Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
15. lis 2010

@majcam snad si vzpomenu... kdyz tam jedu vetsinou myslim na jine veci, hlavne vzit sebe, ale to ty znas :D

majcam
15. lis 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 dík za upřímnost 😀 😀

darkwitch
15. lis 2010

@majcam to aby si vedela, ze te vnimame 😀

majcam
15. lis 2010

@darkwitch 😀 😝 ,hlavně,že si pamatuju veškerý blbiny a důležitý věci pos.... 😠 ,to je tak když se člověk snaží...

darkwitch
15. lis 2010

@majcam ja si schuzky v gennetu hned ukladam do mobilu, jeste v ordinaci 😀

majcam
15. lis 2010

@darkwitch no já to mám v diáři a po tom fiasku s genetikou si to zapisuju na lednici,ale dneska za to mohly hodiny 😠 ,takže už nevim jaký další kroky mám podniknout a co mě ještě může vyšplejchnout... 😉

darkwitch
15. lis 2010

@majcam vsechno...

majcam
15. lis 2010

@darkwitch paráda,ještě,že mě už žádnej dr.nečeká..genetika přijde poštou.. 😉

darkwitch
15. lis 2010

@majcam ale tak treba se uz nic nestane...

sipkova1
15. lis 2010

@betox 74 cyklů?, to je víc než 6 let????

majcam
15. lis 2010

@sipkova1 no Betox jede pěknou dálku,ale teď už určo dojede na konečnou 😲

sipkova1
15. lis 2010

Holky, tak mi dneska volali z Gennetu, že v odběrech krve mám vysoké AB/TG v endokrinologickém bloku a že mám jít hned na endokrinologii (limit je do 40 a já mám 134). Jenomže na endokrinologii já chodím už pět let, beru Letrox, vždy po pár měsících kontrolní sono a kontrolní krev a kontrola u Dr. Naposledy jsem byla na kontrole letos v říjnu a prý všechno pod kontrolou léky. Tak já fakt nevím. Pomóóóc 😲

darkwitch
15. lis 2010

@sipkova1 Tak si na tu endokrinologii zavolej a uvidis co ti reknou...

majcam
15. lis 2010

@sipkova1 a to je jako něco se štítnou žlázou? Tý jo,ale myslím,že Petaloudi na endo....chodila a po vyléčení se jí podařilo přirozeně...

sipkova1
15. lis 2010

@darkwitch No já tam asi zítra vyrazím osobně, snad mě nevyhoděj…

darkwitch
15. lis 2010

@sipkova1 tak drzim palce at ti to dobre dopadne...

sipkova1
15. lis 2010

@majcam
no jsou to protilátky proti štítné žláze, ale mě Dr. na endokrinologii fakt několikrát ubezpečovala, že ta štítná žláza je pod kontrolou a když je to pod kontrolou, tak to nemá vliv ani na otěhotněními na udržení ...

sipkova1
15. lis 2010

@darkwitch Děkuju, jsem z toho v šoku

majcam
15. lis 2010

@sipkova1 aha,tak to je divný,že jsou rozdílné výsledky,a nevíš jaké hodnoty si měla naposled na tý endokrinologii?

sipkova1
15. lis 2010

@majcam No teď jsem to hledala, v těch výsledcích z endokrinologie kam chodím, je spousta dalších hodnot, většina je v normě, ale některé (i to TG) je tam zvětšené. Ale závěr je vždy, že funkce štítné žlázy pod kontrolou. Takže tam jim to asi neva a v Gennetu jim to va…

cibka
16. lis 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla
chtěla jsem se zeptat jestli nekdo nevíte jak probíha iui v gennetu

díky

petrita83
16. lis 2010

Dobré ránko!

