Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
27. dub 2010

petaloudi, tak to je mi líto, ale máš dobrý přístup, povede se to, uvidíš 😉

darkwitch
27. dub 2010

inza taky si myslim, ze hodnoceni je ta lepsi varianta diplomek 😉 moje je rozepsana uz tak dlouho, ze ani nevim jestli ji nekdy dopisu...

inza
27. dub 2010

petaloudi: neboj ja diplomku psala taky a soubezne s ni i bakalarku, takze vim co to je. Jo a jeste pak sepsana dizertace a to byl porod, resp teorie byla hned, ale najit system na vyhodnocovani vysledku me trvalo nejaky patek asi 4,5 roku 😀. Psani je pohode pokud mas nejaky koncept a hlavne jde toho vcelku dost zkopirovat, 😉
Jinak to hodnoceni taky nic moc, musis to prelouskat a hledat chyby jako spatne odkazy na pozitou literaturu atd.....a pak jeste nejak zhodnotit experimentalni cast zda to dava smysl ci ne...... 😉

dennisa
27. dub 2010

Vveru, no já jsem se s tím musela horko těžko smiřovat, že už jen IVF. Přišlo to totiž jako blesk, byla jsem těhotná, zkolabovala jsem v práci a pak si pamatuju až probuzení v nemocnici po operaci. Tam mi řekli, že mi kvůli druhýmu mimoděložnímu těhotenství museli vzít i druhej vejcovod. Tak to byl šok. A kor, když jsem s otěhotněním přirozenou cestou neměla problém.
To se stalo v říjnu....teď už jsem si v hlavě všechno srovnala a jsem vděčná za to, že IVF existuje! Před lety bych už šanci na miminko neměla žádnou.
Takže vlastně skoro slavím, že můžu podstoupit IVF 😅

Ahojkyy, nevím přesně, co nás čeká, asi se domluvíme s paní doktorkou na kontrolních UTZ a pak další cyklus už by jsme mohli jít možná do akce 😉

inza
27. dub 2010

darkwitch: vim co je mit nejakou dobu rozepsanou vec a pak se k tomu dokopavat a dodelat to. Me se to stalo u dizertace a tam byl jeste problem v tom ze co jsem merila tak pak slo docela rychle dopredu a nedopsat to tak jsou uz ma data strara a moc nepouzitelna 😀 😉

ahojkyy
27. dub 2010

hm.. držím palečky, nech Ti to vyjde. Nie že by sa mi v Gennete nepáčilo, ale rada by som Daněka privítala už s tým, že ho budem otravovať len prvý trimester a ten jeho nápad s IVF bol účinný 😀

vveru
27. dub 2010

Denis, nevím jestli už jsem Ti to psala, ale to není možný co máme podobné. Já jsem o miminko také přišla, otěhotněla jsem normálně, ale asi až po necelém roce.

darkwitch
27. dub 2010

inza to je dobry kdyz toho muzes dost zkopirovat, to ja nemuzu, vsechna dostupna literatura je v nemcine a prameny v latine 😒 takze se v tom placam a nevim, nevim jestli se neutopim, navic je mi diplomka jedno, chci dite ne vysokoskolsky diplom, i kdyz se hlasim na dalsi vysokou 😉

ahojkyy
27. dub 2010

čo tak napísať prácu na tému IVF? to by nám šlo, skúsenosti máme a zbierame 😀

darkwitch
27. dub 2010

ahojkky nebo na tema dlouhe snazeni... skoda, ze nestuduju psychologii

vveru
27. dub 2010

Ahojkyy, tak to máš pravdu, měli bysme všechny jedničku s hvězdičkou!!!

Dark, tak to je dobré, to pak budeš s radostí opouštět obě 😉

darkwitch
27. dub 2010

inza v tom mam vyhodu me nic neutece a nezastara a pochybuju, ze by se nasel dalsi blazen co by se do meho tema pustil...

dennisa
27. dub 2010

Vveru, já jsem byla těhotná celkem 3krát. Na to první těhotenství jsem taky čekala skoro rok. Tak to opravdu máme taky podobný. Pak další dvě těhotenství byly během pár měsíců. Ale všechno špatně, takže teď vyhlížím IVF s nadějí, že další špatný těhotenství mě už nečeká.

