Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
12. kvě 2010

Nell, vidíš, já už mám dvě oooobrovskýýýý tašky, které půjdou na aukro, ale ještě to někdo musí nafotit a dát to tam 🙄 Ale skříně se uvolnili, jen se bojím, že je zase naplním. Ale nenaplním, protože bude prďousek/ové a ty taky potřebují místo na věci. 😉

inza
12. kvě 2010

jechulka: no ja bych ted mela mit snad taky dlouhy protokol. Dr chce zkusit u me proste neco jineho kdyz to predtim nevyslo s kratkym protokolem. Kratky zacina druhy den cyklu a pak jdes cca 11-14 den na OPU. Dlouhy ale nevim presne nejak jsem se po tom ani nepidila a je me to tak nejak jedno. Nekdy lepe po tom moc nepatrat 😉

jechulka77
12. kvě 2010

vveru já jdu k Lovásové,ale musím tam ještě před tim dvacátým zavolat,protože si nepamatuju jestli jdu jen na UZ nebo i k ní ,jsem z toho blbec. Ale na konzultaci minulý měsíc říkala,že nám pěkně všechno vychází a navíc jsem ten den konzultace byla druhy den cyklu a tak hned udělali náběry a výsledky jsou o.k. i manžel ,tak právě říkala,že záleží na výsledkách a můžem se do toho pustit,tak asi si myslím,že ted s tím cyklem začnu. kive76 já na to koukala,ale nejsem z toho nějak chytrá

nell1
12. kvě 2010

inza-já právě psa nemám. Z Prahy jsem se odstěhovali loni a já ještě dojížděla do Prahy do práce....je tady krásně, samej les....ale samotný se mi tam moc nechce. Teda někdy jo, ale .....možná sednu na kolo... a máš recht, co v Praze.

vveru
12. kvě 2010

Kive, mám smlouvu do ledna, na dobu určitou, takže nemusí. Nehledě na to, že tam dělám vola za osm čistýho a ještě dojíždím, takže bych se ani vracet nechtěla.

nell1
12. kvě 2010

jechulka77-ty chodíš k Lovásový? jaká je? já k ní jdu na první konzultaci......

vveru
12. kvě 2010

Jechu, na ten ultrazvuk k ní půjdeš, ten Ti bude dělat ona. A ten dlouhý protokol, mám pocit je, že se začíná stimulovat ještě před menstruací.

inza
12. kvě 2010

musej ti dle zakona drzet misto, ale ne to same jake jsi mela. to maji ze zakona povinnost drzet jen 6 mesicu. Po trech letech ti museji nabidnout misto za stejne podminky jako jsi mela nez jsi odchazela. Moji kamaradce se stalo ze ji pak nabidli jenom uklizecku i kdyz palt mela jako na predchozi pozici (odborny referent)

inza
12. kvě 2010

nell: my jdem asi z Phy tak za rok. jen co dodelame rekonstrukci baraku a dame to tam trochu dohromady

vveru
12. kvě 2010

Inza, tak to bych dopadla, myslím si stejně 🙄

nell1
12. kvě 2010

vveru, to je super! Přesně takhle se má myslet! Já to asi dám bezdomovcům----šup s tim pryč 🙂 ...

jechulka77
12. kvě 2010

nell1 je moc příjemná a fakt milá,mě všechno vysvětlila co se bude dít,akorát že ját o trochu nestíhala,tam si to pamatuju,vylezu ven a vím půlku. Ale ona je fakt moc hodná,sympatická.

inza
12. kvě 2010

hele ale delej treba pak uklizecku za 30cistiho.....ja bych do toho sla pak klidne 😀

nell1
12. kvě 2010

vveru-za 8 čistýho? V Praze? A víš co? ty se tam totiž nevrátíš, protože budeš další 4 roky na mateřský!

kive76
12. kvě 2010

vveru za osmičku tak to je zlý...no tak máš čas tdo ledna, takže už brzo otěhotníš a pak sbohem a šáteček 🙂 to já ted mám přes 14tisíc, taky nic moc , ale jde to...no a pak bych se bud vrátila,anebo zkusila něco najít na Kladně, abych nemusela dojíždět...ale to bude kdovíkdy...