@cibka Ahoja..u nás to probíhalo tak..že chodíš na UTZ podle toho se naplánuje kdy je ovulka den před tím píchneš pregnyl a pak tam dojde dát manža vzorek..oni ho zpracují..Tobě řeknou kdy máš přijít..Dají tě na pokoj, vezmeš si košilku a přijou pro Tebe...než se rozkoukáš bude po všem..a můžeš jít dom a čekat 😀 😉 když jsem tam byla řikala jsem si to je teda romantika....ale šance je větší než doma, tak proč ne!!!! 😉

petrita83
16. lis 2010

Tak mám novej termín LSK 5.12. nástup, 6.12.operace... 🙄 zas už sem tam měla jiné plány..ach jo pořád se mi to tak zamotává..@darkwitch - tak šup přidej se 😀

darkwitch
16. lis 2010

@petrita83 v pondeli jdu k langerove tak uvidim jak se dohodneme, ale asi se pridam 😀

Jo a konecne pominula hrozba revize... Hcg je 7, takze se muzu konecne oklepat te stareho pokusu ajit s nadeji k novemu...

inza
16. lis 2010

@cibka: no ja na nem byla minulej tyden a bylo to tak ze rano cca na pul devatou sel manza odevzdat ocasky a ja na desatou tam. Prijdes na recepci nahlasis se a jdes na sesternu jim rici ze jsi tam a pak cekas az jim zezhora zavolaj ze to maj a jdes nahoru. Jo a at manza rano podepise papiry se souhlasem. Podle toho kolik maj lidi se bud prevleknes do kosilky na pokoji...to ja mela v utery (predtim jsem se prevlikala ve sprchaci co maji vzadu za salama) a jdes na sal kam ti soupnout ocasky a pak se prevleknes zpatky do veci a jdes domu. Cas kdy mas prijit volaji den predem. Jo a pregnyl se picha dva dny pred (ja pichala v nedeli vecer a sla v utery)....

inza
16. lis 2010

@petrita83: no budes mit teda pekneho Mikulase....,ale bud rada ze to pak budes mit za sebou

darkwitch
16. lis 2010

@petrita83 to bude mikulas v podobe zdrave brisni dutiny 😉

lenka1979
16. lis 2010

ahojky holky, děkuji za včerejší rady. Nakonec odběr vajíček proběhl v pořádku. Doprovod jsem měla, jen jsem se bála zda tam autem trefíme. proto ten dotaz na metro a tramvaj, ale nakonec jsme tam v pořádku autem dojeli a ani jsme nebloudili. Odebrali mi 11 oocytů. Dneska mi volali že se pouze 5 oplodnilo a pouze 3 jsou pěkné. To mě docela zarazilo že z 11 je jich pouze 5, co se stalo s těmi šesti?
Čtu tak nějak průběžně vaši diskuzi, takže jsem věděla co mě asi tak bude čekat, i když jsem stejně byla trochu vykulená. Mám za sebou 2xIUI neúspěšné. Snažíme se už pět let - loni v lednu mimoděložné a na podzim opět neúspěšné MA. Tak jsme si řekli že dost a vložili jsme se do rukou odborníků.
Chtěla jsem se vás ještě zeptat (samozřejmě že jsem se zapomněla zeptat doktora) zda jste po odběru vajíček měli sexuální abstinenci, či nikoli a jestli ne, jestli jste museli používat ochranu. Manžel má docela choutky, neboť když jsem si píchala injekce (injekce nesnáším), tak jsem pak na sex neměla vůbec chuť, takže miláček měl smůlu.
díky za odpověď,
všem držím palečky aby nám zadařilo

majcam
16. lis 2010

@petrita83 tak vidíš,jak ti to nakonec vyšlo,a třeba ti tam nějaký převlečený mikuláš přijde.. 🙂
@lenka1979 ahoj,po odběru sex být může,ale po transféru,by se mělo počkat...a s těmi oplodněnými,ty co se neoplodnily,tak byly nezralý..,ale neboj,každym dnem se embrya mění a k těm třem pěkným,můžou přibýt i ty další, můžou překvapit...nám se taky oplodnilo 5,druhý den byly 3 pěkný a další den jsme měli 4...to jedno se vzpamatovalo.. 😉 ...jo a ochrana být asi nemusí,stejně ti vysáli všechna vajíčka...

cecillka
16. lis 2010

@majcam Ahoj mejcam, nechci vám tu otravovat, ale nedá mě to, musím ti poděkovat! Tuhle mě takový zbytek Gonalu zachránil. Možná to byl ten tvůj, možná ne, ale v každém případě jsi hodná holka!