Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
21. dub 2010

denisa, no, my jsme na ní zapoměly, pak paní doktorka řekla, že by ani být nemusela, ale já začala vyblbovat, kvůli nemocem v rodině, tak nás poslal, ale straší stím, že výsledky někdy trvají tři měsíce, hrůůůza, zvlášť když už jinak máme vše vyřízené 😔

Ahoooj pet.s, tak na to hoď bobek a odpočívej. Co Bára, už je lepší? A jak je Tobě a prďouskovi?
Pet.s myslíš, že můžu v pátek zkusit brnknout do Gennetu, kvůli té genetice, bude to čtrnáct dní, tak si říkám, že už by tam něco mohlo být, ale nechci otravovat.

dennisa
21. dub 2010

Vveru, aha, tak to jo. To je možná lepší, že Vám ji udělali. Je to tak jak mi říkala paní doktorka, jít na IVF s čistým štítem, proto třeba mě hnala na hysteroskopii a taky jsem tím ztratila cca měsíc a půl.
No ale ta genetika teda trvá pekelně dlouho.
Je šílený, jak je to celý o čekání.....to si teda hezky potrénujeme trpělivost, i když to je těžký.
Vy jdete na 1.pokus?

vveru
21. dub 2010

Jo, jo. O čekání mi něco povídej, doufám, že ty výsledky budou dřív holky psaly 4-6 týdnů to samé říkala i paní doktorka tak snad. Příjde mi to o to horší, že už jinak vše je a čeká se jen na tohle. Já byla na laparoskopii a hysteroskopii 17.3.

dennisa
21. dub 2010

Já jsem byla na hysteroskopii 24.3. Tak to máme podobný 🙂
Určitě to bude dřív, 3 měsíce se mi zdá přehnaný, v květnu určitě už budeš mít výsledky a pak se to taky rozjede jak po másle 😉

ahojkyy
21. dub 2010

ty, baby, me je nejak spatne z tych liekov a chce sa mi spat. mozno je to len pocasim.. opytam sa na to lekara. kazdopadne gonal mi nerobi najlepsie, minimlne mi nechuti jest, uz ani kava mi nechuti.. keby som nestimulovala, myslim si, ze som tehotna 😀 😀

vveru
21. dub 2010

denisa, po másle, doufejme. 5.5. mam mít menstruaci, tak kdyby ty výsledky do té doby byli, byla bych šťastnáááá, to už bysme mohli tu další začít se stimulací 😅

dennisa
21. dub 2010

Vveru, já taky čekám MS kolem 5., 6. 5., takže pokud budeš mít ty výsledky, tak možná budeme v akci úplně ve stejnou dobu 😉

Ahojkyy, ty léky asi dávají zabrat každýmu. Jsem zvědavá, jak zapůsobí na mě, třeba výkyvy nálad mám i bez léků, takže už teď dopředu varuju manžela, že si se mnou užije 😀

vveru
21. dub 2010

denis, tak to je teda dobrý 😉 Tak to mi drž palec a třeba pak budeme těhulit spolu. Pozítří asi zkusim zavolat, za zeptání nic nedám, ale při naší smůle se zase něco pos...

dennisa
21. dub 2010

Vveru, jasný, že držím palce 😉
Jo jo, určitě tam zavolej, za zeptání nic nedáš, já bych tam volala každý týden, jen aby s tím pohnuli 🙂

A nic se nepos....teď už ne. To si vůbec nepřipouštím, že by se teď mělo něco pokazit. Smůlu mám vybranou teda dopředu, podle toho, co už mám všechno za sebou. Takže teď očekávám jen dobrý zprávy.

Tak žádnej pesimismus, všechno teď půjde jak má 😵

vveru
21. dub 2010

Když já právě nechci otravovat, i když vím, že by to v pohodě stačilo do toho dejme tomu 4.5., ale jsem nedočkavá . . . alespoň budu vědět co a jak. Tak pak dám vědět. Kdy, že Vy tam teda jdete?

petap1
21. dub 2010

vveru: volej...tím nic nezkazíš 🙂 Já dnes taky volala na Endokrinologi...hned po týdnu, i když říkali, že budou výsledky za 2 týdny..ještě nebyly, ale aspoň to vím...a nerudní na mě nebyli 😀

vveru
21. dub 2010

petap, tak co a jak je? Už je dušička lepší?

dennisa
21. dub 2010

Vveru, jen volej,oni to jako otravování neberou, tak žádný strachy 😉

My jdeme 10.5.

vveru
21. dub 2010

A to jdete teda na konzultaci???

