Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
18. kvě 2010

betox: těhu příznaky pořád přetrvávají 🙂 Celý den je mi šoufl, takže mám pořád aspoň sousto v puse...většinou nějakou zeleninu a tak...prsa mě taky pěkně bolí a bobtnají...už jsem si musela koupit novou podprdu, páč mě škrtily kostice 🙂 ...a večer mám břicho jak ve čtvrtém měsíci 😀 ....jsem za to ale hrozně ráda...jde vidět, že se prcek činí a doufám, že nám to páteční UZ i potvrdí 🙂 Jo a mamža začal s mazáním proti striím...nedá si to vymluvit a maže ráno a večer 😀 😀

ivarei
18. kvě 2010

kacmeli: Píšeš, žes měla hodně zvýšené leukocity, ale to neměli zkoumat v gennetu, to mělo vyjít najevo v předoperačním vyšetření před OPU. Na tvém místě bych fakt podala trestní oznámení na gennet, aby se jednoznačně prokázalo, zda to byla jejich chyba nebo ne. Rozhodně by v tom případě pochybilo více lidí. Z mého laického pohledu asi úplně v pohodě po gyn. stránce nebudeš, když jsi 1x potratila, 1x porodila předčasně a pak to dva a půl roku nešlo. Moc bych ti přála, abys otěhotněla přirozeně, ale stejně by tě měl někdo sledovat.
jechulka: Držím palce na ultrazvuk a snad bude stimulka co nejdřív 🙂.
petap. Prima, že máš všechny příznaky.
dark: Koukám, že se ti blíží konzultace, tak jsem napjatá, co ti řeknou.
pet.s, já na Brandýs slyšela vesměs negativní reakce, ale osobní zkušenost nemám, tak nemůžu soudit. Hlavně, abys stihla případně dojet - jak to máš do Brandýsa daleko?
vveru: Jsi dnes pozitivnější??? 😀 😀 😀 😀 😀
evak: Jé, tak jsem ráda, že se cítí podobně, přijdu si už jako hysterka 😉

inza
18. kvě 2010

kacmeli: kdyz nemas dobry krevni obraz tak tva prakticka dr by vubec nemela narkozu doporucit. Mela ty vysledky taky prostudovat.....

vveru
18. kvě 2010

Ivarei, děkuju, dneska je mi už nějak líp. 😉 Ale zase jsem se dozvěděla, že ve čtvrtek mi přijede z Prahy pan ředitel a jelikož se me chystá vyhodit, tak nevím s čím přijede, ale už je mi to nějak jedno, pro mě je teď důležitější miminko/a a rodina 😅

jechulka77
18. kvě 2010

Holky, když jsme u toho předoperačního vyšetření,to mi v Gennetu řeknou kdy si to mám začít vyběhávat?? Nebo už mám?? Já zas kvůli práci..... 😖 Ve čtvrtek ted jsem měla mít svojí šichtu,ale musí za mě kolegyně a je z toho pěkně naštouchnutá tak at ji moc nedráždím 😅 😀

vveru
18. kvě 2010

Jechulka, tak to máme od sebe kousek 😉

vveru
18. kvě 2010

Jechu, oni Ti to řeknou, ale měla bys ho sebou mít na první ultrazvuk o stimulku.

petap1
18. kvě 2010

vveru: máš dobrý přístup. proč se stresovat do předu. Počkej až přijede a pak se uvidí, viď 🙂

jechulka: Mě řekli, že mám jít na předoperační až to dostanu. Nemají být moc staré, tak říkali, že když začne MS je dobré je jít udělat...prý jsou za 3 dny hotové a to se do OPU stihne 🙂

jechulka77
18. kvě 2010

vveru a kde bydlíš??? petap1 takže když začnu třeba příští týden tak to mám akorát,musím ale zjistit jak je tam můj doktor 😀 jsem u něj sto let nebyla.....

inza
18. kvě 2010

jechulka77: myslim ze predoperacni nesmi byt starsi 10 dni ci tak nejak. Ti reknou v gennetu a daji i zadanku. ja jeden den sla na krev a za dva pro vysledky...Takze rychlovka

petap1
18. kvě 2010

Jechulka: JJ přesně tak. Přijde MS a ty zajdeš k obvodnímu a on ti napíše žádanku na krev a udělá EKG a tak. Když už mu budeš volat zjisti, jestli ti EKG umí udělat sám..někteří obvoďáci to nedělají a posílají k jiným DR. to by pak asi trvalo déle.

kacmelina
18. kvě 2010

Evak99:
Leukocity byly hodně zvýšené, takže doktor, který mi dělal rychle přeoperační teď před tou operací se divil, jak je možný, že se na to právě nekoukali dřív, že to takhle nemohlo vyskočit za měsíc.
Ivarei:
Právě to mě zaráží. Já Jsem dvakrát otěhotněla a pokaždý přirozeně, i když pravej vaječník byl zakrnělej, tak proč nezkoumali příčinu toho, proč to nejde teď?! Prostě rovnou IVF a nazdar. No jak mě teď vyčistili, sebrali mi pravej vejcocod i s vaječníkem a levej zprůchodnili, tak prý není důvod, proč by to nemělo jít 🙂 Takže po lázních třeba.... 🙂 😅 A další moje otázka, může se průchodnost vaječníku ucpat za měsíc a půl?!
Inza:
Já jsem chodila na krev to Clin Labu. Praktik mi udělal jen interní vyšetření a oba výsledky se pak otevítali až v Gennetu.