vveru
27. dub 2010

Denis, tak to je síla! Stačil mi jeden potrat a myslím, že už bych nic dalšího takového nezvládla, jsem děsnej nervák. To Tě obdivuju, že máš sílu 😨

darkwitch
27. dub 2010

vveru. dennisa tohle tehotenstvi uz bude urcite dobre 😉

darkwitch
27. dub 2010

... a brzo 😉

vveru
27. dub 2010

Budeme věřit . . .

dennisa
27. dub 2010

Vveru, bylo to těžký, já se běžně taky hroutím ze všeho, ale tohle mě paradoxně nějak posílilo.

darkwitch, děkuju, jo jo, určitě to bude to sprácný těhotenství a i u vveru 😉

vveru
27. dub 2010

Ještě, že tyhle stránky ekistujou, je to poslední dobou to jedniné co mi dokáže zvenout náladu, vlastně ne ty stránky, ale Vy všichni a moc Vám za to děkuju 🙂

pet.s
27. dub 2010

ahojky berunky, tak jsme vás dočetla.Dnes jsem šla do sebe. Celé dopoledne jsem žehlila a uklízela šatnu. Ted peču koláč.
Já se z té holčičky nějak nemůžu vzpamatovat. Furt si říkám, že ženský to mají v životě těžší. No, ale co už reklamovat ji nepujdeme.za to tatík září štěstím. Jsem ráda.Moc si přál kluka a já pořád měla pocit, že jsem ho zklamala. Jéééé když to čtu..asi pěkně z toho magořím, co?😀 😀
Samozřejmě, že jsem staršně ráda, že jsem těhu a že je malá v pořádku. 😀 😀 Bude to mazlík, růžová holčička.
Za to velká holčička má zase akční náladu. Lže, a ještě se musí učit. Tooo jsme se jí pomstili. Pláče, křičí, nadává mi. Ted roní slzy nad učebnicí. Zítra píše test a když ho nenapíše, tak by mohla propadnout. Teda.. oni ji nemůžou nechat propadnout. Máme papíry z poradny, je dyslektik a paní učitelka není pedagog,ale kadeřnice, takže s ní nepracuje dle doporučení psychologů. Ale to samozřejmě naší holčičce neříkám a zatím si to nechávám v záloze, kdyby bylo nejhůř, tak s tím půjdu do školy. Aleeee tak strašně se mi nechce.
Spíš mám neodbytný pocit, že vědí, že školné zaplatíme, tak ji nevyhodí, ale nechají ji propadnout. Ono je to dalších 15tisíc. Ale bojím se, že ten můj bude už proti. noooo nevím.Joooo dětičky.

pet.s
27. dub 2010

ahojky gratuluji k úrodě.-))

ahojkyy
27. dub 2010

ja sa dnes lúčim, baby, tak zase zajtra. A tiež dík, že ste tu, ked je potrebné. Písmem info, ako sa embryjká ďalej vyvíjajú, keď mi zajtra zavolajú z Gennetu. Pekný večer. ahojkyy

ahojkyy
27. dub 2010

a dík pets - teraz som našla tvoju správu 🙂 snáď vydržia, budem na nich telepaticky myslieť 😉 ahojkyy

petap1
27. dub 2010

Holky věříte na zázraky ??? Tak věřte !!!!

eptejte se mě proč, ale koupila jsem si test....a jsou tam // ....vylezla hned a je to dálnice jako kr... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petap1
27. dub 2010

já nevím co mám dělat...jsem šťastná, ale taky mám strach.....je to opravdu těhu....a tak...musím se zítra obědnat na UZ na co nejdřív ať mám jistotu . Zítra ráno si ještě udělám test 🙂

petap1
27. dub 2010

pet.s :ten můj chce taky kluka, ale nakonec bude poprděný i z holčičky..to si piš 🙂
Moc na tebe myslím, abydcera dostala rozum a nestresovala tě. Snad se to brzy urovná 🙂

petap1
27. dub 2010

Už tady asi nikdo nejste ☹ Já už zase musím běžet. Zítra se ozvu jak dopadl raní test 😀
Zatím páčko 🙂

pet.s
27. dub 2010

petap gratulka..ty vado..já mám z tebe radost.-))

pet.s
27. dub 2010

Petap..no už se to naučila, řekla bych na jedničku s hvězdičkou, vykřičela se a je jak milius. No jo.jenže já už vyslovila trest. ☹

ivarei
27. dub 2010

petap: Ty brďo, šup sem s fotkou 😀 😀 😀 😀