Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
24. črc 2010

@majcam no tak se mu to nelíbilo, tak už žádné rozčilování!!!!ale neboj já se nedávno taky pěkně rozčílila..to bude dobrý, musíme tomu věřit 😀 a měli by to být bojovníci po nás, tak žádné strachy 😀

darkwitch
24. črc 2010

ahoj holky tak hlasim, ze nam zustala 4 embryjka, vikend bude nekonecne dlouhy...

petrita83
24. črc 2010

@inza vždyť já to vim 😖 kdyby se ptali tak jim to nepovolim 😀

petrita83
24. črc 2010

@darkwitch jsou krásný..a nakonec jak tady říkaj holky stačí jen jedno , když je šikovný..a když budou 4 bojovat jsou to krásný vyhlídky 😀tak jim držim place ať bojujou!!!

soni1
24. črc 2010

Ahojte baby, neviete poradiť? V stredu som bola na KET, ale nepociťujem žiadne bolesti v podbrušku, ani v prsiach, iba sem-tam nejaké to pichnutie. Neviete mi poradiť, je to v poriadku? Nemala by som už niečo pociťovať?

darkwitch
24. črc 2010

petrita ja doufam, ze budou bojovat, ani nevim jak vypadaj, ale rikala, ze dnes to na transfer neni, ale nevim jestli proto, ze jsou pozadu, nebo proto, ze jsou krasny... ale asi proto, ze jsou krasny, jsme byli dohodly, ze kdyz budou 4 krasny tak bude pk... teda fakt to budu nervy, ale zase se zitra vyspim, kdyz nebudu cekat od pul osme kdy zavolaji...

petrita83
24. črc 2010

@darkwitch tak to vypadá, že jsou krásný!!!kdyby nebyli tak ti je tam šoupnou hned, takhle vědi, že zvládnou PK, my to měli také tak..tak se nobej jsou to eviděntně bojovníčci 😀 a kdy teda bude et?

darkwitch
24. črc 2010

no pokud budou vypadat dobre tak v utery...

petrita83
24. črc 2010

@darkwitch tak to budou určitě!!tak snad ti to do úterý rychle uteče..a oni teda volaj i v neděli?to je dobrý..ale to čekání n atel. jen děs viď? jsou to nervy..ale bude to dobrý!

darkwitch
24. črc 2010

v nedeli nevolaji, prave proto se vyspim, kdyz nebudu cekat na telefon... ale v pondeli to bude na chocholouska...

petrita83
24. črc 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 no to teda!! já to přes neděli nezažila..mě volali v prac.dny...tak budu držet palce ať v po volaj, že se všichni džej a uterý je pak hnedle 😀

darkwitch
24. črc 2010

prave je blbe, ze mi nedele vychazi na treti den...

darkwitch
24. črc 2010

jeste mam jeden dotaz, jak dlouho vas po OPU bolelo bricho? ja jestli je to normalni nebo se mam zacit bat...

soni1
24. črc 2010

Baby, neviete mi odpovedať na vyššie uvedený príspevok?

inza
24. črc 2010

dark:neboj to utece jak voda.urcite jsou krasny tak budou v pohode

darkwitch
24. črc 2010

@soni1 ja mam teprv po OPU takze nevim, ale myslim si, ze je zbytecne se stresovat a pozorovat, protoze kazda to mame jinak, nekdo muze mit nejake boleni a nekdo si uhnizdovani ani nevsimne...

kive76
24. črc 2010

ahojky holky,

tak mám po HSG...je to v pořádku, průchodný vaječníky...takže bychom mohli zkoušet těhotnět přirozenou cestou, ale ještě ve středu jdu na UZ, aby zjistili jestli mám ovulaci..jestli to jde normálně, pokud budu mít tak asi ještě tak do konce roku zkusíme těhotnět normálně, a od novýho roku zkusíme to IUIčko, a pak to IVF, a pokud nebudu mít ovulaci, tak pak bychom příští měsíc zkusili IUI...a uvidíme co dál..

darkwitch
24. črc 2010

kive tak drzim palce at se ti povede otehu prirozene 🙂

petrita83
24. črc 2010

@soni1 ahoja, promiń já si ho vůbec nevšimla...jinak nevim jak je to u ket ale asi to bude podobné jako u ET..ukaždého j eto jiné..někdo něco cítí , jiný ne..neexistuje proto, žádné pravidlo..nejde říct co je dobře atd..tak buď hlavně v klidu, určitě to bude dobrý!!jinak středa byl anedvno , tak ještě vydrž...když máš testovat za 14dní???od Ket?

majcam
24. črc 2010

@darkwitch mě bolí nějak tak furt,ale každym dnem je to lepší,polevuje to,na začátku jsem nemohla ani spát bez pokrčených nohou 😉 ,jinak gratuluju,ale já bych se bála nechat tam bobky přes neděli,přece musí u nich někdo být.. a s těma čtyřma:určo jsou hezký,tak vyčkávaj, my měli taky dlouhou dobu jen tři,a taky vyčkávali,to byli teprve nervy s tak malým počtem 😠

inza
24. črc 2010

dark:kazdeho boli ruzne.me bolelo asi 2dny.
Soni1:mozna je brzo jeste neco citit.nevim ja ket nemela.zkus kdyztak diskuzi o ket

kive76
24. črc 2010

@darkwitch díky... tobě taky držím palečky...at je vše o.k.. 🙂

soni1
24. črc 2010

Ano, testujem na 14 deň po KET.

petrita83
24. črc 2010

@soni1 tak vydrž!!!! 😀 já vim je to děs..ale nic jiného než čekat nemůžem 😀

darkwitch
24. črc 2010

holky dekuju za uklidneni 🙂 jsem se uz bala jestli neni neco spatne, ale tak piju hodne tak je snad vsechno v poradku
majcam oni nebudou sami, embryologove u nich budou 😉 a ja s nima budu v myslenkach 😉
urcite to jsou sikovni bobisci a vydrzi 😉

majcam
24. črc 2010

@soni1 taky jsem se pozorovala,ale nakonec jsem zjistila z jiných diskusí,že bolení podbříšku je ze stimulky a z OPU, a točení hlavy,bolení prsou a zvětšení je po ultroši 😉 ,opravdu je ještě brzo...

majcam
24. črc 2010

@kive76 jé tak to je hezká zprávička,taky se kdyžtak pak pustíme do přirozeného,už ani nevím jaké to je po těch IUI, kdy se skoro pořád nějak nemohlo,protože to vše bylo načasovaný.. 😉

darkwitch
24. črc 2010

ted me jeste napdalo jak je to se sexikem, muzeme po OPU a ET sexovat?

majcam
24. črc 2010

@darkwitch právě,že po ET si myslím,že ne,ale po OPU to nevim,i když já se bála,kvůli tomu ultroši,aby mi to tam vevnitř manža nějak neponičil 😀

darkwitch
24. črc 2010

taky bych volila dobu mezi utrosema 🙂