Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
9. lis 2010

majcam to my mame obvykle jednoduche, rozhoduji rozmery...

majcam
9. lis 2010

@darkwitch 😀 ,vybírám úzkou,ale spíš nevim jakou značku 😠

darkwitch
9. lis 2010

@majcam to ti neporadim, my berem tu co se nam vejde 😀 a pracku jsem kupovala naposled pred peti lety a to se uz urcite zmenilo...

majcam
9. lis 2010

@darkwitch taky dobrý 😀

sipkova1
9. lis 2010

Ahoj holky, tak zitra 2.navsteva v Gennetu. Minule jsem byla na krvi ja, zitra jde manza a neseme tam moce. Na jedne zkumavce je napsano pani a na druhe pan, tak snad to nespleteme 😅

inza
10. lis 2010

dobre ranko....

@majcam: my mame taky malou a mame "bozku" a je super...pred tim jsem mela malou elektroluxku a taky dobra...

majcam
10. lis 2010

@inza dobré ráno...jé děkuju,já mám právě Electrolux(7let),ale tu tady necháváme,a taky jsem koukala na Bosch 🙂 , ještě přemýšlím o Whirlpool,ale asi zvítězí Electrolux,jsem s ní max. spokojená...,anebo ta Bosch..,děkuju,fakt se tady v tom motám 😒 jo a drž plod!!!

betox
10. lis 2010

Dobré ránko,
@lucavka - my z toho taky byli vyjukaní, ale říkala, že na zavedení jsou ,ale na mražení ne....
@inza - to jsem nikde nezkoumala, ale říkala polykat

inza
10. lis 2010

@betox: nesmis ho pouzivat pokud mas poruchy jaterni fce....po delsim uzivani se muzou objevit zmeny v hodnotach jaternich testu....ja vesele jedu ted zase v utrousi.... 😀. Jinak pekne drz musketyra..... 😀

petrita83
10. lis 2010

Dobré ránko ženy!!!tak si představte co se mi zas nestalo..rozbolel mě zub moudrosti ☹ , celou noc jsem nespala, ráno letěla k doktoru ..mám tam zánět jak prase, zítra tam musim zas a uvidíme zda nepůjde ven..obávám se, že je LSk v pondělí v ohrožení..co myslíte?bolíto jako sviňa..ale všechno vydržim , halvěn abych mohla v po jít na operaci 😲 😖

inza
10. lis 2010

@petrita83: no to je teda pekne blby....pokud mas takto zanet tak dle meho nazoru te nebudou chtit uspat....pokud je clovek nastydlej...atd tak nechtej davat narkozu....jsem te asi moc nepotesila co...ale do pondeli daleko....

petrita83
10. lis 2010

@betox tak už máš mimíska u sebe 😀 hurá! a nakonec teda jednoho a dva na příště???to je supeer!tak se držte..a budem těšit na //...

petrita83
10. lis 2010

@inza nepotěšila..ale tak nějak to sama tušim..no zubákovi jsem to říkala, a dával šanci tomu že to zvládnem...rozhodující to bude zítra..ale já fakt nechci nic posouvat..mě snad klepne.. ☹ ale jak říkáš po je daleko a do té doby to snad vyženu..ale z vytrhnutym zubem by mě asi taky nevzali...tak ani moc šancí nemám 😖 já mám pech.

inza
10. lis 2010

@petrita83: no podle me by vytrhnutej zub nevadil pokud by nemel zanet nebo nejake komplikace...uvidis...proste zkus nejake protizanetlive leky...

majcam
10. lis 2010

@petrita83 no to je prekérka teda,já si nechala všechny osmičky pro jistotu vyrvat..,zeptej se zubařky co a jak.. jo už to vidim,už si odpověděla...já bych ho nechala vyrvat,stejně je k ničemu,a většinou ty záněty se radi vrací..

