Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
5. lis 2010

@monnn ježišmarjá....,tak to ti fakt neporadim 😀

monnn
5. lis 2010

@betox já si myslím,že to nebude až tak horký nicméně mě se to v těch papírech červená a manža to má jen černý--možná došla červená barva,že jo 😀 😀
ale ve finále mám psané 10-14 dní před plán. koncepcí ten PREDNISON, v dávce 10 a 15 mg obden,po ET,dávku snížit.. tudíž usuzuji nic velkého to nebude 😉
@majcam v poho 😀 ,hele a ted si nějak nevzpomínám na tu IMUNO jdeš i s manžou?

majcam
5. lis 2010

@monnn prý pro výsledky můžu přijít sama...a manža je stejně v práci...

betox
5. lis 2010

@monnn to víš, že nebude 😉

monnn
5. lis 2010

Holky dík,příští pátek budu chytřejší 😉
Jo majcam kde,že jsouty dobrý chlebíčky?že bych si zašla,ty jsi kdysi psala,že na ně chodíš,že jo?!

darkwitch
5. lis 2010

Ahoj tak na Utz je pořád nějaký utvar, tak me poslala na krev a domluvime se v pondělí podle toho jak budu o víkendu krvacet... Takže uvidim... A jeste hrozila mimodeloznim, paráda... Ani jsem se neptala na další pokus, určitě se jeste uvidime...

betox
5. lis 2010

@darkwitch tak to je mi moc líto, je to fakt hrůza. ☹ Držím Ti palce

dennisa
5. lis 2010

@darkwitch no teda nic moc zprávy 😖 Ta krev napoví hodně, výsledek bude asi až to pondělí co?
Tak držím palce, ať je to "jen normální" potrat....

monnn
5. lis 2010

@darkwitch ach jo,no snad to bude jak psala dennisa

majcam
5. lis 2010

@monnn jsou to rohové lahůdky na Milady Horákové: když vystupuješ z tramvaje u Billy,tak sejdeš po té Milady Horákové o blok níže,v tom bloku je DM drogerie,second hand,krám s kávovary atd.. 😉
@darkwitch chjooooo,a máš teda mrchu nebo ne?

inza
5. lis 2010

@darkwitch: tak to teda zatim nic moc, ale snad se to urovna do toho pondeli..

ja jsem zpatky. IUI naplanovane na utery (na sale je Bukva 😒 ). Ted mame jeden krasne 15 mm folik a nekolik drobnejsich.....

monnn
5. lis 2010

@majcam třeba se stavím,když to najdu,já myslela,že to bude třeba z druhý strany Gennetu 😀 ,a ted mě napadlo že v G nemají žádnou kantýnu nebo tak něco,kde by se člověk trochu občerstvil 😀 😀

inza
5. lis 2010

@majcam: jeste maji dobre taky kdyz jedes na imuno tak hned u metra je takovej bufac...maj i vyborny polivky 😀

monnn
5. lis 2010

@inza to je super a nezoufej já měla na sále Lov ted už Buk a byla super i sme se zasmáli 🙂

majcam
5. lis 2010

@inza co máš proti Buku...?! 😀 😝

majcam
5. lis 2010

@inza a jak bys to teď udělala,když bys otěhotněla,myslím,jak si bez práce a tak...

darkwitch
5. lis 2010

jo ms mam, asi to bude dobre, ja myslim, ze me pro jistotu upozornovala na vsechny moznosti... vzhledem k tomu, ze porad krvacim, tak to bude asi vporadku... na krev psala statim tak uvidim...

dennisa
5. lis 2010

@darkwitch takovej potrat jsem měla před rokem v létě. Ležela jsem teda v nemocnici, ale jen na pozorování, začala jsem krvácet a Hcg šlo dolů a v děloze nic, tak to snad budeš mít stejně a odejde to samo.

inza
5. lis 2010

@majcam: proste me Bukva nesedi. Ja kdyz u ni byla na UTZ pred IVF tak jsem za pet min byli venku a nic nam nerekla....No to zatim nevim, ale nejak by se to vyresit muselo. Mozna bych byla OSVC. To bych pak zaukolovala mati at se snazi vymyslet to nejlepsi...stejne ted pres zimu se bude doma nudit... 😀

anlek
5. lis 2010

@darkwitch Achjo, ty to take nemuzes mi t jednoduche. ☹ Drzim palecky, aby to bylo, co nejdrive za tebou.

darkwitch
5. lis 2010

@anlek proc bych to mela mit jednoduche...

majcam
5. lis 2010

@inza ahá,já právě nevim jestli to nějak jde udělat,když je někdo na pracáku,tak aby byla mateřská..

sipkova1
5. lis 2010

@darkwitch Oni často doktoři tím mimoděložním straší a není to. Já stejně nikdy nepochopila, jak to, že hrozí mimoděložní u IVF, když se embrya zavádí rovnou do dělohy…

inza
5. lis 2010

@majcam: no zatim po tom patrat nebudu a treba se to stane..a tak budu patrat az potom

darkwitch
5. lis 2010

@sipkova1 doktorka me spis upozornovala, ze i tohle by se mohlo stat, spis abych nepodcenovala priznaky, kdyby mi neco bylo 😉

inza
5. lis 2010

@sipkova1: no ja si laicky myslim ze muzou embryjka nejak cestovat .....

sipkova1
5. lis 2010

@inza Asi jóóó 😉
Normálně vznikne mimoděložní tak, že vajíčko a spermie se spojí ve vejcovodu a než embryjko doputuje do dělohy, tak se usadí mimo. No ale když už tam je v tý děloze po IVF, tak že se mu chce zas putovat někam jinam…
🙄

majcam
5. lis 2010

@sipkova1 no Dark má pěkný cestovatele... 🙂

darkwitch
5. lis 2010

@inza gratuluju k foliku... tak snad ti lovas zavede spermijky tak aby z toho bylo miminko..
ja bych mela jit na kontrolni odber na imuno, kvuli tomu EB viru a NK bunkam, ale ted jsem byla nastydla navic budu chodit na krev kvuli Hcg, tak si potrebuju setrit zily, tak snad nebude vadit kdyz pujdu na kontrolu na imuno o tyden pozdeji...

zupla
5. lis 2010

Bohuzel prave u IVF se velice casto vyskytuji mimodelozni je to trochu ironie kdyz konecne otehotnis po IVF, clovek je stastny ze konecne otehotnel a ono je to mimodelozni...... ☹