Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
13. lis 2010

@majcam hele to jsme vůbec nestihly,jak taky já jsem šla na 11.30 a dark na 12,takže jsme seděly vedle sebe snad 7min,taky jsem si pak doma říkala,že jsem se mohla vykašlat na můj super vlak(bez přesedání) a jít s dark třeba na ty chlebíčky,ale ani nevím zda nespěchala domů dark,takže na pomluvy fáááákt nebyl čas 😀 😀
@ivula21 dlouhý prý nestihnu kvůli embryologům, já mám IVF s PGD,tak asi proto,ikdyž ....."mrcha" došla už dnes,vůbec tomu nerozumím 😕 ,měla přijít až ve st. tak uvidíme,třeba nakonec stihnu i dlouhý 😅
Jo holky a nehlaste se všechny kdo jde 19.11 do Gennetu,já jdu k Dr.VYKYSALÉ na 10.45 a to jsem včera říkala dark ,že jsem při stimulaci jsem doktora neměnila,jen jednou, i při OPU jsem měla svou Dr. 😀

darkwitch
13. lis 2010

@monnn nikam bych nespechala, ale tak zase jsi aspon jela super rychlim vlakem 😉

petaloudi
13. lis 2010

Holky, které jste byly v Gennetu na NT screeningu... @anlek nebo @pet.s nevzpomínáte si jak to bylo s placením... někde píšou, že je hrazený pojišťovnou, jinde, že se platí cca 1000 Kč. Jak je to v Gennetu? A kdy se kdyžtak platí? Příští týden jdu na krev, tak to asi ještě ne, spíš pak asi až při UTZ ne? Já jen abych měla případně dostatek chechtáků s sebou 🙂 Děkuji!!!

monnn
13. lis 2010

@darkwitch tak to mě mrzí,mohli jsme jít na ty chlebíčky ☹ a kdy jdeš zas na kontrolu?

majcam
13. lis 2010

@monnn já jdu teď v pondělí s výsledky z imuna 😒
@petaloudi ahoj,jestli si pamatuju dobře,tak tady někdo psal,že pokud otěhotníš s pomocí CARu, tak je to zdarma a pokud ne,tak platíš,ale nevim,zase nechci šířit nějaké poplašné zprávy 😉

anlek
13. lis 2010

@petaloudi Ja jsem nebyla v Gennetu. Ale tusim, ze pokud jsi vedena v CARu (nebo mozna, kdyz jsi po IVF), tak pak u nich NT neplatis. Ostatni plati. Uvidis, jestli po tobe budou neco chtit. Aspon tak to bylo pred rokem.

petaloudi
13. lis 2010

@majcam hehe, tak v tom případě nevím, jak by mě posuzovali 🙂 v CARu jsem neotěhotněla, ale kdyby mě Bukvová neposlala na endokrinologii, tak neotěhotním taky... takže to vlastně s jejich pomocí bylo 😀

petaloudi
13. lis 2010

@anlek díky, tak já si radši s sebou vezmu nějaký penízky a uvidím, co po mě budou chtít 😉

majcam
13. lis 2010

@petaloudi taky jsem ti to chtěla napsat 😀 😝

monnn
13. lis 2010

@majcam hele a nespletla jsi datum? 😉 třeba jsi až na pá....

majcam
13. lis 2010

@monnn 😀 😀 ,hele už si radši vše píšu i na ledničku na A4..a mám tam napsáno 15.11 v 10:30-Bukva

monnn
13. lis 2010

@majcam tak to asi bude pravda 😀 😀

majcam
13. lis 2010

@monnn no musí,jinak bych už se fakt šla zastřelit 😠

majcam
13. lis 2010

@monnn jsem koukala,že jsme stejně starý a i manži máme stejně.. 😕

sipkova1
13. lis 2010

@majcam Spis jste s monn stejne mlady 🙂

monnn
13. lis 2010

@majcam jj taky jsem na to koukala 😉

monnn
13. lis 2010

@sipkova1 jj ted jsem to zhlédla--konečně rozumná řeč! 😀 😀

monnn
13. lis 2010

@majcam a Ty se budeš taky ted domlouvat na dalším postupu s Dr.?nebo budete čekat ještě na výsledky z urolo,nebo kam to tvůj manža jde 😉

majcam
13. lis 2010

@monnn ještě budeme čekat na to urolo a v lednu by měla být hotová genetika,ale já prostě věřim,že to půjde přirozeně....

inza
13. lis 2010

@majcam: jj pujde vam to ....mas vymeteno... 😀

pet.s
13. lis 2010

@petaloudi já jsem byla pacientka Gennetu, tak jsme neplatili nic. Myslím, že je to jak psala anlek, pokud otěhotníš u nich, tak neplatíš nic.Pokud jidne tak asi 1300,- Ale koukn i a www.gennet.cz tam to bude.

