určo to bude uvidíš. Mít zlatého mažela je nad zlato 😀

ivarei
1. dub 2010

pet.s: Když čtu ty tvoje příběhy, strašně mi to připomíná Deník profesionální ženy od Eriky Páralové (dcera Vl. Párala) - povídková knížka, moc doporučuju, bude se ti to líbit. Opatrujte se. Dobře to dopadne... Doufám, že nám anlek dá vědět.

inza
1. dub 2010

pet.s: neboj vse bude ok. Jen zadne stresy. Vse dobre dopadne.

darkwitch: no ten nas ma tady jednu "manzelku" a pak hafo milenek. nastesti je tak hodny ze doma nesteka. vyje jenom jednou mesicne kdyz se zkousi sireny a jakmile dozni zacne on vit jako ty sireny coz je nekdy sranda, kdyz nahodou jsme venku tak se zastavi zakloni hlavu a spusti 😀

petap1: jo snad nao. co jsem koukala na predpoved tak snad do soboty skor jasno a cca 10-12°C a nedeli obcas destik a neco kolem 10°

inza
1. dub 2010

tak ted jsem se konecne dostla stranky zdrav. pojistovny kde mam vykazanou peci. teda neco jsou pekne palky a obcas se divim co tam nejakej dr vykazuje 😀

darkwitch
1. dub 2010

inza tak to mate dobre, protoze, sousedovic fena steka kdyz sousedi odejdou do prace nekdy v osm rano a ta nase sirena spusti s ni, asi aby v tom nestesti nebyla sama... a nekdy se to opakuje i vecer... cekam kdy nam ho nekdo otravi, ale tak snad jsou vsichni v osm uz v praci, ja to vim, protoze manza chodi na smeny a pak si stezuje...

petap1
1. dub 2010

inza: tak to vypadá nadějně 🙂 A jakou pojištovnu máš ? To tam jako vydíš, kolik si jaký doktor na tebe vykázal ?

inza
1. dub 2010

darkwitch: treba spolu trenujou na nejakou soutez v duetech 😀 😉

petap1: jj je tam videt doplatky za leky, co stoji jake vysetreni krve, proste co si kdo uctuje. Mam to zpetne 3 roky. Mam ministerstvi vnitra. Jsem cumela treba kolik stoji RHB kdyz jsem chodila se zapestim, fakt neco sila a docela me pobavila polozka za telefonickou konzultaci 😀

darkwitch
1. dub 2010

inza to je mozne, ale jestli nevyhrajou prvni cenu tak dostanou do cenisku za ten ramus 😀

inza
1. dub 2010

je nevite nekdo kde by se dali koupit cestovni piskvorky? (treba nejaky kamenny obcho v Pze?). Nechce se me nakupovat po netu, protoze to potrebuji jako darek a tam neni jistota kdy to dojde. Samo ze to nechavam na posledni chvili 😀 Kam jsem pro ne mela namireno tak to hrackarstvi me mezi tim zrusili 😠

darkwitch
1. dub 2010

inza a nemuzou to mit nekde ve sparkysu, nebo bambuli?

petap1
1. dub 2010

inza: tak to musí být pokoukáníčko..takových peněz 🙂 Já myslím, že nějaký takový obchod byl v pasáži černá růže dole na Václaváku.

inza
1. dub 2010

darkwitch: ja netusim jestli v takovychto obchodech vedou logicke hry 😉 😕 Potrebuji to jako darek na svatbu 😀 😀 Proste nelze dat neco normalniho a tak vymyslime same kravoviny 😀

petap1
1. dub 2010

inza: teš si vzpomínám, že v Domě hraček (Václavák) je celé takové patro...to podzemní,...tam jsou hlavolami a tak..tam to budou mít 🙂

inza
1. dub 2010

petap1: kde je dum hracek na Vaclavaku?