Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
12. dub 2010

dobre ranko 🙂

evak99
12. dub 2010

nannynka: dobrý plán s mamkou 😀 no já pro sebe do porodky nemám ještě nic. ani to prádlo...taky potřebuju ještě ty litiny rady projít a dokoupit spoustu věcí. na přebalování, hygienu, do porodky...no prostě hafo 😉 ale já mám ještě čas 🙂

pet.s: přesně jak píše petap1. Báru to přejde, jen vydržet je to těžký..musíš být trpělivá a taky klidná kvůli mimískovi 😉

petap1: jak sis užila víkend? 😉

petap1
12. dub 2010

evak99: Jelikož jsem byla u maminky, tak jsem se měla jak princezna 😀 Taky jsem byla navštívit kamarádku co má 1,5 roční dvojčátka, kluky...no nebudu zastírat, že jsem chvilkama přemýšlela o vložení jen jednoho 😀 Přitom ona je v pohodě a ne žádná hysterka..ale právě proto beru její postřehy a vyprávění jako reálné. No, ale ona pak taky říkala, ať dáme dvě, že je to sice fofr, ale není to tak, že by se to nedalo zvládnout 🙂 Někdy si pobečí a zadepkuje, ale prý jinak pohoda 🙂

mandre
12. dub 2010

Ahoj holky,
zase po delší době...

Lita: moc ti gratuluju k 2 chlapečkům, hlavně že to dobře dopadlo a jste šťasrná rodinka 😉 , myslela jsem na tebe, jak se daří... 😵

Jinak mi dneska jdeme na genetiku - 1. konzultaci, holky mám se na něco ptát, nebo něco řešit...kdo jste byli, jak to probíhá.
Dr. mi minulý měsíc dělala ty stěry na bakterie, vše je v pořádku.
V pátek jsme byli na dalším IUI, dělal mi ho ten nový doktor za asistence Lovasové 😅 , no to jsem zvědavá 😀 😀 😀

Evak: ty jo 31.tt, to to letí.

evak99
12. dub 2010

petap1: 😀 tak si to myslím. když se to stane, tak to člověk zvládne, to je jasný. a depka určo přijde i když budeme mít jen jedno mímo... 😉 je dobře, že sis odpočinula 🙂

petap1
12. dub 2010

mandrw: Ahoj, že se taky ukážeš 😀 Takže čekáš na // ..držím všechny palce 😀

evak99: JJ depky jsou ze začátku asi všude 🙂 Jj pěkně jsem se flákala a nic nedělala 🙂

evak99
12. dub 2010

mandre: ahoooj, to je fajn, že jsi přišla. budu držet pěsti, aby se nějaký spermoník uhnízdil 🙂 kdy budeš testit? 😉 no hele, letí to jak blázen, taky na to zírám, že už jsem tak daleko... 🙂 a už to někdy začíná být těžký. pálí žáha, pořád něco jím, mám mykózy, nízkej tlak a bolí mě kyčle 😀 ale všechno ráda vydržím 🙂

mandre
12. dub 2010

Petap1: 😀 máme toho teď ve firmě jako buchet a navíc...za 10 dní letíme do té Barcelony 😀 😀 ...takže dělám itinerář a zařizuju vše potřebné (nakonec z toho bude: 1/2 dne Girona, 2 dny Barcelona, 1 den Montserrat, 1 den Andorra, 1/2 dne Tossa de Mar 😀 😝 )
// 😀 😀 , byli jsme zase u toho léčitele, říkal, že to půjde...budeme mu věřit 😀 😅

petap1
12. dub 2010

mandre: ty jo tak vy budete výletit..bledá závist 🙂 Moc hezký plán cesty, to bede zážitek 🙂
On říkal, že to půjde cestou IUI ? To by bylo supeeer 🙂

