Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
11. srp 2010

@majcam aha tak snad ti to proplati...

cibka
11. srp 2010

tak ja skočim ven se psem a za hodku taky nakouknu

majcam
11. srp 2010

@darkwitch ještě nic? Tak já ještě oškrábu brambory... 😉

inza
11. srp 2010

majcam: ty ja akorat oskrabala 😀 . Hele taky se tam nejak krati dovolena pokud neni odpracovan urcity pocet dni

dark:tak co?

darkwitch
11. srp 2010

jsem se mohla v klidu vyspat... vysledek bude az zitra rano... asi me klepne a to jsem sla na krev jako treti... me chteji zabit...

betox
11. srp 2010

@darkwitch 😠 😠 😠

inza
11. srp 2010

dark: ty jo to je napinavyserial 😀 a kdy rano?

darkwitch
11. srp 2010

v devet, jsem zvedava kolikrat tam budu jeste volat, nastesti mi to aspon hned zvedaji a nemusim tam volat desetkrat... ale nevim jestli kvuli tomu budu stavat v devet, ale stejne asi nebudu moct dospat...

inza
11. srp 2010

dark:neboj urcite vstanes

majcam
11. srp 2010

@darkwitch chjoooooo,,,to je nespravedlivý,a říkala si jim,že na to tady všichni čekáme 😀

darkwitch
11. srp 2010

@majcam to jsem ji zapomnela rict, to mozna byla ta chyba 🙂

majcam
11. srp 2010

@inza no já myslím,že když odpracuješ určitou dobu,tak za to se ti dává dovolená,pracuju tam dva a púl roku...

cibka
11. srp 2010

@darkwitch to je teda pech
majcam pokud marodís tak se to o nejakou část krátí ale jinak kdyz to nebudes mít vybraný jako že si to vybírat nemusís tak ti to ze zákona musí proplatit

majcam
11. srp 2010

@cibka děkuju....,a ty teď stimuluješ,nebo budeš stimulovat?

cibka
11. srp 2010

@majcam ja prave čekam mela jsem začít stimulovat dlouhý protokol dostala jsem injekci dypherelinu ale ona u me vyvolala opačný efekt místo toho aby to utlimila tak mi to rozbourila udelali se mi 3 cysty a heperstimulák takže ted cekam a 31 jdu na kontrolni utz kdyz to bude ok tak budu čekat na mrchu a začneme krátky protokol a kdyz ne tak nevim jestli se bude čekat dal nebo budeu muset znovu na laparku 1 ivf bylo na prelomu unora a brezna

majcam
11. srp 2010

@cibka a jó promiň,už jsem si vzpoměla,někde si to tady psala...,no to je taky pěkný teda...,tak držim pěsti.. 😉

petrita83
11. srp 2010

@cibka 😖 to je děs..ale snad to s tím krátkym protokolem bude ok...co snad..určitě 😀

cibka
11. srp 2010

holky díky
minule jsem taky mela kratky a bylo i dost vajuch tak uvidíme
uz je načase aby kdokoliv z nás tu smulu protrhl

pet.s
11. srp 2010

@darkwitch..bože to je napínavé..chjo.

darkwitch
11. srp 2010

@pet.s to mi povidej a nepomohlo mi ani to ze jsem sla na krev hned rano...

pet.s
11. srp 2010

@darkwitch - že jim nedochází, že ty ženský jsou na nervy 😒

pet.s
11. srp 2010

@inza - dovolená se ti krátí v případě po neodpracovaných 100 dnech(třeba v nemoci). Jinak máš nárok na 1,6 dne za každých 20 odpracovaných dní.,ale až po 60ti odpracovaných dnech.

pet.s
12. srp 2010

@darkwitch- tak co? už tam zavolej, výsledky už tam určitě mají 😉 držím palečky.

betox
12. srp 2010

@darkwitch že Ty ještě chrupkáš? Už jsme tady na mrtvici 😠 . Držím palce 😉

darkwitch
12. srp 2010

Tak Hcg kleslo na 22...

inza
12. srp 2010

dark: to je me lito ☹ Kdy jdes zase na krev?

darkwitch
12. srp 2010

inza v pondeli...

betox
12. srp 2010

@darkwitch do háje 😖 To už fakt není možný ☹ Je mi to moc líto

ivula21
12. srp 2010

Holky to je mi tak líto, že se nedaří. Já už měla takovou radost, že to oběma vyjde. Hodně síly přeju děvčata.
Jak já vás tu tak teď sleduji, tak už mi do toho vůbec nechce. ☹

inza
12. srp 2010

@ivula21: ty jdes kdy?