monnn
13. lis 2010

@majcam jj moc vám to přeji,hlavně to čekání je na pr..,pořád na něco čekat,ale jak píše inza třeba tvůj ani na to urolo nebude muset,když máš vymeteno 😀

myska25
13. lis 2010

Ahoj holky, párkrát jsem sem taky přispěla ke konci lonského roku, kdy jsem se rozhodovala pro CAR a pak ještě na začátku roku, kdy jsem díky paní doktorce Vykysalé otěhotněla 😉 Moc ráda na ni s manželem vzpomínám 😉 a občas nahlížím jak se vede Vám a držím Vám všem palečky, aby Vám to všem vyšlo a měli jste brzy taky doma takové krásné miminko, jako máme dneska mi 😉

a tedka chci odpovědět na dotaz Petaloudi: sice jsme CAR navštěvovali, ale k IUI ani k IVF nedošlo, otěhotněla jsem nakonec díky dobře nasazeným práškům doktorky Vykysalé a ta nás i objednávala u nich v Gennetu na NT screening, dopředu nám nikdo nic neřekl, a nakonec když už jsme po krvi šli na ultrazvuk, tak na nás na recepci chtěli 1100,- 😠 😠 nejdříve nás to zarazilo, protože nás na to dopředu nikdo neupozornil, ale naštěstí jsme měli peníze sebou. Byli jsme na něm letos. Tak sice jsme Gennet navštěvovali, ale asi proto, že jsme neotěhotněli po IUI ani po IVF tak jsme platit museli, což je myslím tvůj případ 😉 ale přála bych ti aby jsi to platit nemusela a radši si mohla koupit něco pěkného na miminko 😉

Tak papa Míša a dneska i s Kubíčkem 😉

PS: holky je nějaký přímý email na doktorku Vykysalou, moc ráda bych ji s manželem poděkovala za jejich péči a zároven se pochlubila naším synem 😉

petaloudi
14. lis 2010

@myska25 Díky za info. Tak uvidíme, s čím na nás přijdou, ale raději s platbou budu počítat. 🙂

přímý e-mail na Vykysalou je lenka.vykysala@gennet.cz

myska25
14. lis 2010

@petaloudi moc a moc díky za email 😉 tak ji hnedka s manžou zítra napíšeme a pošleme krásný email, aby měla radost z té svojí práce 😉 😉 😉

a tobě přeju krásné a pohodové těhu, moc si to užívej, utíká to totiž strašně rychle, přijde mi to jako včera co jsem držela v ruce pozitivní těhutest a našemu broučkovi už bude 8 týdnů 😉 😉

lenka1979
14. lis 2010

ahojky,
chtěla jsem se zeptat na to, zda jste byli po odběru vajíček schopni pohybovat se sami a zákrok nebyl bolestivý. Ptám se proto, abych věděla, zda zvládnu jízdu tranvají a metrem.
díky za odpověď

anlek
14. lis 2010

@lenka1979 Budes po narkoze, takze doporucuju mit nekoho s sebou. A treba ja jsem to zvladla dobre, asi bych i zvldla mestskou, ale jsou holky, co zvraci a maji dost po narkoze. A tusim, ze musis mit doprovod, pokud si to dobre pamatuju.

sipkova1
14. lis 2010

Ahoj hoky, nevite prosim ktere dny a od kolika do kolika delaji SPG? Diky moc

majcam
15. lis 2010

@sipkova1 ahoj,já myslím,že ho dělaj neomezeně,prostě když tam jsou sestřičky..,ale radši bych si zavolala...
@petrita kde jsi? V práci nebo v nemocnici? 😉

betox
15. lis 2010

Dobré ránko,
tak jsme v pátek dopíchali ten Fraxiparine na ředění a měla jsem začít brát Anopyrin. Jenže jsem z příbalu zjistila, že obsahuje acetylsalicylovou kyselinou, po který je mi špatně. Tak jsem ho nebrala a od včera mě opět děsně bolí hlava a brní mě ruce a nohy 😖 Takže jsem teď psala do Gennetu co s tím...Proč já si furt vymešlím nějaký špeky? 😠
@darkwitch moc mě to mrzí, ale asi bych taky do té LSK šla...
@lenka1979 tak já hodně krvácela při odběru, takže mě museli šít, ale pak na pokoji to bylo OK, ale cesta domů byla peklo a já myslela, že je to můj konec. Takže za mě, sama určitě ne. Taky myslím, že musíš mít s sebou doprovod, přece jen můžou nastat komplikace