Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. črc 2010

petrita ja jsem taky myslela, ze budu makat, ale ted si rikam, ze bych pro mrnousky mela neco udelat, tak radsi zustanu doma, jestli mi to vyjde...

petrita83
20. črc 2010

@darkwitch tak budu držet palce 😀 a závidět jen potichu 😀

majcam
20. črc 2010

My jsme si teď s manželem říkali,že kdyby to nekl...(nechci to říkat nahlas),tak hned do dalšího IVF nepůjdem,nechám se poslat ještě na nějaká vyšetření a pokud by dopadly dobře,tak se budem pokoušet doma a kašlu na to,že mi Lovásová říkala,že největším naším nepřítelem je věk..no uvidíme člověk míní,život mění 😉
@inza a jaký byl u vás problém,nebo proč vám to předtím nevyšlo? Řekl vám někdo?
@petrita83 já se zatím doma nenudím a nějak si říkám,že si nedovedu představit možný návrat do práce(tam to vědí, proč jsem doma),a to jsem jinak člověk,který moc neumí odpočívat a musí furt něco dělat...,možná kdybych měla jinou práci(třebe v kanceláři),tak si neschopenku brát nebudu,ale pracuju v restauraci a je to tam dost náročný..

petrita83
20. črc 2010

@inza ahaa..tak pak my máme Simonky..ale pepíci jsou lepší 😀 tak u nás zůstanou jako mušketýři 😀

petrita83
20. črc 2010

@majcam to je jasné..já jsem v kaneceláři a program si můžu uzpůsobit..tak to neni problém...fyzicky se nestrhám..ale psychicky 😀 😠 blablabla 🙄
ale jak řikáš, taky bychom pak prošli důkladněji všechny vyšetření..náš problém byl zatim jen špatné spermio..prý možná má přítel nějáký zánět o kterém ani neví..tak by pak navštívil uro..atd..ale ono taky jelikož nemáme ledňáčky by další pokus mohl být tak za 2-3měsíce..a do toho bychom určo šli..je to dlouhá doba..al nechci na to ani myslet 😔

darkwitch
20. črc 2010

ja budu muset na lapraku v pripade ne... (tak ja to taky psat nebudu 🙂 ) u me je to nepruchodny a castcne nepruchodny vejcovod...
ja nevim jak rychle bychom sli do dalsiho pokusu, ale nam se urco zadari a nebudu to muset resit 🙂
ja taky delam v kancelari, ale taham porad nejake kartony...

inza
20. črc 2010

@majcam: No u nas od embryologa po dr nevi proc to nevyslo a ani proc to nejde normalne. Vsechna vysetreni mame. Manza OK a ja mam jenom vyssi NK bunky a MTFHR mutaci a na vse jsou prasky. I HSK dopadlo OK jenom odstrihli neco co tam pry "plandalo", ale nicemu nevadilo. Takze to je asi neco mezi nebem a zemi 😀

majcam
20. črc 2010

Tak snad tam ty bojovníky máme,když cítíme podbříšek?! Nebo jak jsi to Inzo cítila předtím u těch předešlých IVF?

petrita83
20. črc 2010

@majcam holky nestraště mě..já nic necítím 😢

darkwitch
20. črc 2010

petrita neboj nemusis nic citit, vem si kolik holek zjistilo, ze jsou tehu ve tretim mesici ty taky urcite nic nescitily 😉

inza
20. črc 2010

majcam: je ja ani nevim 😀 , ale myslim si ze tak jako ted jsem necejtila 😉
@petrita83: neboj oni uz pekne zahnizdili a ted spinkaj v domecku 😉

majcam
20. črc 2010

Jééé holky,nechtěla jsem strašit...nebojte...to dáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petrita83
20. črc 2010

@inza , @macjam ...já vim a taky doufám..hele nic necítíš..bojíš se že je to špatně..něco cítíš a to samé..a pořád dokolečka dokola..hele taky vám doporučila Lovásová hodně bílkovin???já se teď tady pokoušám zdolat nějákej proteinovej nápoj..a fakt to do mě neleze..je to hnus..

majcam
20. črc 2010

Dáme to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inza
20. črc 2010

@petrita83: me Langerova. Rikala ze nejlepsi je poradnej steak a zelenina. Manza se toho hned chytnul a s dr si dobre notavali potom. Ja jim tu zeleninu. Maso moc nemusim. Tak maximalne v nejakem zeleninovem, testovinovem salatu...... ... Pak hodne pit a nejenom vodu ale i juice, mineralky atd coz me nejde protoze piju tak nejvice vodu se stavou

majcam
20. črc 2010

@petrita83 mě teda nedoporučili nic 😠 ,vím to jen od vás!!!Vlastně mi přijde,že skoro všechno vim od vás 😀 , hlavně od chudáka Inzy,když si představim jaký jsem měla naprosto deb....otázky 😔

inza
20. črc 2010

@majcam: jasnacka at nikdo nepochybuje 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

inza
20. črc 2010

@majcam: proc deb.....proste normalni otazky. Asi kdyby clovek nechtel tak na ne neodpovi nebo odpovi co by chtel 😀 😀

inza
20. črc 2010

no nic jdu dat obed a asi s veceri dohromady 😀 . Jak jinak testovinovy salat. Manza ma dnesk aukol koupit me dalsi zeleninu a ovoce tak jsem zvedava s cim prijede 😀 😀 . Jak to tak vidim tak se zeleninou propasovanou pres kravu ci prase 😀 😀

petrita83
20. črc 2010

@inza 😀 😀 😀 to bude určitě lepší než tyhle drinky..asi ho jdu vylejt..protože teď mě z toho teda trochu bralo břicho..asi se to bobískům taky nelíbí 😀 půjdu na obíd a pucnu nějáký kuře, prasátko, nebo kravičku 😀

petrita83
20. črc 2010

@majcam já vim taky všechno odtud..až na ty bílkoviny 😀 tak tady s nima perlim 😀

darkwitch
20. črc 2010

holky prazdna pera normalne vyhazujete? a kontejnerek s jehlama nekam vracite nebo ho normalne vyhodite?

inza
20. črc 2010

dark: ja pera vyhazovala a na jehly jsem mela odbyt pres znamou. Jak jsi zvladla tolik vpichu? 😀

darkwitch
20. črc 2010

inza kupodivu uplne vpohode 🙂 jsem se rozjela 😀 akorat jednou jsem se asi trefila trochu spatne, protoz mi pak trosku tekla krev, budu mit modrinu, ale kdyz to byla tak mala davka tak to snad neva...

darkwitch
20. črc 2010

tak jsem pera taky vyhodila a kdyz si vzpomenu tak se v gennetu zeptam co s kontejnerem... ja jsem do nej teda krome jehel cpala i ty alkoholovy polstarky, ale to asi neva...

inza
20. črc 2010

dark: oni jsou jehly pak brany jako nebezoecni odpad. V gennetu ti je vezmou a pak je nekam odevzdaji. Ja polstarky normalne vyhazovala do kose

darkwitch
20. črc 2010

me prisli nebezpecne i polstarky 😀

darkwitch
20. črc 2010

hura uz mam za sebou i posledni injekci ovitrill 🙂 a picha se lip nez pregnyl 🙂

anlek
20. črc 2010

Darkwitch, ja odevdala vse krom pera do Gennetu, at to odborne zlikviduji. 😉 Posledni je vesela. 😉 😉

darkwitch
21. črc 2010

anlek tak ja jim to tam taky nejak dam at si s tim poradi 🙂 jo ted uz jen cekat jak to dopadne...