Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
19. říj 2010

@anlek: ja kdyz koukla do letacku tak jsem se zdesila. Prislo me ze jsou docela velke davky...., ale asi dam tak max. sest na den

majcam
19. říj 2010

Ahoj holky,nestíhám...nesvačím...,v pátek jsme prodali náš malý byteček a máme dva měsíce na to,abysme nějaký našli,máme sice jeden vyhlídlej,ale neni to,jako když si člověk koupí chleba,tak furt zvažujeme,ale zase se musíme pohnout,abysme si kdyžtak pak v rychlosti zařídili nějakou hypošku...,já mám sice stavebko,ale momentálně jsem bez práce,takže mi nepůjčí, 😠 bude se to muset honit přes manžu,no jen doufám,že přes zimu neskončíme na chatě 🙄 ,sice s prachama,ale to je tak všechno.. 😉

majcam
19. říj 2010

@inza méně je někdy více 😝

mandre
19. říj 2010

Dobré odpoledne,
jsem teď dorazila z Prahy....kontrola u Müllera a histologie myoumu v pořádku, můžeme se začít snažit 3-4 měs. po operaci 🙂 , což je po vánocích, tak huráááá.......jinak mi řekl, že neprůchodnost se nedá zjistit na 100%, a to mě podržte...prý když má někdo třeba 1 vejcovod, tak může otěhu i z toho druhýho vaječníku, nechápu teda jak, ale že prý ten vejcovod pak přebere funkci i toho 2., a že má pacientky, co otěhotněly křížem, funkční vaječník napravo, vejcovod nalevo 😀 😀 ...😲 😲 , to jsou věci.

majcam
19. říj 2010

@mandre ahoj,to jsem taky slyšela,řikala mi to Lovás..,ten dobrej vejcovod,to vajíčko jakoby přitáhne..vcucne.. 😉

lucavka
19. říj 2010

@inza - ahojky. já brala wobenzym tři tabletky třikrát denně. Můžu jen doporučit. Přijde mi jako opravdu všelék. Jen škoda že je to tak drahý... Ale myslím že si stačí dát jednou nebo dvakrát do roka tříměsíční kůru. Moje kamarádka ho dává svojí malý holčičce. Ale jen jednu tabletku denně. A prý už nebývá nemocná.

Tak sem doma z Gennetu, krev nabraná a zítra výsledky. Tak uvidíme. Udělala jsem další jiný tesník a je tam tlustice. Sem teda zvědavá co řekne krev...

inza
19. říj 2010

@mandre: tak to jsou super zpravy 😉tak hlavne ze uz vis kdy na tech pet deti muzete hopsnout 😀
@majcam: jj chleba se kupuje lepe 😉. Povidej me o tom. My loni kupovali barak a honicka jak ......nastesti se jeste hyposka stihla na me kdyz jsem byla zamestnana 😉. My zase budeme mit jine starosti a to byt prodat 😉

majcam
19. říj 2010

@inza jj my ho prodávali přes půl roku a museli jsme s cenou dolu,je velká nabídka a malá poptávka, takže blbá doba..,no a nakonec to přišlo v nejnevhodnější dobu.. 😠

darkwitch
19. říj 2010

@majcam tak drzim palce at vam to dobre dopadne, moje kamaradka ted chtela koupit byt, dala vypoved ze stareho bytu a uz stacilojen podepsat prevadeci papiry a maitel se cuknul, ze neproda a to se jim stalo asi tyden pred porodem, ted bydli uhz mesic u mamky...
@lucavka tak to bude z krve v pohode... tak mi pak nerikej kolik mas hcg, nebo me klepne...

inza
19. říj 2010

@majcam: no my to prave oddalujem jak to jde, ale co jsem koukala tak v te lokalite jsou nastesti byty zadane a je jich volnych pomerne malo, takze by to mohlo byt lepsi. Hlavne za ty prachy pak potrebujem dodelat barak.

majcam
19. říj 2010

@darkwitch díky,to víš příprava na mimčo by byla(větší byt),jak se cítíš mamčo?
@inza no já se málem rozbrečela,mám stavebko 8 let a bez výše příjmu je mi to na nic 😠 ,takže jsem to zrušila a vybírám si to,protože ty peníze potřebujem...,a pak si musim hned najít nějaké místo,klidně budu někde uklízet,ale kdybych náhodou otěhotněla,tak jsem bez nemocenské,bez mateřské a mám nárok jen na rodičák na 4 roky..

majcam
19. říj 2010

@inza a máte osobní vlastnictví? Tady jsou taky žádaný(kousek do centra),ale máme družstevní,přízemí a jen 1Kk.. takže to šlo ztuha,neoslovili jsme širší okruh lidí,ale buď jen hodně mladé lidi(ale ty nemaj prachy) anebo starší lidi.., takže jsme rádi,že to teď klaplo..