mandre
12. dub 2010

Evak: já ze strachu bílého testu moc netestím 😀 😀 , minule jsem čekala až do 33DC a pak přišla MS. 😕 Jo Brandejská říkala, že to mohlo být biochemické, protože tohle já nemívám 5 dní zpoždění...teď tam byli na levo 2 folikuly po Clostylu, píchalo mě v bříše jak před OPU 😨
Je to jiný stav hold, musíš vydržať 😀 😀

mandre
12. dub 2010

Petap1: neee, říkal samo, že jsem se vyčistila...lítaly ze mě minule docela slušný kusy 😲 Já mu neříkala, že jdeme na IUI, jenom jsem mu říkala, že Dr. minule viděla u pravýho vaječníku volnou tekutinu a hned mě posílala na laparku, že neví co to je, že to mám prvně...a on že co bych tam jako dělala, že se to vstřebá, že to je z vejcovodu bordel...Dr. neví, že jsem byla u léčitele 😅 😕

petap1
12. dub 2010

evak99: ten výčet neduhů 😅 ...je to asi blbé, ale musela jsem se smát 😀

petap1
12. dub 2010

mandre: ty se máš...že samo 🙂 Mě říkala, že mi budou muset pomoct (taky nevěděla že chodím do CARu, ale že to klapne na poprvé...tak jsem taky zvědavá 😀

mandre
12. dub 2010

Petap1: 😀 😀 😀 samo. A co ty máš za problém? Já teda nic jednoznačného, akorát NK buňky, manža sem tam proměnlivý spermiogram. Nemám teda tu genetiku a laparku - té se bojím 😝 , tak jí zatím moc neplánuju.

darkwitch
12. dub 2010

petap dvojcatka se daji zvaldnout, ja mam o rok a pul mladsi bratry - dvojcatka

pet.s
12. dub 2010

Evak jjo jo, já vím. Jenže jak zůstat v klidu, když mi v půl 10 volá, že má další výchovný postih a že ji asi vyhodí ze školy(upozorňuji, že je to soukromá škola, kterou si platíme, tak myslím, že fakt musí mít důvod, to naše pako vyhodit), tak že půjde na servírku. Z prominutím jsem ji poslala do prdele.
Vzteky jsem musela jít uklízet. Přemýšlím, co s ní. Pokud ji vyhodí, tak už ji žádnou školu platit nebudu. Půjde do práce a pokud nebude dělat, tak do ústavu. Jen se bojím, že na tohle já prostě nebudu mít sílu. Jenže musím myslet nejen na ni,ale i na Dana a miminko. Kdo s ní má pořád žít? ☹
Prozatím má zaracha. Do konce týdne. Ale já už fakt nevím, co s ní. Vyvádí, čím dál víc.

evak99
12. dub 2010

mandre: tak jo, netesti a vydrž. jestli se tam uhnízdí, tak to poznáš. 😉 😀 hele, výlet zní krásně, hezky to plánuješ. my tam byli před 2 lety taky takhle v dubnu a bylo to úžo 🙂 a je dobře, že jste zvolily obě cesty - klasickou i léčitelskou! to určo pomůže 🙂

petap1, mandre: no právě proto jsem je sem napsala, abyste se nasmály 🙂 já vím, vydržím, to je jasný, 🙂 😀

pet.s: já vím, to je teda peklo. no jediné, co mě napadá ti poradit je vydržet a stát si na svých zásadách. jinak bys ze sebe udělala blbku a ona by si myslela, že si může dělat co chce a že s tebou může orat vláčet! ale je to teda průda!!! je mi to líto
😢

mandre
12. dub 2010

evak: doufám, že bude teplíčko, se potřebuju trošku ohřát, dneska je teda hnusně...u nás mrholí 😠 ...ještě musím objednat nějaké lévné auto 😅 a stáhnout mapy...k tomu cestování ještě...teď jsem viděla za pěkných 4700,- letenky na Island v červnu...tak mám zase to obvyklé dilema, budeme těhu nebo nebudeme, koupit nekoupit 😀 😀

ivarei
12. dub 2010

Holky, lita přidává fotky kluků... to je nádhera. Už se na ty naše mimáky taaaak těším 😀 😀 😀 😀

mandre
12. dub 2010

Lita: teda ty jsou 😀 😀 , jak z katalogu, nádherné fotky 🙂 😉 , ty blonďaté chloupky po těle.... 😀 😀 😀

vveru
12. dub 2010

Pet.s, hlavně se nerozčiluj, mysli na to malé. To co píšes, je myslím dobré řešení. Přeju pevné nervy.

