Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
30. črc 2010

@ivula21 tak ja zustanu u toho clanku s letem, je pro me priznivejsi 😀

majcam
30. črc 2010

Dobré ráno...
@inza ve Špindlu jsem pracovala v zimě před dvěma roky na Dolské 😉

inza
30. črc 2010

majcam: ja byla teda na praxi na cistirne odpadnich vod pres leto a to bylo super. Krome vikendu ty jsemmela volne tak jsem pak hned po praci vyrazela kazdy den ven do kopecku bud na kolo, beh, prochazku. Fakt prijemny relax. Dneska se chystame po o na kolo s manzou teda jestli se mnou bude mluvit. Nejak jsme se chytli.....jeste kvuli tomu ze se to enpovedlo resp oba jsme z toho byli spatni a tady to nejka bouchlo.......

majcam
30. črc 2010

@inza neboj,taky s manžou moc nekomunikujeme,teda on se snaží,ale já jsem na pěst... 😠

mandre
30. črc 2010

Ahoj holky: my byli před rokem ve Špindlu na týden lyžovat a teď jsem chtěla v létě na Sněžku, tak jsme jeli na 4 dny. Ubytovali jsme se v hotelu Venuše...doporučuju, kdo má rád vynikající papání...to bylo fakt výborný. Ještě jsme chtěli znova, 1 den nám pršelo, takže jsme chodili v pláštěnkách 😀 a nebyly výhledy...
inza: tak to není vina ani jednoho z Vás, prostě to je někde mezi nebem a zemí, jak si psala...to bude lepší 😔 ...oni ty chlapi jsou občas mimozemšťani 😀 😀

sichatka
30. črc 2010

@inza - takových bouřek s mažou ještě bude, byly jste oba ve stresu a holt to bouchlo. Že to nevyšlo, za to nemůže ani jeden z vás, nám to na první pokus nevyšlo. Nevím, kolikátý byl u vás, ale věř, že se to také povede.

betox
30. črc 2010

Ahojky holky,

tak jsem zpátky z Gennetu. Primářka koukala na výsledky z té operace a jsem prý fakt záhada. Na tom vaječníku je tkáň z plic 😒 a bestie je to tam pořád. Nicméně to vypadá že to nemá "vliv na funkci". Byl tam zrovna pěknej folík, takže v úterý jdeme na IUI. Počítali jsme jak by nám eventuelně vyšla to IVF a vychází to s tou dovolenou hodně nešikovně, takže to nebudeme lámat a necháme to až se vrátíme. Na první konzultaci k IVF bych se měla objednat mezi 20. a 25. DC, aby se poslala žádost na pojišťovnu, chtěla jsem se vás zeptat, proběhla u vás IVF hned s menstruací nebo se musí čekat až na ten další?

darkwitch
30. črc 2010

betox ty si vazne zahada, tak hlavne, ze to nema vliv na funkci, u me probehlo ivf hned dalsi cyklus IUI, asi zalezi kdy podas zadost na pojistovnu

darkwitch
30. črc 2010

me tam chybi po ... dalsi cyklus po IUI...

betox
30. črc 2010

dark: díky a schvalovali Ti to ještě v tom cyklu, kdy proběhlo IUI?

darkwitch
30. črc 2010

presne tak, proto jsem sla po IUI hned na krev protoze 14 den po IUI jsem mela prvni schuzku k IVF a hned jsem i nafasovala gonal, protoze jsem zacla spinit a dalsi den byla - snad to je apson trosku srozumitelne

betox
30. črc 2010

jojo, chápu, díky moc 😉 a jak je?

darkwitch
30. črc 2010

betox dobre, zatim je jeste brzo myslet na test takze jsem vklidu, akorat po utrosi jsem strasne ospala, takze si chodim po obede lehnout 🙂

betox
30. črc 2010

@darkwitch hezky odpočívej a opečovávej se 😉 . Ještě prosím Tě, nepamatuješ si, který DC jsi byla na té první konzultaci?

darkwitch
30. črc 2010

no bylo to 14 dni po IUI, ale ted si nepamatuju kolik DC to bylo, ale den pred 1.DC...

betox
30. črc 2010

@darkwitch díky 😉

betox
30. črc 2010

Přeju všem krásný víkend 🙂

darkwitch
30. črc 2010

betox a vy teda ted pujdete do iui a dalsi cykus do ivf?

plasice
30. črc 2010

Ahoj Dark,mám taky otázečku.Píšeš,že jsi měla Gonal,jaký je rozdíl meyi Gonalem a Puregon penem,nevíš?Já žádala pojištovnu o ivf stimulované Puregonem,ale v protokolu stimulačním mám napsaný Gonal,tak nevim.A doktorka mi říkala,že je to to samé.Měla jsi pero?A jakou barvu mělo?Ten Puregon pen má být žlutočernej,tedy to pero,podle youtubu.Děkuju. 🙂

darkwitch
30. črc 2010

plasice ja mela gonal pero, jaky je rozdil mezi puregonem a gonalem nevim, to pero gonalu je prevazne bile...

betox
30. črc 2010

@darkwitch no my to právě teď počítali a mohl by nám ET vyjít na dovču, takže to nebudeme hrotit a necháme to až na konec září 😒

darkwitch
30. črc 2010

aha, treba to uz nebudete potrebovat 😉

plasice
30. črc 2010

Aha,tak to jo,tak nevim.Tak snad to učinkuje stejně.Začínám píchat příští týden,všem genetačkám přeji hodně pěkných embryjek a zdravých miminek. 🙂

darkwitch
30. črc 2010

plasice ja myslim, ze je to stejne doktorka urcite vi co dela, neboj

betox
30. črc 2010

@darkwitch 😉

anelka001
30. črc 2010

Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími🙂

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?...

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😀

inza
30. črc 2010

😉 mandre:no asi neni na zacatku proste o techto problemech nejsme schopni spolu mluvit resp ja nedavam emoce moc najevo a po delsi dobe to pak bouchne.Nakonec ale se mnou na kolo sel. kdyz kupoval pivko u jednoho stanku tak se ho pani ptala kdo ho tak honi a kdyz rek ze zena tak rpy ze honemam tak honit 😉 , ale moc mu to nepomohlostejne tech 50 bylo v horach a zitra to bude podobne. musim rici ze jsem si hlavu trochu procistila 😀 a pak trosku zalila pivkem 😀 😀

sichatka: tobyl uz nas treti pokus ☹

dark:doufam ze drzis pepana pevne 😀

jsem orvana jak ....., asi pujdu brzo do hajan je tu stejne hnusne 😀

darkwitch
30. črc 2010

inza jasne drzim 🙂 tak doufam, ze mi neproklouzne 😉

pet.s
30. črc 2010

Ahojky holky, tak mám zadělaná těsta.Zítra se bude péct
Byly jsme dnes v Podolí na UZ. Teriška má 1375g.To je macek, co?
Na chodbě na Uz seděly jak slepičky na hřadu maminky po císaři. A vyprávěly si zážitky z porodu, tak jsem se, děvečky, tak nějak rozhodla, že rodit nejdu. Nechám si tam Terinku do puberty a bude 😀 😀 😀 😀

anlek
31. črc 2010

Pet.s tak hezky porod Terinku prirozene. 😉 To neni zadna hruza. Naopak, super zazitek, doufam, ze si ho zopaknu. 😉