inza
19. říj 2010

@majcam: jj mame OV ale prizemi. Jo ja vim s tou materskou. To ted snad pujdu resit tak ze zajdu do mekace ci KFC 😝, ale alespon neco snad. Furt lepsi nez od PU nic. Jinak ve ct jdu zase na pracak se hlasit a zkusim treba rici o nejakou rekvalifikaci (VZV...)

majcam
19. říj 2010

@inza 😀 no já se jdu hlásit koncem měsíce,nevim co jí tam zase budu řikat..,jakože nemám teď čas si hledat práci.. 😉

lucavka
19. říj 2010

Holky, můžu se zeptat jak dlouho vám doporučili doktoři být po ET nebo KET bez sexu??? 😅

inza
19. říj 2010

@majcam: tak me se nastesti ani nepta. vzdy rekne ze tam nic nema a ja ji reknu ze si hledam a jdu. Nestravim tam ani pet minut

anlek
19. říj 2010

@lucavka Kdyz jsem opoustela Gennet, meli jsme sex povoleny. Tzn. nejaky 7tt, ale byla jsem naprosto bezproblemova.

darkwitch
20. říj 2010

@amadores tak v gennetu změnili laborku a posílají to do synlabu, proto se čeká na výsledky déle špatně jim komunikují počítače , mi to dneska říkala sestřička

kive76
20. říj 2010

ahojky,

dobré ránko..holky jak to teda vlastně je IVF první 3 pokusy proplatí pojištovna, a jen se platěj léky...kolik stojej? a pak 4. IVF se už platí ...a kolik?

kive76
20. říj 2010

@darkwitch aha, to jsou teda novinky...já jsem tam byla minulý úterý na odběrech krve, a za 3 dni jsem věděla výsledek, takže jsem si myslela, že to je normálně přes ten klinlab..

kive76
20. říj 2010

@darkwitch blahopřeji ti k těhuláctví 🙂

inza
20. říj 2010

@kive76: jo prvni tri pokusy jsou na "pojistovnu" plus doplacis akorat leky, ale jenom nejakou cast plus pokud budes mit ICSi se plati navic, PK se plati eventuelne zamrazeni a uchovani.. Pokud pak platis sama tak to stoji cca 26 tis plus leky (gonal 900UI stoji cca kolem 10 tis....plus dalsi leky....)

dennisa
20. říj 2010

Ahoj holky.
Jak tu válčíte? 🙂
Já měla manžela 5 dní doma, tak jsem se skoro nedostala na net, už je naštěstí v práci 😀
@darkwitch dneska jdeš na krev??
@kive76 ano, 3 pokusy hradí pojišťovna, Ty platíš léky, nadstandartní služby jako prodlouženou kultivaci embryí, ICSI, zamražení embryí apod.
Ty léky stojí různě, záleží, jaký Ti doktor napíše. Já při 1.pokusu měla Fostimon, na ten jsme dopláceli cca 4 000,- a teď jsem měla Gonal v peru a ten nás stál asi 6 000,-.

darkwitch
20. říj 2010

Ono uz to trvalo déle i predtim, ja jsem si vsimla, ze mají jiné formuláře ale az ted mi došlo proč
Doufám ze výsledek bude dneska se chci v klidu vyspat

inza
20. říj 2010

jinal dobre ranko

darkwitch
20. říj 2010

@dennisa uz me nabrali ted cekam jestli dostanu recept dochází mi utros...

dennisa
20. říj 2010

@darkwitch tak snad budeš vědět výsledek dneska, jsem napnutá 🙂

darkwitch
20. říj 2010

@dennisa ja taky i kdyz prckovi věřím, ze to nevzdá 😉

betox
20. říj 2010

Dobré ránko,
včera večer se narodila švárovi holčička po 10 dnech přenášení. Nám byl ukázat fotky a video - je krásná 🙂 Já jsem téměř celou noc nespala. Samozřejmě, že mám velkou radost, ale zároveň mě napadá, jestli tohle taky vůbec někdy zažijeme 😒
@majcam to je vždycky tak, že se to povede v nejnevhodnější dobu, aspoň u nás to takto funguje 😠 Aspoň ale máte po problému s prodejem a určitě brzy koupíte něco hezkýho
@darkwitch držím palce co můžu 😉
@dennisa jak se cítíš?

dennisa
20. říj 2010

@betox ty pocity s nově narozenýma miminkama mám stejný, velká radost a zároveň taková trochu sebelítost, že my nic....
Teda a 10 dní přenášení, to se jí na svět moc nechtělo 🙂
Jinak já se cítím dobře. Dneska jsem 8.den po ET. Už to aspoň trochu utíká, v úterý mám jet na krev.
A ještě tam jedu teď v pátek na krev kvůli těm jaterním testům.