dennisa
21. dub 2010

Vveru, já tomu tak říkám, ale spíš to bude jako navrhnutí časovýho plánu, co a jak dál. Myslím, že budou následovat ty ultrazvuky a pak asi čekání na další MS, že by se mohlo začít se stimulací.
Já všemu tam říkám konzultace 😅

vveru
21. dub 2010

To máš jedno, já taky. Mě předtím taky řikala, že až budu vědět tu genetiku, že se mám o menstruaci objednat na 15-21 den cyklu na ultrazvuk a o další menstruaci začneme se stimulací.

dennisa
21. dub 2010

To bude stejný, mně tuším taky říkala, že budou 2 ultrazvuky. Ale říkala něco o 10. dnu cyklu. No to je fuk, to se brzy dozvíme přesně.
Asi tam teď maj nějakej nával, když jsem tam poprvé volala v lednu, dali mi vybrat den i hodinu a šla jsem hned za měsíc, teď se na všechno nějak dlouho čeká.

vveru
21. dub 2010

Oni ty ultrazvuky jsou častější při stimulaci, ten cyklus před tím kontroulují jak vypadají vajíčka a jak je to s ovulací.

dennisa
21. dub 2010

Aha, tak snad nám to oboum dopadne dobře a nic nebude bránit začít se stimulací.

Stejně je to všechno i časově děsně náročný. Já např. mám docela problémy, jak to skloubit v práci. Samozřejmě tam nemůžu vykřikovat, že jdu na umělý oplodnění. Takže to bude taky ještě zajímavý, jak to všechno udělám.
Nejsme přímo z Prahy, takže navíc do Gennetu dojíždíme.

vveru
21. dub 2010

Tak to jsou další věci, který máme společný. V práci si dávám majzla abych se neprořekla a tak nějak ty návštěvy u doktorů kamufluju. Do Gennetu také dojíždíme, máme to přes hoďku cesty 😒

dennisa
21. dub 2010

Já si vybírám na každou návštěvu Gennetu dovolenou a pokaždý musím přemlouvat kolegyni, aby šla za mě do práce.
Ale hodlám tomu umělýmu podřídit všechno, přeci kvůli práci nezůstanu bezdětná.....
Taky to máme kus cesty, autem to ještě jde, to je cca 45 minut, ale minule jsem tam jela jen na krev, manžel byl v práci, jela jsem autobusem a to mi zabralo taky přes hodinu.

petap1
21. dub 2010

vveru: Jj už jsem klidnější a snad mi to i zůstane 🙂 Musím zaměstat mozek něčím co mu nedovolí, aby myslel stále na MS..MS..MS..MS..MS 😀

vveru
21. dub 2010

Vidíš, tak zkus třeba myslet na Masový Steak, nebo Müsli S mlékem . . . 😀

dennis, přesně, kdyby se člověk pořád na něco ohlížel, byl by bez dětí. Já chci velkou rodinu, zatím to na ní teda nevypadá, ale je to pro mě důležitější než práce 😝

dennisa
21. dub 2010

Vveru, přesně tak, práce je pro mě teď na vedlejší koleji. Pokud bych na ní brala ohledy, nikdy se na umělý ani nedostanu,protože nebudu mít volno, kdy potřebuju. Stejně pokud mi IVF nevyjde, uvažuju o změně zaměstnání, takže tam teď nějak nemám ani motivaci pro nic.

Mně by v současný situaci "stačily" dvojčátka 🙂

inza
21. dub 2010

petap1: proste zacni delat itinerar Vasi dovci. To urcite taky neco zabere casu 😀 😀

vveru
21. dub 2010

Joooooo, kvůli tomu se s manželem pořád dohadujeme. Chtěla bych nechat zavést dvě embryjka, on chce jedno protože se o mě prý bojí. Ale to je teď ještě zbytečné, když nevíme co jak dopadne, aby vůbec dozrála nějaká vajíčka a tak.

petap1
21. dub 2010

vveru: dobrý nápad 😀

inza
21. dub 2010

vveru, dennisa: ja to v praci resila tak ze jsem rekla ze jdu napr k zubari na rehabky atd a pokud nebylo vyhnuti tak jsem si vzala dovcu 😉

vveru
21. dub 2010

Petap, já na radu, jedné z kolegyňěk z jiné diskuze, začala přebírat oblečení a vůbec věcí které už k ničemu neupotřebím, aby mi to rychleji utíkalo k těm výsledkům, dala jsem se do toho a docela to zabralo, už mám skoro dva týdny pryč 😀

vanuska
21. dub 2010

ahoj holky, můžu se vás zase na něco zeptat?
Nevíte, jestli je v Gennetu možné na kontroly během stimulace docházet do jiného Caru v místě bydliště ? Ať nemusím tolikrát jezdit pře celou republiku? Děkuju