kive76
12. kvě 2010

inzo já jsem administrativa...a tohle místo mi taky budou držet, tak že třeba pak uzavřou smlouvu s novou administrativou místo mě...tak že to má na dobu po dobu mé mateřské...prostě bud na ty 3 roky, nebo 2 kdyžbych dejme tomu chtěla do práce dřív

vveru
12. kvě 2010

Inza, to já teda taky 😀

Nell, ne v Praze nee, tady právě moc práce není, tak jsem ráda alespoň za tohle.

Kive, to bys pak měla lepší až budou děti, být v místě.

inza
12. kvě 2010

kive: j o uz pak zalezi na zamestnavateli zda za tebe vezme jenom na dobuurcitou jako zaskok za meterskou ci ne. Jo ted co hleda misto tak hodne firem ma inzeraty prace na dobu urcitou (zaskok za materskou), jinak ale ze zakona pokud za tebe nekoho vemou na dobu neurcitou tak stejne misto po dobu tech 6 mesicu a pak uz ti musi nabidnout jenom nejake misto

petap1
12. kvě 2010

inza: teď je to všude na pytel, ale myslím si, že ta pravá práce na tebe někde čeká..a ta tě pak bude určitě bavit 😉 ...i když kdoví jestli to stihneš, když tak za měsíc budeš hlásit // 😀

nell1
12. kvě 2010

jechulko77-tak děkuju, tos mě trochu uklidnila. Dlouhý protokol? http://www.anamneza.cz/moduly/clanek.php3?id=66... tady je to napsáno stručně a výstižně!

kive76
12. kvě 2010

inza: já tady tu práci mám nadoživotně..hi,.hi. pokud teda neodejdu na tu mateřskou...a pak se zas můžu normálně vrátit a zas to bude nadoživotně...

inza
12. kvě 2010

kive: tak to mas dobry

kive76
12. kvě 2010

kive: nebo teda pokud mě nevyhoděj...ale já jsem hodná, milá , přijemná na lidi, tak snad né... 🙂

kive76
12. kvě 2010

inzo:Biochemická,hematologická a serologická laborantka

Laborant zdravotnický, střední zdravotnický personál
Místo pracoviště: Praha, kraj: Praha
Kategorie: Zdravotnictví, farmacie
Typ pracovního vztahu: neuveden
Požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nabízená výše platu: 10000
Datum nástupu: 2010-05-04
Jazykové znalosti: neuvedeno
Počítačové znalosti: neuvedeno
Řidičské oprávnení: neuvedeno

Popis pozice
Kontakt:p.Barbušová, PO až PÁ 10-15 hod.
tel.: 266 010 112 , centrolabl@seznam.cz
Možno i zkrácený úvazek !!
Požadujeme PRAXI !! a výpis z RT

Zaměstnavatel
CentroLab s.r.o. - 002
Kontaktní osoba: Barbušová
Telefon: 266010112,centro
Email: +420 266 010 112,centrolabl@seznam.cz
Adresa: Lovosická 440 / 40, Praha, Střížkov

inza
12. kvě 2010

kive: diky za info. zkusim napsat, ale vyska platu je desna. To mam vice i z pracaku 😀 . Kouknu na jejich stranky pokud maj a taky pokud teda nabizej trosku vetsi penize. kdyztak pokud takort neco najdes posly do IP 😉

nell1
12. kvě 2010

Jo holky, ještě se chci zeptat, jak dlouho jste čekaly na schválení pojišťovny?

kive76
12. kvě 2010

jo to máš pravdu výška platu nic moc...jo jo budu hledat a pak kdyžtak zašlu do IP

inza
12. kvě 2010

nell: zalezi co mas za pojistovnu, ale pocitej1-3 tydny

nell1
12. kvě 2010

inza-mám mv vnitra...máte nějaká zkušenost?

inza
12. kvě 2010

me trvala prvni zadost cca 14 dni a druha byla za cc 9 dni, ale to se hodne honilo