darkwitch
18. kvě 2010

mam tam byt ve 12.30, se omlouvam, ze mi odpoved trvala tak dlouho, ale musela jsem pracovat nez pujdu...

ivarei
18. kvě 2010

Dneska mám holky nakupovací mánii 😀

petap1
18. kvě 2010

darkwitch: tak ty taky někdy pracuješ, ju 😀 To to uteklo...nedávno jsi psala, že jdeš na první konzultaci až za měsíc a šup už je to tu 🙂

petap1
18. kvě 2010

ivarei: tedy to je nádhera 🙂 Už abych taky nakupovala 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

petap pracuju porad, ale vetsinou u pocitace, ale s tim je ted konec, zmenila se mi napln a budu pracovat vetsinou s papiry, ale to je taky fajn a ted jsem pracovala tezce fyzicky, stehovali jsme fond 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

ivarei se mi libi ty bodycka 🙂

ivarei
18. kvě 2010

petap: Já se na to taky ze začátku hrozně těšila a teď nakupuju mnohem míň, než jsem čekala. Ale vždycky z toho mám ohromnou radost. A manža má pravdu, jen mažte. Já mažu taky úplně od začátku, ale strie bohužel vyskočily - asi ve 29. týdnu, hrozným způsobem.

betox
18. kvě 2010

petap: no asi to není nic příjemného, ale vzhledem k tomu, že je to pro "dobrou věc", tak to člověk zvládne, viď 😉 Jéé, manža je pěkně starostlivej, to je fajn. Jen si to užívej a nech se pěkně rozmazlovat 🙂
ivarei: týjo, ty botičky jsou k sežrání 😉

vveru
18. kvě 2010

Petap, já už toho mám totiž dost, chtějí mě vyhodit za něco, co mi slibovali u pohovoru, že po mě chtít nebudou a já je při tom pohovoru na tom pohovoru na rovinu upozorňovala, že to dělat nechci. Ještě dělám vyloženě blbečka za minimální plat a ještě dojíždím, takže by mi bylo možná i líp. Nejpřednější je pro mě RODINA!!!

jechulka77
18. kvě 2010

vveru máš pravdu kašli na ně at si to někdo zkusí dělat za minimum 😠 a ještě blbku,kdepak ......řekni jim,že máš do budoucna rozhodně lepší plány než jejich směšná prace s se směšným platem 😠 😀

vveru
18. kvě 2010

Ivarei, to je nádhernýýýý, ty budou vyfešákovaný, no a to co máš v albu je uplně luxusní 😉

Holky oni ti chlapi občas dokážou překvapit, mě řekla ta kartářka, že mi má manžel jezdit opatrně rukama po podbřišku a jeho to strááášně baví 😉

vveru
18. kvě 2010

Jechu, už to nějak neřeším, doufám, že nám to dobře dopadne-to je pro mě nejdůležitější, ať mi trhnou nohou, můžou i dvakrát 😀

petap1
18. kvě 2010

ivarei: On se člověk vždycky říká, jak bude to a ono, apak když může, tak to udělá jináč, viď 🙂 No, nakupuješ asi méně než jsi si myslela, ale nakupuješ super věcičky 😀

Betox: JJ já to vše vydržím...vůbec si na nic nestěžuju 🙂 JJ manža se stará královsky..až někdy musím upozornit, že nemůžu nic nedělat...ale užiju si to, to jo..je hezké, když se někdo stará 🙂

vveru: No tak to ať jdou někam..ty jim to řekněš na rovinu a oni to pak chtějí....a ještě za malé peníze....tak to ať se jdou vycpat 😠 JJ manžílkové někdy opravdu překvapí...a to jen v tom dobrém 🙂 🙂

jechulka77
18. kvě 2010

holky prosím vás jak je to tam s placením?? Platí se věci a výkony ,které nejsou hrazeny pojištovnou hned třeba před stimulací nebo jak?? Já si budu platit to pero, Lovásová říkala 5000,-,takže asi to budu platit hned jak mi ho dá,že jo a co třeba PK? Nebo AH????

betox
18. kvě 2010

petap: 😉

inza
18. kvě 2010

jechulka77: leky se plati hned a trba ICSI, PK atd az potom. Nevis co nakonec budes ci nebudes potrebovat 😀 . Muzes platit i kartou nemaji s tim problem. Ja platila vzdy jenom kartou. Jinak pokud budes pera potrbovat dve tak ten doplatek je kolem tech 5 tis. na to se priprav

ringle
18. kvě 2010

Ahojky Holky,
byla jsem návštěvnicí gennetu a v lednu iscare. No a tak sem tam, když je čas čtu diskuzi tady i tam 🙂

Pet: ptala ses na nemocnici v Brandýse....jsou tam úúúúplně suprový.....sestřičky super a k doktorům? Já bych nikdy do Brandýsu nejela (trošku z ruky), ale protože moji oblíbení a úžasní gynekologové a porodníci z Neratovic přešli dělat do této nemocnice, MŮŽU JEN A JEN DOPORUČIT

Takže bych se této nemocnici nebránila 🙂 a já ani nebudu, protože mám termín 25.09. 🙂

jechulka77
18. kvě 2010

inza tak budu platit teda dvakrát těch pět tisíc,když budu potřebovat dvě?? Jsem z toho jelenice 😅