Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
30. srp 2010

@pet.s nepřeháněj, radši odpočívej, aby Ter nevylezla moc brzo 😉

inza
30. srp 2010

mandre: no vidim stehovani cca za rok. Proste chceme vsechno dodelat a pak se prestehovat. Hlavne se stehovat na zimu se me moc nechce. Vesmes nas zatim nic netlaci a tak tam vymejslime uz tak trochu kravoviny. Je zavarovani, tak to me uz nastesti preslo...Kompoty moc nejime, marmosky ji jenom manza a jeste ne moc a okurky nastesti dostavam od kamaradky z moravy...
No dneska jdu na konzultaci tak jsem zvedava na cem se dohodneme. Jinak u nas tak maximalne pracovni dovolena. No v zime by jsme teda chteli do Francie zase na lyze, ale tajne doufam ze ja uz nebudu moci 😀

mandre
30. srp 2010

@inza Tak ti držím palce, zeptej se Dr.. co s tebou bude dělat....metoda zkoušení bez ničeho je na ... 🙄
Add kompoty atd.....mě to hrozně baví a nejvíc mě uklidňuje pohled na regály ve špajzce s popsanýma plnýma sklenicema 😀 😀 😀 ....úplně toužím po takové té špajzce, jak měly dřív babičky, police od zhora až dolu na okraji přišpendlený lemování, sklenice s patentem a polepený barevnýma etiketama, visící šunka, bochník sýra😀 😀 (úchylka) 😀 😀
Já se těším, až to bydlení budu navrhovat.(to bude 😀 ), aspoň 4-5+1....manža to nakreslí...minule jsme se stěhovali v létě - je to fakt lepší, aspoň ti do toho nesněží 😀 , a taky jsme to nejdřív dodělali a pak se nastěhovali.

petap1
30. srp 2010

Ahojte 🙂

Inza: moc držím palečky 🙂 koukej je pořádně vyzpovídat 😠 😀

Mandre: To je hezká představa...taková pohádková špajzka 😉

inza
30. srp 2010

mandre: je tak ja takto velkej spajz mam a obcas mam pocit ze se me tam uz nic nevejde..... 😀
no my prave jeste nejak musime navrhnout mistnosti co kam dame atd.....

inza
30. srp 2010

petap: jj zkusim, ale nenapada me na co se uz ptat

petrita83
30. srp 2010

@inza 😀 😀 tak držim palce ať máte zas brzy nějákej pořádnej plán 😀

petrita83
30. srp 2010

@inza jinak s těma lyžema v to doufám každej rok 😀 ale jak to tak vypadá tak zase pojedem..no ještě je čas to změnit..tak uvidíme 😀

mandre
30. srp 2010

@petrita83 u nás to pak nikdy nejde podle plánu 😀 😀 😝 ....
@petap1 musím se nějak uklidňovat 😀, jinak by mi už hráblo 😅
@inza Jj, my to navrhovali hned, kvůli svítidlům a elektrice, abych pak neměla světlo mimo nábytek a tak....máme v kuchyňo- obýváku 5 stropních svítidel 😀 😀

petap1
30. srp 2010

mandre: JJ to úplně chápu...máš pěkné uklidňovadlo 😀

inza
30. srp 2010

mandre: my delame jenom rekonstrukci a tudiz elektrinu jsme nepredelavali vevnitr. Byla udelana pomerne nove a kvalitne.
@petrita83: taky to tak mame a zatim teda vzdy jsme jeli.

No nic pomalu odchazim. Jdu to vzit do Gennetu courem

mandre
30. srp 2010

@inza tak tfuj, tfuj 😵

cibka
30. srp 2010

ahoj holky
inza držim palecky

majcam
30. srp 2010

Ahoj holky: mandre,petrita-držím pěsti na //,
Tak jsem objednaná na laparku,jdu už 10.9..,samo,že můj obvoďák má opět dovolenou,takže budu shánět předoperační zase na poslední chvíli jako u IVF. 😠 ...
Inza nebo někdo z holek: jdu 9.9. na první konzultaci na imuno,jdeme tam v 8 ráno,ale v 11 mám být už v nemocnici před tou laparkou,myslíš/te,že to stihnu,nebo jak dlouho se na tom imunu čeká a jak je dlouhá ta konzultace? Najednou se mi zdá,že nic nestíhám a to jsem doma... 😉

mandre
30. srp 2010

@majcam To stihneš, jestli teda nejedeš do nemocnice někam daleko....konzultace tak 3/4 hod. (v Imunii), čekakčka 10-15minut.

petrita83
30. srp 2010

@inza hodně štěstí!!!

