Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
7. říj 2010

@dennisa koukam jak pekne ponocujes 😀

dennisa
7. říj 2010

@cibka no jo, manžel má noční, jsem sama doma a navíc jsem po tom OPU prospala celej den, takže teď čumím a nechrápu 😀

inza
8. říj 2010

dobre rano
@majcam: tady vecerka nebyla.nafasla jsem prasek na spani,ale mel na me uplne opacny vyznam nez na co je urceny🙂 a opet cekani

cibka
8. říj 2010

@inza drž se holka, ja teda byla uplne tuha po tom prasku 😉

petrita83
8. říj 2010

@inza dobré ránko!tak že dneska už? držijo palce!

monnn
8. říj 2010

@dennisa jj,já totiž potřebuji PGD a to snad dělá jen v Praze a v Brně,to Brno je sice ohodně blíž,ale zase o dost dražší,aspon co jsem se dočetla na netu a hlavně jsem nepředpokládala,že je to vše na tak dlouho 😒 😲 ,no jo myslela jsem si,že tak 3* pojedu do Prahy fouknou mi to tam 😀 😀 a já budu těhule 🙂 a to přes léto se mi jezdilo fajn,ted v zimě to bude o kapánek horší 😉 ,budu muset vyzvědět od majcam kde,že jsou ty dobrý chlebíčky,co na ně s manží chodí 😀 😀 .
Jo a přeji všem krásný ráno,hezky vstávat a cvičit, raní ptáče dál doskáče!!!!!!!(ale dřív se unaví) 😀 😀 😀

@darwitch a @cibka držte se ,ještě dva dny a budete práskat RYCHLÉ ŠPUNTY 🙂 🙂 😵 😵

inza
8. říj 2010

no tak na me totiz prasky na spani moc nepusobi.sice po nich vcelku rychle usnu ale to je tak na tri hodiny a pak konec a ja vzhuru.
Jj uz dnes.pry kolem 10 plus minus.mam jit naradu druha.cekani je des☹jeste clovek umira zizni🙂

zvalentova
8. říj 2010

ahoj ahoj 🙂

cibka
8. říj 2010

@zvalentova ahoj tak jak je

cibka
8. říj 2010

@monnn díky, ma ofiko testovat az v uterý

zvalentova
8. říj 2010

@cibka ahojky, při pátku vždycky krásně... už se nám to blíží 😀

cibka
8. říj 2010

@zvalentova jo jo ted uz to uteče

zvalentova
8. říj 2010

@cibka jj, víkend bude brzy za námi a hurá na pondělí 🙂

betox
8. říj 2010

Dobré ránko,
@dennisa to je nádherná úrodička, určitě budou i mrazáčci 😉

monnn
8. říj 2010

@cibka tak ty ŠPUNTY necháme až na to úterý 🙂 🙂

cibka
8. říj 2010

@monnn jen aby na ne došlo ☹

monnn
8. říj 2010

@cibka trochu optimismu!!!!! 🙂 🙂 🙂 at pak nemáš doma malího mrzoutka 😀 ,nejsem doktor,ale ordinuji Ti hodně smíchu a to hned!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ,Já vím mě se to kecá,asi -určitě bych byla taky nervozní , kdyby to tak šlo usnout a probudit se až v den "D" testla bys a ŠPUNTY by lítali 😀 😀

petrita83
8. říj 2010

@monnn 😀 😀 😀 @cibka - přesně tak, co pak chceš mít doma protivu?tak žádný černý myšlenky a huroónský smích hned! 😝

darkwitch
8. říj 2010

dobre ranko 🙂
ja jsem teda taky dnesky mrzuta jsem se probudila opar pres pul pusy 😠

majcam
8. říj 2010

Dobré ráno kočky 🙂 ,
@monnn ty jo,takový dojíždění,to se úplně stydim říct,že bydlím kousek od Gennetu.. 😉
@inza tak už jsem tě nestihla.. 😒 ,jj na mě ten prášek taky měl opačný význam,už jsem to tu někde psala, že sem jim furt vstávala z postele 😉 ,tak si pěkně dáchni a pak poreferuj..!!
Tak jak těhule?

@dennisa jak jsou na tom bojovníčci?
@petrita83 teď mi přijela už druhá mrcha od laparky,tak sebou kočko hoď,ať to stihnem po novém roce 😉

majcam
8. říj 2010

@darkwitch jejda,ses něčeho lekla?

monnn
8. říj 2010

@darkwitch a kde jsi k němu přišla? 😨 tak taky,hodně smíchu at tu máme veselá miminka!!!!!!! 🙂 😀 🙂 😀
a špatný myšlenky a nálady zamknout na hodně,hodně zámků a klíč zahodit co nejdál,ale ne že mi ho hodíš sem na moravu,hod ho druhým směrem,ju?! 😀 😀 😀 😀

monnn
8. říj 2010

@majcam to je dost,že jsi se taky vybatolila z pelíšku,jo a kde to bydlíš,můžu jen závidět 😉 😉 😉

vveru
8. říj 2010

@dennisa Deni, tak gratuluju k úrodě, držím moc palce aby už Vám to vyšlo. 😉

majcam
8. říj 2010

@monnn Praha 7 u Holešovické tržnice,je to 7 min. tramvají 😝

darkwitch
8. říj 2010

@majcam @monnn to nevim kde jsem k nemu prisla, ted se ani nenervuju tak fakt nevim... ale me se teda delaji hodne... akorat manza muze byt rad, konecne je doma ticho 😀

darkwitch
8. říj 2010

@majcam neprovokuj 😀

darkwitch
8. říj 2010

@monnn a smat se nemuzu boli me pusa 😀

monnn
8. říj 2010

@dennisa prosím co je to ten hyperstimulační syndrom?Jako něco po tý stimulaci,ono je to asi napsáno v těch papírech,že jo,no mě to neba číst,tak se ptám,a hodně bílkovin je prý i v luštěninách,to prý mají jíst vegoši pokud Tě budou nadýmat,přidej dle návodu Solanku,či tak nějak se to koření jmenuje,už to nevím přesně 😀

majcam
8. říj 2010

@darkwitch 😀 prej konečně doma ticho.. 😀 😀 chybí ti vitamínky skupiny B 😕

@monnn a to s tim imunem: nejdřív je konzultace(měli by to dělat ve čtvrtek) a pak v úterý se chodí se spermošema a my si rovnou v to úterý nechali vzít krev na ty alergie nebo na co.. 😉 ,mohli jsme si jí nechat vzít už v ten čtvrtek (byli jsme tam kolem osmé),ale manža byl nachcípanej..a pak od té krve je to měsíc na výsledky,buď si objednáte rovnou konzultaci,nebo to prý stačí,když vám to zavolají,ale kdyby něco našli,tak je lepší ta konzultace..no a my to máme i tady kousek od bytu 😉 ,takže jsme zvolili konzultaci..