Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
11. lis 2010

@petrita83 ty si to taky musis vsechno vyzrat... asi opravdu na laparku nemas jit a bude miminko prirozene 😀

@monnn ja chci vranika 🙂 a ja mam sveho v praci... tak me asi budes muset poznat bez kone...

betox
11. lis 2010

@petrita83 já vím, je to na pytel, ale netrap se tím, stejně to nemůžeš změnit ani ovlivnit

petrita83
11. lis 2010

@betox to je fakt to říká polovička taky..ale stejně jsem naštvaná..
konečně jsem se dovolala do gyncentra a mám zas volat za 30minut..pan doktor se tvářil, že by mě vzali i tak..což vzhledem k tomu jak vypadám nevim, nevim...ale musí se prý dohodnout s anesteziologem..tak za chvilu tam zase volám,,ale šance tomu nedávám...
Joo přirozeně to by bylo, ale po tom rentgenu a antibiotikách bych měla asi strach....
Co to tady pořád máte s vraníkama???? 😀

sipkova1
11. lis 2010

@kive76 No do kabinky s nim nepujdu, jen do Gennetu. Budu hlídkovat zvenku, aby ho nikdo nerušil
😅
Holky chci se zeptat: také máte zkušenosti, že výsledky spermiogramu jsou pokaždé jiné?

sipkova1
11. lis 2010

@petrita83 Mně vyndavali osmy najednou v nemocnici s tím, že osmičky mohou v těle způsobovat „různé“ problémy, tak to ber tak, že ses zbavila spousty "různých problémů", třeba i toho proč jsi dosud neotěhotněla. PS: co ostatní osmičky ?

darkwitch
11. lis 2010

@sipkova1 spermio ovlivnuje strasne moc veci, nachlazeni, prasky stres... takze se meni...

sipkova1
11. lis 2010

@darkwitch No u nás je to z extrému do extrému, což mi přijde fakt divný. Už mě minule napadlo, jestli nedošlo k záměně vzorku...

darkwitch
11. lis 2010

@sipkova1 a nebyl manza tak tri mesice predtim nemocny? ale nekdo to tak ma, ze jde od extremu do extremu...

majcam
11. lis 2010

@sipkova1 my jedem furt svou pomalou lajnu 😀

sipkova1
11. lis 2010

@majcam no aspoň jste konzistentní 🤐

majcam
11. lis 2010

...a na mě jak tak koukám zbyl Šemík... 🙂

sipkova1
11. lis 2010

@darkwitch Nemocný nebyl, no ale byl v hospůdce. Ale v hospůdce bývá často.
A prý také v létě jsou obecně horší než v zimě…

inza
11. lis 2010

@petrita83: teda ty mas veci..proste kdyz se to se..tak se to...s tim holt nic nnenadelas.
betox: pak pisnu jak to dopadlo...Jo je fakt ze zalezi strasne na jeji nalade. tak at se musketyr pekne zabydluje...
@sipkova1: my mame taky spermio pokazde jine. Fakt to ovlivnuje spoustu veci...

majcam
11. lis 2010

@sipkova1 sprchujte pytlíka studenou vodou...u nás to prošlo teda jen jednou,ale... 🙂

sipkova1
11. lis 2010

@majcam Ty mi dáváš 😀

inza
11. lis 2010

@majcam: to u nas neproslo 😀 😀 byla stavka.... 😀

tak ja padim za babi... 😝

darkwitch
11. lis 2010

tak nam ted tekla spatne (skoro vubec) tepla voda, tak manza sprchoval prirozene vlaznou, ted nevim co se stane kdyz teplou vodu opravil...

majcam
11. lis 2010

@inza držim pěsti,já taky pádim,ale na to imuno...
@sipkova1 jsem mu vypla bojler,ale to už tady holky vědi,a poradila mi to Nanynka co sem chodila... 😉

betox
11. lis 2010

@inza díky, drž se 😉

petrita83
11. lis 2010

Tak pozor, pozor..prý počkáme do neděle pokud mi to splaskne a nebudu mít horečku ..vezmou mě, pokud bude jakej koliv problém tak ne..mamka trochu šílí , že ani náhodou ...tak nevim..ale počkám. 😲

betox
11. lis 2010

@majcam taky se drž 😉

petrita83
11. lis 2010

@inza , @majcam - hoky držim palce na dobré zprávy!!!

sipkova1
11. lis 2010

@majcam Aby pak nenutil do otužování i mě 😖 , já mám ráda teplíčko.

monnn
11. lis 2010

@darkwitch za chvíli půjdu do práce,večer si přečtu Tvůj popis oblečení,tak nezapomen napsat co budeš mít oblečené už dnes,zítra už koníkovat nestíhám 😉 ,já budu mít modráky a asi fialový svetřík,šedá bunda a v ruce šedýho koně 😀 koně beru zpět,ale šedá zůstává..igelitka,tam ponesu ty mé papíry z IMUNO a z Gennetu ji doufám ponesu taky naditou injekcema,holky co je lepší Gonal,či ty druhé? 😕

monnn
11. lis 2010

@petrita83 to je super,třeba to ještě vyjde,hlavně když půjdeš venčit hafana,neotvýrej pusu 😀 ,samozdřejmě kvůli případnému průvanu!

betox
11. lis 2010

@petrita83 tak to jsou skvělé zprávy, třeba to nakonec klapne. Maminka má sice strach, ale v oni by do rizika nešli, to si dneska nikdo nedovolí, zvlášť ne soukromé centrum. Uvidíš v tu neděli. Nechceš si koupit Wobenzym? Ten hodně pomáhá hojení a je výborný na záněty

petrita83
11. lis 2010

@monnn 😀 😀 😀 tu neotvírám neboj..taky proto že nechci děsit lidi 😀 chodim jak muslimka, kokaj mi z pod šálky jen kukadla 😀

petrita83
11. lis 2010

@betox vidíš, to mě nenapdalo já si ho chtěla koupit až po LSk, ale je fakt že by mi mohl pomoct..a na ty antibiotika to asi nevadí, ne?dík za radu..odpolko skočim do lékárny...začíná mě to pěkně bolet..ale věřim že to do neděle zdolám!!!musim! 😉

petrita83
11. lis 2010

@betox a co ty Betox, kdy máš testovat? a budeš , nebo počkáš na krev?? 😀

petrita83
11. lis 2010

@sipkova1 pěkná fotka 😀