petrita83
10. lis 2010

@inza ahaa, to mě nanapadlo, a nevíš jaký??jsem ochotná zkusit cokoliv..no když mi minule 8 trhali tak jsem tam měla pěknou díru, kterou nakonec museli i šít...no jsem to případ...měsíc čekám na LSK na nakonec na to nedojde..
A ¨co ty ?už jste po IUI?

betox
10. lis 2010

@inza jojo to jsem četla v příbalu, ale já bohužel Utrouš fakt nemohla, byla jsem neustále, jak po nějaký šílený kalbě 😀
@petrita83 jojo máme jednoho kulíška, bohužel ty 2 nedoporučila na mražení...Taky si myslím, že by to mohl být problém s narkozou. Mě chytil hajzlík moudrák loni v létě a je to síla. Měsíc jsem chodila na injekce a čištění a pak šel stejně ven....Určitě bych situaci nastínila zubaři, třeba Ti dá nějaká antibiotika....

petrita83
10. lis 2010

@majcam hele je to komedie já tam byla minulej týden a řikám ..ty osmičky by asi chtěly ven..a on..neee, ty jsou v poho... no a najednou....v pátek jsem byla na zubní hygieně, tak se obávám, že mi do ní rejpla..a tohle je z toho 😒

petrita83
10. lis 2010

@betox já mu to řikala.. 😠 no koukal, a řikal že zítra uvidíme..no holky já bych tomu nevěřila, kdybch o tom tam minulej týden nemluvila...nejdřív vyhánim rýmu a teď zas tohle...
Tak že jste dali toho nejlepšího borce 😀 tak držim všechny palce!!!!

petrita83
10. lis 2010

hele ale dieta je to dobrá..nemůžu ani pít, ani polknout..
Holky že je šance to zvládnout a v po na LSK jít 😨

inza
10. lis 2010

@petrita83: jj vcera bylo IUI a vecer pak potvrzovacka a rano manza nejak nemel naladu musel do prace a se psem..kazis.... 😀. Nevim podle me muze pomoci ruzova lentilka (ibalgin..). Antibiotika prave ne..to te neuspi tuplem. Urcite sance je.....sance umira vzdy posledni....no mozna by bylo dobre do centra zavolat a zeptat se treba zitra az budes vedet co bude se zubem
@betox: ja to teda necetla v letaku ale mam to od kamarada...no ja kdyz utrous polknu tak si takypripadam jako po kalbe.....

petrita83
10. lis 2010

@inza tak to je super!držim palce!tak že teď budete s betox testovat společně!!!byla by pecka kdyby to klaplo!a jak řikáš naděje je!!!tak si všechny musíme držet palce..
Růžovku už jsem si vzala 😀 leduju kukuřicí ..ještě nějákej nápad 😀 😉

darkwitch
10. lis 2010

inza ja kdyz jsem utros polykala tak jsem taky pak byla jak po flamu, vlastne jak pri flamu 🙂 jsem se vzdycky citila jak opila i sem se tak blbe hihnala

petrita83
10. lis 2010

@inza jinak já bych potvrzovala teď pořád 😀 😀´tak ať to manža nekazííí 😉

inza
10. lis 2010

@petrita83: vydrz zkusim napsat kamaradovi jestli nema neco spesl...jo a co misto kukurice hrasek ci mrkev... 😀

nemate nekdo napad na dobrou kapustovou polivku?

inza
10. lis 2010

@darkwitch: no me prekvapilo ze na me utrous pusobil daleko silneji nez travka....

inza
10. lis 2010

@petrita83: 😀 😀 😀...on to tak nekazi jako sten psi kazi......vzdy piska za dverma loznice.... 😀

darkwitch
10. lis 2010

@inza potvora chlupata... nas si pes vetsinou nevsima, ale obcas nam vleze do postele a nacpe se mezi me a manzu...

betox
10. lis 2010

@inza 😀 😀 😀 až bude nějaká pařba, tak tam vem plato utrouše a budeš za hvězdu 😅

darkwitch
10. lis 2010

@betox to je fakt dve pilule a do pul hodiny skvela parba 😀