petap1
12. dub 2010

mandre: já mám vysoký Prolaktin (snad už je léky snížen) a nízké hodnoty FSH. Takže IVF je zatím u mě jediná cesta 🙂

Lita: jůůů ty jsou nádherníííí 🙂

Pet.s: je mi líto, že tě takhle zlobí...tvé řešení se mi zdá dobré a jak míše mandre, stála bych za svým aby věděla, že neustoupíš.

inza
12. dub 2010

mandre: drzoim palce na // 😀

lita
12. dub 2010

Ahoj holky,

presne tak, dekuju Ivarei 😉 ze to ohlasila - ja se k psani skoro nedostanu. Jsou to fotky jejich prvnich dnu, i kdyz ty uplne prvni mam zachycene jen na mobilu, tatinek neustale zapominal bud fotak nebo baterku nebo nabijecku 🙂 Takze snad se mi brzo podari ty fotky nejak vystourat z meho mobilu a take je sem prihodim.

Mandre - tem chloupkum se rika lanugo a nedonosenatka se s nima jeste rodi. Takze mame doma dva plysove chlupace 😀
Musim bezet nahoru za klukama, Brajisek ma po kojeni skytku a nemuze spat. To odbrkavani a zazivani je nekdy slozitejsi a delsi proces nez kojeni samo. Ja je mrunet a skytat v postylce nechat neumim.

Zase zaskocim, drzim vsem pesticky - at uz tehulite nebo snazite, at je vse v poradku a vychazi, jak si prejete! 😉

Pet.s - velikaaaanska gratulace k vasemu NT screeningu, koukla jsem ti pro info do albicka a jsem moc rada, ze jsem nasla jen vesele informace 😉 A hned se tehuli lepe, vid 🙂

lita
12. dub 2010

Ivarei - tobe drzim palecky o sto sest, at vydrzite 3v1 co nejdele! Uz se tesim na vase fotecky, ale casu rozhodne dost!
Jak ti je, uz se hezky kulatis, otekas, nespis a tak? 😉 😀

betox
12. dub 2010

lita: ti jsou táák nádherní 🙂

darkwitch
12. dub 2010

lita no kluci jsou nadherni 🙂
jinak s tema brejlickama ma historku sestra, maly mel taky zloutenku a nasadili mu brejlicky a sestra si ho vzala na krmeni a on porad strasne rval, ta netusila co se mu deje a asi po hodine revu ji doslo, ze mu asi vadi ty brejlicky, kdyz mu je sundala tak byl klid

inza
12. dub 2010

lita: jsou krasny. Tak je zatim nemusite oblekat, kdyz maji prirodni svetr 😀 . Co na ne "blondyna"?

mandre
12. dub 2010

inza: víš jak, // to je takové sci-fi pro mě 😀 😀 😀

Lita: i manža ti je okukuje, tiše závidíme 😀 😅

evak99
12. dub 2010

Lita: jsou krásní 🙂 a tobě to na profilové fotce taky moc sluší 😉 Ještě že mají kluci lanugo světlé, já byla nedonošenec a měla jsem ho černé, takže mamka měla pocit, že se jí narodila opička 😀

Mandre: snad bude teplo. my chodili v tričku s krátkým a kalhotách, občas mikina, ale bylo to moc příjemné. 😉 s tím Islandem ti naprosto rozumím... 😅 I pro mě byly // sci-fi a jak se to hezky povedlo. Neboj, už to zlomíte. jste na dobré cestě! 😉

Ivarei: jak pokračují přípravy na mimísky? 😉 Já dnes v lékárně nakoupila bepanthen a rybilku, tak jsem hned klidnější 😉