Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
6. srp 2010

betox ja vim, ze to jeste nic neznamena... spinim, uz od vcerejska...

betox
6. srp 2010

@darkwitch tak držím palce, pet.s tuším taky psala, že po IVF špinila....

darkwitch
6. srp 2010

betox dekuju, tak uvidim... v pondeli si dojdu na krev a uvidim... ale ja byla tak presvedcena, ze tam dneska ty dve carky budou, ze me to nejak vzalo i kdyz vim, ze se jeste objevit muzou...

betox
6. srp 2010

@darkwitch já Ti úplně rozumím. Vždycky si říkám, nebudu se na to upínat a pak mě ten neúspěch stejně vždycky hrozně rozhodí ☹ Ale hlavu vzhůru a mysli pozitivně 😉

darkwitch
6. srp 2010

betox jasne hlavu vzhuru, porad je jeste cas 🙂 no, aspon, ze vim co me ceka v pripade neuspechu laparka a pak KET

petrita83
6. srp 2010

@darkwitch držim palce...třeba to fakt nic neni..někdy se to stává..kolikátý jsi dnes den?

darkwitch
6. srp 2010

petrita dnes jsem desaty den od ET

petrita83
6. srp 2010

@darkwitch vyhlídky jsou dobré..ještě je čas bay tam byly //..av záloze máte ledńáčky- což je úžasný!!!

darkwitch
6. srp 2010

petrita a dekuju, taky drzim palce 🙂

petrita83
6. srp 2010

@darkwitch tak to je ještě brzo..in vědi proč řikaj testovat až 14.den..hele a jakou jsi měla citlivost testu..já nejdřív měla 25..a tam bílo..a pak jsem koupila mamatest 10 a bylo to tam krásně vidět...
Dneska jsem zase trochu pozitivní..už nějak ani brečet nemůžu..asi už jsem si to za ten týden vybrala..tak určitě nebuď smutná,. kup další test a uvidíš 😉

darkwitch
6. srp 2010

petrita ja zkousela ten z gennetu a ten ma citlivost 20
jasne jeste vydrzim, ja mela pocit, ze to vyslo tak jsem testla, ale asi jsem mela byt trpelivejsi... uvidime jak to dopadne

petrita83
6. srp 2010

@darkwitch tak právě na tom jsem 10den neviděla nic...tak klídek 😀 víš jak to je co je zadarmo..stojí...zkus jinej 😀

darkwitch
6. srp 2010

petrita ja jinej nemam 😀 a venku je hnusne, pujdu je koupit az odpoledne jestli prestane prset 😀

cibka
6. srp 2010

ahoj holky
petrita jeste to nevzdavej 10 den je jeste brzy 😉 a to spinení fakt nic neznamená
musíme verit ze se nam to povede jako pet

majcam
6. srp 2010

@darkwitch ještě neblázni,někomu se to ukazuje později,držím pěsti....

svetluska74
6. srp 2010

ahoj, tak ve středu proběhl ET, embryoložka se rozplývala, jaké je to krásné embryo, Lovásová mi říkala, že to je fakt zázrak - nejdřív 28 vajíček, z toho 18 embryí. Nakonec máme 3x3 zamražená embrya, transfer 1 (po dohodě s dr.).
Od středy do konce týdne mám dovolenou a příští týden hurá do práce. mám nařízeno pít 3-4 litry tekutin a hodně bílkovinné stravy, případně proteinové nápoje. Tak se to snažím dodržovat. Tolik ode mě nějnovější informace.
Mějte se krásně a neztrácejte naději, i když ze své vlastní zkušenosti vím, že někdy je to dost náročné si tu naději uchovat. Ale i tak - všem držím všechny palce co mám.

betox
6. srp 2010

@svetluska74 no to je úžasný. Moc Ti držím palce a určitě se ozvi 😉 . Opatruj se

petrita83
6. srp 2010

@svetluska74 to je nádhera...moc držim palce!!!

darkwitch
6. srp 2010

@svetluska74 drzim palecky at to vyjde
majcam ja vim, snazim se na to nemyslet...

inza
6. srp 2010

petrita: co to ctu. Je me to moc lito, ale jeste se nevzdavej.Uvidis ze v utery budou mit pro tebe jenom pozitivni zpravy.Nadeje umira posledni.
dark: jeste je na konecny verdikt brzo. Pockej si na krev.Ja mela pocitu tretiho IVF ze nam to taky vyslo a nic.Pritom oproti predeslim pokusum tam jsem nejak podvedome tusila ze to nevyjde......omlouvam se za chyby pisu to na mobilu a sem tam nejaka pismenka vklouznou kam nemaj

Jinak nam kdyz nevyslo 1IVFko tak jsme toho taky meli dost a do dalsiho se nam jit nechtelo, ale pak se to rozlezelo a rekli jsme si nac cekat a sli do druheho. To se nepovedlo a tal do tretiho,ktere nevyslo. Tak ted cekame na konec srpna na konzultaci s dr jak eventuelne dale. Pokud pujdem do 4 tak to uz plne za nase......

inza
6. srp 2010

svetluska: drzim palce at to vyjde a nekdo uz konecne protrhne tu smulu

darkwitch
6. srp 2010

inza ja vim, ze na konecny verdikt je jeste brzo... teda tady pekne leje...

inza
6. srp 2010

dark: u nas v Jizerkach zatim neprsi, ale je zatazeno a chladneji

darkwitch
6. srp 2010

inza tady fakt hnusne leje uz od rana, ja cekam dopis a myslim, ze postacka dneska nedojde...

majcam
6. srp 2010

@svetluska74 super,gratuluju!!!

inza
6. srp 2010

dark: doufam ze to k nam nedojde 😀

darkwitch
6. srp 2010

inza treba uz to tam bylo 😉 ja bych to zadrzela, ale musim do mesta 🙂

cibka
6. srp 2010

dark si jde koupit testík 🙂

darkwitch
6. srp 2010

cibka 🙂 hlavne chci intimky...

nannynka
6. srp 2010

@darkwitch - ja taky spinila, ja taky mela 10.den negativni curaci test, dokonce jeste 14.den a 16.den byly dve carky a pres tisicovku v krvi. A ted je to tady vedle me a ja ho prosim at proboha chvili spi nebo si hraje bez mamy. Dneska se budil po dvou hodinach a pokracuje v tom pres den a ja jako migrenik nemuzu pres den spat.....ALE stoji to za to.

@svetluska74 - moc drzim pesticky

Jinak holky uz by se to snad u nekoho melo protrhnout, takovahle hromadna neuspesnost je na povazenou...jestlipak to v Gennetu neflakaji 😉 Za nas byla velka vlna prave v lete.....No uvidite, za 9 mesicu se k vam zase pridam mezi snazilky...Doma jsme se dohodli, ze to budeme zkouset max do mych 38 let a pak to zabalime. Nastesti nam dopadlo 1.IVF a dve placena nam zbyvaji na brasku/sestricku....Drzte se, moc na vas vsechny myslim a sleduju vyvoj.