Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
26. srp 2010

Pet.s tak presne takovehle historky mi tu od tebe uz pekne dlouho chybi. 😀 😀 😀

pet.s
26. srp 2010

petrita83 už jsem to tady kdysi psala.trpím stejným syndromem jako každá máma u dalšího dítětě ."tohle dítě bude jiné" se ten syndrom jmenuje, víš? 😀 😀 😀 😀 A Barunky jsme si mysleli, že bude staršně chytrá. Zvládala písmenka už před školou.Moc hezky tančila. Milovala muziku a pohyb. Už jsem ji viděla v baletu nebo na mistrovství světa v aerobiku. A pravda? S odřenýma ušima dodělala základku, zuby nehty ji držíme na soukromém učilišti. Tancuje překrásně a výborně. Ale jen celý pátek a sobotu na diskotéce 😀 😀 😀
Kluk strašně hezky zpíval a má absolutní sluh. Platili jsme mu hodiny zpěvu a hudebky. Nosil brejličky a byl takový hloubavý typ. Viděla jsem v něm inženýra nebo hudebníka vážně hudby. on pak jednou šel s kámošem na trénink fotbalu. No a dnes? Hraje fotbal jak o život. Na hudbu ani nevzdechne a z drahých hodin hudebky umí jen zabrnkat "pro Elišku" na klavír. A je to pěkný šašek rozjívený. 😀 😀 😀
Ale Terinka???? To bude jiný kafe. 😉 Bude to klidná, hodná holčička. Bude staršně chytrá.Myslím, že spisovatelka nebo ekonomka po tatínkovi 😀 😀 😀 😀 😀 Jen přemýšlím jestli ´to dosahneme na Pulizara na Nobelovku 😀 😀 😀

pet.s
26. srp 2010

@anlek myslíš třeba tu, jak jsem v době adventní vyráběla svícny a věnce:nechala jsem v obyváku roztahané věci a odskočila si přes ulici k mamce. Po návratu domů jsem ucítila strašný smrad. Můj tehdy asi 8 letý syneček zapálil sisál na sedačce. Propálil tam děsnou díru. Jak jsem nadávala a ohledávala škody, tak on strachy v pyžamu vyběhl z paneláku a běžel bos v tom prosincovém blátě přes plácek k babičce? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petap1
27. srp 2010

Dobré ranko 🙂

pet.s: Zbožňuju tyhle tvoje historky, hlavně to s jakou lehkostí a zábavně je dokážeš podat 🙂 Vím, že už jsme to tu říkaly..ale ještě jednou...až jednou napíšeš nějakou knihu, budu první v řadě kdo si ji koupí 😀 Jo a Terinka to dotáhne určitě na tu Nobelovku 😀

inza
27. srp 2010

dobre ranko preji

petrita83
27. srp 2010

Dobré ránko!!! @inza - tak jak je, co nového? nějáká práce na obzoru?

petrita83
27. srp 2010

@pet.s 😀 😀 aspoň se doma nenundíš 😀 nikdy nevíš co bude.., co si ti raráškové zase na Vás připraví 😀 Terinka určitě bude génius,,jak dnes říkali v TV každej z nás je určitym způsobem geniální 😀 a ty máš doma důkaz..Barunka geniálně tančí..ikdyž jen po discoškách a malej je možná začínající Pelé 😀 😀 no a Terinka tomu nasadí korunu 😀 teda doufám že to bude vážně to hodné klidné dítě jak si maluješ 😀 protože jinak si udělej pořádnou pojistku na všechno 😀 😀 doma nezůstane kámen na kameni 😀

inza
27. srp 2010

@petrita83: no bohuzel prace zatim zadna. Jinak v pondeli nas konecne ceka konzultace po dalsim nepovedenem IVF. Tento tyden jsme na baraku a makame. Ted jsme tri dny delali podlahy. Dneska tu je tada hnusne a uz odvcerejsiho vecera leje...... Co ty?

