Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
22. čer 2010

pets: ty jsi tedy pracant..tvou energii mít 🙂 Já potratila v 9tt...ale zamklo se asi v 6tt nedošli jsme do srdíčka ☹

inza: to je to..každý říká něco jiného...četla jsem diskuzi i s lékaři a všichni by počkali na první MS, aby se sliznice vzpamatovala a pak už se názory liší...dokonce jich spousta přiznává, že na to nejsou žádné studie a nikde nikdo neprokázal, že brzké otěhotnění po revizi, by bylo příčinou dalšího nezdaru. Takže vše jsou "jen" názory lékařů, které nejsou nijak podložené. Já mám v okolí holčiny co otěhotněli po 2m a bylo to OK..moje Dr. obvodní, dokonce otěhotněla ještě pře první MS (cítila se tenkrát dost blbě, že se jí to stalo) a má zdravou holčičku...taky nikde nenašla žádné studie, že by to vadilo....tak se asi opravdu budu řídit podle toho jak se budu cítit a vykašlu se na všechny ostatní radili 🙂

petap1
22. čer 2010

betox: Už jsem se vyvztekala a je to lepší 😀 Vidím to optimálně po té druhé MS..takže srpen 🙂 Takže vám by se mohlo zadařit i přirozeně ? To by mohl být hezký dáreček z dovolené 🙂

betox
22. čer 2010

petap: ono se člověku přinejmenším uleví....No uvidíme. kdyžtak hurá na IVF 😉

petap1
22. čer 2010

betox: Jj máš naprostou pravdu 😀

anlek
22. čer 2010

Petap, to je k vzteku. Ale s tim, kdy se zacit snazit ... Ja bych rekla, ze na to neni jednoznacna odpoved ... Kazda regenerujeme jinak ... Kdyz budes psychicky ok, fyzicky se citit dobre, tak bych tomu nechala volny prubeh ...

petap1
22. čer 2010

anlek: Jj holt bude rozhodnutí na mě..ale já se s tím poperu 😉 😀

inza
22. čer 2010

petap: jj vim ze nejsou zadne prokazane studiea proto ma kazdy dr asi trochu jinej nazor. Jak pise anlek tak zalezi na tom jak regenerujes. Proste az se budes citit ok tak do toho pujdete....

mandre
22. čer 2010

Ahoj holky, jsem zpět z výletu.
Předem gratuluju Evak k holčičce (jak jsem řekla, až půjdu v uterý na PC, tak budou 2 holky 😀... ), těším se na fotečky 🙂
V pátek jsem začala se stimulací, dnes jsem byla na UZ, a jak se zdá, reaguju úplně jinak, než poprvé...dnes drobné folikuly, zvýšena dávka na 225IU, kontrola v pátek. Tak nevím, co si myslet... 😖 ...jestli něco naroste....minule jsem měla v tuhle dobu asi 7 kousků 10-12mm, co vy na to?

inza
22. čer 2010

mandre: neboj neco urcite naroste. a davku jsi nazacatku mela stejnou jako minule? Ja uz taky zacala se stimulkou, ale mam dlouhy protokol takze zatim strikam nosni spray a cekam na mrchu 😉

mandre
22. čer 2010

inza: minule jsem měla 150IU a teď taky...takže jsem píchla 4x150 a dneska už mám dát 225IU, jestli to cestování mi to nějak nezarazilo 😝 , jsem i MS dostala o 1 den dřív.

majcam
22. čer 2010

Kive:tak konzultaci máš za sebou,a taky jsem si myslela,že když mě gynekolog pošle do centra,tak tam vše vyšetří krůček po krůčku a nás bude podle možností čekat přirozená cesta,ale prý je tam taky ten věk blbej na přirozenou cestu...a jak tě poslali na to HSG,tak mě o tom nic Lovásová neříkala,tak když bych měla jít na IVF,tak to bude vadit..? Nevíš,nebo někdo z holek...?
Evak:moc gratuluju k miminkovské holčičce!!!!!
Holky nevíte někdo co s mým problémem?-jsem po druhé inseminaci,menzes jsem normálně dostala po vysazení ultrogestanu(4dni)po šestidenní pauze jsem začala špinit s krví a dnes špiním šestý den.To samé jsem měla po 1.IUI a to jsem špinila 16dní,byla jsem na krvi a nic se nezjistilo,a ani dr,mi k tomu nic neřekla. Teď 28.6.mám jít na konzultaci před IVF a vůbec teda netuším,jestli na to budu moct jít...neví to někdo,co by to mohlo být? Děkuju

majcam
22. čer 2010

Vveru, 2411?moc držím pěstičky ke // !!!!!!!!!

pet.s
22. čer 2010

petap..moje kamarádka..několik pokusů IVF a nic, pak několik let snažení s novým chlapem a nic, pak se rozhodli, že už ani na další IVF nepůjdou. Tu noc otěhotněla,ale zamlklo v 8tt. Byla na revizi. Dr ji řekl, že hned po MS se může snažit. Otěhotněla a má krásnou Annu Markétku. Ted v září ji bude rok.Porodila ve 39 😀

kive76
23. čer 2010

@majcam ahojky, na HSG mě dr. Brandejsková poslala protože ty všechny odběry na HP, štítnou žlázu, mám v pořádku. a tou hsg se zjistí HSG (Hysterosalpingografie)zda mám průchodné či neprůchodné vejcovody...:
Hysterosalpingografie je neinvazivní postup používaný při diagnóze neprůchodnosti vejcovodů s použitím kontrastní látky. Kontrastní látka se pomocí speciální trubičky v praví do děložní dutiny, která se pak zaplňuje. Ultrazvukem pak lékař zjistí průchodnost vnitřních pohlavních orgánů. Vyšetření trvá 15 až 30minut a není bolestivé

ahojky, toho 28,6. si tam na tu konzultaci dojdi, a řekni to doktorce, a ono ti k tomu určitě něco poví, ale já nevím...