petrita83
30. srp 2010

@majcam ty joo tak to už máš pěknej plán...tak já tě asi pak budu následovat 😀 nechám tě to vyzkoušet a pak to taky oběhnu 😀 tak pak dej vědět jak to kde chodí..ty joo ož 10.09...to je za chvilu..a kam do Gyncentra nebo jinam?a na to imuno ses objednávala kdy?musim se příště konečně na všechno zeptat..ach joo 😖

mandre
30. srp 2010

@petrita83 jak se cítíš? Já normálně....ráno teda byla depka jak .. 😠

majcam
30. srp 2010

@petrita83 na imunologii objednávají na každý čtvrtek,ale u nás se muselo čekat na delší termín,(kvůli manžovi, nechtěl otravovat v práci kvůli volnu nebo přehazování služeb)u IUI a IVF si to musel pořád prohazovat..., jinak termíny mají docela hned. Na laparku jdu na Bulovku(mám to nejblíž a manža tam před lety pracoval), jojo, určo mi někdo napíše že Bulovka né,taky jsem tam před léty na chirurgii nebyla moc spokojená,ale bylo to jiné oddělení, tak snad to bude v poho...dali mi k podepsání několik papírů a tam je,že souhlasim s možným odebráním vejcovodů,pokud budou špatný..,tak jsem z toho dostala teda pěkného nerva(furt si myslim,že to musí jít přirozeně,a bez vejcovodů by to už nešlo)
@mandre jojo jdem do Imunie a pak na Bulovku,je to kousek,ale já nemám ráda,když se něco honí na poslední chvíli, no uvidim,ještě to proberu s manžou.. 😉

plasice
30. srp 2010

Ahojky holky moje!Tak jsem byla dneska v Gennetu na ofiko krvi,13 den od ET je HCG 1354!!!!!!!!!!!!Není to nějak moc?Aby se nán to tam nenadělilo 😀

petrita83
30. srp 2010

@mandre přesně normálně 😖 jen občas s pěknou depkou 😠 ale snažim se s ní zatočit 😀 zase se těch 10dní nebo kolik se tak povleče..pořád jsem rozhodnutá, že do dalšího IUI hned nepůjdu že půjdu měrem jako majcam..ale to zatim nebylo v nabídce..hned mi před 1.IUI řekli že pak uděláme druhý..a já zas koukala jak puk..ale asi se můžu rozhodnout jinak, ne?

@majcam - tak to je dobré že nejsou dlouhý čekačky, tak testneš bulovku a uvidíme..ikdyž já tam asi nepůjdu z důvodu že mi tam před lety málem umřela ségra..ale to bylo jiný oddělení..kamarádka tam třeba rodila a byla max.spokojená..tak že u mě je to jen o špatném pocitu z toho místa....joo tyhle papíry mě vždycky hrozně vyděsej, vždyť před IVF to tam bylo taky, ne?no a vlastně nemáš na výběr..podepsat to musíš a jen doufat, že to nebude tvůj případ..a to určitě nebude..ale tu větu tam mít musej..ale je to teda fofr.. 😀

petrita83
30. srp 2010

@plasice no to je teda k....hodně 😀 😀 to budou určitě dvojčátka, je to možný??? 😀 😀 no to je úžasný, já měla 13.den 382 a bylo to docela hodně, ale tohle je teda mazec číslo...gratulujuuuuuu 😀 a co ti na to řekla sestřička a kdy jdeš na UTZ?

petrita83
30. srp 2010

@plasice tady je tabulka a je to prostě supeer!
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

plasice
30. srp 2010

Možný to je,měli jsme dvě embryjka.Na ultrazvuk jdu za 5 týdnů od ET,to je 21.9. 😎

petrita83
30. srp 2010

@plasice 😀 😀 to by bylo skvělý..tak se šetři pěkně odpočívej a moc si to užívej těhulko 😀 to jsi neska už asi 3těhulka tady..asi se nám tady rozjíží nějáká epidemie 😀 tak snad se taky nakazíme 😀

mandre
30. srp 2010

@petrita83 hmmm....toho se taky bojím, aby něco neufikli a tak, jak píše majcam...já jsem objednaná do gyncentra 🤐 , rozhodnout se musíš ty....já se vždycky Dr. ptám, co říká na tohle a tohle, co si o tom myslí, jestli to co já, nebo neee........a pak se dohodnem 😕

mandre
30. srp 2010

@plasice gratuluju a upřímně závidím (v dobrém) 😵

petrita83
30. srp 2010

@mandre ty jsi asi o mooc šikovnější než já 😀 já sem tam vždycky nějáká plachá.prostě to nemocniční prostředí mně nějak stresuje...a koukám jen jak to rychle mít za sebou..ty už jsi objednaná? já až jak dopadne tonhle pokus..ale určitě půjdu do gyncentra.chodila jsem tam před tim..tak snad nemaj dlouhé čekačky..jako tohle je vždycky hrůza dát jim svolení prakticky ke všemu..brrr..ale musíme a zvládnem to..

mandre
30. srp 2010

@petrita83 Dr. mi řekla, ať se objednám hned, pak to můžu zrušit...zatím to je na předoperační konzultační vyšetření 😕 u toho Dr., co mi doporučila.
Já jsem taky zdeptaná z nemocnic, neboj se nic....si to s manžou vždycky předem připravíme, co chceme vědět a tak. 😨

petrita83
30. srp 2010

@mandre a u jakého jestli se můžu zeptat? 😀 jo joo já už se chystám na příště, ale když ty doktoři jsou někdy takový mražený a to mě hrozně odradí 😀 a teď jsem tam byla sama..příště to nadrnčim doma do přítele ten razí heslo lína huba...ono to půjde 😀