petrita83
27. srp 2010

@inza no já byla včera na IUI ..ale myslim, že to nebylo dobře načasované 😖 hned mě neplánovali, že když se to nepovede bude další, ale já si to nějak rozmyslela..a půjdu místo toho na konzultaci a nechám se poslat na ty vyšetření..ať tady pořád něco nezkouším bez úspěchu...
Taky přemýšlím o změně doktorky..nebo pracoviště?ještě uvidíme...
Jinak jsem pořád v práci trochu nestíhám,ale asi to bude spíš tím, že jsem myšlenkama jinde..zařizuju si teď pas a pak chceme jet na dovču..abych se dala do kupy..protože léto bylo ve znamení velkého snažení 😅 a nikde jsme nebyli.
Doma taky budujem..dneska nám přijdou měřit okna na římské roletky tak se těšim, pak chci malovat..ale v tomhle počasí je to na prd...vy jste ty podlahy dělali sami? ooo jak jste šikovní 😀

inza
27. srp 2010

@petrita83: jj sami. jeste nas ceka dlazba na zachode a dneska jak prsi asi budem malovat 1-2 steny v kuchyni na barvu hrusky a pak dodelavat asi koupelnu. My taky na dovce nebyli ato ani v zime kdy taky bylo snazenicko a nic z toho a ted letoto same. No jsem zvedava na cem se v pondeli s dr domluvime. Ja nevim zda menit ci nemenit CAR prijde me ze to je vsude stejne......

mandre
27. srp 2010

inza: dobré ráno, jsem si včera říkala, že jsi asi hodně v zápřahu, že jsi tu nebyla....my měli taky IUI ve středu, ale jinak půjdu na laparku s hysterkou...Dr. mě vyhnala kvůli myomu 😝

iriel
27. srp 2010

Tak mam konecne vysledky z Gennetu, je to pozitivni, 111 je prej celkem dobry na 13 den, kdyz jsem nemela PK, ale rano jsem se dozvedela, ze mi umrela kamaradka, 27 let ji bylo, takze se ani nedokazu radovat ☹

petrita83
27. srp 2010

@inza to asi jo..jen mě třeba překvapuje když koukám jinam že měly holky před OPU třeba i 40folíků..a pak jim zůstalo i na mrazáčky..já měla jen jen 15..a z toho pak 2..a žádnej mrazák..myslim že u nás dávaj nějáké menší dávky ..a nevim jestli je to dobře 😀 co já bych dala za ledňáčky 😀
tak pak v po napiš co bude dál..jsem mooc zvědavá..
Tu dovolenou by to ale chtělo, viď?

mandre
27. srp 2010

iriel: to znám, vím jak ti je, v květnu mě toto potkalo dvojnásobně ☹ , ale ty máš na rozdíl ode mě ještě něco navíc v bříšku....

mandre
27. srp 2010

@petrita83 40 folikulů, to už je hyperstimulák, normální je kolem 10, takže ty jsi naprůměrná nosnice 😀

iriel
27. srp 2010

@mandre To me mrzi... doufam, ze ti to aspon brzy vyjde, jako mne... pro me je to bohuzel taky uz 4. pohreb tohle leto.. ☹

petrita83
27. srp 2010

@iriel tak to HCG je supeer z toho se raduj..a kdy jdeš na UTZ nebo ještě zajdeš na krev?
S tou kamarádkou je mi to moc líto ☹ ale nesmíš se teď nervovat..zkus se radovat z toho HCG..to jsi přeci vždycky chtěla ne?drž se.

petrita83
27. srp 2010

@mandre 😀 😀 😀 no joo ale co z toho 😀 nosnice je super 😀 já vim že 40 je moc..ale prostě když vidim kolik lidí tady jdem pak na KET a kolik maj zmraženejch embryjek a my tady nic 😖

iriel
27. srp 2010

@petrita83 Jdu 14/9, to uz ma byt srdicko... a na krev muzu jeste pristi tyden, jen abych videla, ze to roste... ale nemusim.