kive76
23. čer 2010

mám dojem, že tu někdo nedávno scháněl těhotenský pás....http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/... tady prodávají a není ani moc drahej..

kive76
23. čer 2010

@kive76 nejde mi to načíst...no nic...kdy žtak jukněte na ty stránky www.tchibo.cz snad aspon foto půjde
Těhotenské pásy na břicho 2 ks, bílý a šeříkový
Kč 199 kč

Skvělé kombinační možnosti. Pro těhotné: prakticky prodlouží tričko. Lze nosit pod oblečením nebo přes něj. Obzvlášť pohodlné díky elastanu. Neomezují
v pohybu. S bočním řasením. Jednotná velikost.

Kvalita TCM:
Vynikající kvalita, pečlivě vybrané materiály a výroba podle exkluzivních postupů. Pouze výrobek, který splňuje všechna tato kritéria, obdrží známku kvality Tchibo.
Další informace naleznete na adrese:
www.tchibo-quality.com

Skin Care:
Všechny textilie, které přijdou do přímého kontaktu s pokožkou, prošly přísnými kontrolami, zda neobsahují škodliviny. Na to se můžete spolehnout.

Materiál: 92 % bavlna, 8 % elastan
Barva: dva pásy v sadě: bílý a šeříkový

kive76
23. čer 2010

no ted to pro změnu naběhlo 3x hi,hi..

darkwitch
23. čer 2010

@majcam pokud jdes na ivf tak hsg nepotrebujes, protoze pri ivf je jedno jestli mas nebo nemas nepruchodne vecovody, takze by to vysetreni bylo zbytecne... myslim, ze na konzultaci nevadi, ze spinis, mozna je to reakce na utros... ale nevim to me jen tak napadlo...

jinak preji krasne dobre rano 🙂

inza
23. čer 2010

preji pekne dobre ranko 🙂

petap1
23. čer 2010

Dobré ráno,

pets: tak to jsi mě potěšila...sice to asi po první MS nerisknu, jelikož mi Daněk říkal, že mi bral více té sliznoce, aby byl dobrý vzorek...tak bych asi měla tu sliznici nechat se vzpamatovat..ale po druhé MS do toho jdu 🙂

Mandre: neboj oni narostou..jen mají pomalejší start 🙂

betox
23. čer 2010

Dobré ránko,

mandre: tak jak bylo?

kive76
23. čer 2010

ahojky majcam:, no a já když jsem byla na tý první konzultaci...tak i když doktorka řekla , že to iui má menší pravděpodobnost v otěhotnění, že pak je lepší to IVF...jsem říkala, že nejdřív zkusíme i tak to iui, a proto mě poslala na to HSG...

kive76
23. čer 2010

@darkwitch ahojky, a kdy ty jdeš na to IVF?

darkwitch
23. čer 2010

@kive76 ahoj ja jdu v patek na IUI a kdyz nenajdu // tak 9.7. mam konzultaci k IVF a jak prijde ms tak zacnu stimulovat 🙂 je to rychlost, tak jsem na to zvedava...

kive76
23. čer 2010

j
@darkwitch jo to je rychlost.. 🙂 oni to tady holky říkaly,že ta první konzultace má dlouhý objednávky ---tak já měla měsíc a půl a pak to jde rychle za sebou.. přítel byl dneska u hepatologa a na odběrech krve na žloutenku C, a výsledek a kontrolu bude mít příští čtvrtek a já snad do tý doby i to HSG, teda mám to tenhle tejden dostat, resp. zítra, nebo pozítří tak doufám, že se dočkám ...a příští týden bude HSG ...jakmile to dostanu, objednám nás na 2 . konzultaci k Dr. Brandejsové před IUI at termín mám objednám...a nebo až po tom HSG...říkala, že to pak tak bude za 2 týdny ta konzultace.../takže ty jsi těsně před náma/ 🙂

kive76
23. čer 2010

@darkwitch přemejšlela jsem nad tím co to je // a nejsem zas tak blbá blondýna ... 😀 už mi to došlo... 😀

darkwitch
23. čer 2010

@kive76 jo je to rychle, od prvni konzultace jsem nepromarnila ani cyklus, je to mesic a ja mam za sebou 1. IUI a jdu na druhe a jsem rovnou objednana na konzultaci k IVF... nekdy se nestacim divit jak rychle to jde...

darkwitch
23. čer 2010

@kive76 // no, jo tehotensky terminus technikus 😀

mandre
23. čer 2010

Petap: koukala jsem, jak péro....nu což, uvidíme v pátek
Betox: bylo dobře 😀 , trošku nám sprchlo, ale moře teplé, dali jsme si i rybky k papání 😵 ....jen jsem čekala MS spíš na konci...a místo toho jsem pěkně 3 injekce dala už tam 🙂 ...jsem se divila, že při letištních kontrolách ani nic nechtěli vidět...batoh plný jehliček 😀 😀 a pero s tekutinou jsem pronesla s sebou na palubu 4x 😅...jsem nafasovala večer v Gennetu a šup na letiště 😀 😀

betox
23. čer 2010

mandre: tak hlavně, že jste zrelaxovali 😉 . Tý jo, tak to taky koukám, že vás nechali projít s takovýma zásobama 😉 Držím palce, ať se folíci umoudří

pet.s: Tak co 3D UTZ? Co Terezka?