mandre
27. srp 2010

@petrita83 taky mi teda přijde, že v Gennetu tak moc nemrazí....to ale není o počtu, spíš o kvalitě....mně spíš přijde, že oni mrazí jenom fakt ty nej, nej, ty ostatní nee, protože by asi stejně nevydržely rozmražení. A je to zbytečný, i když je pravda, že někomu říkali při ET, že nejsou úplně supr, a chytly se....tak nevím 😒 Takže pravděpodobně si neměla jenom ty 2, ale prostě ty ostatní nebyly podle genneťáckých tabulek.

petrita83
27. srp 2010

@iriel tak to je paráda, hlavně ať ti to čekání rychle uteče 😅 zkus být co nejklidnější ať se u tebe mimískovi líbí 😅 taky jsem zvědává jestli vydržíš nebo zajdeš na krev 😎 drž se těhulinko 😀

petrita83
27. srp 2010

@mandre no právě..a možná je to škoda, že jim nezapadli do tabulek 😀 vždyť tam nezapadám ani já 😀 znáš to prostě chci zvýšit naše šance co nejvíc..prostě někdě zamražujou jak o život a tady mooc ne..

iriel
27. srp 2010

@petrita83 Asi ne, cekala bych zas do druhyho dne, byla nervozni... ta hodnota je pry hezka a na carkach sama vidim, jak to roste, takze budu jen verit 🙂

petrita83
27. srp 2010

@iriel tak to jsi statečná 😀 jen tak dál 😀 a testovat ještě budeš nebo už taky ne?to taky znervózňuje ne? 😕 tak tfuj, tdfuj, hodně štestí ať už brzy vidíš na UTZ ten nejkrásnější obrázek 😀

nannynka
27. srp 2010

@petrita83 Chapu Tvuj pocit, ale zase na druhou stranu, spousta mych kamaradek co chodily do jinych center melo mrazacku po kazdem IVF...vetsinou embrya neprezila rozmrazeni...a to si vem, ze Te v pripade KETu taky pekne cpou hormonama...my mame v rodine rakovinu prsu a kdyz babi rekla onkolozce, ze podstupuju IVF, tak si me pozvala a vysvetlovala mi jak si tim zvysuju pravdepodobnost raka, tak at moc neblbnu....to je proste dvousecna zbran.

nannynka
27. srp 2010

@petrita83 Chapu Tvuj pocit, ale zase na druhou stranu, spousta mych kamaradek co chodily do jinych center melo mrazacku po kazdem IVF...vetsinou embrya neprezila rozmrazeni...a to si vem, ze Te v pripade KETu taky pekne cpou hormonama...my mame v rodine rakovinu prsu a kdyz babi rekla onkolozce, ze podstupuju IVF, tak si me pozvala a vysvetlovala mi jak si tim zvysuju pravdepodobnost raka, tak at moc neblbnu....to je proste dvousecna zbran.

petap1
27. srp 2010

iriel: Potichounku gratuluji a přeji ať ti ten malý prcíček, pomůže překonat ztrátu kamarádky.

petap1
27. srp 2010

Iriel: Ty jo, tak myslím, že jsme úplně nastejno 🙂 Já to tedy odhaduji, páč jsem těhu přirozenou cestou, ale asi je to tak 🙂 Já jdu na UZ 13.9.. 😉

iriel
27. srp 2010

@petap1 Ja to vim presne, 10/8 bylo OPU, takze cca 11.8. se vajicko oplodnilo, od 13/8 jsou u me... to je dobry 🙂

petrita83
27. srp 2010

@nannynka já vim..tohle je taky děs ☹ ...ale prostě pro mimi vše 😠 já jen tak přemýšlím na hlas 😕 tak uvidíme co bude..

nannynka
27. srp 2010

@petrita83 Tomu rozumim, ja taky podstupovala kde co aby to vyslo.